vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2019 - PKPIC EP07

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* С/MP  127Б / 127       Brest-centr. 14:23/15:23, Terespol 14:09-14:54, Łuków 16:05-16:06, Warszawa Zach. 17:43
* MP/С  128 / 128Б       Warszawa Zach. 8:21, Łuków 9:51-9:52, Terespol 11:00-11:02, Brest-centr. 14:49
* С/MP  303Б / 303       Grodna 15.31, Kuźnica Białostocka 15.09-16.31, Białystok 17.18
* С/MP  303Б / 303       Grodna 16.31, Kuźnica Białostocka 15.09-16.31, Białystok 17.18
* MP/С  304 / 304Б       Białystok 10.34, Kuźnica Białostocka 11.22-12.32, Grodna 13.10
* MP/С  304 / 304Б       Białystok 10.34, Kuźnica Białostocka 11.22-12.32, Grodna 13.10 (EEST 14.10)
* MP/С  304 / 304Б       Białystok 10.34, Kuźnica Białostocka 11.22-12.32, Grodna 15.10
* EN 404      Moskva-Belorusskaja 19.12, Chałupki 17.16-17.17, Bohumín 17.23
30.3.2019 IC 1412/1413   Daszyński   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 13:21
13.4.2019 IC 1412/1413   Daszyński   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 13:21
* IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:49
14.9.2019 IC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 05:44 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 13:28
* EIC 1810/1811   Chrobry   Poznań Gł. 19:48 - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:41
* EIC 1810/1811   Chrobry   Warszawa Wsch. 16.19, Gniezno 19.34-19.35, Poznań Gł. 20.01-20.11, Szczecin Gł. 22.32
6.7.2019 EIC 1810/1811   Chrobry   Poznań Gł. 19:48 - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:41
8.8.2019 EIC 1810/1811   Chrobry   Poznań Gł. 19:48 - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:41
18.10.2019 EIC 1810/1811   Chrobry   Poznań Gł. 19:48 - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:41
* IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
17.4.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
20.8.2019 IC 3604/3605   Chełmoński   Przemyśl Gł. 09:10 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Wrocław Gł. 15:31/15:49 - Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra 17:43
* IC 3804/3805   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:02 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Głogów - Zielona Góra - Szczecin Gł. 21:59
* IC 3806/3807   Malczewski   Przemyśl Gł. 04:37 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Piła Gł. - Białogard (17:34/17:52) - Kołobrzeg 18:21
* IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 06:53 - Świnoujście 19:21
11.6.2019 IC 5700/5701   Bałtyk   Gdynia Gł. 18:57 - Gdańsk Gł. - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Poznań Gł. 22:20
25.9.2019 IC 6115/6114   Mickiewicz   Wrocław Gł. 10:47 - Opole Gł. - Częstochowa - ... - Żyrardów - Warszawa Centralna - Warszawa Wsch. 15:16
* IC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 15:05 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Lubliniec . - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:21
2.6.2019 IC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 15:05 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Lubliniec . - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:21
* IC 6304/6305   Chełmoński   Jelenia Góra 10:21 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. 12:07/12:33 - ... - Kraków Gł. - Rzeszów - Przemyśl Gł. 18:54
1.11.2019 IC 7112/7113   Konopnicka   Zielona Góra Gł. 06:20 Głogów - Ścinawa - Wrocław Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy Białystok 15:10
* EIC 8110/8111   Chrobry   Szczecin Gł. 04:34 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. -Gniezno- Konin - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:41
* EIC 8110/8111   Chrobry   Szczecin Gł. 4.03, Poznań Gł. 6.29-6.39, Gniezno 7.06-7.07, Warszawa Wsch. 10.41
* IC 8304/8305   Mehoffer   Szczecin Gł. 06:12 - Zielona Góra - Głogów - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 16:42
* IC 8306/8307   Malczewski   Kołobrzeg 09:30 - Białogard (10:04/10:24) - Piła Gł. - ... - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 23:19
20.6.2019 IC 8306/8307   Malczewski   Kołobrzeg 09:30 - Białogard (10:04/10:24) - Piła Gł. - ... - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 23:19
* IC 8310/8311   Matejko   Świnoujście 08:19 - Szczecin Gł. - Zielona Góra - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 20:55
* IC 86108/86109   Czcibór   Szczecin Gł. 08:03 - Kostrzyn - Zielona Góra Gł. - Nowa Sól - Wrocław Gł. 12:23
* TLK 10015/304   Hańcza   Białystok 10.34, Kuźnica Białostocka 11.22-12.32, Grodna 13.10 (EEST 14.10)
* TLK 10016/303   Hańcza   Grodna 14.31 (EEST 15.31), Kuźnica Białostocka 15.09-16.31, Białystok 17.18
* IC 10100/10101   Podlasiak   Warszawa Zach. 17:40 - Małkinia - Białystok - Suwałki 22:37
* IC 10110/10111   Podlasiak   Suwałki 06:27 - Białystok - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 11:39
* IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. 8:21, Łuków 9:51-9:52, Terespol 11:00-11:02, Brest-centr. 14:49
8.1.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
15.1.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
9.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
10.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
11.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
13.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
15.9.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:52-10:53) - Terespol (11:01-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (14:49 UTC+2)
11.10.2019 IC 11008/11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:21) - Warszawa Cent. (08:25-08:35) - Warszawa Wsch. (08:41-08:43) - ... - Małaszewicze (10:57-10:58) - Terespol (11:06-12:02) - Brest-centr. /Brest-Tsentralnyi./ (13:49 UTC +1/14:49 UTC +2)
* TLK 11010/11011   Polonez   Warszawa Zach. 15:58, Luków 17.44-17.45, Biała Podlaska 18.08, Terespol 18.55, (Moskva-Belorusskaja 13.11)
* IC 11010/11011   Polonez   Warszawa Zach. 15.58, Luków 17.44-17.45, Terespol 18.55, (Moskva-Belorusskaja 13.11)
* TLK 11012/11013   Polonez   (Moskva-Bel. 15.51), Terespol 5.13, Luków 6.23-6.24, Warszawa Zach. 8.24
* IC 11018/11019/127   Skaryna   Brest-centr. 11:23, Terespol 14:09-14:54, Łuków 16:05-16:06, Warszawa Zach. 17:43
4.6.2019 IC 11018/11019/127   Skaryna   Brest-centr. (14:23) - Terespol (14:09-14:54) - Małaszewicze (15:05-15:06) - ... - Warszawa Wsch. (17:15-17:19) - Warszawa Cent. (17:25-17:35) - Warszawa Zach. (17:39)
15.9.2019 IC 11018/11019/127   Skaryna   Brest-centr. (14:23 UTC+2) - Terespol (14:09-14:54) - Małaszewicze (15:05-15:06) - ... - Warszawa Wsch. (17:15-17:19) - Warszawa Cent. (17:25-17:35) - Warszawa Zach. (17:39)
* TLK 11100/11101   Polonez   Warszawa Zach. 15.58, Luków 17.44-17.45, Biała Podlaska 18.08, Terespol 18.55
* IC 11100/11101   Polonez   Warszawa Zach. 15.58, Luków 17.44-17.45, Terespol 18.55
* TLK 11102/11103   Niemcewicz   Warszawa Zach. 21:05 - Warszawa Wsch. - Siedlce - Terespol 23:50
* IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. 14:01 - Warszawa Cent. - Siedlce - Terespol 16:41
17.6.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
11.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
12.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
24.7.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
16.8.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
22.8.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Łuków (15:35-15:36) - Międzyrzec Podlaski (15:52-15:53) - Biała Podlaska (16:09)
3.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
16.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
30.9.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
8.11.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
14.11.2019 IC 11106/11107   Starzyński   Warszawa Zach. (14:01) - Warszawa Cent. (14:05-14:10) - Warszawa Wsch. (14:16-14:18) - ... - Chotyłów (16:20-16:21) - Małaszewicze (16:31-16:32) - Terespol (16:40)
* IC 11110/11111   Polonez   Terespol 5.13, Luków 6.23-6.24, Warszawa Zach. 8.24
* TLK 11112/11113   Niemcewicz   Terespol 07:11 - Siedlce - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 09:54
* IC 11116/11117   Starzyński   Terespol 18:49 - Siedlce - Warszawa Cent.- Warszawa Wsch. 21:39
17.2.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
31.5.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
7.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:22) - Międzyrzec Podlaski (19:38-19:39) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
20.6.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
9.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
11.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
12.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
24.7.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
16.8.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
22.8.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Biała Podlaska (19:26) - Międzyrzec Podlaski (19:43-19:44) - Łuków (19:59-20:00) - ... - Warszawa Wsch. (21:16-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
3.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
16.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
30.9.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
2.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:26) - Małaszewicze (18:47-18:49) - Chotyłów (19:01-19:02) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
10.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
21.10.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
14.11.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
17.11.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
3.12.2019 IC 11116/11117   Starzyński   Terespol (18:50) - Małaszewicze (18:57-18:58) - Chotyłów (19:08-19:09) - ... - Warszawa Wsch. (21:15-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:35) - Warszawa Zach. (21:39)
* TLK 12010/12011/68   Kiev Express   Warszawa Zach. 16.50, Łuków 18.36-19.05, Lublin 20.27-20.50, ... Jagodin 0.27-3.08, Kovel-Pass. 3.57-4.17), Kyjiv-Pass. 11.05
* TLK 12106/12107   Chełmianin   Warszawa Zach. 08:39 - Siedlce - Łuków - Lublin - Chełm 13:41
* TLK 12110/12111   Tuwim   Warszawa Zach. 18:01 - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 21:13
* TLK 12114/12115   Inka   Warszawa Zach. 05:01/06:59 *) - Siedlce - Łuków - Lublin - Chełm 09:44/11:34*)
* TLK 12114/12115   Inka   Warszawa Zach. 07:00 - Siedlce - Łuków - Lublin - Chełm 11:41
* TLK 13102/13103   Hańcza   Suwałki 15.40, Białystok 17.30-17.50, Warszawa Wsch. 20.12-20.14, Włoszczowa Północ 22.53-22.56, Kraków Gł. 0.08
Strana: 1 2 3 4































475
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?