vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - PKPIC EU07

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EU07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* С/MP 009Щ / 9      Moskva-Bel. 15.51, Vjazma 18.12-18.35, Orša-centr. 21.31-21.47, ... Brest-centr. 4.10-6.10, Terespol 4.28-5.13, (Warszawa Zachodnia 8.08)
* MP/С 10 / 010Щ      (Warszawa Zachodnia 15.55), Terespol 19.00-19.45, Brest-centr. 22.31-0.38, ... Orša-centr. 7.04-7.20, Vjazma 10.23-10.46, Moskva-Bel. 13.11
* MP/С 33021 / 51/52      Przemyśl Gł. 0.46, (Medyka 0.58-1.18, Mostiska ІІ 2.32-4.30), Lvіv 5.40
* С/MP 52/51 / 33022      Lvіv 23.40, (Mostiska ІІ 0.47-3.12, Medyka 2.26-2.56), Przemyśl Gł. 3.10
* EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.10, Přerov 20.06-20.08, ... Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Katowice 22.55
* EC 101   Moravia   Katowice 5.00, Chałupki 6.17-6.20, Bohumín 6.26-6.51, ... Přerov 7.51-7.53, Břeclav 8.47-8.55, Wien Hbf 9.49
22.9.2019 EC 204   Sobieski   (Wien Hbf 8.10), Bohumín 11.29, Zebrzydowice 11.47-11.48, Kraków Gł. 14.12
17.8.2019 EC 205   Sobieski   Kraków Gł. 15.43, Zebrzydowice 18.00-18.10, Bohumín 18.28, (Wien Hbf 21.49)
* 402   Wydmy   Łeba 19:49, Lębork 20:34-20:47, Gdynia Gł. 21:45-22:15, ... Rybnik 6:49-6:58, Chałupki 7:39-7:49, Bohumín 7:55
19.8.2019 402   Wydmy   Łeba 19:49, Lębork 20:34-20:47, Gdynia Gł. 21:45-22:15, ... Rybnik 6:49-6:58, Chałupki 7:39-7:49, Bohumín 7:55
* 403   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:18-20:26, Rybnik 21:03-21:06, ... Gdynia Gł. 5:53-6:23, Lębork 7:32-7:47, Łeba 8:34
29.6.2019 403   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:18-20:26, Rybnik 21:03-21:06, ... Gdynia Gł. 5:53-6:23, Lębork 7:32-7:47, Łeba 8:34
13.7.2019 403   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:18-20:26, Rybnik 21:03-21:06, ... Gdynia Gł. 5:53-6:23, Lębork 7:32-7:47, Łeba 8:34
* EN 404      Moskva Bel. 19.12, Vyazma 21.56-22.19, Smolensk 0.04-0.09, ... Warszawa C. 12.25-12.30, Chałupki 17.16-17.17, Bohumín 17.23
* EN 405      Bohumín 10.26, Chałupki 10.32-10.35, Moskva-Belorusskaja 11.45
* EN 405      Bohumín 10.26, Chałupki 10.33-10.35, Warszawa C. 14.55-15.05, ... Smolensk 7.11-7.16, Vyazma 8.59-9.22, Moskva Bel. 11.45
12.12.2018 EN 405      Bohumín 10.26, Chałupki 10.32-10.35, Moskva-Belorusskaja 11.45
14.8.2019 EN 405      Bohumín 10.26, Chałupki 10.32-10.35, Moskva-Belorusskaja 11.45
18.9.2019 EN 405      Bohumín 10.26, Chałupki 10.32-10.35, Moskva-Belorusskaja 11.45
11.2.2019 EN 408      Nice Ville 9.30, Monaco-Monte Carlo 9.48-9.50, Ventimiglia 10.15-10.40, ... Smolensk 7.11-7.16, Vyazma 8.58-9.22, Moskva Bel. 11.45
4.3.2019 EN 408      Nice Ville 9.30, Monaco-Monte Carlo 9.48-9.50, Ventimiglia 10.15-10.40, ... Smolensk 7.11-7.16, Vyazma 8.58-9.22, Moskva Bel. 11.45
* EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:20/10:32) - Chabówka - Zakopane 13:02
26.6.2019 EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:20/10:32) - Chabówka - Zakopane 13:02
* EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:48 - Chabówka - Kraków Gł. (17:30/17:45) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
15.2.2019 EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:37 - Chabówka - Kraków Gł. (17:38/17:51) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
* EIC 3550/3551   Giewont   Zakopane 14:48 - Chabówka - Kraków Gł. (17:30/17:45) - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 23:53
12.7.2019 EIC 3550/3551   Giewont   Zakopane 14:48 - Chabówka - Kraków Gł. (17:30/17:45) - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 23:53
* EIC 5350/5351   Giewont   Gdynia Gł. 04:09 - Gdańsk Gł. - Malbork- Iława Gł. - ... - Kraków Gł. (10:20/10:32) - Chabówka - Zakopane 13:02
11.10.2019 IC 13104/13105   Banach   Warszawa Wsch. 05:29 - Radom - Sandomierz - Stalowa Wola Rozwadów - Przeworsk - Przemyśl Gł. 13:08
* TLK 13152/13153   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 18:20
12.7.2019 TLK 13152/13153   Wit Stwosz   Warszawa Wsch. 11:39 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 18:20
* EN 14014/14015/17/409      Moskva-Belorusskaja 19.12, Mіnsk-Pass. 4.00-4.14, Brest-centr. 8.10-8.43, ... Bohumín 17.23-18.00, Wien Hbf 21.17-21.20, Nice Ville 18.30
28.4.2019 TLK 14100/14101   Górnik   Warszawa Wsch. 19:49 - Skierniewice - Koluszki - ... - Częstochowa - Tarnowskie Góry - Katowice 00:11
22.8.2019 TLK 14102/14103   Wysocki   Warszawa Wsch. (21:14) - Warszawa Cent. (21:20-21:25) - Warszawa Zach. (21:29-21:30) - ... - Katowice (00:37-00:40) - Zabrze (00:56-00:57) - Gliwice (01:05)
* IC 18106/18107   Mewa   Warszawa Wsch. 10:49 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 18:42
* IC 18156/18157   Latarnik   Warszawa Wsch. 10:49 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 20:25
* TLK 30100/30101   Malinowski   Kraków Gł. 11:02 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 15:49
* TLK 30170/30171   Karpaty   Kraków Gł. 03:54 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 08:25
9.10.2019 IC 31104/31105   Banach   Przemyśl Gł. 16:24 - Przeworsk - Stalowa Wola Rozwadów - Sandomierz - Radom - Warszawa Wsch. 22:41
* TLK 31122/311223   Kinga   Kraków Gł. 04:00 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 07:06
* TLK 31152/31153   Wit Stwosz   Zakopane 09:25 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Warszawa Wsch. 15:46
* TLK 33100/33101   Malinowski   Kraków Gł. 11:02 - Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 15:49
* TLK 33170/33171   Karpaty   Krynica Zdrój 19:38 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów - Kraków Gł. 23:47
* IC 34001/34000/114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, Praha hl.n. 17.39
2.7.2019 IC 34001/34000/114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, Praha hl.n. 17.39
3.7.2019 IC 34001/34000/114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, Praha hl.n. 17.39
13.9.2019 IC 34001/34000/114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, Praha hl.n. 17.39
18.6.2019 IC 34003/34002/205   Sobieski   Kraków Gł. 15.43, Oświęcim 16.57-16.58, Zebrzydowice 18.00-18.10, Bohumín 18.28, (Wien Hbf 21.49)
29.6.2019 IC 34003/34002/205   Sobieski   Kraków Gł. 15.43, Oświęcim 16.57-16.58, Zebrzydowice 18.00-18.10, Bohumín 18.28, (Wien Hbf 21.49)
17.8.2019 IC 34003/34002/205   Sobieski   Kraków Gł. 15.43, Zebrzydowice 18.00-18.10, Bohumín 18.28, (Wien Hbf 21.49)
* IC 34111/34110   Oscypek   Zakopane 14:20 - Chabówka (15:17/15:31) - Sucha Beskidzka - ... - Bielsko Biała Gł. - Pszczyna - Katowice 19:22
21.1.2019 IC 34111/34110   Oscypek   Zakopane 14:20 - Chabówka (15:17/15:31) - Sucha Beskidzka - ... - Bielsko Biała Gł. - Pszczyna - Katowice 19:22
12.7.2019 IC 34111/34110   Oscypek   Zakopane 14:20 - Chabówka (15:17/15:31) - Sucha Beskidzka - ... - Bielsko Biała Gł. - Pszczyna - Katowice 19:22
17.7.2019 IC 34111/34110   Oscypek   Zakopane 14:20 - Chabówka (15:17/15:31) - Sucha Beskidzka - ... - Bielsko Biała Gł. - Pszczyna - Katowice 19:22
* TLK 35104/35105   Ukiel   Kraków Gł. 09:29 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 18:26
6.4.2019 TLK 35104/35105   Ukiel   Kraków Gł. 09:29 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 18:26
3.10.2019 TLK 35104/35105   Ukiel   Kraków Gł. 09:29 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Toruń Gł. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 18:26
* TLK 35106/35107   Branicki   Kraków Gł. 07:08 - Warszawa Wsch. - Małkinia - ... - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. 20:15
28.7.2019 TLK 35152/35153   Halny   Zakopane 10:05 - Chabówka - Żywiec - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:37
* TLK 35170/35171   Karpaty   Kraków Gł. 00:49 - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:51
* TLK 35172/35173   Karpaty   Krynica Zdrój 19:38 - Muszyna - Nowy Sącz - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:37
* IC 36100/36101   Kossak   Kraków Gł. 06:03 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:25
* TLK 36102/36103   Pogórze   Przemyśl Gł. 20:08 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 04:42
* TLK 37100/37101   Pułaski   Kraków Gł. 05:42 - Częstochowa Stradom - Lubliniec - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 10:29
* TLK 37102/37103   Wybicki   Kraków Gł. 17:59 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - Lubliniec- Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:42
7.4.2019 TLK 37102/37103   Wybicki   Kraków Gł. 17:59 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - Lubliniec- Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:42
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:47
* TLK 38190/38191   Korsarz   Kraków Gł. 21:23 - Trzebinia - Katowice - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 08:54
* IC 38192/38193   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:36 - Rzeszów - Kraków Pł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. (08:31/08:48) - Świnoujście 10:13
1.9.2019 IC 38192/38193   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:36 - Rzeszów - Kraków Pł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. (08:31/08:48) - Świnoujście 10:13
* IC 40000/40001/101   Moravia   Katowice 5.00, Rybnik 5.44-5.45, Chałupki 6.17-6.20, Bohumín 6.26-6.51, Wien Hbf 9.49
* IC 40117   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. 09:45
* IC 40171   Nightjet   Katowice 00:20 - Gliwice - Racibórz 01:37
* EN 41012/41013/405/22      Bohumín 10.26, Chałupki 10.32-10.35, Warszawa Wsch. 15.11-15.36, ... Brest-centr. 21.15-23.23, Mіnsk-Pass. 3.04-3.19, Moskva-Belorusskaja 11.45
11.9.2019 EN 41012/41013/405   Vltava   Bohumín (10.26) - Chałupki (10.32-10.33) - Warszawa Zach. (14:57-14:58) - ... - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi/ (20:15-22:23) - Mіnsk-Pass. /Minsk-Passazyrskij/ (02:05-02:19) - Moskva-Belorusskaja /Moskva-Belorusskaja/ (10:58)
* EN 41014/41015/408/18      Nice Ville 9.30, Wien Hbf. 6.02-6.05, Bohumín 9.14-9.51, ... Brest-centr. 21.15-23.23, Mіnsk-Pass. 3.04-3.19, Moskva-Belorusskaja 11.45
* IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
7.4.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
1.5.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Oświęcim 16.06-16.07, Kraków Gł. 17.24
9.6.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
18.6.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Oświęcim 16.06-16.07, Kraków Gł. 17.24
24.6.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Oświęcim 16.06-16.07, Kraków Gł. 17.24
27.7.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
28.7.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
10.8.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
18.8.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
5.10.2019 IC 43000/43001/115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.53-14.55, Kraków Gł. 17.24
18.6.2019 IC 43002/43003/204   Sobieski   (Wien Hbf 8.10), Bohumín 11.29, Zebrzydowice 11.47-11.48, Kraków Gł. 14.12
13.7.2019 IC 43002/43003/204   Sobieski   (Wien Hbf 8.10), Bohumín 11.29, Zebrzydowice 11.47-11.48, Oświęcim 13:02-13:06, Kraków Gł. 14.12
22.9.2019 IC 43002/43003/204   Sobieski   (Wien Hbf 8.10), Bohumín 11.29, Zebrzydowice 11.47-11.48, Kraków Gł. 14.12
* IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
15.1.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
21.1.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
10.7.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
* IC 44000/44001/100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Rybnik 22.10-22.12, Katowice 22.55
14.9.2019 IC 44000/44001/100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Bohumín 21.09-21.31, Chałupki 21.37-21.39, Rybnik 22.10-22.12, Katowice 22.55
* IC 44118   Oscypek   Bielsko Biała Gł. 18:32 - Pszczyna - Katowice 19:22
9.4.2019 IC 44118   Oscypek   Bielsko Biała Gł. 18:32 - Pszczyna - Katowice 19:22
* IC 44172   Nightjet   Racibórz 01:20 - Gliwice - Katowice 02:35
Strana: 1 2































512.29
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?