vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2019 » Trať CZ-020
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - Trať CZ-020

Strana: 1 2
920   Hradečan   Trutnov hl.n. 18:42, Trutnov střed 18:46-18:47, Starkoč 19:20-19:21, ... Nymburk hl.n. 21:00-21:02, Praha-Libeň 21:41-21:42, Praha hl.n. 21:49
921   Hradečan   Praha hl.n. 6:06, Praha-Libeň 6:12-6:13, Nymburk hl.n. 6:53-6:55, ... Starkoč 8:39-8:40, Trutnov střed 9:15-9:16, Trutnov hl.n. 9:20
922   Hradečan   Trutnov hl.n. 16:42, Trutnov střed 16:46-16:47, Starkoč 17:20-17:21, ... Nymburk hl.n. 19:00-19:02, Praha-Libeň 19:41-19:42, Praha hl.n. 19:49
923   Hradečan   Praha hl.n. 8:06, Praha-Libeň 8:12-8:13, Poříčany 8:34-8:37, ... Starkoč 10:39-10:40, Trutnov střed 11:15-11:16, Trutnov hl.n. 11:20
924   Hradečan   Trutnov hl.n. 14:42, Trutnov střed 14:46-14:47, Starkoč 15:20-15:21, ... Nymburk hl.n. 17:00-17:02, Praha-Libeň 17:41-17:42, Praha hl.n. 17:49
925   Hradečan   Praha hl.n. 10:06, Praha-Libeň 10:12-10:13, Poříčany 10:34-10:37, ... Starkoč 12:39-12:40, Trutnov střed 13:15-13:16, Trutnov hl.n. 13:20
926   Hradečan   Trutnov hl.n. 12:42, Trutnov střed 12:46-12:47, Starkoč 13:20-13:21, ... Nymburk hl.n. 15:00-15:02, Praha-Libeň 15:41-15:42, Praha hl.n. 15:49
927   Hradečan   Praha hl.n. 12:06, Praha-Libeň 12:12-12:13, Poříčany 12:34-12:37, ... Starkoč 14:39-14:40, Trutnov střed 15:15-15:16, Trutnov hl.n. 15:20
928   Hradečan   Trutnov hl.n. 10:42, Trutnov střed 10:46-10:47, Starkoč 11:20-11:21, ... Nymburk hl.n. 13:00-13:02, Praha-Libeň 13:41-13:42, Praha hl.n. 13:49
929   Hradečan   Praha hl.n. 14:06, Praha-Libeň 14:12-14:13, Poříčany 14:34-14:37, ... Starkoč 16:39-16:40, Trutnov střed 17:15-17:16, Trutnov hl.n. 17:20
930   Hradečan   Trutnov hl.n. 8:42, Trutnov střed 8:46-8:47, Starkoč 9:20-9:21, ... Nymburk hl.n. 11:00-11:02, Praha-Libeň 11:41-11:42, Praha hl.n. 11:49
931   Hradečan   Praha hl.n. 16:06, Praha-Libeň 16:12-16:13, Poříčany 16:34-16:37, ... Starkoč 18:39-18:40, Trutnov střed 19:15-19:16, Trutnov hl.n. 19:20
932   Hradečan   Trutnov hl.n. 6:42, Trutnov střed 6:46-6:47, Starkoč 7:20-7:21, ... Nymburk hl.n. 9:00-9:02, Praha-Libeň 9:41-9:42, Praha hl.n. 9:49
934   Hradečan   Letohrad 5:33, Doudleby nad Orlicí 6:09-6:10, Častolovice 6:19-6:20, ... Nymburk hl.n. 8:00-8:02, Praha-Libeň 8:41-8:42, Praha hl.n. 8:49
935   Hradečan   Praha hl.n. 15:06, Praha-Libeň 15:12-15:13, Poříčany 15:34-15:37, ... Častolovice 17:40-17:41, Doudleby nad Orlicí 17:50-17:51, Letohrad 18:30
940   Hradečan   Hradec Králové hl.n. 19:08, Chlumec nad Cidlinou 19:27-19:28, Poděbrady 19:52-19:54, Nymburk hl.n. 20:00-20:02, Praha-Libeň 20:41-20:42, Praha hl.n. 20:49
941   Hradečan   Praha hl.n. 5:06, Praha-Libeň 5:12-5:13, Nymburk hl.n. 5:53-5:55, Poděbrady 6:01-6:02, Chlumec nad Cidlinou 6:27-6:29, Hradec Králové hl.n. 6:51
942   Hradečan   Hradec Králové hl.n. 17:08, Chlumec nad Cidlinou 17:27-17:28, Poděbrady 17:52-17:54, Nymburk hl.n. 18:00-18:02, Praha-Libeň 18:41-18:42, Praha hl.n. 18:49
943   Hradečan   Praha hl.n. 7:06, Praha-Libeň 7:12-7:13, Poříčany 7:34-7:37, ... Poděbrady 8:01-8:02, Chlumec nad Cidlinou 8:27-8:29, Hradec Králové hl.n. 8:51
944   Hradečan   Hradec Králové hl.n. 15:08, Chlumec nad Cidlinou 15:27-15:28, Poděbrady 15:52-15:54, Nymburk hl.n. 16:00-16:02, Praha-Libeň 16:41-16:42, Praha hl.n. 16:49
945   Hradečan   Praha hl.n. 9:06, Praha-Libeň 9:12-9:13, Poříčany 9:34-9:37, ... Poděbrady 10:01-10:02, Chlumec nad Cidlinou 10:27-10:29, Hradec Králové hl.n. 10:51
946   Hradečan   Hradec Králové hl.n. 13:08, Chlumec nad Cidlinou 13:27-13:28, Poděbrady 13:52-13:54, Nymburk hl.n. 14:00-14:02, Praha-Libeň 14:41-14:42, Praha hl.n. 14:49
947   Hradečan   Praha hl.n. 13:06, Praha-Libeň 13:12-13:13, Poříčany 13:34-13:37, ... Poděbrady 14:01-14:02, Chlumec nad Cidlinou 14:27-14:29, Hradec Králové hl.n. 14:51
948   Hradečan   Hradec Králové hl.n. 9:08, Chlumec nad Cidlinou 9:27-9:28, Poděbrady 9:52-9:54, Nymburk hl.n. 10:00-10:02, Praha-Libeň 10:41-10:42, Praha hl.n. 10:49
949   Hradečan   Praha hl.n. 17:06, Praha-Libeň 17:12-17:13, Poříčany 17:34-17:37, ... Náchod 19:58-20:00, Teplice nad Metují 20:27-20:29, Meziměstí 20:38
950   Hradečan   Meziměstí 4:26, Teplice nad Metují 4:34-4:34, Náchod 5:01-5:02, ... Nymburk hl.n. 7:00-7:02, Praha-Libeň 7:41-7:42, Praha hl.n. 7:49
951   Hradečan   Praha hl.n. 18:06, Praha-Libeň 18:12-18:13, Poříčany 18:34-18:37, ... Poděbrady 19:01-19:02, Chlumec nad Cidlinou 19:27-19:29, Hradec Králové hl.n. 19:51
952   Hradečan   Hradec Králové hl.n. 5:08, Chlumec nad Cidlinou 5:27-5:28, Poděbrady 5:52-5:54, ... Poříčany 6:19-6:20, Praha-Libeň 6:41-6:42, Praha hl.n. 6:49
953   Hradečan   Praha hl.n. 19:06, Praha-Libeň 19:12-19:13, Poříčany 19:34-19:37, ... Poděbrady 20:01-20:02, Chlumec nad Cidlinou 20:27-20:29, Hradec Králové hl.n. 20:51
955   Hradečan   Praha hl.n. 20:06, Praha-Libeň 20:12-20:13, Poříčany 20:34-20:37, ... Poděbrady 21:01-21:02, Chlumec nad Cidlinou 21:27-21:30, Hradec Králové hl.n. 21:51
957   Hradečan   Praha hl.n. 22:06, Praha-Libeň 22:12-22:13, Poříčany 22:34-22:37, ... Poděbrady 23:01-23:02, Chlumec nad Cidlinou 23:27-23:28, Hradec Králové hl.n. 23:49
Sp 1800      Trutnov hl.n. 4:17, Kunčice nad Labem 4:50-4:51, Martinice v Krkonoších 5:01-5:02, ... Chlumec nad Cidlinou 6:25-6:35, Velký Osek 7:00-7:01, Kolín 7:10
Sp 1801      Kolín 4:52, Velký Osek 5:01-5:02, Chlumec nad Cidlinou 5:27-5:31, ... Martinice v Krkonoších 6:53-6:59, Kunčice nad Labem 7:09-7:10, Trutnov hl.n. 7:41
Sp 1802      Trutnov hl.n. 6:14, Kunčice nad Labem 6:47-6:48, Martinice v Krkonoších 6:57-6:59, ... Chlumec nad Cidlinou 8:25-8:35, Velký Osek 9:00-9:01, Kolín 9:10
Sp 1803      Kolín 6:42, Velký Osek 6:51-6:52, Chlumec nad Cidlinou 7:20-7:32, ... Martinice v Krkonoších 8:53-8:57, Kunčice nad Labem 9:07-9:07, Trutnov hl.n. 9:35
Sp 1806      Trutnov hl.n. 8:11, Kunčice nad Labem 8:44-8:45, Martinice v Krkonoších 8:54-8:57, ... Chlumec nad Cidlinou 10:25-10:35, Velký Osek 11:00-11:01, Kolín 11:10
Sp 1807      Kolín 8:42, Velký Osek 8:51-8:52, Chlumec nad Cidlinou 9:20-9:32, ... Martinice v Krkonoších 10:58-11:04, Kunčice nad Labem 11:13-11:14, Trutnov hl.n. 11:50
Sp 1808      Trutnov hl.n. 10:24, Kunčice nad Labem 10:52-10:53, Martinice v Krkonoších 11:02-11:04, ... Chlumec nad Cidlinou 12:25-12:35, Velký Osek 13:00-13:01, Kolín 13:10
Sp 1809      Kolín 10:42, Velký Osek 10:51-10:52, Chlumec nad Cidlinou 11:20-11:32, ... Martinice v Krkonoších 12:53-12:57, Kunčice nad Labem 13:07-13:07, Trutnov hl.n. 13:37
Sp 1810      Trutnov hl.n. 12:09, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10
Sp 1812      Trutnov hl.n. 12:11, Kunčice nad Labem 12:44-12:45, Martinice v Krkonoších 12:54-12:57, ... Chlumec nad Cidlinou 14:25-14:35, Velký Osek 15:00-15:01, Kolín 15:10
Sp 1813      Kolín 12:42, Velký Osek 12:51-12:52, Chlumec nad Cidlinou 13:20-13:32, ... Martinice v Krkonoších 14:58-15:04, Kunčice nad Labem 15:13-15:14, Trutnov hl.n. 15:50
Sp 1814      Trutnov hl.n. 14:24, Kunčice nad Labem 14:52-14:53, Martinice v Krkonoších 15:02-15:04, ... Chlumec nad Cidlinou 16:25-16:35, Velký Osek 17:00-17:01, Kolín 17:10
Sp 1815      Kolín 14:42, Velký Osek 14:51-14:52, Chlumec nad Cidlinou 15:20-15:32, ... Martinice v Krkonoších 16:53-16:57, Kunčice nad Labem 17:07-17:07, Trutnov hl.n. 17:37
Sp 1816      Trutnov hl.n. 16:09, Kunčice nad Labem 16:44-16:45, Martinice v Krkonoších 16:54-16:57, ... Chlumec nad Cidlinou 18:25-18:35, Velký Osek 19:00-19:01, Kolín 19:10
Sp 1818      Trutnov hl.n. 16:11, Kunčice nad Labem 16:44-16:45, Martinice v Krkonoších 16:54-16:57, ... Chlumec nad Cidlinou 18:25-18:35, Velký Osek 19:00-19:01, Kolín 19:10
Sp 1819      Kolín 16:42, Velký Osek 16:51-16:52, Chlumec nad Cidlinou 17:20-17:32, ... Martinice v Krkonoších 18:58-19:06, Kunčice nad Labem 19:15-19:16, Trutnov hl.n. 19:50
Sp 1821      Kolín 18:42, Velký Osek 18:51-18:52, Chlumec nad Cidlinou 19:20-19:32, ... Martinice v Krkonoších 20:53-20:54, Kunčice nad Labem 21:03-21:04, Trutnov hl.n. 21:44
Sp 1860      Choceň 5:02, Borohrádek 5:18-5:19, Týniště nad Orlicí 5:27-5:30, Hradec Králové hl.n. 5:51
Sp 1861      Hradec Králové hl.n. 5:40, Týniště nad Orlicí 6:00-6:01, Borohrádek 6:07-6:07, Choceň 6:21
Sp 1862      Choceň 6:58, Borohrádek 7:18-7:19, Týniště nad Orlicí 7:27-7:32, Hradec Králové hl.n. 7:52
Sp 1863      Chlumec nad Cidlinou 5:30, Hradec Králové hl.n. 5:56-6:02, Týniště nad Orlicí 6:24-6:31, Borohrádek 6:38-6:39, Choceň 6:54
Sp 1864      Choceň 12:57, Borohrádek 13:18-13:19, Týniště nad Orlicí 13:27-13:37, Hradec Králové hl.n. 13:59
Sp 1865      Hradec Králové hl.n. 14:02 - Týniště nad Orlicí 14:25-14:32 - Choceň 15:01
Sp 1866      Choceň 15:02, Borohrádek 15:18-15:19, Týniště nad Orlicí 15:27-15:37, Hradec Králové hl.n. 15:59
Sp 1868      Choceň 16:58, Borohrádek 17:19-17:20, Týniště nad Orlicí 17:28-17:37, Hradec Králové hl.n. 17:59
Sp 1869      Hradec Králové hl.n. 16:02, Týniště nad Orlicí 16:25-16:31, Borohrádek 16:38-16:39, Choceň 16:54
Sp 1870   Ostaš   Choceň 8:39, Borohrádek 8:53-8:54, Týniště nad Orlicí 9:00-9:01, ... Náchod 9:38-9:41, Teplice nad Metují 10:11-10:33, Adršpach 10:45
Sp 1871      Meziměstí 5:31, Teplice nad Metují 5:41-5:42, Náchod 6:19-6:21, ... Týniště nad Orlicí 7:00-7:01, Borohrádek 7:07-7:08, Choceň 7:21
Sp 1872   Skály   Choceň 14:39, Borohrádek 14:52-14:53, Týniště nad Orlicí 14:59-15:00, ... Náchod 15:38-15:39, Teplice nad Metují 16:14-16:33, Adršpach 16:45
Sp 1873   Ostaš   Adršpach 11:14, Teplice nad Metují 11:26-11:46, Náchod 12:16-12:21, ... Týniště nad Orlicí 13:00-13:01, Borohrádek 13:07-13:08, Choceň 13:21
Sp 1874      Choceň 18:39, Borohrádek 18:54-18:55, Týniště nad Orlicí 19:01-19:03, ... Starkoč 19:39-19:40, Trutnov střed 20:15-20:16, Trutnov hl.n. 20:20
Sp 1875   Skály   Adršpach 15:14, Teplice nad Metují 15:26-15:46, Náchod 16:19-16:21, ... Týniště nad Orlicí 17:00-17:01, Borohrádek 17:07-17:08, Choceň 17:21
Sp 1877      Náchod 18:21, Václavice 18:28-18:31, Opočno pod Orlickými horami 18:45-18:46, Týniště nad Orlicí 18:59-19:02, Choceň 19:21
Sp 1947      Hradec Králové hl.n. 7:05, Týniště nad Orlicí 7:27-7:31, Častolovice 7:40-7:41, Doudleby nad Orlicí 7:50-7:51, Letohrad 8:27
Sp 1948      Letohrad 7:29, Doudleby nad Orlicí 8:09-8:10, Častolovice 8:18-8:19, Týniště nad Orlicí 8:28-8:31, Hradec Králové hl.n. 8:53
Sp 1949      Pardubice hl.n. 8:37, Hradec Králové hl.n. 8:56-9:05, Týniště nad Orlicí 9:27-9:31, Častolovice 9:40-9:41, Doudleby nad Orlicí 9:50-9:51, Letohrad 10:27
Sp 1950      Moravský Karlov 7:36, Dolní Lipka 7:57-7:59, Letohrad 8:29-8:33, ... Častolovice 9:18-9:19, Týniště nad Orlicí 9:28-9:31, Hradec Králové hl.n. 9:53
Sp 1951      Hradec Králové hl.n. 11:05, Týniště nad Orlicí 11:27-11:31, Častolovice 11:40-11:41, Doudleby nad Orlicí 11:50-11:51, Letohrad 12:31
Sp 1952      Letohrad 11:33, Doudleby nad Orlicí 12:09-12:10, Častolovice 12:18-12:19, Týniště nad Orlicí 12:28-12:30, Hradec Králové hl.n. 12:52
Sp 1953      Hradec Králové hl.n. 13:05, Týniště nad Orlicí 13:27-13:31, Častolovice 13:40-13:41, Doudleby nad Orlicí 13:50-13:51, Letohrad 14:31
Sp 1954      Letohrad 13:33, Doudleby nad Orlicí 14:09-14:10, Častolovice 14:18-14:19, Týniště nad Orlicí 14:28-14:31, Hradec Králové hl.n. 14:53
Sp 1956      Letohrad 15:33, Doudleby nad Orlicí 16:09-16:10, Častolovice 16:18-16:19, Týniště nad Orlicí 16:28-16:31, Hradec Králové hl.n. 16:53
Sp 1957      Hradec Králové hl.n. 15:06, Týniště nad Orlicí 15:28-15:31, Častolovice 15:40-15:41, Doudleby nad Orlicí 15:50-15:51, Letohrad 16:31
Sp 1958      Letohrad 17:33, Doudleby nad Orlicí 18:09-18:10, Častolovice 18:18-18:19, Týniště nad Orlicí 18:28-18:31, Hradec Králové hl.n. 18:53
Sp 1959      Hradec Králové hl.n. 19:05, Týniště nad Orlicí 19:27-19:31, Častolovice 19:40-19:41, Doudleby nad Orlicí 19:50-19:51, Letohrad 20:27
Os 5117      Náchod 6:12, Václavice 6:19-6:20, Opočno pod Orlickými horami 6:38-6:39, Týniště nad Orlicí 6:54-6:56, Borohrádek 7:03-7:04, Choceň 7:21
Os 5118      Choceň 21:02, Borohrádek 21:20-21:21, Týniště nad Orlicí 21:29-21:33, Opočno pod Orlickými horami 21:49-21:49, Václavice 22:09-22:10, Náchod 22:18
Os 5119      Náchod 19:24, Václavice 19:32-19:36, Opočno pod Orlickými horami 19:56-19:57, Týniště nad Orlicí 20:13-20:31, Borohrádek 20:39-20:40, Choceň 20:58
Os 5200      Týniště nad Orlicí 5:08, Hradec Králové hl.n. 5:35-5:41, Chlumec nad Cidlinou 6:22
Os 5201      Chlumec nad Cidlinou 5:50, Hradec Králové hl.n. 6:25-6:39, Týniště nad Orlicí 7:06
Os 5202      Týniště nad Orlicí 10:31, Hradec Králové hl.n. 10:55-11:01, Chlumec nad Cidlinou 11:28
Os 5204      Týniště nad Orlicí 14:08, Hradec Králové hl.n. 14:32-14:34, Chlumec nad Cidlinou 15:08
Os 5205      Chlumec nad Cidlinou 14:50, Hradec Králové hl.n. 15:26-15:29, Týniště nad Orlicí 15:55
Os 5206      Týniště nad Orlicí 16:08, Hradec Králové hl.n. 16:32-16:34, Chlumec nad Cidlinou 17:08
Os 5207      Chlumec nad Cidlinou 16:50, Hradec Králové hl.n. 17:26-17:29, Týniště nad Orlicí 17:55
Os 5210      Hradec Králové hl.n. 5:41, Chlumec nad Cidlinou 6:10
Os 5211      Chlumec nad Cidlinou 4:50, Hradec Králové hl.n. 5:19
Os 5212      Hradec Králové hl.n. 6:37, Chlumec nad Cidlinou 7:08
Os 5213      Chlumec nad Cidlinou 4:50, Hradec Králové hl.n. 5:25
Os 5214      Hradec Králové hl.n. 7:35, Chlumec nad Cidlinou 8:07
Os 5215      Chlumec nad Cidlinou 6:29, Hradec Králové hl.n. 6:58
Os 5216      Hradec Králové hl.n. 9:34, Chlumec nad Cidlinou 10:11
Os 5217      Chlumec nad Cidlinou 6:50, Hradec Králové hl.n. 7:25
Os 5219      Chlumec nad Cidlinou 8:00, Hradec Králové hl.n. 8:34
Os 5220      Hradec Králové hl.n. 12:40, Chlumec nad Cidlinou 13:11
Os 5221      Chlumec nad Cidlinou 9:49, Hradec Králové hl.n. 10:24
Os 5222      Hradec Králové hl.n. 13:34, Chlumec nad Cidlinou 14:09
Os 5223      Chlumec nad Cidlinou 10:41, Hradec Králové hl.n. 11:17
Os 5224      Hradec Králové hl.n. 14:34, Chlumec nad Cidlinou 15:09
Strana: 1 2































167.59

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?