vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2019 - ČD Bmz 225

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bmz 225

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
5.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
27.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
16.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
18.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
19.4.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
13.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
21.7.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
25.11.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
31.12.2018 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
13.2.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
20.10.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
3.11.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
5.1.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
10.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
30.8.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
1.9.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
15.11.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
22.11.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
9.12.2018 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.3.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
10.3.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.5.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
5.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
12.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
13.11.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
21.11.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
22.11.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
9.12.2018 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
15.12.2018 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
17.12.2018 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
21.12.2018 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
2.1.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
11.1.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
13.1.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
18.1.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
20.1.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
27.1.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
29.1.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
30.1.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
2.2.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
10.2.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
19.2.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
27.2.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
5.3.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
14.3.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
16.3.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
17.3.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
20.3.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
2.4.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
8.4.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
17.4.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:11, Púchov 17:53-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
5.11.2019 Ex 120   Valašský expres   Žilina 17:28, Púchov 18:06-18:08, Horní Lideč 18:31-18:33, Olomouc hl.n. 20:07-20:09, Praha hl.n. 22:39
11.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
14.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
16.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
17.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
19.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
20.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
22.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
27.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
28.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
30.12.2018 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
2.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
3.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
6.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
10.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
13.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
14.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
17.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
18.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
20.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
23.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
28.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
29.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
31.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
2.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
4.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
8.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
9.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
18.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
21.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
23.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
27.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
4.3.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
5.3.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
8.3.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
11.3.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
14.3.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
16.3.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
17.3.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
20.3.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
2.4.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
8.4.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
14.4.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
17.4.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
16.6.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
22.6.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
25.6.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
6.8.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
15.8.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
Strana: 1 2 3 4 5































509.43
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?