vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - ČD 814

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD 814

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
* 770   Berounka   Praha hl.n. 10:15, Praha-Smíchov 10:21-10:22, Beroun 10:52-10:53, ... Janovice nad Úhlavou 12:59-13:01, Špičák 13:42-13:43, Železná Ruda-Alžbětín 13:55
* 775   Berounka   Železná Ruda-Alžbětín 16:08, Špičák 16:19-16:20, Janovice nad Úhlavou 16:59-17:01, ... Beroun 19:09-19:10, Praha-Smíchov 19:38-19:42, Praha hl.n. 19:49
30.12.2018 775   Berounka   Železná Ruda-Alžbětín 16:08, Špičák 16:19-16:20, Janovice nad Úhlavou 16:59-17:01, ... Beroun 19:09-19:10, Praha-Smíchov 19:38-19:42, Praha hl.n. 19:49
* 776   Berounka   Praha hl.n. 6:15, Praha-Smíchov 6:21-6:23, Beroun 6:52-6:53, ... Janovice nad Úhlavou 8:59-9:01, Špičák 9:42-9:43, Železná Ruda-Alžbětín 9:55
15.8.2019 1108   Bezděz   Kolín 9:44, Poděbrady 9:58-9:59, Nymburk hl.n. 10:07-10:08, ... Rybniště 12:22-12:23, Krásná Lípa 12:28-12:29, Rumburk 12:35
* 1126   Praděd   Ostrava-Svinov 12:00, Opava východ 12:24-12:28, Krnov 12:56-13:05, ... Bruntál 13:31-13:34, Valšov 13:42-13:43, Olomouc hl.n. 14:52
* 1133   Praděd   Olomouc hl.n. 17:05, Valšov 18:13-18:14, Bruntál 18:23-18:26, Krnov 18:51-19:06, Opava východ 19:33-19:37, Ostrava-Svinov 20:01
* 1232   Lány   Praha-Bubny Vltavská 7:05, Hostivice 7:27-7:29, Kladno 7:41-7:43, Lužná u Rakovníka 8:20-8:21, Rakovník 8:33
* 1234   Lány   Praha-Bubny Vltavská 6:50, Hostivice 7:27-7:29, Kladno 7:41-7:43, Lužná u Rakovníka 8:20-8:21, Rakovník 8:33
* 1260   Ještěd   Pardubice hl.n. 21:03, Hradec Králové hl.n. 21:23-21:26, Jaroměř 21:39-21:44, ... Železný Brod 22:57-23:01, Turnov 23:18-23:19, Liberec 23:55
* 1262   Ještěd   Pardubice hl.n. 19:03, Hradec Králové hl.n. 19:23-19:26, Jaroměř 19:39-19:43, ... Železný Brod 20:56-21:00, Turnov 21:18-21:21, Liberec 21:55
* 1264   Ještěd   Pardubice hl.n. 17:03, Hradec Králové hl.n. 17:23-17:26, Jaroměř 17:39-17:43, ... Železný Brod 18:56-19:00, Turnov 19:18-19:21, Liberec 19:55
* 1265   Ještěd   Liberec 8:03, Turnov 8:39-8:42, Železný Brod 8:58-8:59, ... Jaroměř 10:13-10:19, Hradec Králové hl.n. 10:33-10:36, Pardubice hl.n. 10:54
* 1266   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:56-17:00, Turnov 17:18-17:21, Liberec 17:55
12.1.2019 1266   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:56-17:00, Turnov 17:18-17:21, Liberec 17:55
28.2.2019 1266   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:56-17:00, Turnov 17:18-17:21, Liberec 17:55
16.9.2019 1266   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:56-17:00, Turnov 17:18-17:21, Liberec 17:55
* 1270   Ještěd   Pardubice hl.n. 11:03, Hradec Králové hl.n. 11:23-11:26, Jaroměř 11:39-11:43, ... Železný Brod 12:56-13:00, Turnov 13:18-13:20, Liberec 13:56
* 1272   Ještěd   Pardubice hl.n. 9:03, Hradec Králové hl.n. 9:23-9:26, Jaroměř 9:39-9:43, ... Železný Brod 10:56-11:00, Turnov 11:18-11:21, Liberec 11:55
* 1274   Ještěd   Pardubice hl.n. 7:03, Hradec Králové hl.n. 7:23-7:26, Jaroměř 7:39-7:43, ... Železný Brod 8:56-9:00, Turnov 9:18-9:21, Liberec 9:55
* Sp 1450   Doubrava   Havlíčkův Brod 5.07, Chotěboř 5.27, Hlinsko v Čechách 5.54-6.03, ... Chrudim 6.49-6.50, Pardubice-Rosice n. L. 7.02, Pardubice hl.n. 7.13
* Sp 1453   Josef Ressel   Pardubice hl.n. 7.56, Pardubice-Rosice n. L. 7.59-8.04, Chrudim 8.15-8.16, Žďárec u Skutče 8.40-8.41, Hlinsko v Čechách 8.56
* Sp 1453   Josef Ressel   Pardubice hl.n. 7.59, Pardubice-Rosice n. L. 8.02-8.04, Chrudim 8.15-8.16, Žďárec u Skutče 8.40-8.41, Hlinsko v Čechách 8.56
* Sp 1454   Josef Ressel   Hlinsko v Čechách 9.04, Žďárec u Skutče 9.18-9.19, Chrudim 9.46-9.47, Pardubice-Rosice n. L. 9.59, Pardubice hl.n. 10.06
* Sp 1455   Podhůra   Pardubice hl.n. 11.53, Pardubice-Rosice n. L. 11.56-12.00, Chrudim 12.11-12.12, Žďárec u Skutče 12.37-12.38, Hlinsko v Čechách 12.53
* Sp 1458   Podhůra   Hlinsko v Čechách 12.59, Žďárec u Skutče 13.13-13.14, Chrudim 13.39-13.40, Pardubice-Rosice n. L. 13.53, Pardubice hl.n. 14.05
* Sp 1459   Doubrava   Pardubice-Rosice n. L. 15.08, Chrudim 15.21-15.22, Žďárec u Skutče 15.47-15.48, Hlinsko v Čechách 16.06-16.07, Chotěboř 16.34, Havlíčkův Brod 16.53
* Sp 1461   Košumberk   Pardubice hl.n. 15.54, Pardubice-Rosice n. L. 15.57-16.01, Chrudim 16.12-16.13, Žďárec u Skutče 16.37-16.38, Hlinsko v Čechách 16.55
* Sp 1463   Žejbro   Pardubice-Rosice n. L. 17.08, Chrudim 17.21-17.22, Žďárec u Skutče 17.47-17.48, Hlinsko v Čechách 18.06-18.07, Chotěboř 18.34, Havlíčkův Brod 18.53
* Sp 1464   Košumberk   Hlinsko v Čechách 17.04, Žďárec u Skutče 17.18-17.19, Chrudim 17.45-17.47, Pardubice-Rosice n. L. 17.59, Pardubice hl.n. 18.06
* Sp 1648      Hanušovice 18:02, Dolní Lipka 18:32-18:36, Letohrad 19:06-19:07, Ústí nad Orlicí 19:20
* Sp 1649      Ústí nad Orlicí 16:42, Letohrad 16:55-16:56, Dolní Lipka 17:26-17:30, Mlýnický Dvůr 17:58
* Sp 1660      Opava východ 6:14, Krnov 6:47-7:05, Třemešná ve Slezsku 7:24-7:25, Głuchołazy 7:53-7:59, Mikulovice 8:13-8:14, Jeseník 8:36
* Sp 1661      Lipová Lázně 5:16, Jeseník 5:24-5:30, Mikulovice 5:50-5:51, Głuchołazy 6:04-6:10, Třemešná ve Slezsku 6:39-6:40, Krnov 6:58
* Sp 1662      Krnov 11:05, Třemešná ve Slezsku 11:22-11:25, Głuchołazy 11:53-11:59, Mikulovice 12:13-12:14, Jeseník 12:36
* Sp 1663      Jeseník 9:30, Mikulovice 9:50-9:51, Głuchołazy 10:04-10:10, Třemešná ve Slezsku 10:39-10:40, Krnov 10:58
* Sp 1664      Krnov 15:05, Třemešná ve Slezsku 15:22-15:23, Głuchołazy 15:53-15:59, Mikulovice 16:13-16:14, Jeseník 16:36
* Sp 1665      Jeseník 13:30, Mikulovice 13:50-13:51, Głuchołazy 14:04-14:10, Třemešná ve Slezsku 14:39-14:40, Krnov 14:58
* Sp 1666      Krnov 19:05, Třemešná ve Slezsku 19:22-19:25, Głuchołazy 19:53-19:59, Mikulovice 20:13-20:14, Jeseník 20:36-20:43, Lipová Lázně 20:52
* Sp 1667      Jeseník 17:30, Mikulovice 17:50-17:51, Głuchołazy 18:04-18:10, Třemešná ve Slezsku 18:39-18:40, Krnov 18:58
* Sp 1667      Jeseník 17:30, Mikulovice 17:50-17:51, Głuchołazy 18:04-18:10, Třemešná ve Slezsku 18:39-18:40, Krnov 18:58-19:05, Bruntál 19:31
* Sp 1673      Jirkov 6:07, Chomutov 6:16-6:17, Žatec 6:42-6:43, Krupá 7:22-7:23, Lužná u Rakovníka 7:29-7:35, Rakovník 7:46
* Sp 1675      Jirkov 8:01, Chomutov 8:09-8:10, Žatec 8:39-8:43, Krupá 9:22-9:23, Lužná u Rakovníka 9:29
* Sp 1676      Lužná u Rakovníka 10:23, Krupá 10:27-10:28, Žatec 11:08-11:14, Chomutov 11:42-11:43, Jirkov 11:52
* Sp 1677      Jirkov 12:01, Chomutov 12:09-12:10, Žatec 12:39-12:43, Krupá 13:22-13:23, Lužná u Rakovníka 13:29
* Sp 1678      Lužná u Rakovníka 14:23, Krupá 14:27-14:28, Žatec 15:08-15:14, Chomutov 15:42-15:43, Jirkov 15:52
* Sp 1679      Jirkov 16:01, Chomutov 16:09-16:10, Žatec 16:39-16:43, Krupá 17:22-17:23, Lužná u Rakovníka 17:29
25.9.2019 Sp 1679      Jirkov 16:01, Chomutov 16:09-16:10, Žatec 16:39-16:43, Krupá 17:22-17:23, Lužná u Rakovníka 17:29
* Sp 1680      Lužná u Rakovníka 18:23, Krupá 18:27-18:28, Žatec 19:10-19:14, Chomutov 19:42-19:43, Jirkov 19:52
* Sp 1721   Litava   Brno-Židenice 7:36, Kyjov 8:31-8:32, Bzenec 8:48-8:49, Veselí nad Moravou 8:58-9:02, Uherské Hradiště 9:20-9:21, Staré Město u Uherského Hradiště 9:27
* Sp 1723   Santon   Brno-Židenice 9:32, Kyjov 10:31-10:32, Bzenec 10:48-10:49, Veselí nad Moravou 10:58-11:02, Uherské Hradiště 11:20-11:21, Staré Město u Uherského Hradiště 11:27
* Sp 1724   Kyjovka   Staré Město u Uherského Hradiště 8:33, Uherské Hradiště 8:39-8:40, Veselí nad Moravou 8:59-9:01, Bzenec 9:10-9:11, Kyjov 9:27-9:28, Brno-Židenice 10:28
10.2.2019 Sp 1733   Žuráň   Brno-Židenice 17:32, Kyjov 18:31-18:32, Bzenec 18:48-18:49, ... Uherský Brod 19:41-19:42, Újezdec u Luhačovic 19:46-19:46, Bylnice 20:37
19.11.2019 Sp 1733   Žuráň   Brno-Židenice 17:32, Kyjov 18:31-18:32, Bzenec 18:48-18:49, ... Uherský Brod 19:41-19:42, Újezdec u Luhačovic 19:46-19:46, Bylnice 20:37
19.11.2019 Sp 1735   Slavkov   Brno-Židenice 19:32, Kyjov 20:31-20:32, Bzenec 20:48-20:49, ... Uherský Brod 21:39-21:40, Újezdec u Luhačovic 21:44-21:44, Bylnice 22:36
* Sp 1740      Starkoč 6:41, Václavice 6:45-6:47, Náchod 6:54-7:00, Teplice nad Metují 7:28-7:33, Meziměstí 7:42-7:45, Broumov 7:58
17.2.2019 Sp 1740      Starkoč 6:41, Václavice 6:45-6:47, Náchod 6:54-7:00, Teplice nad Metují 7:28-7:33, Meziměstí 7:42-7:45, Broumov 7:58
20.2.2019 Sp 1740      Starkoč 6:41, Václavice 6:45-6:47, Náchod 6:54-7:00, Teplice nad Metují 7:28-7:33, Meziměstí 7:42-7:45, Broumov 7:58
29.6.2019 Sp 1740      Starkoč 6:41, Václavice 6:45-6:47, Náchod 6:54-7:00, Teplice nad Metují 7:28-7:33, Meziměstí 7:42-7:45, Broumov 7:58
31.8.2019 Sp 1740      Starkoč 6:41, Václavice 6:45-6:47, Náchod 6:54-7:00, Teplice nad Metují 7:28-7:33, Meziměstí 7:42-7:45, Broumov 7:58
21.9.2019 Sp 1740      Starkoč 6:41, Václavice 6:45-6:47, Náchod 6:54-7:00, Teplice nad Metují 7:28-7:33, Meziměstí 7:42-7:45, Broumov 7:58
* Sp 1741      Broumov 5:00, Meziměstí 5:14-5:17, Teplice nad Metují 5:27-5:28, Náchod 5:57-6:04, Václavice 6:12-6:14, Starkoč 6:18
17.2.2019 Sp 1741      Broumov 5:00, Meziměstí 5:14-5:17, Teplice nad Metují 5:27-5:28, Náchod 5:57-6:04, Václavice 6:12-6:14, Starkoč 6:18
20.2.2019 Sp 1741      Broumov 5:00, Meziměstí 5:14-5:17, Teplice nad Metují 5:27-5:28, Náchod 5:57-6:04, Václavice 6:12-6:14, Starkoč 6:18
1.7.2019 Sp 1741      Broumov 5:00, Meziměstí 5:14-5:17, Teplice nad Metují 5:27-5:28, Náchod 5:57-6:04, Václavice 6:12-6:14, Starkoč 6:18
11.8.2019 Sp 1741      Broumov 5:00, Meziměstí 5:14-5:17, Teplice nad Metují 5:27-5:28, Náchod 5:57-6:04, Václavice 6:12-6:14, Starkoč 6:18
13.8.2019 Sp 1741      Broumov 5:00, Meziměstí 5:14-5:17, Teplice nad Metují 5:27-5:28, Náchod 5:57-6:04, Václavice 6:12-6:14, Starkoč 6:18
31.8.2019 Sp 1741      Broumov 5:00, Meziměstí 5:14-5:17, Teplice nad Metují 5:27-5:28, Náchod 5:57-6:04, Václavice 6:12-6:14, Starkoč 6:18
20.10.2019 Sp 1741      Broumov 5:00, Meziměstí 5:14-5:17, Teplice nad Metují 5:27-5:28, Náchod 5:57-6:04, Václavice 6:12-6:14, Starkoč 6:18
* Sp 1742      Starkoč 7:41, Václavice 7:45-7:47, Náchod 7:54-7:59, Teplice nad Metují 8:28-8:32, Meziměstí 8:42-8:45, Broumov 8:58
* Sp 1743      Broumov 6:02, Meziměstí 6:16-6:20, Teplice nad Metují 6:29-6:30, Náchod 6:58-7:04, Václavice 7:12-7:14, Starkoč 7:18
14.2.2019 Sp 1743      Broumov 6:02, Meziměstí 6:16-6:20, Teplice nad Metují 6:29-6:30, Náchod 6:58-7:04, Václavice 7:12-7:14, Starkoč 7:18
21.9.2019 Sp 1743      Broumov 6:02, Meziměstí 6:16-6:20, Teplice nad Metují 6:29-6:30, Náchod 6:58-7:04, Václavice 7:12-7:14, Starkoč 7:18
* Sp 1744      Starkoč 8:41, Václavice 8:45-8:47, Náchod 8:54-9:00, Teplice nad Metují 9:29-9:33, Meziměstí 9:42-9:45, Broumov 9:58
26.7.2019 Sp 1744      Starkoč 8:41, Václavice 8:45-8:47, Náchod 8:54-9:00, Teplice nad Metují 9:29-9:33, Meziměstí 9:42-9:45, Broumov 9:58
17.9.2019 Sp 1744      Starkoč 8:41, Václavice 8:45-8:47, Náchod 8:54-9:00, Teplice nad Metují 9:29-9:33, Meziměstí 9:42-9:45, Broumov 9:58
* Sp 1745      Broumov 7:01, Meziměstí 7:15-7:19, Teplice nad Metují 7:29-7:30, Náchod 7:57-8:04, Václavice 8:12-8:14, Starkoč 8:18
* Sp 1746      Starkoč 9:41, Václavice 9:45-9:47, Náchod 9:54-10:00, Teplice nad Metují 10:29-10:31, Meziměstí 10:41-10:44, Broumov 10:57
* Sp 1747      Broumov 8:02, Meziměstí 8:16-8:19, Teplice nad Metují 8:28-8:30, Náchod 8:58-9:04, Václavice 9:12-9:14, Starkoč 9:18
31.8.2019 Sp 1747      Broumov 8:02, Meziměstí 8:16-8:19, Teplice nad Metují 8:28-8:30, Náchod 8:58-9:04, Václavice 9:12-9:14, Starkoč 9:18
* Sp 1748      Starkoč 10:41, Václavice 10:45-10:47, Náchod 10:54-11:00, Teplice nad Metují 11:29-11:33, Meziměstí 11:42-11:45, Broumov 11:58
* Sp 1749      Broumov 9:02, Meziměstí 9:16-9:19, Teplice nad Metují 9:29-9:31, Náchod 9:58
* Sp 1750      Starkoč 11:41, Václavice 11:45-11:47, Náchod 11:54-12:00, Teplice nad Metují 12:29-12:33, Meziměstí 12:42-12:45, Broumov 12:58
13.2.2019 Sp 1750      Starkoč 11:41, Václavice 11:45-11:47, Náchod 11:54-12:00, Teplice nad Metují 12:29-12:33, Meziměstí 12:42-12:45, Broumov 12:58
22.9.2019 Sp 1750      Starkoč 11:41, Václavice 11:45-11:47, Náchod 11:54-12:00, Teplice nad Metují 12:29-12:33, Meziměstí 12:42-12:45, Broumov 12:58
* Sp 1751      Broumov 9:02, Meziměstí 9:16-9:19, Teplice nad Metují 9:29-9:31, Náchod 9:58
* Sp 1752      Starkoč 12:41, Václavice 12:45-12:47, Náchod 12:54-13:00, Teplice nad Metují 13:29-13:33, Meziměstí 13:42-13:45, Broumov 13:58
22.9.2019 Sp 1752      Starkoč 12:41, Václavice 12:45-12:47, Náchod 12:54-13:00, Teplice nad Metují 13:29-13:33, Meziměstí 13:42-13:45, Broumov 13:58
* Sp 1753      Broumov 11:01, Meziměstí 11:15-11:18, Teplice nad Metují 11:28-11:30, Náchod 11:58-12:04, Václavice 12:12-12:14, Starkoč 12:18
* Sp 1754      Starkoč 13:41, Václavice 13:45-13:47, Náchod 13:54-14:00, Teplice nad Metují 14:28-14:31, Meziměstí 14:41-14:44, Broumov 14:57
* Sp 1755      Broumov 12:02, Meziměstí 12:16-12:19, Teplice nad Metují 12:28-12:30, Náchod 12:58-13:04, Václavice 13:12-13:14, Starkoč 13:18
17.9.2019 Sp 1755      Broumov 12:02, Meziměstí 12:16-12:19, Teplice nad Metují 12:28-12:30, Náchod 12:58-13:04, Václavice 13:12-13:14, Starkoč 13:18
22.9.2019 Sp 1755      Broumov 12:02, Meziměstí 12:16-12:19, Teplice nad Metují 12:28-12:30, Náchod 12:58-13:04, Václavice 13:12-13:14, Starkoč 13:18
* Sp 1756      Starkoč 14:41, Václavice 14:45-14:47, Náchod 14:54-15:00, Teplice nad Metují 15:29-15:33, Meziměstí 15:42-15:45, Broumov 15:58
15.2.2019 Sp 1756      Starkoč 14:41, Václavice 14:45-14:47, Náchod 14:54-15:00, Teplice nad Metují 15:29-15:33, Meziměstí 15:42-15:45, Broumov 15:58
10.8.2019 Sp 1756      Starkoč 14:41, Václavice 14:45-14:47, Náchod 14:54-15:00, Teplice nad Metují 15:29-15:33, Meziměstí 15:42-15:45, Broumov 15:58
* Sp 1757      Meziměstí 13:19, Teplice nad Metují 13:29-13:30, Náchod 13:58-14:04, Václavice 14:12-14:14, Starkoč 14:18
29.6.2019 Sp 1757      Meziměstí 13:19, Teplice nad Metují 13:29-13:30, Náchod 13:58-14:04, Václavice 14:12-14:14, Starkoč 14:18
22.9.2019 Sp 1757      Meziměstí 13:19, Teplice nad Metují 13:29-13:30, Náchod 13:58-14:04, Václavice 14:12-14:14, Starkoč 14:18
* Sp 1758      Starkoč 15:41, Václavice 15:45-15:47, Náchod 15:54-16:00, Teplice nad Metují 16:28-16:30, Meziměstí 16:42-16:45, Broumov 16:58
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32































566.1

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?