vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - PKPIC EP07 HCP

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP07 HCP

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
14.9.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:44 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:28
20.8.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
8.1.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
15.1.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
9.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
10.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
11.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
13.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
15.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
11.10.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:57-10:58) - Terespol (11:06-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (13:49 UTC +1/14:49 UTC +2)
15.9.2019 IC 11018/11019/127   Skaryna   Brest-centr. (14:23 UTC+2) - Terespol (14:09-14:54) - Małaszewicze (15:05-15:06) - ... - Warszawa Wsch. (17:15-17:19) - Warszawa Cent. (17:25-17:35) - Warszawa Zach. (17:39)
17.6.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
11.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
12.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
24.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
16.8.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
22.8.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
3.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
16.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
30.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
8.11.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
14.11.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
17.2.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
31.5.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
7.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
20.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
9.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
11.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
12.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
24.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
16.8.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
22.8.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
3.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
16.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
30.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
2.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
10.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
14.11.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.11.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
22.9.2019 IC 15110/15111   Łuczniczka / Rejewski   Warszawa Wsch. 19:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:24
28.8.2019 EN 17012/17013/452   TransEuropeanExpress   Moskva-Bel. (18:14 UTC+2) - Mіnsk-Pass. (02:59-03:14 UTC+2) - Brest-centr. (06:42-09:46 UTC+2) - ... - Offenburg (04:36-04:51) - Strasbourg Ville (05:14-05:17) - Paris Est (09.40)
2.7.2019 IC 34111/34110   Oscypek   Zakopane 14:20 - Chabówka (15:17/15:31) - Sucha Beskidzka - ... - Bielsko Biała Gł. - Pszczyna - Katowice 19:22
16.4.2019 TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26
3.7.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
6.7.2019 IC 43111/43110   Oscypek   Katowice 08:46 - Pszczyna - Bielsko Biała Gł. - Żywiec -Sucha Beskidzka - Chabówka (12:28/12:42) - Zakopane 13:31
19.11.2019 TLK 45170/45171   Rozewie   Bielsko-Biała Gł. 19:06 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 06:46
26.11.2019 TLK 45170/45171   Rozewie   Bielsko-Biała Gł. 19:06 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 06:46
15.4.2019 TLK 48102/48103   Swarożyc   Katowice 05:09 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Stargard - Białogard - Kołobrzeg 14:44
1.4.2019 TLK 54110/54111   Stoczniowiec   Gdynia Gł. 04:44 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Częstochowa - Zawiercie - Katowice 13:12
25.8.2019 IC 66100   Barnim   Jelenia Góra 07:25 - Wałbrzych Główny - Jaworzyna Śląska - Wrocław Gł. 09:11
13.7.2019 TLK 83196/83197   Podhalanin   Szczecin Gł. 20:06 - Kostrzyn - Zbąszynek - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 09:17
Strana: 1































438.61

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?