vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » Bmz 232 obb
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - ČD Bmz 232 obb

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bmz 232 obb

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
9.12.2018 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
5.10.2019 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
9.3.2019 EC 101   Moravia   Katowice 5.00, Chałupki 6.17-6.20, Bohumín 6.26-6.51, ... Přerov 7.51-7.53, Břeclav 8.47-8.55, Wien Hbf 9.49
11.1.2019 EC 102   Polonia   Wien Hbf 14.10, Břeclav 15.04-15.10, Přerov 16.06-16.08, Ostrava hl.n. 17.00-17.02, Bohumín 17.09-17.22, Warszawa Wsch. 21.21
2.4.2019 EC 110   Varsovia   Warszawa Wsch. 17.34, Katowice 20.22-20.25, Rybnik 21.06-21.07, Chałupki 21.36-21.41, Ostrava hl.n. 21.54-21.55, Ostrava-Svinov 22.01
2.4.2019 EC 111   Varsovia   Ostrava-Svinov 5.58, Ostrava hl.n. 6.04-6.05, Chałupki 6.18-6.19, Rybnik 6.50-6.51, Katowice 7.35-7.38, Warszawa Wsch. 10.22
25.12.2018 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
14.8.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
29.10.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
12.12.2018 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
28.12.2018 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
5.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
17.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
11.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
17.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
12.3.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
19.5.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
1.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
25.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
24.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
31.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
8.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
21.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
25.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
26.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
20.10.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
16.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
18.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
12.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
13.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
14.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
21.7.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
3.10.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
31.12.2018 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
1.2.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
2.10.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
5.1.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
17.1.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
10.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
11.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
12.3.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
26.5.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
11.10.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
21.12.2018 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
31.1.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.5.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.6.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
5.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
12.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
13.1.2019 Ex 122   Valašský expres   Žilina 15:11, Púchov 15:53-16:08, Horní Lideč 16:31-16:33, Olomouc hl.n. 18:07-18:09, Praha hl.n. 20:39
22.6.2019 Ex 128   Valašský expres   Žilina 9:11, Púchov 9:53-10:08, Horní Lideč 10:31-10:33, Olomouc hl.n. 12:07-12:09, Praha hl.n. 14:39
11.1.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
31.1.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
1.2.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
26.3.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
17.4.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
29.5.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
10.12.2018 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
18.12.2018 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
20.12.2018 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
14.1.2019 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
1.2.2019 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
27.2.2019 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
9.3.2019 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
10.3.2019 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
26.3.2019 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
10.4.2019 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
11.9.2019 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
10.12.2018 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
31.12.2018 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
15.1.2019 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
20.1.2019 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
28.2.2019 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
16.9.2019 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
22.9.2019 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
11.1.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
11.2.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
22.4.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
1.5.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
10.8.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
8.11.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
13.12.2018 Ex/EC 144   Ostravan   Žilina 6.27, Čadca 6.54-6.56, Návsí 7.10-7.11, ... Olomouc hl.n. 9.18-9.20, Pardubice hl.n. 10.39-10.41, Praha hl.n. 11.39
1.2.2019 Ex/EC 144   Ostravan   Žilina 6.27, Čadca 6.54-6.56, Návsí 7.10-7.11, ... Olomouc hl.n. 9.18-9.20, Pardubice hl.n. 10.39-10.41, Praha hl.n. 11.39
8.5.2019 Ex/EC 144   Ostravan   Žilina 6.27, Čadca 6.54-6.56, Návsí 7.10-7.11, ... Olomouc hl.n. 9.18-9.20, Pardubice hl.n. 10.39-10.41, Praha hl.n. 11.39
1.3.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
12.4.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
23.6.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
4.9.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
6.9.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
14.1.2019 SC 243   Pendolino Košičan   Praha hl.n. 15:41, Praha-Libeň 15:47-15:48, Pardubice hl.n. 16:33-16:34, ... Poprad-Tatry 21:55-21:57, Kysak 22:52-22:53, Košice 23:05
29.6.2019 EC 278   Metropolitan   Budapest-Nyugati pu. 9:40, Štúrovo 10:40-10:43, Bratislava hl.st. 12:03-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno dolní n. 13:35-13:37, Praha hl.n. 16:07
27.8.2019 EC 278   Metropolitan   Budapest-Nyugati pu. 9:40, Štúrovo 10:40-10:43, Bratislava hl.st. 12:03-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno dolní n. 13:35-13:37, Praha hl.n. 16:07
30.8.2019 EC 278   Metropolitan   Budapest-Nyugati pu. 9:40, Štúrovo 10:40-10:43, Bratislava hl.st. 12:03-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno dolní n. 13:35-13:37, Praha hl.n. 16:07
18.4.2019 EC 281   Metropolitan   Praha hl.n. 15:50, Brno dolní n. 18:22-18:24, Břeclav 18:52-18:59, ... Bratislava hl. st. 19:50-19:57, Štúrovo 21:17-21:20, Budapest-Nyugati pu. 22:20
2.8.2019 EC 281   Metropolitan   Praha hl.n. 15:50, Brno dolní n. 18:22-18:24, Břeclav 18:52-18:59, ... Bratislava hl. st. 19:50-19:57, Štúrovo 21:17-21:20, Budapest-Nyugati pu. 22:20
Strana: 1 2































215.4

Našli jste chybu?