vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - ČD BDs 449

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD BDs 449

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
* EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
* EC 101   Moravia   Katowice 5.00, Chałupki 6.17-6.20, Bohumín 6.26-6.51, ... Přerov 7.51-7.53, Břeclav 8.47-8.55, Wien Hbf 9.49
6.9.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
3.10.2019 Ex 129   Valašský expres   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:51-17:53, Horní Lideč 19:27-19:29, Púchov 19:52-19:53, Žilina 20:32
2.9.2019 EC 173   Hungaria   Hamburg Altona 6:36, Berlin Hbf 8:55-9:16, Dresden Hbf 11:07-11:10, ... Bratislava hl. st. 17:50-17:57, Štúrovo 19:17-19:20, Budapest-Nyugati pu. 20:20
7.9.2019 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02, ... Dresden Hbf 20:43-20:46, Riesa 21:21-21:23, Leipzig Hbf 22:02
8.4.2019 Ex/ALX 356   Západní expres   Praha hl.n. 11:45, Praha-Smíchov 11:51-11:53, Plzeň hl.n. 12:59-13:10, ... Landshut (Bay) Hbf 16:31-16:32, Freising 16:51-16:52, München Hbf 17:18
1.11.2019 Ex/ALX 356   Západní expres   Praha hl.n. 11:45, Praha-Smíchov 11:51-11:53, Plzeň hl.n. 12:59-13:10, ... Landshut (Bay) Hbf 16:31-16:32, Freising 16:51-16:52, München Hbf 17:18
* 402   Wydmy   Łeba 19:49, Lębork 20:34-20:47, Gdynia Gł. 21:45-22:15, ... Rybnik 6:49-6:58, Chałupki 7:39-7:49, Bohumín 7:55
19.8.2019 402   Wydmy   Łeba 19:49, Lębork 20:34-20:47, Gdynia Gł. 21:45-22:15, ... Rybnik 6:49-6:58, Chałupki 7:39-7:49, Bohumín 7:55
* 403   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:18-20:26, Rybnik 21:03-21:06, ... Gdynia Gł. 5:53-6:23, Lębork 7:32-7:47, Łeba 8:34
29.6.2019 403   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:18-20:26, Rybnik 21:03-21:06, ... Gdynia Gł. 5:53-6:23, Lębork 7:32-7:47, Łeba 8:34
13.7.2019 403   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:18-20:26, Rybnik 21:03-21:06, ... Gdynia Gł. 5:53-6:23, Lębork 7:32-7:47, Łeba 8:34
16.5.2019 SC 505   Pendolino   Cheb 6:34, Lázně Kynžvart 6:47-6:48, Mariánské Lázně 6:53-6:55, ... Olomouc hl.n. 11:43-11:45, Ostrava-Svinov 12:36-12:38, Ostrava hl.n. 12:44
22.4.2019 Ex 531   Jižní expres   Praha-Holešovice 7:48, Praha hl.n. 7:57-8:01, Tábor 9:19-9:20, České Budějovice 10:08-10:19, Český Krumlov 10:55
13.12.2019 Ex 531   Jižní expres   Praha-Holešovice 7:48, Praha hl.n. 7:57-8:01, Tábor 9:19-9:20, České Budějovice 10:08-10:19, Český Krumlov 10:55
* Ex 538   Jižní expres   České Budějovice 5:55, Tábor 6:39-6:40, Praha hl.n. 7:57-8:02, Praha-Holešovice 8:10
20.5.2019 Ex 550   Západní expres   Praha hl.n. 20:45, Praha-Smíchov 20:51-20:53, Rokycany 21:51-21:52, ... Planá u Mariánských Lázní 23:00-23:01, Mariánské Lázně 23:11-23:12, Cheb 23:32
14.5.2019 Ex 555   Západní expres   Cheb 8:33, Mariánské Lázně 8:52-8:54, Planá u Mariánských Lázní 9:03-9:05, Plzeň hl.n. 9:54-10:00, Praha-Smíchov 11:08-11:12, Praha hl.n. 11:19
29.6.2019 Ex 560   Západní expres   Praha hl.n. 8:45, Praha-Smíchov 8:51-8:53, Plzeň hl.n. 9:59-10:05, Planá u Mariánských Lázní 10:52-10:53, Mariánské Lázně 11:05-11:07, Cheb 11:26
* 601   Petr Ginz   Kadaň-Prunéřov 4:53, Chomutov 5:01-5:03, Most 5:21-5:22, ... Ústí nad Labem hl.n. 6:07-6:13, Praha-Holešovice 7:15-7:17, Praha hl.n. 7:26
15.3.2019 601   Petr Ginz   Kadaň-Prunéřov 4:53, Chomutov 5:01-5:03, Most 5:21-5:22, ... Ústí nad Labem hl.n. 6:07-6:13, Praha-Holešovice 7:15-7:17, Praha hl.n. 7:26
21.5.2019 601   Petr Ginz   Kadaň-Prunéřov 4:53, Chomutov 5:01-5:03, Most 5:21-5:22, ... Ústí nad Labem hl.n. 6:07-6:13, Praha-Holešovice 7:15-7:17, Praha hl.n. 7:26
22.5.2019 601   Petr Ginz   Kadaň-Prunéřov 4:53, Chomutov 5:01-5:03, Most 5:21-5:22, ... Ústí nad Labem hl.n. 6:07-6:13, Praha-Holešovice 7:15-7:17, Praha hl.n. 7:26
23.5.2019 601   Petr Ginz   Kadaň-Prunéřov 4:53, Chomutov 5:01-5:03, Most 5:21-5:22, ... Ústí nad Labem hl.n. 6:07-6:13, Praha-Holešovice 7:15-7:17, Praha hl.n. 7:26
27.5.2019 601   Petr Ginz   Kadaň-Prunéřov 4:53, Chomutov 5:01-5:03, Most 5:21-5:22, ... Ústí nad Labem hl.n. 6:07-6:13, Praha-Holešovice 7:15-7:17, Praha hl.n. 7:26
9.3.2019 604   Krušnohor   Praha hl.n. 17:32, Praha-Holešovice 17:39-17:42, Ústí nad Labem hl.n. 18:42-18:48, ... Chodov 20:56-20:57, Sokolov 21:07-21:08, Cheb 21:32
28.10.2019 604   Krušnohor   Praha hl.n. 17:32, Praha-Holešovice 17:39-17:42, Ústí nad Labem hl.n. 18:42-18:48, ... Chodov 20:56-20:57, Sokolov 21:07-21:08, Cheb 21:32
26.3.2019 605   Krušnohor   Cheb 6:27, Sokolov 6:50-6:51, Chodov 7:02-7:03, ... Ústí nad Labem hl.n. 9:09-9:15, Praha-Holešovice 10:15-10:17, Praha hl.n. 10:26
14.11.2019 605   Krušnohor   Cheb 6:27, Sokolov 6:50-6:51, Chodov 7:02-7:03, ... Ústí nad Labem hl.n. 9:09-9:15, Praha-Holešovice 10:15-10:17, Praha hl.n. 10:26
17.3.2019 606   Krušnohor   Praha hl.n. 15:32, Praha-Holešovice 15:39-15:42, Ústí nad Labem hl.n. 16:42-16:48, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:05-19:06, Cheb 19:30
31.3.2019 606   Krušnohor   Praha hl.n. 15.32, Ústí nad Labem hl.n. 16.42-16.48, Chomutov 17.49-17.51, Karlovy Vary 18.43-18.45, Cheb 19.30
4.9.2019 606   Krušnohor   Praha hl.n. 15:32, Praha-Holešovice 15:39-15:42, Ústí nad Labem hl.n. 16:42-16:48, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:05-19:06, Cheb 19:30
11.10.2019 607   Krušnohor   Cheb 8:29, Sokolov 8:52-8:53, Chodov 9:04-9:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 11:09-11:15, Praha-Holešovice 12:15-12:17, Praha hl.n. 12:26
20.3.2019 609   Krušnohor   Cheb 10:29, Sokolov 10:52-10:53, Chodov 11:04-11:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 13:09-13:15, Praha-Holešovice 14:15-14:17, Praha hl.n. 14:26
7.6.2019 609   Krušnohor   Cheb 10:29, Sokolov 10:52-10:53, Chodov 11:04-11:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 13:09-13:15, Praha-Holešovice 14:15-14:17, Praha hl.n. 14:26
21.6.2019 609   Krušnohor   Cheb 10:29, Sokolov 10:52-10:53, Chodov 11:04-11:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 13:09-13:15, Praha-Holešovice 14:15-14:17, Praha hl.n. 14:26
10.11.2019 609   Krušnohor   Cheb 10:29, Sokolov 10:52-10:53, Chodov 11:04-11:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 13:09-13:15, Praha-Holešovice 14:15-14:17, Praha hl.n. 14:26
20.3.2019 610   Krušnohor   Praha hl.n. 11:32, Praha-Holešovice 11:39-11:42, Ústí nad Labem hl.n. 12:42-12:48, ... Chodov 14:54-14:55, Sokolov 15:05-15:06, Cheb 15:30
29.11.2019 610   Krušnohor   Praha hl.n. 11:32, Praha-Holešovice 11:39-11:42, Ústí nad Labem hl.n. 12:42-12:48, ... Chodov 14:54-14:55, Sokolov 15:05-15:06, Cheb 15:30
16.11.2019 611   Krušnohor   Cheb 12:29, Sokolov 12:52-12:53, Chodov 13:04-13:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 15:09-15:15, Praha-Holešovice 16:15-16:17, Praha hl.n. 16:26
9.6.2019 613   Krušnohor   Cheb 14:29, Sokolov 14:52-14:53, Chodov 15:04-15:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 17:09-17:15, Praha-Holešovice 18:15-18:17, Praha hl.n. 18:26
16.2.2019 614   Krušnohor   Praha hl.n. 7:32, Praha-Holešovice 7:39-7:42, Ústí nad Labem hl.n. 8:42-8:48, ... Chodov 10:54-10:55, Sokolov 11:05-11:06, Cheb 11:30
20.5.2019 614   Krušnohor   Praha hl.n. 7:32, Praha-Holešovice 7:39-7:42, Ústí nad Labem hl.n. 8:42-8:48, ... Chodov 10:54-10:55, Sokolov 11:05-11:06, Cheb 11:30
16.11.2019 614   Krušnohor   Praha hl.n. 7:32, Praha-Holešovice 7:39-7:42, Ústí nad Labem hl.n. 8:42-8:48, ... Chodov 10:54-10:55, Sokolov 11:05-11:06, Cheb 11:30
15.3.2019 615   Krušnohor   Cheb 16:29, Sokolov 16:52-16:53, Chodov 17:04-17:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 19:09-19:15, Praha-Holešovice 20:15-20:17, Praha hl.n. 20:26
24.8.2019 615   Krušnohor   Cheb 16:29, Sokolov 16:52-16:53, Chodov 17:04-17:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 19:09-19:15, Praha-Holešovice 20:15-20:17, Praha hl.n. 20:26
10.11.2019 616   Krušnohor   Praha hl.n. 5:22, Praha-Holešovice 5:29-5:31, Kralupy nad Vltavou 5:49-5:51, ... Chodov 8:54-8:55, Sokolov 9:05-9:06, Cheb 9:30
* 650   Jihlava   Brno hl.n. 19:27, Třebíč 20:31-20:36, Okříšky 20:49-20:51, Jihlava 21:17
* 651   Rožmberk   České Budějovice 4:15, Veselí nad Lužnicí 4:44-4:45, Jindřichův Hradec 5:13-5:16, ... Okříšky 7:06-7:07, Třebíč 7:20-7:24, Brno hl.n. 8:30
* 652   Rožmberk   Brno hl.n. 17:27, Třebíč 18:31-18:34, Okříšky 18:46-18:47, ... Jindřichův Hradec 20:49-20:50, Veselí nad Lužnicí 21:17-21:18, České Budějovice 21:49
* 653   Rožmberk   Strakonice 4:57, Ražice 5:09-5:10, Protivín 5:16-5:17, ... Okříšky 9:06-9:07, Třebíč 9:20-9:24, Brno hl.n. 10:30
* 654   Rožmberk   Havlíčkův Brod 7:00, Jihlava 7:22-7:25, Kostelec u Jihlavy 7:42-7:42, ... Horažďovice předměstí 11:07-11:09, Nepomuk 11:28-11:29, Plzeň hl.n. 11:56
* 655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:30-16:31, Horažďovice předměstí 16:51-16:52, ... Kostelec u Jihlavy 20:09-20:10, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
* 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
5.6.2019 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
11.6.2019 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
* 657   Bezdrev   Plzeň hl.n. 18:03, Nepomuk 18:30-18:31, Horažďovice předměstí 18:51-18:52, ... Protivín 19:25-19:26, Číčenice 19:33-19:34, České Budějovice 19:55
4.11.2019 657   Bezdrev   Plzeň hl.n. 18:03, Nepomuk 18:30-18:31, Horažďovice předměstí 18:51-18:52, ... Protivín 19:25-19:26, Číčenice 19:33-19:34, České Budějovice 19:55
* 658   Bezdrev   České Budějovice 6:04, Číčenice 6:25-6:26, Protivín 6:31-6:32, ... Horažďovice předměstí 7:07-7:09, Nepomuk 7:28-7:29, Plzeň hl.n. 7:56
* 659   Bezdrev   Plzeň hl.n. 20:03, Nepomuk 20:30-20:31, Horažďovice předměstí 20:51-20:52, ... Protivín 21:25-21:26, Číčenice 21:33-21:34, České Budějovice 21:55
* 660   Rožmberk   Brno hl.n. 15:27, Třebíč 16:31-16:34, Okříšky 16:46-16:47, ... Horažďovice předměstí 21:07-21:09, Nepomuk 21:28-21:29, Plzeň hl.n. 21:56
* 661   Rožmberk   Plzeň hl.n. 6:03, Nepomuk 6:30-6:31, Horažďovice předměstí 6:51-6:52, ... Okříšky 11:06-11:07, Třebíč 11:20-11:24, Brno hl.n. 12:30
* 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
* 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
5.6.2019 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
18.8.2019 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
* 664   Rožmberk   Brno hl.n. 11:27, Třebíč 12:31-12:34, Okříšky 12:46-12:47, ... Horažďovice předměstí 17:07-17:09, Nepomuk 17:28-17:29, Plzeň hl.n. 17:56
17.7.2019 664   Rožmberk   Brno hl.n. 11:27, Třebíč 12:31-12:34, Okříšky 12:46-12:47, ... Horažďovice předměstí 17:07-17:09, Nepomuk 17:28-17:29, Plzeň hl.n. 17:56
* 665   Rožmberk   Plzeň hl.n. 10:03, Nepomuk 10:30-10:31, Horažďovice předměstí 10:51-10:52, ... Okříšky 15:06-15:07, Třebíč 15:20-15:24, Brno hl.n. 16:30
4.1.2019 665   Rožmberk   Plzeň hl.n. 10:03, Nepomuk 10:30-10:31, Horažďovice předměstí 10:51-10:52, ... Okříšky 15:06-15:07, Třebíč 15:20-15:24, Brno hl.n. 16:30
* 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
25.6.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
9.8.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
* 667   Rožmberk   Plzeň hl.n. 12:03, Nepomuk 12:30-12:31, Horažďovice předměstí 12:51-12:52, ... Okříšky 17:06-17:07, Třebíč 17:20-17:24, Brno hl.n. 18:30
* 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:27, Třebíč 8:31-8:34, Okříšky 8:46-8:47, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:56
4.1.2019 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:27, Třebíč 8:31-8:34, Okříšky 8:46-8:47, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:56
6.9.2019 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:27, Třebíč 8:31-8:34, Okříšky 8:46-8:47, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:56
* 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
17.7.2019 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
19.4.2019 672   Labe   Praha hl.n. 20:51, Praha-Holešovice 20:58-21:00, Kralupy nad Vltavou 21:19-21:20, ... Lovosice 21:57-21:59, Ústí nad Labem hl.n. 22:14-22:16, Děčín hl.n. 22:31
20.5.2019 673   Labe   Děčín hl.n. 5:26, Ústí nad Labem hl.n. 5:40-5:42, Lovosice 5:57-5:59, ... Kralupy nad Vltavou 6:36-6:38, Praha-Holešovice 6:59-7:01, Praha hl.n. 7:10
* 674   Labe   Praha hl.n. 19:51, Praha-Holešovice 19:58-20:00, Kralupy nad Vltavou 20:19-20:20, Roudnice nad Labem 20:43-20:44, Lovosice 20:57-20:59, Ústí nad Labem hl.n. 21:14
* 675   Labe   Děčín hl.n. 6:26, Ústí nad Labem hl.n. 6:40-6:42, Lovosice 6:57-6:59, ... Kralupy nad Vltavou 7:36-7:38, Praha-Holešovice 7:59-8:01, Praha hl.n. 8:10
15.5.2019 675   Labe   Děčín hl.n. 6:26, Ústí nad Labem hl.n. 6:40-6:42, Lovosice 6:57-6:59, ... Kralupy nad Vltavou 7:36-7:38, Praha-Holešovice 7:59-8:01, Praha hl.n. 8:10
24.5.2019 675   Labe   Děčín hl.n. 6:26, Ústí nad Labem hl.n. 6:40-6:42, Lovosice 6:57-6:59, ... Kralupy nad Vltavou 7:36-7:38, Praha-Holešovice 7:59-8:01, Praha hl.n. 8:10
* 677   Labe   Děčín hl.n. 7:26, Ústí nad Labem hl.n. 7:40-7:42, Lovosice 7:57-7:59, ... Kralupy nad Vltavou 8:36-8:38, Praha-Holešovice 8:59-9:01, Praha hl.n. 9:10
17.5.2019 677   Labe   Děčín hl.n. 7:26, Ústí nad Labem hl.n. 7:40-7:42, Lovosice 7:57-7:59, ... Kralupy nad Vltavou 8:36-8:38, Praha-Holešovice 8:59-9:01, Praha hl.n. 9:10
* 678   Labe   Praha hl.n. 17:51, Praha-Holešovice 17:58-18:00, Kralupy nad Vltavou 18:19-18:20, ... Lovosice 18:57-18:59, Ústí nad Labem hl.n. 19:14-19:16, Děčín hl.n. 19:31
18.4.2019 680   Labe   Praha hl.n. 16:51, Praha-Holešovice 16:58-17:00, Kralupy nad Vltavou 17:19-17:20, ... Lovosice 17:57-17:59, Ústí nad Labem hl.n. 18:14-18:16, Děčín hl.n. 18:31
16.5.2019 680   Labe   Praha hl.n. 16:51, Praha-Holešovice 16:58-17:00, Kralupy nad Vltavou 17:19-17:20, ... Lovosice 17:57-17:59, Ústí nad Labem hl.n. 18:14-18:16, Děčín hl.n. 18:31
31.7.2019 680   Labe   Praha hl.n. 16:51, Praha-Holešovice 16:58-17:00, Kralupy nad Vltavou 17:19-17:20, ... Lovosice 17:57-17:59, Ústí nad Labem hl.n. 18:14-18:16, Děčín hl.n. 18:31
* 682   Labe   Praha hl.n. 15:51, Praha-Holešovice 15:58-16:00, Kralupy nad Vltavou 16:19-16:20, Roudnice nad Labem 16:43-16:44, Lovosice 16:57-16:59, Ústí nad Labem hl.n. 17:14
7.1.2019 682   Labe   Praha hl.n. 15:51, Praha-Holešovice 15:58-16:00, Kralupy nad Vltavou 16:19-16:20, Roudnice nad Labem 16:43-16:44, Lovosice 16:57-16:59, Ústí nad Labem hl.n. 17:14
6.2.2019 682   Labe   Praha hl.n. 15:51, Praha-Holešovice 15:58-16:00, Kralupy nad Vltavou 16:19-16:20, Roudnice nad Labem 16:43-16:44, Lovosice 16:57-16:59, Ústí nad Labem hl.n. 17:14
21.2.2019 682   Labe   Praha hl.n. 15:51, Praha-Holešovice 15:58-16:00, Kralupy nad Vltavou 16:19-16:20, Roudnice nad Labem 16:43-16:44, Lovosice 16:57-16:59, Ústí nad Labem hl.n. 17:14
13.3.2019 682   Labe   Praha hl.n. 15:51, Praha-Holešovice 15:58-16:00, Kralupy nad Vltavou 16:19-16:20, Roudnice nad Labem 16:43-16:44, Lovosice 16:57-16:59, Ústí nad Labem hl.n. 17:14
18.4.2019 682   Labe   Praha hl.n. 15:51, Praha-Holešovice 15:58-16:00, Kralupy nad Vltavou 16:19-16:20, Roudnice nad Labem 16:43-16:44, Lovosice 16:57-16:59, Ústí nad Labem hl.n. 17:14
13.11.2019 682   Labe   Praha hl.n. 15:51, Praha-Holešovice 15:58-16:00, Kralupy nad Vltavou 16:19-16:20, Roudnice nad Labem 16:43-16:44, Lovosice 16:57-16:59, Ústí nad Labem hl.n. 17:14
* 683   Labe   Děčín hl.n. 11:26, Ústí nad Labem hl.n. 11:40-11:42, Lovosice 11:57-11:59, ... Kralupy nad Vltavou 12:36-12:38, Praha-Holešovice 12:59-13:01, Praha hl.n. 13:10
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14































484.91

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?