vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2019 - PKPIC EP09

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP09

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
10.8.2019 EC 103   Polonia   Warszawa Wsch. 6.29, Zebrzydowice 10.14-10.16, Bohumín 10.36-10.51, ... Přerov 11.51-11.53, Břeclav 12.47-12.55, Wien Hbf 13.49
12.8.2019 EC 103   Polonia   Warszawa Wsch. 6.29, Zebrzydowice 10.14-10.16, Bohumín 10.36-10.51, ... Přerov 11.51-11.53, Břeclav 12.47-12.55, Wien Hbf 13.49
18.11.2019 EC 103   Polonia   Warszawa Wsch. 6.29, Zebrzydowice 10.14-10.16, Bohumín 10.36-10.51, ... Přerov 11.51-11.53, Břeclav 12.47-12.55, Wien Hbf 13.49
9.12.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.10, Přerov 10.06-10.08, ... Bohumín 11.09-11.20, Zebrzydowice 11.40-11.41, Gdynia Gł. 18.52
* EC 105   Sobieski   Gdynia Gł. 11.12, Zebrzydowice 18.07-18.16, Bohumín 18.36-18.51, ... Přerov 19.51-19.53, Břeclav 20.47-20.55, Wien Hbf 21.49
30.8.2019 EC 105   Sobieski   Gdynia Gł. 11.12, Zebrzydowice 18.07-18.16, Bohumín 18.36-18.51, ... Přerov 19.51-19.53, Břeclav 20.47-20.55, Wien Hbf 21.49
* EC 110   Varsovia   Warszawa Wsch. 17.34, Katowice 20.22-20.25, Rybnik 21.06-21.07, Chałupki 21.36-21.41, Ostrava hl.n. 21.54-21.55, Ostrava-Svinov 22.01
2.4.2019 EC 110   Varsovia   Warszawa Wsch. 17.34, Katowice 20.22-20.25, Rybnik 21.06-21.07, Chałupki 21.36-21.41, Ostrava hl.n. 21.54-21.55, Ostrava-Svinov 22.01
* EC 111   Varsovia   Ostrava-Svinov 5.58, Ostrava hl.n. 6.04-6.05, Chałupki 6.18-6.19, Rybnik 6.50-6.51, Katowice 7.35-7.38, Warszawa Wsch. 10.22
2.4.2019 EC 111   Varsovia   Ostrava-Svinov 5.58, Ostrava hl.n. 6.04-6.05, Chałupki 6.18-6.19, Rybnik 6.50-6.51, Katowice 7.35-7.38, Warszawa Wsch. 10.22
5.12.2019 EC 111   Varsovia   Ostrava-Svinov 5.58, Ostrava hl.n. 6.04-6.05, Chałupki 6.18-6.19, Rybnik 6.50-6.51, Katowice 7.35-7.38, Warszawa Wsch. 10.22
* Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
14.8.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
* Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
5.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
11.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
17.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
1.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
14.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
21.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
10.11.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
* EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
* EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
* EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
* EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.4.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
* 640   Hukvaldy   Bohumín 20:00, Ostrava hl.n. 20:07-20:09, Ostrava-Svinov 20:15-20:17, ... Kolín 23:06-23:07, Praha-Libeň 23:37-23:38, Praha hl.n. 23:44
27.1.2019 640   Hukvaldy   Bohumín 20:00, Ostrava hl.n. 20:07-20:09, Ostrava-Svinov 20:15-20:17, ... Kolín 23:06-23:07, Praha-Libeň 23:37-23:38, Praha hl.n. 23:44
8.9.2019 640   Hukvaldy   Bohumín 20:00, Ostrava hl.n. 20:07-20:09, Ostrava-Svinov 20:15-20:17, ... Kolín 23:06-23:07, Praha-Libeň 23:37-23:38, Praha hl.n. 23:44
17.11.2019 640   Hukvaldy   Bohumín 20:00, Ostrava hl.n. 20:07-20:09, Ostrava-Svinov 20:15-20:17, ... Kolín 23:06-23:07, Praha-Libeň 23:37-23:38, Praha hl.n. 23:44
* 641   Hukvaldy   Praha hl.n. 4:24, Praha-Libeň 4:30-4:31, Kolín 5:01-5:02, ... Ostrava-Svinov 7:49-7:51, Ostrava hl.n. 7:57-7:59, Bohumín 8:06
13.12.2018 641   Hukvaldy   Praha hl.n. 4:24, Praha-Libeň 4:30-4:31, Kolín 5:01-5:02, ... Ostrava-Svinov 7:49-7:51, Ostrava hl.n. 7:57-7:59, Bohumín 8:06
27.6.2019 641   Hukvaldy   Praha hl.n. 4:24, Praha-Libeň 4:30-4:31, Kolín 5:01-5:02, ... Ostrava-Svinov 7:49-7:51, Ostrava hl.n. 7:57-7:59, Bohumín 8:06
14.10.2019 641   Hukvaldy   Praha hl.n. 4:24, Praha-Libeň 4:30-4:31, Kolín 5:01-5:02, ... Ostrava-Svinov 7:49-7:51, Ostrava hl.n. 7:57-7:59, Bohumín 8:06
* EIC 1300/1301      Warszawa Wsch. 06:19 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 09:03
* EIC 1302/1303      Warszawa Wsch. 05:44 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 08:16
* EIC 1312/1313   Sawa   Warszawa Wsch. 14:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 17:13
* EIC 1324/1325   Krakus   Warszawa Wsch. 16:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 19:19
* EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. (10:20/10:32) - Chabówka - Zakopane 13:02
* EIC 1354/1355   Lajkonik   Warszawa Wsch. 16:34 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 22:20
1.9.2019 EIC 1354/1355   Lajkonik   Warszawa Wsch. 16:34 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 22:20
* EIC 1358/1359   Kościuszko   Warszawa Wsch. 07:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 10:20
* EIC 1414/1415   Ondraszek   Warszawa Wsch. 15:39 - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Bielsko Biała 19:16
* EIC 1540/1541   Jantar   Warszawa Zach. 05:45 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - ... - Gdynia Gł. (10:09/10:32) - Władysławowo - Hel 12:13
22.6.2019 EIC 1540/1541   Jantar   Warszawa Zach. 05:45 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - ... - Gdynia Gł. (10:09/10:32) - Władysławowo - Hel 12:13
* IC 1606/1607   Odra   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:47
7.10.2019 IC 1606/1607   Odra   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:47
* EIC 1608/1609   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:39 - Warszawa Centr. - CMK - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21:43
* IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:49
14.9.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:44 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:28
2.11.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:49
* EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 17:14 - Warszawa Centr. - Konin - Gniezno - Poznań Główny 20:39
* EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 17.14, Gniezno 20.45-20.48, Poznań Gł. 21.14
* EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 17.49, Gniezno 21.16-21.17, Poznań Gł. 21.44
* IC 1712/1713   Konopnicka   Warszawa Wsch. 14:59 - Warszawa Zach. - Koluszki - ... - Ścinawa - Głogów - Zielona Góra Gł. 22:14
* EIC 1800/1801   Posejdon   Warszawa Zach. 07:15 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 13:04
* EIC 1810/1811   Chrobry   Warszawa Wsch. 16.19, Gniezno 19.34-19.35, Poznań Gł. 20.01-20.11, Szczecin Gł. 22.32
* IC 1910/1911   Łodzianin   Warszawa Wsch. 16:49 - Warszawa Centr. - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:25
* EIC 3112/3113   Sawa   Kraków Gł. 19:49- CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:26
* EIC 3124/3125   Krakus   Kraków Gł. 06:59 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:46
* EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:48 - Chabówka - Kraków Gł. (17:30/17:45) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
12.1.2019 EIC 3150/3151   Tatry   Zakopane 14:48 - Chabówka - Kraków Gł. (17:30/17:45) - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
* EIC 3154/3155   Lajkonik   Przemyśl Gł. 03:52 - Rzeszów - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:46
* EIC 3158/3159   Kościuszko   Kraków Gł. 17:45 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
* EIC 3504/3505      Kraków Gł. 10:53 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 16:41
* EIC 3550/3551   Giewont   Zakopane 14:48 - Chabówka - Kraków Gł. (17:30/17:45) - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 23:53
* EIC 3554/3555   Norwid   Kraków Gł. 17:45 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Iława Gł. - Malbork - Gdańsk Gł. Gdynia Gł. 23:53
7.4.2019 EIC 3554/3555   Norwid   Kraków Gł. 17:45 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Iława Gł. - Malbork - Gdańsk Gł. Gdynia Gł. 23:53
* IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
7.4.2019 IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
3.5.2019 IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
13.7.2019 IC 3602/3603   Wyspiański   Przemyśl Gł. 14:53 - Rzeszów - Tarnów - ... - Częstochowa Stradom - Opole Gł. - Wrocław Gł 21:22
* IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
27.3.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
20.8.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
3.10.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
* IC 3700/3701   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 12:57 - Rzeszów - Tarnów -Kraków Gł. - ... - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno Poznań Gł. 22:18
11.11.2019 IC 3700/3701   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 12:57 - Rzeszów - Tarnów -Kraków Gł. - ... - Opole Gł. - Wrocław Gł. - Leszno Poznań Gł. 22:18
6.7.2019 IC 3702/3703   Wawel   Kraków Gł 14:24 - Miechów - Włoszczowa Północ - ... - Kalisz - Środa Wlkp. - Poznań Gł. 20:40
* IC 3804/3805   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:02 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Głogów - Zielona Góra - Szczecin Gł. 21:59
11.10.2019 IC 3804/3805   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:02 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Głogów - Zielona Góra - Szczecin Gł. 21:59
* IC 3806/3807   Malczewski   Przemyśl Gł. 04:37 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard (17:34/17:52) - Kołobrzeg 18:21
* IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 06:53 - Świnoujście 19:21
* Os 3842      Přerov 5:05, Olomouc hl.n. 5:27
* Os 3869      Olomouc hl.n. 23:08, Přerov 23:29
* EIC 4114/4115   Ondraszek   Bielsko Biała 04:38 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:21
* EIC 4850/4851   Fregata   Bielsko Biała 04:40 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 15:01
* EIC 5102/5103      Gdynia Gł. 18:15 - Sopot - Gdańsk Gł. - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 21:44
* EIC 5140/5141   Jantar   Hel 15:03 - Władysławowo - Gdynia Gł. (16:46/17:03) - Gdańsk Gł. - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. 20:32
2.7.2019 EIC 5140/5141   Jantar   Hel 15:03 Władysławowo - Gdynia Gł. (16:46/17:03) - Gdańsk Gł. - Warszawa Centralna Warszawa Zach. 20:32
* EIC 5350/5351   Giewont   Gdynia Gł. 04:09 - Gdańsk Gł. - Malbork- Iława Gł. - ... - Kraków Gł. (10:20/10:32) - Chabówka - Zakopane 13:02
* EIC 5354/5355   Norwid   Gdynia Gł. 04:09 - Gdańsk Gł. - Malbork- Iława Gł. - Warszawa Wsch. -Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 10:30
* IC 5602/5603   Mieszko   Gdynia Gł. 15:29 Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:49
16.12.2018 IC 5602/5603   Mieszko   Gdynia Gł. 15:29 Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:49
18.8.2019 IC 5602/5603   Mieszko   Gdynia Gł. 15:29 Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 21:49
* EIC 5640/5641   Ślęża   Gdynia Gł. 13:36 - Iława Gł. -Warszawa Centr. - CMK - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21:40
Strana: 1 2 3































389.11
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?