vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2019 - ČD Ampz 143

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Ampz 143

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
2.4.2019 EC 111   Varsovia   Ostrava-Svinov 5.58, Ostrava hl.n. 6.04-6.05, Chałupki 6.18-6.19, Rybnik 6.50-6.51, Katowice 7.35-7.38, Warszawa Wsch. 10.22
13.6.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
1.10.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
11.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
17.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
12.3.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
1.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
24.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
31.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
25.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
26.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
4.11.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
5.1.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
10.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
11.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
26.5.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
30.8.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
29.10.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
9.12.2018 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
21.12.2018 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
31.1.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.2.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.3.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
5.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
12.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
22.11.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
9.12.2018 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
20.1.2019 Ex 142   Ostravan   Žilina 10.27, Čadca 10.54-10.56, Bohumín 11.58-12.06, ... Olomouc hl.n. 13.18-13.20, Pardubice hl.n. 14.39-14.41, Praha hl.n. 15.39
11.1.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
12.7.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
10.8.2019 Ex 143   Ostravan   Praha hl.n. 12.24, Pardubice hl.n. 13.21-13.23, Olomouc hl.n. 14.44-14.46, ... Bohumín 15.57-16.00, Čadca 17.04-17.06, Žilina 17.33
13.12.2018 Ex/EC 144   Ostravan   Žilina 6.27, Čadca 6.54-6.56, Návsí 7.10-7.11, ... Olomouc hl.n. 9.18-9.20, Pardubice hl.n. 10.39-10.41, Praha hl.n. 11.39
11.4.2019 Ex/EC 144   Ostravan   Žilina 6.27, Čadca 6.54-6.56, Návsí 7.10-7.11, ... Olomouc hl.n. 9.18-9.20, Pardubice hl.n. 10.39-10.41, Praha hl.n. 11.39
12.4.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
14.6.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
23.6.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
25.7.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
4.9.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
22.9.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
25.10.2019 EC/Ex 145   Ostravan   Praha hl.n. 16.24, Pardubice hl.n. 17.21-17.23, Olomouc hl.n. 18.46-18.48, ... Návsí 20.48-20.49, Čadca 21.04-21.06, Žilina 21.33
18.4.2019 EC 170   Berliner   Praha hl.n. 16:32, Praha-Holešovice 16:39-16:42, Děčín hl.n. 17:58-18:02, ... Dresden Hbf 18:43-18:46, Dresden-Neustadt 18:50-18:52, Berlin Hbf (tief) 20:41
11.8.2019 EC 170   Berliner   Praha hl.n. 16:32, Praha-Holešovice 16:39-16:42, Děčín hl.n. 17:58-18:02, ... Dresden Hbf 18:43-18:46, Dresden-Neustadt 18:50-18:52, Berlin Hbf (tief) 20:41
6.3.2019 EC 172   Hungaria   Budapest-Nyugati pu. 7:40, Štúrovo 8:40-8:43, Bratislava hl. st. 10:03-10:10, ... Dresden Hbf 16:43-16:46, Berlin Hbf 18:41-19:06, Hamburg Altona 21:36
5.3.2019 EC 173   Hungaria   Hamburg Altona 6:36, Berlin Hbf 8:55-9:16, Dresden Hbf 11:07-11:10, ... Bratislava hl. st. 17:50-17:57, Štúrovo 19:17-19:20, Budapest-Nyugati pu. 20:20
14.2.2019 EC 174   Berliner   Praha hl.n. 10:32, Praha-Holešovice 10:39-10:42, Děčín hl.n. 11:58-12:02, ... Ludwigslust 16:19-16:21, Büchen 16:47-16:48, Hamburg Altona 17:24
15.3.2019 EC 174   Berliner   Praha hl.n. 10:32, Praha-Holešovice 10:39-10:42, Děčín hl.n. 11:58-12:02, ... Ludwigslust 16:19-16:21, Büchen 16:47-16:48, Hamburg Altona 17:24
7.3.2019 EC 175   Berliner   Berlin Hbf (tief) 12:59, Dresden-Neustadt 15:00-15:02, Dresden Hbf 15:07-15:10, Bad Schandau 15:36-15:37, Děčín hl.n. 15:53-15:58, Praha hl.n. 17:26
10.3.2019 EC 175   Berliner   Berlin Hbf (tief) 12:59, Dresden-Neustadt 15:00-15:02, Dresden Hbf 15:07-15:10, Bad Schandau 15:36-15:37, Děčín hl.n. 15:53-15:58, Praha hl.n. 17:26
23.3.2019 EC 175   Berliner   Berlin Hbf (tief) 12:59, Dresden-Neustadt 15:00-15:02, Dresden Hbf 15:07-15:10, Bad Schandau 15:36-15:37, Děčín hl.n. 15:53-15:58, Praha hl.n. 17:26
18.4.2019 EC 175   Berliner   Berlin Hbf (tief) 12:59, Dresden-Neustadt 15:00-15:02, Dresden Hbf 15:07-15:10, Bad Schandau 15:36-15:37, Děčín hl.n. 15:53-15:58, Praha hl.n. 17:26
3.8.2019 EC 175   Berliner   Berlin Hbf (tief) 12:59, Dresden-Neustadt 15:00-15:02, Dresden Hbf 15:07-15:10, Bad Schandau 15:36-15:37, Děčín hl.n. 15:53-15:58, Praha hl.n. 17:26
3.3.2019 EC 176   Berliner   Praha hl.n. 8:32, Praha-Holešovice 8:39-8:42, Děčín hl.n. 9:58-10:02, ... Ludwigslust 14:19-14:20, Büchen 14:47-14:48, Hamburg Altona 15:27
18.4.2019 EC 176   Berliner   Praha hl.n. 8:32, Praha-Holešovice 8:39-8:42, Děčín hl.n. 9:58-10:02, ... Ludwigslust 14:19-14:20, Büchen 14:47-14:48, Hamburg Altona 15:27
12.5.2019 EC 176   Berliner   Praha hl.n. 8:32, Praha-Holešovice 8:39-8:42, Děčín hl.n. 9:58-10:02, ... Ludwigslust 14:19-14:20, Büchen 14:47-14:48, Hamburg Altona 15:27
3.2.2019 EC 177   Berliner   Hamburg Altona 12:38, Büchen 13:13-13:14, Ludwigslust 13:40-13:41, ... Bad Schandau 17:36-17:37, Děčín hl.n. 17:53-17:58, Praha hl.n. 19:26
10.2.2019 EC 177   Berliner   Hamburg Altona 12:38, Büchen 13:13-13:14, Ludwigslust 13:40-13:41, ... Bad Schandau 17:36-17:37, Děčín hl.n. 17:53-17:58, Praha hl.n. 19:26
8.6.2019 EC 177   Berliner   Hamburg Altona 12:38, Büchen 13:13-13:14, Ludwigslust 13:40-13:41, ... Bad Schandau 17:36-17:37, Děčín hl.n. 17:53-17:58, Praha hl.n. 19:26
12.6.2019 EC 177   Berliner   Hamburg Altona 12:38, Büchen 13:13-13:14, Ludwigslust 13:40-13:41, ... Bad Schandau 17:36-17:37, Děčín hl.n. 17:53-17:58, Praha hl.n. 19:26
22.8.2019 EC 177   Berliner   Hamburg Altona 12:38, Büchen 13:13-13:14, Ludwigslust 13:40-13:41, ... Bad Schandau 17:36-17:37, Děčín hl.n. 17:53-17:58, Praha hl.n. 19:26
25.8.2019 EC 177   Berliner   Hamburg Altona 12:38, Büchen 13:13-13:14, Ludwigslust 13:40-13:41, ... Bad Schandau 17:36-17:37, Děčín hl.n. 17:53-17:58, Praha hl.n. 19:26
9.11.2019 EC 177   Berliner   Hamburg Altona 12:38, Büchen 13:13-13:14, Ludwigslust 13:40-13:41, ... Bad Schandau 17:36-17:37, Děčín hl.n. 17:53-17:58, Praha hl.n. 19:26
20.11.2019 EC 177   Berliner   Hamburg Altona 12:38, Büchen 13:13-13:14, Ludwigslust 13:40-13:41, ... Bad Schandau 17:36-17:37, Děčín hl.n. 17:53-17:58, Praha hl.n. 19:26
15.3.2019 EC 178   Berliner   Praha hl.n. 6:32, Praha-Holešovice 6:39-6:42, Děčín hl.n. 7:58-8:02, ... Dresden Hbf 8:43-8:46, Dresden-Neustadt 8:50-8:52, Berlin Hbf (tief) 10:41
30.3.2019 EC 178   Berliner   Praha hl.n. 6:32, Praha-Holešovice 6:39-6:42, Děčín hl.n. 7:58-8:02, ... Dresden Hbf 8:43-8:46, Dresden-Neustadt 8:50-8:52, Berlin Hbf (tief) 10:41
18.4.2019 EC 178   Berliner   Praha hl.n. 6:32, Praha-Holešovice 6:39-6:42, Děčín hl.n. 7:58-8:02, ... Dresden Hbf 8:43-8:46, Dresden-Neustadt 8:50-8:52, Berlin Hbf (tief) 10:41
20.10.2019 EC 178   Berliner   Praha hl.n. 6:32, Praha-Holešovice 6:39-6:42, Děčín hl.n. 7:58-8:02, ... Dresden Hbf 8:43-8:46, Dresden-Neustadt 8:50-8:52, Berlin Hbf (tief) 10:41
23.5.2019 EC 179   Berliner   Hamburg Altona 14:37, Büchen 15:13-15:14, Ludwigslust 15:40-15:41, ... Bad Schandau 19:36-19:37, Děčín hl.n. 19:53-19:58, Praha hl.n. 21:26
14.6.2019 EC 179   Berliner   Hamburg Altona 14:37, Büchen 15:13-15:14, Ludwigslust 15:40-15:41, ... Bad Schandau 19:36-19:37, Děčín hl.n. 19:53-19:58, Praha hl.n. 21:26
9.7.2019 EC 179   Berliner   Hamburg Altona 14:37, Büchen 15:13-15:14, Ludwigslust 15:40-15:41, ... Bad Schandau 19:36-19:37, Děčín hl.n. 19:53-19:58, Praha hl.n. 21:26
1.9.2019 EC 179   Berliner   Hamburg Altona 14:37, Büchen 15:13-15:14, Ludwigslust 15:40-15:41, ... Bad Schandau 19:36-19:37, Děčín hl.n. 19:53-19:58, Praha hl.n. 21:26
28.10.2019 EC 179   Berliner   Hamburg Altona 14:37, Büchen 15:13-15:14, Ludwigslust 15:40-15:41, ... Bad Schandau 19:36-19:37, Děčín hl.n. 19:53-19:58, Praha hl.n. 21:26
12.12.2018 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02, ... Dresden Hbf 20:43-20:46, Riesa 21:21-21:23, Leipzig Hbf 22:02
15.3.2019 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02, ... Dresden Hbf 20:43-20:46, Riesa 21:21-21:23, Leipzig Hbf 22:02
18.4.2019 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02, ... Dresden Hbf 20:43-20:46, Riesa 21:21-21:23, Leipzig Hbf 22:02
24.5.2019 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02, ... Dresden Hbf 20:43-20:46, Riesa 21:21-21:23, Leipzig Hbf 22:02
29.5.2019 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02, ... Dresden Hbf 20:43-20:46, Riesa 21:21-21:23, Leipzig Hbf 22:02
28.7.2019 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02, ... Dresden Hbf 20:43-20:46, Riesa 21:21-21:23, Leipzig Hbf 22:02
14.9.2019 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02
11.12.2019 EC 258   Porta Bohemica   Praha hl.n. 18:32, Praha-Holešovice 18:39-18:42, Děčín hl.n. 19:58-20:02, ... Dresden Hbf 20:43-20:46, Riesa 21:21-21:23, Leipzig Hbf 22:02
17.4.2019 EC 259   Porta Bohemica   Leipzig Hbf 5:54, Riesa 6:30-6:32, Dresden-Neustadt 7:00-7:02, ... Bad Schandau 7:36-7:37, Děčín hl.n. 7:53-7:58, Praha hl.n. 9:26
27.9.2019 EC 259   Porta Bohemica   Leipzig Hbf 5:54, Riesa 6:30-6:32, Dresden-Neustadt 7:00-7:02, ... Bad Schandau 7:36-7:37, Děčín hl.n. 7:53-7:58, Praha hl.n. 9:26
2.12.2019 EC 259   Porta Bohemica   Leipzig Hbf 5:54, Riesa 6:30-6:32, Dresden-Neustadt 7:00-7:02, ... Bad Schandau 7:36-7:37, Děčín hl.n. 7:53-7:58, Praha hl.n. 9:26
12.12.2019 EC 259   Porta Bohemica   Leipzig Hbf 5:54, Riesa 6:30-6:32, Dresden-Neustadt 7:00-7:02, ... Bad Schandau 7:36-7:37, Děčín hl.n. 7:53-7:58, Praha hl.n. 9:26
14.12.2019 EC 259   Porta Bohemica   Leipzig Hbf 5:54, Riesa 6:30-6:32, Dresden-Neustadt 7:00-7:02, ... Bad Schandau 7:36-7:37, Děčín hl.n. 7:53-7:58, Praha hl.n. 9:26
13.6.2019 EC 272   Metropolitan   Budapest-Nyugati pu. 15:40, Štúrovo 16:40-16:43, Bratislava hl. st. 18:03-18:10, ... Břeclav 19:01-19:07, Brno dolní n. 19:35-19:37, Praha hl.n. 22:09
20.10.2019 EC 272   Metropolitan   Budapest-Nyugati pu. 15:40, Štúrovo 16:40-16:43, Bratislava hl. st. 18:03-18:10, ... Břeclav 19:01-19:07, Brno dolní n. 19:35-19:37, Praha hl.n. 22:09
17.11.2019 EC 273   Metropolitan   Praha hl.n. 5:50, Brno dolní n. 8:22-8:24, Břeclav 8:52-8:59, ... Bratislava hl. st. 9:50-9:57, Štúrovo 11:17-11:20, Budapest-Nyugati pu. 12:20
20.10.2019 EC 275   Metropolitan   Praha hl.n. 7:50, Brno dolní n. 10:22-10:24, Břeclav 10:52-10:59, ... Bratislava hl. st. 11:50-11:57, Štúrovo 13:17-13:20, Budapest-Nyugati pu. 14:20
26.8.2019 EC 278   Metropolitan   Budapest-Nyugati pu. 9:40, Štúrovo 10:40-10:43, Bratislava hl.st. 12:03-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno dolní n. 13:35-13:37, Praha hl.n. 16:07
31.10.2019 EC 279   Metropolitan   Praha hl.n. 11:50, Brno dolní n. 14:22-14:24, Břeclav 14:52-14:59, ... Bratislava hl. st. 15:50-15:57, Štúrovo 17:17-17:20, Budapest-Nyugati pu. 18:20
13.2.2019 EC 280   Metropolitan   Budapest-Nyugati pu. 5:40, Štúrovo 6:40-6:43, Bratislava hl. st. 8:03-8:10, ... Břeclav 9:01-9:07, Brno dolní n. 9:35-9:37, Praha hl.n. 12:07
24.10.2019 EC 280   Metropolitan   Budapest-Nyugati pu. 5:40, Štúrovo 6:40-6:43, Bratislava hl. st. 8:03-8:10, ... Břeclav 9:01-9:07, Brno dolní n. 9:35-9:37, Praha hl.n. 12:07
15.1.2019 EC 282   Metropolitan Slovenská strela   Bratislava hl. st. 6:10, Kúty 6:47-6:49, Břeclav os.n. 7:01-7:07, Brno dolní n. 7:35-7:37, Praha hl.n. 10:07
14.2.2019 EC 282   Metropolitan Slovenská strela   Bratislava hl. st. 6:10, Kúty 6:47-6:49, Břeclav 7:01-7:07, ... Pardubice hl.n. 9:09-9:11, Kolín 9:30-9:31, Praha hl.n. 10:07
12.8.2019 EC 282   Metropolitan Slovenská strela   Bratislava hl. st. 6:10, Kúty 6:47-6:49, Břeclav os.n. 7:01-7:07, Brno dolní n. 7:35-7:37, Praha hl.n. 10:07
8.1.2019 EC 283   Metropolitan Slovenská strela   Praha hl.n. 17:50, Brno dolní n. 20:22-20:24, Břeclav 20:52-20:59, Kúty 21:11-21:13, Bratislava hl. st. 21:50
7.3.2019 EC 283   Metropolitan Slovenská strela   Praha hl.n. 17:50, Brno dolní n. 20:22-20:24, Břeclav 20:52-20:59, Kúty 21:11-21:13, Bratislava hl. st. 21:50
10.3.2019 EC 283   Metropolitan Slovenská strela   Praha hl.n. 17:50, Brno dolní n. 20:22-20:24, Břeclav 20:52-20:59, Kúty 21:11-21:13, Bratislava hl. st. 21:50
Strana: 1 2































614.95

Našli jste chybu?