vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » Bdmtee 275
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - ČD Bdmtee 275

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdmtee 275

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
5.8.2019 Ex/ALX 356   Západní expres   Praha hl.n. 11:45, Praha-Smíchov 11:51-11:53, Plzeň hl.n. 12:59-13:10, ... Landshut (Bay) Hbf 16:31-16:32, Freising 16:51-16:52, München Hbf 17:18
20.6.2019 RJ 371   Vindobona   Praha hl. n. 14:50 - Pardubice hl. n. 15:44-15:46 - Brno dolni nadrazi 17:22-17:24 - ... - Mürzzuschlag 20:28-20:30 - Bruck an der Mur 20:56-20:58 - Graz Hbf 21:33
27.4.2019 Ex 522   Valašský expres   Vsetín 4:52, Valašské Meziříčí 5:07-5:09, Hranice na Moravě 5:32-5:33, ... Kolín 8:01-8:02, Praha-Libeň 8:32-8:33, Praha hl.n. 8:39
13.3.2019 606   Krušnohor   Praha hl.n. 15:32, Praha-Holešovice 15:39-15:42, Ústí nad Labem hl.n. 16:42-16:48, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:05-19:06, Cheb 19:30
13.12.2018 787   Střekov   Ústí nad Labem západ 10:47, Litoměřice město 11:10-11:12, Mělník 11:39-11:40, ... Poděbrady 12:24-12:25, Velký Osek 12:31-12:32, Kolín 12:40
15.2.2019 816   Moravan   Hodonín 6:21, Břeclav 6:35-6:43, Zaječí 6:56-6:57, Šakvice 7:01-7:02, Brno dolní nádraží 7:23
28.6.2019 929   Hradečan   Praha hl.n. 14:06, Praha-Libeň 14:12-14:13, Poříčany 14:34-14:37, ... Starkoč 16:39-16:40, Trutnov střed 17:15-17:16, Trutnov hl.n. 17:20
9.8.2019 931   Hradečan   Praha hl.n. 16:06, Praha-Libeň 16:12-16:13, Poříčany 16:34-16:37, ... Starkoč 18:39-18:40, Trutnov střed 19:15-19:16, Trutnov hl.n. 19:20
24.1.2019 941   Hradečan   Praha hl.n. 5:06, Praha-Libeň 5:12-5:13, Nymburk hl.n. 5:53-5:55, Poděbrady 6:01-6:02, Chlumec nad Cidlinou 6:27-6:29, Hradec Králové hl.n. 6:51
22.2.2019 941   Hradečan   Praha hl.n. 5:06, Praha-Libeň 5:12-5:13, Nymburk hl.n. 5:53-5:55, Poděbrady 6:01-6:02, Chlumec nad Cidlinou 6:27-6:29, Hradec Králové hl.n. 6:51
* 1146   Jizera   Praha-Vršovice 9:12, Praha hl.n. 9:16-9:19, Praha-Vysočany 9:26-9:28, ... Turnov 11:12-11:19, Železný Brod 11:34-11:36, Tanvald 12:04
* 1149   Jizera   Tanvald 15:50, Železný Brod 16:17-16:19, Turnov 16:35-16:44, ... Praha-Vysočany 18:28-18:29, Praha hl.n. 18:35-18:43, Praha-Vršovice 18:47
* 1266   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:56-17:00, Turnov 17:18-17:21, Liberec 17:55
* Sp 1436   Pernštejn   Brno dolní nádraží 8:01, Brno-Židenice 8:06-8:11, Tišnov 8:42-8:43, Nové Město na Moravě 9:52-9:53, Žďár nad Sázavou 10:13
* Sp 1437   Pernštejn   Žďár nad Sázavou 17:40, Nové Město na Moravě 17:59-18:03, Tišnov 19:14-19:16, Brno-Židenice 19:43-19:45, Brno dolní nádraží 19:50
16.12.2018 Sp 1437   Pernštejn   Žďár nad Sázavou 17:40, Nové Město na Moravě 17:59-18:03, Tišnov 19:14-19:16, Brno-Židenice 19:43-19:45, Brno dolní nádraží 19:50
* Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
12.3.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
13.3.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
14.3.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
19.3.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
20.3.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
2.4.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
11.4.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
12.4.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
2.5.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
3.5.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
10.5.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
13.5.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
7.6.2019 Sp 1481   Sázava   Praha hl.n. 6:57, Praha-Vršovice 7:01-7:02, Čerčany 7:38-7:39, Benešov u Prahy 7:47
* Sp 1486   Sázava   Benešov u Prahy 8:10, Čerčany 8:17-8:18, Praha-Vršovice 8:57-8:58, Praha hl.n. 9:02
* Sp 1643   Hostýn   Brno-Královo Pole 7:55, Brno-Židenice 8:04-8:06, Vyškov na Moravě 8:38-8:40, ... Valašské Meziříčí 10:19-10:23, Veřovice 10:40-10:41, Frenštát pod Radhoštěm 10:51
* Sp 1644   Hostýn   Frenštát pod Radhoštěm 11:23, Veřovice 11:33-11:38, Valašské Meziříčí 11:56
* Sp 1646   Hostýn   Frenštát pod Radhoštěm 18:28, Veřovice 18:38-18:39, Valašské Meziříčí 18:57-19:05, ... Vyškov na Moravě 20:38-20:41, Brno-Židenice 21:11-21:13, Brno-Královo Pole 21:22
26.5.2019 Sp 1646   Hostýn   Frenštát pod Radhoštěm 18:28, Veřovice 18:38-18:39, Valašské Meziříčí 18:57-19:05, ... Vyškov na Moravě 20:38-20:41, Brno-Židenice 21:11-21:13, Brno-Královo Pole 21:22
* Sp 1654      Roudnice nad Labem 14:26, Lovosice 14:38-14:39, Ústí nad Labem hl.n. 14:54
30.1.2019 Sp 1654      Roudnice nad Labem 14:26, Lovosice 14:38-14:39, Ústí nad Labem hl.n. 14:54
17.5.2019 Sp 1654      Roudnice nad Labem 14:26, Lovosice 14:38-14:39, Ústí nad Labem hl.n. 14:54
* Sp 1655      Ústí nad Labem hl.n. 12:43, Lovosice 12:57-12:58, Roudnice nad Labem 13:11
* Sp 1656      Lovosice 15:22, Ústí nad Labem západ 15:38
* Sp 1657      Ústí nad Labem hl.n. 14:43, Lovosice 14:58
20.3.2019 Sp 1657      Ústí nad Labem hl.n. 14:43, Lovosice 14:58
17.5.2019 Sp 1657      Ústí nad Labem hl.n. 14:43, Lovosice 14:58
* Sp 1670   Cyklo Ohře   Karlovy Vary 10:00, Sokolov 10:16-10:18, Tršnice 10:42-10:44, Cheb 10:50
* Sp 1671   Cyklo Ohře   Cheb 8:55, Tršnice 9:01-9:03, Sokolov 9:26-9:29, Karlovy Vary 9:45
* Sp 1684   Cyklo Brdy   Praha hl.n. 8:37, Praha-Smíchov 8:43-8:45, Beroun 9:15-9:16, ... Lochovice 9:38-9:39, Příbram 10:00-10:08, Březnice 10:29
* Sp 1684   Cyklo Brdy   Praha hl.n. 8:37, Praha-Smíchov 8:43-8:45, Beroun 9:15-9:16, ... Příbram 10:00-10:08, Březnice 10:29-10:39, Blatná 11:10
23.3.2019 Sp 1684      Praha hl.n. 8:37, Praha-Smíchov 8:43-8:45, Beroun 9:15-9:16, ... Lochovice 9:38-9:39, Příbram 10:00-10:08, Březnice 10:29
31.3.2019 Sp 1684      Praha hl.n. 8:37, Praha-Smíchov 8:43-8:45, Beroun 9:15-9:16, ... Lochovice 9:38-9:39, Příbram 10:00-10:08, Březnice 10:29
18.5.2019 Sp 1684      Praha hl.n. 8:37, Praha-Smíchov 8:43-8:45, Beroun 9:15-9:16, ... Lochovice 9:38-9:39, Příbram 10:00-10:08, Březnice 10:29
10.8.2019 Sp 1684   Cyklo Brdy   Praha hl.n. 8:37, Praha-Smíchov 8:43-8:45, Beroun 9:15-9:16, ... Příbram 10:00-10:08, Březnice 10:29-10:39, Blatná 11:10
* Sp 1685   Cyklo Brdy   Blatná 16:31, Březnice 17:00-17:03, Příbram 17:27-17:30, ... Beroun 18:14-18:15, Praha-Smíchov 18:44-18:55, Praha hl.n. 19:02
* Sp 1685   Cyklo Brdy   Březnice 17:03, Příbram 17:27-17:30, Lochovice 17:53-17:54, ... Beroun 18:14-18:15, Praha-Smíchov 18:44-18:55, Praha hl.n. 19:02
23.3.2019 Sp 1685      Březnice 17:03, Příbram 17:27-17:30, Lochovice 17:53-17:54, ... Beroun 18:14-18:15, Praha-Smíchov 18:44-18:55, Praha hl.n. 19:02
18.5.2019 Sp 1685      Březnice 17:03, Příbram 17:27-17:30, Lochovice 17:53-17:54, ... Beroun 18:14-18:15, Praha-Smíchov 18:44-18:55, Praha hl.n. 19:02
10.8.2019 Sp 1685   Cyklo Brdy   Blatná 16:31, Březnice 17:00-17:03, Příbram 17:27-17:30, ... Beroun 18:14-18:15, Praha-Smíchov 18:44-18:55, Praha hl.n. 19:02
* Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. 13:46, Ústí nad Labem západ 13:48-13:49, Teplice v Čechách 14:03-14:04, ... Sokolov 16:30-16:31, Tršnice 16:55-16:56, Cheb 17:02
11.1.2019 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. 13:46, Ústí nad Labem západ 13:48-13:49, Teplice v Čechách 14:03-14:04, ... Sokolov 16:30-16:31, Tršnice 16:55-16:56, Cheb 17:02
25.3.2019 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. 13:46, Ústí nad Labem západ 13:48-13:49, Teplice v Čechách 14:03-14:04, ... Sokolov 16:30-16:31, Tršnice 16:55-16:56, Cheb 17:02
16.7.2019 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. 13:46, Ústí nad Labem západ 13:48-13:49, Teplice v Čechách 14:03-14:04, ... Sokolov 16:30-16:31, Tršnice 16:55-16:56, Cheb 17:02
* Sp 1695      Karlovy Vary 5:58, Chomutov 6:58-7:02, Most 7:20-7:21, ... Teplice v Čechách 7:47-7:49, Ústí nad Labem západ 8:05-8:05, Ústí nad Labem hl.n. 8:08
* Sp 1696      Ústí nad Labem hl.n. 15:46, Ústí nad Labem západ 15:48-15:49, Teplice v Čechách 16:03-16:04, Bílina 16:19-16:20, Most 16:30-16:31, Chomutov 16:49
* Sp 1720   Litava   Bojkovice 5:05, Újezdec u Luhačovic 5:18-5:19, Uherský Brod 5:23-5:24, ... Kyjov 6:27-6:28, Brno-Židenice 7:28-7:31, Brno hl.n. 7:37
* Sp 1722   Santon   Bylnice 5:05, Újezdec u Luhačovic 5:59-6:00, Uherský Brod 6:04-6:05, ... Bzenec 7:10-7:11, Kyjov 7:27-7:28, Brno-Židenice 8:29
14.1.2019 Sp 1722   Santon   Bylnice 5:05, Újezdec u Luhačovic 5:59-6:00, Uherský Brod 6:04-6:05, ... Bzenec 7:10-7:11, Kyjov 7:27-7:28, Brno-Židenice 8:29
28.1.2019 Sp 1722   Santon   Bylnice 5:05, Újezdec u Luhačovic 5:59-6:00, Uherský Brod 6:04-6:05, ... Bzenec 7:10-7:11, Kyjov 7:27-7:28, Brno-Židenice 8:29
18.3.2019 Sp 1722   Santon   Bylnice 5:05, Újezdec u Luhačovic 5:59-6:00, Uherský Brod 6:04-6:05, ... Bzenec 7:10-7:11, Kyjov 7:27-7:28, Brno-Židenice 8:29
5.8.2019 Sp 1722   Santon   Bylnice 5:05, Újezdec u Luhačovic 5:59-6:00, Uherský Brod 6:04-6:05, ... Bzenec 7:10-7:11, Kyjov 7:27-7:28, Brno-Židenice 8:29
7.8.2019 Sp 1722   Santon   Bylnice 5:05, Újezdec u Luhačovic 5:59-6:00, Uherský Brod 6:04-6:05, ... Bzenec 7:10-7:11, Kyjov 7:27-7:28, Brno-Židenice 8:29
10.8.2019 Sp 1723   Santon   Brno-Židenice 9:32, Kyjov 10:31-10:32, Bzenec 10:48-10:49, Veselí nad Moravou 10:58-11:02, Uherské Hradiště 11:20-11:21, Staré Město u Uherského Hradiště 11:27
* Sp 1725   Kyjovka   Brno-Židenice 11:32, Kyjov 12:31-12:32, Bzenec 12:48-12:49, Veselí nad Moravou 12:58-13:02, Uherské Hradiště 13:20-13:21, Staré Město u Uherského Hradiště 13:27
* Sp 1730   Hruškovice   Staré Město u Uherského Hradiště 14:33, Uherské Hradiště 14:39-14:40, Veselí nad Moravou 14:59-15:01, Bzenec 15:10-15:11, Kyjov 15:27-15:28, Brno-Židenice 16:28
* Sp 1731   Hruškovice   Brno-Židenice 15:32, Kyjov 16:31-16:32, Bzenec 16:48-16:49, Veselí nad Moravou 16:58-17:02, Uherské Hradiště 17:20-17:21, Staré Město u Uherského Hradiště 17:27
9.1.2019 Sp 1731   Hruškovice   Brno-Židenice 15:32, Kyjov 16:31-16:32, Bzenec 16:48-16:49, Veselí nad Moravou 16:58-17:02, Uherské Hradiště 17:20-17:21, Staré Město u Uherského Hradiště 17:27
* Sp 1733   Žuráň   Brno-Židenice 17:32, Kyjov 18:31-18:32, Bzenec 18:48-18:49, ... Uherský Brod 19:41-19:42, Újezdec u Luhačovic 19:46-19:46, Bylnice 20:37
25.1.2019 Sp 1733   Žuráň   Brno-Židenice 17:32, Kyjov 18:31-18:32, Bzenec 18:48-18:49, ... Uherský Brod 19:41-19:42, Újezdec u Luhačovic 19:46-19:46, Bylnice 20:37
10.2.2019 Sp 1733   Žuráň   Brno-Židenice 17:32, Kyjov 18:31-18:32, Bzenec 18:48-18:49, ... Uherský Brod 19:41-19:42, Újezdec u Luhačovic 19:46-19:46, Bylnice 20:37
6.8.2019 Sp 1733   Žuráň   Brno-Židenice 17:32, Kyjov 18:31-18:32, Bzenec 18:48-18:49, ... Uherský Brod 19:41-19:42, Újezdec u Luhačovic 19:46-19:46, Bylnice 20:37
9.1.2019 Sp 1773      Brno dolní nádraží 15:36, Šakvice 15:56-15:57, Zaječí 16:01-16:02, Břeclav 16:15-16:24, Hodonín 16:36
28.8.2019 Sp 1775      Brno dolní nádraží 17:36, Šakvice 17:56-17:57, Zaječí 18:01-18:02, Břeclav 18:15-18:23, Hodonín 18:35
* Sp 1827      Brno hl.n. 9:50, Vranovice 10:18-10:19, Šakvice 10:28-10:29, ... Mikulov na Moravě 11:12-11:13, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 11:32-11:33, Znojmo 11:59
7.9.2019 Sp 1827      Brno hl.n. 9:50, Vranovice 10:18-10:19, Šakvice 10:28-10:29, ... Mikulov na Moravě 11:12-11:13, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 11:32-11:33, Znojmo 11:59
* Sp 1828      Znojmo 23:06, Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov 23:35-23:36, Mikulov na Moravě 23:58-0:00, ... Šakvice 0:46-0:47, Vranovice 0:56-0:57, Brno hl.n. 1:24
* Sp 1830   Želivka   Ledečko 16:56, Čerčany 17:47-17:58, Praha-Vršovice 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:37
21.4.2019 Sp 1830   Želivka   Ledečko 16:56, Čerčany 17:47-17:58, Praha-Vršovice 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:37
28.7.2019 Sp 1830   Želivka   Zruč nad Sázavou 16.00, Ledečko 16.54-16.56, Sázava 17.05-17.09, Čerčany 17.47-17.58, Praha hl.n. 18.37
* Sp 1842      Pardubice hl.n. 7:41, Hradec Králové hl.n. 7:59
10.6.2019 Sp/Os 1850      Pardubice hl.n. 14:59, Hradec Králové hl.n. 15:16-15:33, Smiřice 15:45-15:48, Jaroměř 15:57
* Sp 1853      Jaroměř 16:03, Smiřice 16:10-16:13, Hradec Králové hl.n. 16:22-16:25, Pardubice hl.n. 16:40
* Sp 1860      Choceň 5:02, Borohrádek 5:18-5:19, Týniště nad Orlicí 5:27-5:30, Hradec Králové hl.n. 5:51
* Sp 1861      Hradec Králové hl.n. 5:40, Týniště nad Orlicí 6:00-6:01, Borohrádek 6:07-6:07, Choceň 6:21
* Sp 1862      Choceň 6:58, Borohrádek 7:18-7:19, Týniště nad Orlicí 7:27-7:32, Hradec Králové hl.n. 7:52
* Sp 1863      Chlumec nad Cidlinou 5:30, Hradec Králové hl.n. 5:56-6:02, Týniště nad Orlicí 6:24-6:31, Borohrádek 6:38-6:39, Choceň 6:54
29.7.2019 Sp 1863      Chlumec nad Cidlinou 5:30, Hradec Králové hl.n. 5:56-6:02, Týniště nad Orlicí 6:24-6:31, Borohrádek 6:38-6:39, Choceň 6:54
* Sp 1864      Choceň 12:57, Borohrádek 13:18-13:19, Týniště nad Orlicí 13:27-13:37, Hradec Králové hl.n. 13:59
* Sp 1865      Hradec Králové hl.n. 14:02 - Týniště nad Orlicí 14:25-14:32 - Choceň 15:01
* Sp 1866      Choceň 15:02, Borohrádek 15:18-15:19, Týniště nad Orlicí 15:27-15:37, Hradec Králové hl.n. 15:59
19.2.2019 Sp 1866      Choceň 15:02, Borohrádek 15:18-15:19, Týniště nad Orlicí 15:27-15:37, Hradec Králové hl.n. 15:59
15.3.2019 Sp 1866      Choceň 15:02, Borohrádek 15:18-15:19, Týniště nad Orlicí 15:27-15:37, Hradec Králové hl.n. 15:59
22.7.2019 Sp 1866      Choceň 15:02, Borohrádek 15:18-15:19, Týniště nad Orlicí 15:27-15:37, Hradec Králové hl.n. 15:59
Strana: 1 2 3 4 5 6































453.38

Našli jste chybu?