vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » Trať CZ-130
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - Trať CZ-130

Strana: 1 2
601   Petr Ginz   Kadaň-Prunéřov 4:53, Chomutov 5:01-5:03, Most 5:21-5:22, ... Ústí nad Labem hl.n. 6:07-6:13, Praha-Holešovice 7:15-7:17, Praha hl.n. 7:26
602   Krušnohor   Praha hl.n. 19:32, Praha-Holešovice 19:39-19:42, Ústí nad Labem hl.n. 20:42-20:48, ... Bílina 21:21-21:22, Most 21:32-21:33, Chomutov 21:51
603   Krušnohor   Chomutov 6:06, Most 6:24-6:25, Bílina 6:35-6:36, ... Ústí nad Labem hl.n. 7:09-7:15, Praha-Holešovice 8:15-8:17, Praha hl.n. 8:26
604   Krušnohor   Praha hl.n. 17:32, Praha-Holešovice 17:39-17:42, Ústí nad Labem hl.n. 18:42-18:48, ... Chodov 20:56-20:57, Sokolov 21:07-21:08, Cheb 21:32
605   Krušnohor   Cheb 6:27, Sokolov 6:50-6:51, Chodov 7:02-7:03, ... Ústí nad Labem hl.n. 9:09-9:15, Praha-Holešovice 10:15-10:17, Praha hl.n. 10:26
606   Krušnohor   Praha hl.n. 15:32, Praha-Holešovice 15:39-15:42, Ústí nad Labem hl.n. 16:42-16:48, ... Chodov 18:54-18:55, Sokolov 19:05-19:06, Cheb 19:30
607   Krušnohor   Cheb 8:29, Sokolov 8:52-8:53, Chodov 9:04-9:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 11:09-11:15, Praha-Holešovice 12:15-12:17, Praha hl.n. 12:26
608   Krušnohor   Praha hl.n. 13:32, Praha-Holešovice 13:39-13:42, Ústí nad Labem hl.n. 14:42-14:48, ... Chodov 16:54-16:55, Sokolov 17:05-17:06, Cheb 17:30
609   Krušnohor   Cheb 10:29, Sokolov 10:52-10:53, Chodov 11:04-11:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 13:09-13:15, Praha-Holešovice 14:15-14:17, Praha hl.n. 14:26
610   Krušnohor   Praha hl.n. 11:32, Praha-Holešovice 11:39-11:42, Ústí nad Labem hl.n. 12:42-12:48, ... Chodov 14:54-14:55, Sokolov 15:05-15:06, Cheb 15:30
611   Krušnohor   Cheb 12:29, Sokolov 12:52-12:53, Chodov 13:04-13:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 15:09-15:15, Praha-Holešovice 16:15-16:17, Praha hl.n. 16:26
612   Krušnohor   Praha hl.n. 9:32, Praha-Holešovice 9:39-9:42, Ústí nad Labem hl.n. 10:42-10:48, ... Chodov 12:54-12:55, Sokolov 13:05-13:06, Cheb 13:30
613   Krušnohor   Cheb 14:29, Sokolov 14:52-14:53, Chodov 15:04-15:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 17:09-17:15, Praha-Holešovice 18:15-18:17, Praha hl.n. 18:26
614   Krušnohor   Praha hl.n. 7:32, Praha-Holešovice 7:39-7:42, Ústí nad Labem hl.n. 8:42-8:48, ... Chodov 10:54-10:55, Sokolov 11:05-11:06, Cheb 11:30
615   Krušnohor   Cheb 16:29, Sokolov 16:52-16:53, Chodov 17:04-17:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 19:09-19:15, Praha-Holešovice 20:15-20:17, Praha hl.n. 20:26
616   Krušnohor   Praha hl.n. 5:22, Praha-Holešovice 5:29-5:31, Kralupy nad Vltavou 5:49-5:51, ... Chodov 8:54-8:55, Sokolov 9:05-9:06, Cheb 9:30
617   Krušnohor   Cheb 18:29, Sokolov 18:52-18:53, Chodov 19:04-19:05, ... Kralupy nad Vltavou 22:06-22:08, Praha-Holešovice 22:26-22:28, Praha hl.n. 22:37
1080      Plzeň hl.n. 6:04, Plasy 6:38-6:38, Blatno u Jesenice 7:08-7:09, Žatec 7:59-8:02, Chomutov 8:23-8:24, Most 8:44
1081      Most 5:09, Chomutov 5:29-5:30, Žatec 5:50-5:53, Blatno u Jesenice 6:44-6:45, Plasy 7:19-7:19, Plzeň hl.n. 7:55
1082      Plzeň hl.n. 8:04, Plasy 8:38-8:38, Blatno u Jesenice 9:08-9:09, Žatec 9:59-10:02, Chomutov 10:23-10:24, Most 10:44
1083      Most 7:09, Chomutov 7:29-7:30, Žatec 7:50-7:53, Blatno u Jesenice 8:44-8:45, Plasy 9:19-9:19, Plzeň hl.n. 9:55
1084      Plzeň hl.n. 10:04, Plasy 10:38-10:38, Blatno u Jesenice 11:08-11:09, Žatec 11:59-12:02, Chomutov 12:23-12:24, Most 12:44
1085      Most 9:09, Chomutov 9:29-9:30, Žatec 9:50-9:53, Blatno u Jesenice 10:44-10:45, Plasy 11:19-11:19, Plzeň hl.n. 11:55
1086      Plzeň hl.n. 12:04, Plasy 12:38-12:38, Blatno u Jesenice 13:08-13:09, Žatec 13:59-14:02, Chomutov 14:23-14:24, Most 14:44
1087      Most 11:09, Chomutov 11:29-11:30, Žatec 11:50-11:53, Blatno u Jesenice 12:44-12:45, Plasy 13:19-13:19, Plzeň hl.n. 13:55
1088      Plzeň hl.n. 14:04, Plasy 14:38-14:38, Blatno u Jesenice 15:08-15:09, Žatec 15:59-16:02, Chomutov 16:23-16:24, Most 16:44
1089      Most 13:09, Chomutov 13:29-13:30, Žatec 13:50-13:53, Blatno u Jesenice 14:44-14:45, Plasy 15:19-15:19, Plzeň hl.n. 15:55
1090      Plzeň hl.n. 16:04, Plasy 16:38-16:38, Blatno u Jesenice 17:08-17:09, Žatec 17:59-18:02, Chomutov 18:23-18:24, Most 18:44
1091      Most 15:09, Chomutov 15:29-15:30, Žatec 15:50-15:53, Blatno u Jesenice 16:44-16:45, Plasy 17:19-17:19, Plzeň hl.n. 17:55
1092      Plzeň hl.n. 18:04, Plasy 18:38-18:38, Blatno u Jesenice 19:08-19:09, Žatec 19:59-20:02, Chomutov 20:23-20:24, Most 20:44
1093      Most 17:09, Chomutov 17:29-17:30, Žatec 17:50-17:53, Blatno u Jesenice 18:44-18:45, Plasy 19:19-19:19, Plzeň hl.n. 19:55
1094      Plzeň hl.n. 20:04, Plasy 20:38-20:38, Blatno u Jesenice 21:08-21:09, Žatec 21:59-22:02, Chomutov 22:23-22:24, Most 22:44
1095      Most 19:09, Chomutov 19:29-19:30, Žatec 19:50-19:53, Blatno u Jesenice 20:44-20:45, Plasy 21:19-21:19, Plzeň hl.n. 21:55
1098      Blatno u Jesenice 4:55, Žatec 5:48-5:51, Chomutov 6:14-6:15, Most 6:36
1099      Most 19:09, Chomutov 19:29-19:30, Žatec 19:50-19:53, Blatno u Jesenice 20:46
Sp 1656      Lovosice 15:22, Ústí nad Labem západ 15:38
Sp 1686      Ústí nad Labem hl.n. 0:48, Ústí nad Labem západ 0:50-0:51, Teplice v Čechách 1:07-1:08, ... Bílina 1:23-1:24, Most 1:34-1:35, Chomutov 1:53
Sp 1687      Chomutov 3:29, Most 3:47-3:48, Bílina 3:58-3:59, ... Teplice v Čechách 4:15-4:16, Ústí nad Labem západ 4:32-4:33, Ústí nad Labem hl.n. 4:36
Sp 1688      Ústí nad Labem hl.n. 4:42, Ústí nad Labem západ 4:44-4:45, Teplice v Čechách 5:02-5:03, ... Most 5:30-5:33, Chomutov 5:54-5:58, Kadaň-Prunéřov 6:07
Sp 1689      Kadaň-Prunéřov 6:15, Chomutov 6:24-6:29, Most 6:47-6:49, ... Teplice v Čechách 7:16-7:18, Ústí nad Labem západ 7:34-7:34, Ústí nad Labem hl.n. 7:37
Sp 1691      Cheb 4:03, Sokolov 4:27-4:28, Nové Sedlo u Lokte 4:34-4:35, Chodov 4:38-4:39, Karlovy Vary 4:48-4:56, Chomutov 5:58
Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. 13:46, Ústí nad Labem západ 13:48-13:49, Teplice v Čechách 14:03-14:04, ... Sokolov 16:30-16:31, Tršnice 16:55-16:56, Cheb 17:02
Sp 1695      Karlovy Vary 5:58, Chomutov 6:58-7:02, Most 7:20-7:21, ... Teplice v Čechách 7:47-7:49, Ústí nad Labem západ 8:05-8:05, Ústí nad Labem hl.n. 8:08
Sp 1696      Ústí nad Labem hl.n. 15:46, Ústí nad Labem západ 15:48-15:49, Teplice v Čechách 16:03-16:04, Bílina 16:19-16:20, Most 16:30-16:31, Chomutov 16:49
Sp 1698      Ústí nad Labem hl.n. 17:46, Ústí nad Labem západ 17:48-17:49, Teplice v Čechách 18:03-18:04, Bílina 18:19-18:20, Most 18:30-18:31, Chomutov 18:49
Os/RE 5278      Litoměřice město 16:14, Ústí nad Labem hl.n. 16:50-16:51, Děčín hl.n. 17:08-17:10, ... Pirna 17:44-17:45, Heidenau 17:49-17:50, Dresden Hbf 18:08
RE/Os 5279      Dresden Hbf 7:50, Heidenau 8:03-8:04, Pirna 8:09-8:10, ... Děčín hl.n. 8:44-8:46, Ústí nad Labem hl.n. 9:03-9:04, Litoměřice město 9:40
Os 6800      Děčín hl.n. 5:30, Ústí nad Labem hl.n. 5:56-5:58, Ústí nad Labem západ 6:00-6:00, ... Most 6:54-6:59, Chomutov 7:18-7:19, Kadaň-Prunéřov 7:30
Os 6801      Kadaň-Prunéřov 5:16, Chomutov 5:25-5:30, Most 5:51-6:01, ... Ústí nad Labem západ 6:54-6:55, Ústí nad Labem hl.n. 6:57-6:58, Děčín hl.n. 7:24
Os 6802      Děčín hl.n. 7:30, Ústí nad Labem hl.n. 7:56-7:58, Ústí nad Labem západ 8:00-8:00, ... Most 8:54-8:59, Chomutov 9:18-9:19, Kadaň-Prunéřov 9:29
Os 6803      Kadaň-Prunéřov 8:29, Chomutov 8:38-8:39, Most 8:57-9:01, ... Ústí nad Labem západ 9:54-9:55, Ústí nad Labem hl.n. 9:57-9:58, Děčín hl.n. 10:24
Os 6804      Děčín hl.n. 9:30, Ústí nad Labem hl.n. 9:56-9:58, Ústí nad Labem západ 10:00-10:00, ... Most 10:54-10:59, Chomutov 11:18-11:19, Kadaň-Prunéřov 11:29
Os 6805      Kadaň-Prunéřov 10:29, Chomutov 10:38-10:39, Most 10:57-11:01, ... Ústí nad Labem západ 11:54-11:55, Ústí nad Labem hl.n. 11:57-11:58, Děčín hl.n. 12:24
Os 6806      Děčín hl.n. 11:30, Ústí nad Labem hl.n. 11:56-11:58, Ústí nad Labem západ 12:00-12:00, ... Most 12:54-12:59, Chomutov 13:18-13:19, Kadaň-Prunéřov 13:29
Os 6807      Kadaň-Prunéřov 12:29, Chomutov 12:38-12:39, Most 12:57-13:01, ... Ústí nad Labem západ 13:54-13:55, Ústí nad Labem hl.n. 13:57-13:58, Děčín hl.n. 14:24
Os 6808      Děčín hl.n. 13:30, Ústí nad Labem hl.n. 13:56-13:58, Ústí nad Labem západ 14:00-14:00, ... Most 14:54-14:59, Chomutov 15:18-15:19, Kadaň-Prunéřov 15:29
Os 6809      Kadaň-Prunéřov 14:29, Chomutov 14:38-14:39, Most 14:58-15:01, ... Ústí nad Labem západ 15:54-15:55, Ústí nad Labem hl.n. 15:57-15:58, Děčín hl.n. 16:24
Os 6810      Děčín hl.n. 15:30, Ústí nad Labem hl.n. 15:56-15:58, Ústí nad Labem západ 16:00-16:00, ... Most 16:54-16:59, Chomutov 17:18-17:19, Kadaň-Prunéřov 17:29
Os 6811      Kadaň-Prunéřov 16:29, Chomutov 16:38-16:39, Most 16:57-17:01, ... Ústí nad Labem západ 17:54-17:55, Ústí nad Labem hl.n. 17:57-17:58, Děčín hl.n. 18:24
Os 6812      Děčín hl.n. 17:30, Ústí nad Labem hl.n. 17:56-17:58, Ústí nad Labem západ 18:00-18:00, ... Most 18:54-18:59, Chomutov 19:18-19:19, Kadaň-Prunéřov 19:29
Os 6813      Kadaň-Prunéřov 18:29, Chomutov 18:38-18:39, Most 18:57-19:01, ... Ústí nad Labem západ 19:54-19:55, Ústí nad Labem hl.n. 19:57-19:58, Děčín hl.n. 20:24
Os 6814      Děčín hl.n. 20:42, Ústí nad Labem hl.n. 21:08-21:18, Ústí nad Labem západ 21:20-21:21, ... Most 22:07-22:08, Chomutov 22:27-22:28, Kadaň-Prunéřov 22:38
Os 6815      Kadaň-Prunéřov 20:29, Chomutov 20:38-20:39, Most 20:57-21:01, ... Teplice v Čechách 21:34-21:34, Ústí nad Labem západ 21:54-21:55, Ústí nad Labem hl.n. 21:57
Os 6820      Děčín hl.n. 6:30, Ústí nad Labem hl.n. 6:56-6:58, Ústí nad Labem západ 7:00-7:00, ... Oldřichov u Duchcova 7:27-7:27, Bílina 7:40-7:41, Most 7:54
Os 6821      Most 4:34, Bílina 4:45-4:46, Oldřichov u Duchcova 4:58-4:59, ... Ústí nad Labem západ 5:24-5:25, Ústí nad Labem hl.n. 5:27-5:30, Děčín hl.n. 5:54
Os 6822      Děčín hl.n. 8:30, Ústí nad Labem hl.n. 8:56-8:58, Ústí nad Labem západ 9:00-9:00, ... Oldřichov u Duchcova 9:27-9:27, Bílina 9:40-9:41, Most 9:54
Os 6823      Chomutov 4:39, Most 4:57-5:01, Bílina 5:13-5:14, ... Ústí nad Labem západ 5:54-5:55, Ústí nad Labem hl.n. 5:57-5:58, Děčín hl.n. 6:24
Os 6824      Děčín hl.n. 10:30, Ústí nad Labem hl.n. 10:56-10:58, Ústí nad Labem západ 11:00-11:00, ... Oldřichov u Duchcova 11:27-11:27, Bílina 11:40-11:41, Most 11:54
Os 6825      Chomutov 6:40, Most 6:59-7:01, Bílina 7:13-7:14, ... Ústí nad Labem západ 7:54-7:55, Ústí nad Labem hl.n. 7:57-7:58, Děčín hl.n. 8:24
Os 6826      Děčín hl.n. 12:30, Ústí nad Labem hl.n. 12:56-12:58, Ústí nad Labem západ 13:00-13:00, ... Oldřichov u Duchcova 13:27-13:27, Bílina 13:40-13:41, Most 13:54
Os 6827      Most 8:01, Bílina 8:13-8:14, Oldřichov u Duchcova 8:26-8:27, ... Ústí nad Labem západ 8:54-8:55, Ústí nad Labem hl.n. 8:57-8:58, Děčín hl.n. 9:24
Os 6828      Děčín hl.n. 14:30, Ústí nad Labem hl.n. 14:56-14:58, Ústí nad Labem západ 15:00-15:00, ... Oldřichov u Duchcova 15:27-15:27, Bílina 15:40-15:41, Most 15:54
Os 6829      Most 10:01, Bílina 10:13-10:14, Oldřichov u Duchcova 10:26-10:27, ... Ústí nad Labem západ 10:54-10:55, Ústí nad Labem hl.n. 10:57-10:58, Děčín hl.n. 11:24
Os 6830      Děčín hl.n. 16:30, Ústí nad Labem hl.n. 16:56-16:58, Ústí nad Labem západ 17:00-17:00, ... Oldřichov u Duchcova 17:27-17:27, Bílina 17:40-17:41, Most 17:54
Os 6831      Most 12:01, Bílina 12:13-12:14, Oldřichov u Duchcova 12:26-12:27, ... Ústí nad Labem západ 12:54-12:55, Ústí nad Labem hl.n. 12:57-12:58, Děčín hl.n. 13:24
Os 6832      Děčín hl.n. 18:30, Ústí nad Labem hl.n. 18:56-18:58, Ústí nad Labem západ 19:00-19:00, ... Oldřichov u Duchcova 19:27-19:27, Bílina 19:40-19:41, Most 19:54
Os 6833      Most 14:01, Bílina 14:13-14:14, Oldřichov u Duchcova 14:26-14:27, ... Ústí nad Labem západ 14:54-14:55, Ústí nad Labem hl.n. 14:57-14:58, Děčín hl.n. 15:24
Os 6834      Děčín hl.n. 19:30, Ústí nad Labem hl.n. 19:56-19:58, Ústí nad Labem západ 20:00-20:00, ... Bílina 20:40-20:41, Most 20:54-20:57, Chomutov 21:16
Os 6835      Most 16:01, Bílina 16:13-16:14, Oldřichov u Duchcova 16:26-16:27, ... Ústí nad Labem západ 16:54-16:55, Ústí nad Labem hl.n. 16:57-16:58, Děčín hl.n. 17:24
Os 6837      Most 18:01, Bílina 18:13-18:14, Oldřichov u Duchcova 18:26-18:27, ... Ústí nad Labem západ 18:54-18:55, Ústí nad Labem hl.n. 18:57-18:58, Děčín hl.n. 19:24
Os 6839      Most 20:01, Bílina 20:13-20:14, Oldřichov u Duchcova 20:26-20:27, ... Ústí nad Labem západ 20:54-20:55, Ústí nad Labem hl.n. 20:57-20:58, Děčín hl.n. 21:24
Os 6841      Teplice v Čechách 4:30, Ústí nad Labem západ 4:47-4:48, Ústí nad Labem hl.n. 4:51-4:52, Děčín hl.n. 5:18
Os 6842      Ústí nad Labem hl.n. 4:07, Teplice v Čechách 4:23-4:24, Řetenice 4:26-4:27, Oldřichov u Duchcova 4:30-4:30, Bílina 4:42-4:43, Most 4:55
Os 6846      Ústí nad Labem hl.n. 22:18, Ústí nad Labem západ 22:20-22:21, Teplice v Čechách 22:37-22:38, Bílina 22:55-22:55, Most 23:07-23:08, Chomutov 23:26
Os 6848      Ústí nad Labem hl.n. 23:34, Ústí nad Labem západ 23:36-23:37, Teplice v Čechách 23:56
Os 6849      Most 23:15, Bílina 23:29-23:30, Oldřichov u Duchcova 23:45-23:46, ... Teplice v Čechách 23:53-0:01, Ústí nad Labem západ 0:21-0:22, Ústí nad Labem hl.n. 0:24
Os 6850      Děčín hl.n. 4:59, Ústí nad Labem hl.n. 5:25-5:31, Ústí nad Labem západ 5:33-5:33, ... Řetenice 5:56-5:56, Oldřichov u Duchcova 6:00-6:00, Louka u Litvínova 6:18
Os 6851      Most 5:20, Louka u Litvínova 5:37-5:38, Oldřichov u Duchcova 5:56-5:56, ... Teplice v Čechách 6:03-6:03, Ústí nad Labem západ 6:22-6:23, Ústí nad Labem hl.n. 6:26
Os 6852      Ústí nad Labem hl.n. 11:31, Ústí nad Labem západ 11:33-11:33   . . .   6, Oldřichov u Duchcova 12:00-12:00, Louka u Litvínova 12:18
Os 6853      Louka u Litvínova 6:38, Oldřichov u Duchcova 6:56-6:56, Řete   . . .   3, Ústí nad Labem západ 7:22-7:22, Ústí nad Labem hl.n. 7:25
Os 6854      Ústí nad Labem hl.n. 13:31, Ústí nad Labem západ 13:33-13:33   . . .   6, Oldřichov u Duchcova 14:00-14:00, Louka u Litvínova 14:18
Os 6855      Louka u Litvínova 13:38, Oldřichov u Duchcova 13:56-13:56, Ř   . . .   Ústí nad Labem západ 14:22-14:22, Ústí nad Labem hl.n. 14:25
Os 6856      Ústí nad Labem hl.n. 15:31, Ústí nad Labem západ 15:33-15:33   . . .   6, Oldřichov u Duchcova 16:00-16:00, Louka u Litvínova 16:18
Os 6857      Louka u Litvínova 15:38, Oldřichov u Duchcova 15:56-15:56, Ř   . . .   Ústí nad Labem západ 16:22-16:22, Ústí nad Labem hl.n. 16:25
Os 6858      Ústí nad Labem hl.n. 17:31, Ústí nad Labem západ 17:33-17:33, Teplice v Čechách 17:52-17:53, ... Oldřichov u Duchcova 18:00-18:00, Louka u Litvínova 18:18-18:19, Most 18:35
Os 6859      Louka u Litvínova 17:38, Oldřichov u Duchcova 17:56-17:56, Ř   . . .   Ústí nad Labem západ 18:22-18:22, Ústí nad Labem hl.n. 18:25
Os 6860      Krupka-Bohosudov 3:59, Teplice v Čechách 4:03-4:04, Bílina 4:24
Os 6861      Most 4:15, Bílina 4:25
Os 6862      Bílina 4:43, Most 4:55
Os 6863      Most 5:28, Bílina 5:40-5:41, Teplice v Čechách 5:58
Strana: 1 2































163.64

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?