vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2019 - ČD 810

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD 810

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
* 1134   Praděd   Krnov 5:05, Bruntál 5:31-5:34, Valšov 5:42-5:43, Olomouc hl.n. 6:52
* 1266   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:56-17:00, Turnov 17:18-17:21, Liberec 17:55
28.2.2019 1266   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:56-17:00, Turnov 17:18-17:21, Liberec 17:55
16.9.2019 1266   Ještěd   Pardubice hl.n. 15:03, Hradec Králové hl.n. 15:23-15:26, Jaroměř 15:39-15:43, ... Železný Brod 16:56-17:00, Turnov 17:18-17:21, Liberec 17:55
* 1272   Ještěd   Pardubice hl.n. 9:03, Hradec Králové hl.n. 9:23-9:26, Jaroměř 9:39-9:43, ... Železný Brod 10:56-11:00, Turnov 11:18-11:21, Liberec 11:55
* Sp 1429   Bradlo   Olomouc hl.n. 18:00, Uničov 18:30-18:31, Šumperk 19:10-19:29, ... Hanušovice 19:59-20:02, Lipová Lázně 20:53-20:54, Jeseník 21:00
* Sp 1434      Jeseník 18:46, Lipová Lázně 18:53-18:54, Hanušovice 19:48-19:53, Bludov 20:16-20:24, Šumperk 20:30
* Sp 1458   Podhůra   Hlinsko v Čechách 12.59, Žďárec u Skutče 13.13-13.14, Chrudim 13.39-13.40, Pardubice-Rosice n. L. 13.53, Pardubice hl.n. 14.05
* Sp 1459   Doubrava   Pardubice-Rosice n. L. 15.08, Chrudim 15.21-15.22, Žďárec u Skutče 15.47-15.48, Hlinsko v Čechách 16.06-16.07, Chotěboř 16.34, Havlíčkův Brod 16.53
2.8.2019 Sp 1459   Doubrava   Pardubice-Rosice n. L. 15.08, Chrudim 15.21-15.22, Žďárec u Skutče 15.47-15.48, Hlinsko v Čechách 16.06-16.07, Chotěboř 16.34, Havlíčkův Brod 16.53
* Sp 1463   Žejbro   Pardubice-Rosice n. L. 17.08, Chrudim 17.21-17.22, Žďárec u Skutče 17.47-17.48, Hlinsko v Čechách 18.06-18.07, Chotěboř 18.34, Havlíčkův Brod 18.53
* Sp 1648      Hanušovice 18:02, Dolní Lipka 18:32-18:36, Letohrad 19:06-19:07, Ústí nad Orlicí 19:20
* Sp 1649      Ústí nad Orlicí 16:42, Letohrad 16:55-16:56, Dolní Lipka 17:26-17:30, Mlýnický Dvůr 17:58
* Sp 1661      Lipová Lázně 5:16, Jeseník 5:24-5:30, Mikulovice 5:50-5:51, Głuchołazy 6:04-6:10, Třemešná ve Slezsku 6:39-6:40, Krnov 6:58
* Sp 1664      Krnov 15:05, Třemešná ve Slezsku 15:22-15:23, Głuchołazy 15:53-15:59, Mikulovice 16:13-16:14, Jeseník 16:36
* Sp 1665      Jeseník 13:30, Mikulovice 13:50-13:51, Głuchołazy 14:04-14:10, Třemešná ve Slezsku 14:39-14:40, Krnov 14:58
* Sp 1666      Krnov 19:05, Třemešná ve Slezsku 19:22-19:25, Głuchołazy 19:53-19:59, Mikulovice 20:13-20:14, Jeseník 20:36-20:43, Lipová Lázně 20:52
* Sp 1667      Jeseník 17:30, Mikulovice 17:50-17:51, Głuchołazy 18:04-18:10, Třemešná ve Slezsku 18:39-18:40, Krnov 18:58
* Sp 1667      Jeseník 17:30, Mikulovice 17:50-17:51, Głuchołazy 18:04-18:10, Třemešná ve Slezsku 18:39-18:40, Krnov 18:58-19:05, Bruntál 19:31
* Sp 1674      Lužná u Rakovníka 8:23, Krupá 8:27-8:28, Žatec 9:10-9:14, Chomutov 9:42-9:43, Jirkov 9:52
28.4.2019 Sp 1675      Jirkov 8:01, Chomutov 8:09-8:10, Žatec 8:39-8:43, Krupá 9:22-9:23, Lužná u Rakovníka 9:29
26.5.2019 Sp 1675      Jirkov 8:01, Chomutov 8:09-8:10, Žatec 8:39-8:43, Krupá 9:22-9:23, Lužná u Rakovníka 9:29
* Sp 1681      Jirkov 18:01, Chomutov 18:09-18:10, Žatec 18:39-18:43, Krupá 19:22-19:23, Lužná u Rakovníka 19:29
* Sp 1683      Žatec 20:01, Krupá 20:37-20:38, Lužná u Rakovníka 20:43-20:47, Rakovník 20:58
* Sp 1724   Kyjovka   Staré Město u Uherského Hradiště 8:33, Uherské Hradiště 8:39-8:40, Veselí nad Moravou 8:59-9:01, Bzenec 9:10-9:11, Kyjov 9:27-9:28, Brno-Židenice 10:28
* Sp 1745      Broumov 7:01, Meziměstí 7:15-7:19, Teplice nad Metují 7:29-7:30, Náchod 7:57-8:04, Václavice 8:12-8:14, Starkoč 8:18
20.6.2019 Sp 1788      Malé Svatoňovice 14:00, Velské Svatoňovice 14:03-14:04, Trutnov střed 14:13, Trutnov hl.n. 14:17
8.5.2019 Sp 1792      Hradec Králové hl.n. 17:03, Jaroměř 17:17-17:18, Starkoč 17:39-17:40, Trutnov střed 18:13-18:13, Trutnov hl.n. 18:17
* Sp 1810      Trutnov hl.n. 12:09, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10
* Sp 1813      Kolín 12:42, Velký Osek 12:51-12:52, Chlumec nad Cidlinou 13:20-13:32, ... Martinice v Krkonoších 14:58-15:04, Kunčice nad Labem 15:13-15:14, Trutnov hl.n. 15:50
* Sp 1814      Trutnov hl.n. 14:24, Kunčice nad Labem 14:52-14:53, Martinice v Krkonoších 15:02-15:04, ... Chlumec nad Cidlinou 16:25-16:35, Velký Osek 17:00-17:01, Kolín 17:10
* Sp 1830   Želivka   Ledečko 16:56, Čerčany 17:47-17:58, Praha-Vršovice 18:32-18:33, Praha hl.n. 18:37
28.4.2019 Os 2027      Praha hl.n. 21:55, Praha-Vršovice 21:59-22:00, Dobříš 23:25
29.6.2019 Os 2066      Dobříš 17:36, Praha-Vršovice 19:00-19:01, Praha hl.n. 19:05
3.10.2019 Os/REX 2125      České Velenice 15.07, Gmünd 15.11-15.14, Sigmundsherberg 16.13-16.14, Wien Franz-Josefs-Bahnhof 17.28
* Os 2415      Kutná Hora hl.n. 6:37, Malešov 6:58
* Os 2416      Malešov 7:03, Kutná Hora hl.n. 7:25
* Os 2421      Kutná Hora hl.n. 9:02, Zruč nad Sázavou 10:07
* Os 2430      Zruč nad Sázavou 15:19, Kutná Hora hl.n. 16:54
* Os 2440      Kutná Hora město 6:17, Kutná Hora hl.n. 6:25
* Os 2442      Kutná Hora město 8:17, Kutná Hora hl.n. 8:25
* Os 2443      Kolín 5:23, Kutná Hora hl.n. 5:33-5:34, Kutná Hora město 5:41
* Os 2444      Kutná Hora město 9:52, Kutná Hora hl.n. 10:00
* Os 2445      Kutná Hora hl.n. 7:41, Kutná Hora město 7:48
* Os 2446      Kutná Hora město 11:40, Kutná Hora hl.n. 11:48
* Os 2448      Kutná Hora město 14:10, Kutná Hora hl.n. 14:18
* Os 2449      Kutná Hora hl.n. 8:28, Kutná Hora město 8:35
* Os 2451      Kutná Hora hl.n. 10:19, Kutná Hora město 10:26
* Os 2452      Kutná Hora město 16:17, Kutná Hora hl.n. 16:25
* Os 2453      Kutná Hora hl.n. 11:57, Kutná Hora město 12:04
* Os 2454      Kutná Hora město 17:30, Kutná Hora hl.n. 17:38-17:43, Čáslav 17:55
* Os 2455      Kutná Hora hl.n. 15:20, Kutná Hora město 15:27
* Os 2459      Kutná Hora hl.n. 16:33, Kutná Hora město 16:40
* Os 2710      Vrbovce 12:32, Veselí nad Moravou 12:57-13:12, Sudoměřice nad Moravou 13:30-13:34, Rohatec 13:42-13:42, Hodonín 13:51
* Os 2736      Veselí nad Moravou 8:12, Sudoměřice nad Moravou 8:30-8:34, Rohatec 8:42-8:42, Hodonín 8:51
* Os 2739      Hodonín 11:17, Rohatec 11:24-11:25, Sudoměřice nad Moravou 11:33-11:33, Veselí nad Moravou 11:52
* Os 2741      Strážnice 13:54, Veselí nad Moravou 14:04
* Os 3001      Bohumín 4:34, Petrovice u Karviné 4:51
* Os 3002      Petrovice u Karviné 7:25, Bohumín 7:42
* Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
12.3.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
12.4.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
21.4.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
22.4.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
2.5.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
4.5.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
25.6.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
2.7.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
30.7.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
12.8.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
14.8.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
21.8.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
24.8.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
25.8.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
31.8.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
3.9.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
13.9.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
14.9.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
15.9.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
18.9.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
21.9.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
22.9.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
20.10.2019 Os 3003      Bohumín 11:00, Petrovice u Karviné 11:18
* Os 3004      Petrovice u Karviné 19:38, Bohumín 19:55
27.7.2019 Os 3004      Petrovice u Karviné 19:38, Bohumín 19:55
22.9.2019 Os 3004      Petrovice u Karviné 19:38, Bohumín 19:55
* Os 3005      Bohumín 22:43, Petrovice u Karviné 22:59
4.5.2019 Os 3005      Bohumín 22:43, Petrovice u Karviné 22:59
* Os 3006      Petrovice u Karviné 23:03, Bohumín 23:20
* Os 3020      Petrovice u Karviné 4:55, Dětmarovice 5:03
* Os 3021      Dětmarovice 5:10, Petrovice u Karviné 5:18
* Os 3022      Petrovice u Karviné 5:40, Dětmarovice 5:48
* Os 3023      Dětmarovice 5:55, Petrovice u Karviné 6:03
3.9.2019 Os 3023      Dětmarovice 5:55, Petrovice u Karviné 6:03
* Os 3024      Petrovice u Karviné 6:55, Dětmarovice 7:03
* Os 3025      Dětmarovice 7:10, Petrovice u Karviné 7:18
* Os 3026      Petrovice u Karviné 11:55, Dětmarovice 12:03
25.8.2019 Os 3026      Petrovice u Karviné 11:55, Dětmarovice 12:03
* Os 3027      Dětmarovice 12:10, Petrovice u Karviné 12:18
* Os 3028      Petrovice u Karviné 12:55, Dětmarovice 13:03
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24































476.84
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?