vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - ČD Bmz 232

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bmz 232

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
9.12.2018 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
5.10.2019 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
* EC 101   Moravia   Katowice 5.00, Chałupki 6.17-6.20, Bohumín 6.26-6.51, ... Přerov 7.51-7.53, Břeclav 8.47-8.55, Wien Hbf 9.49
19.1.2019 EC 101   Moravia   Katowice 5.00, Chałupki 6.17-6.20, Bohumín 6.26-6.51, ... Přerov 7.51-7.53, Břeclav 8.47-8.55, Wien Hbf 9.49
9.3.2019 EC 101   Moravia   Katowice 5.00, Chałupki 6.17-6.20, Bohumín 6.26-6.51, ... Přerov 7.51-7.53, Břeclav 8.47-8.55, Wien Hbf 9.49
2.6.2019 EC 101   Moravia   Katowice 5.00, Chałupki 6.17-6.20, Bohumín 6.26-6.51, ... Přerov 7.51-7.53, Břeclav 8.47-8.55, Wien Hbf 9.49
* EC 102   Polonia   Wien Hbf 14.10, Břeclav 15.04-15.10, Přerov 16.06-16.08, Ostrava hl.n. 17.00-17.02, Bohumín 17.09-17.22, Warszawa Wsch. 21.21
11.1.2019 EC 102   Polonia   Wien Hbf 14.10, Břeclav 15.04-15.10, Přerov 16.06-16.08, Ostrava hl.n. 17.00-17.02, Bohumín 17.09-17.22, Warszawa Wsch. 21.21
3.5.2019 EC 102   Polonia   Wien Hbf 14.10, Břeclav 15.04-15.10, Přerov 16.06-16.08, Ostrava hl.n. 17.00-17.02, Bohumín 17.09-17.22, Warszawa Wsch. 21.21
9.8.2019 EC 102   Polonia   Wien Hbf 14.10, Břeclav 15.04-15.10, Přerov 16.06-16.08, Ostrava hl.n. 17.00-17.02, Bohumín 17.09-17.22, Warszawa Wsch. 21.21
* EC 103   Polonia   Warszawa Wsch. 6.29, Zebrzydowice 10.14-10.16, Bohumín 10.36-10.51, ... Přerov 11.51-11.53, Břeclav 12.47-12.55, Wien Hbf 13.49
* EC 110   Varsovia   Warszawa Wsch. 17.34, Katowice 20.22-20.25, Rybnik 21.06-21.07, Chałupki 21.36-21.41, Ostrava hl.n. 21.54-21.55, Ostrava-Svinov 22.01
2.4.2019 EC 110   Varsovia   Warszawa Wsch. 17.34, Katowice 20.22-20.25, Rybnik 21.06-21.07, Chałupki 21.36-21.41, Ostrava hl.n. 21.54-21.55, Ostrava-Svinov 22.01
* EC 111   Varsovia   Ostrava-Svinov 5.58, Ostrava hl.n. 6.04-6.05, Chałupki 6.18-6.19, Rybnik 6.50-6.51, Katowice 7.35-7.38, Warszawa Wsch. 10.22
2.4.2019 EC 111   Varsovia   Ostrava-Svinov 5.58, Ostrava hl.n. 6.04-6.05, Chałupki 6.18-6.19, Rybnik 6.50-6.51, Katowice 7.35-7.38, Warszawa Wsch. 10.22
* Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
25.12.2018 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
13.6.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
14.8.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
1.10.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
29.10.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
* Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
12.12.2018 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
28.12.2018 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
5.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
17.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
11.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
17.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
12.3.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
19.5.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
1.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
25.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
27.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
29.7.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
30.7.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
14.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
21.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
24.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
31.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
8.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
21.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
25.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
26.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.10.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
20.10.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
4.11.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
10.11.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
* EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
16.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
18.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
19.4.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
12.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
13.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
14.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
3.7.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
21.7.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
3.10.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
* EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
31.12.2018 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
1.2.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
13.2.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
21.6.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
20.8.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
2.10.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
20.10.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
3.11.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
* EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
5.1.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
17.1.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
10.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
11.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
12.3.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
26.5.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
1.9.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
6.9.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
11.10.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
29.10.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
15.11.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
* EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
9.12.2018 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
21.12.2018 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
31.1.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.2.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.3.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
10.3.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.5.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.6.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
5.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
12.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
22.10.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
13.11.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
13.1.2019 Ex 122   Valašský expres   Žilina 15:11, Púchov 15:53-16:08, Horní Lideč 16:31-16:33, Olomouc hl.n. 18:07-18:09, Praha hl.n. 20:39
Strana: 1 2 3 4































442.85

Našli jste chybu?