vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - ČD 362 z

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 362 z

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
18.11.2019 EC 103   Polonia   Warszawa Wsch. 6.29, Zebrzydowice 10.14-10.16, Bohumín 10.36-10.51, ... Přerov 11.51-11.53, Břeclav 12.47-12.55, Wien Hbf 13.49
21.6.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
29.1.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
18.2.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
22.11.2019 Ex 121   Valašský expres   Praha hl.n. 5:24, Olomouc hl.n. 7:49-7:53, Horní Lideč 9:27-9:29, Púchov 9:52-10:07, Žilina 10:49
20.1.2019 Ex 122   Valašský expres   Žilina 15:11, Púchov 15:53-16:08, Horní Lideč 16:31-16:33, Olomouc hl.n. 18:07-18:09, Praha hl.n. 20:39
20.1.2019 Ex 123   Valašský expres   Praha hl.n. 7:24, Olomouc hl.n. 9:49-9:53, Horní Lideč 11:27-11:29, Púchov 11:52-12:07, Žilina 12:49
29.1.2019 Ex 124   Valašský expres   Žilina 13:11, Púchov 13:53-14:08, Horní Lideč 14:31-14:33, Olomouc hl.n. 16:07-16:09, Praha hl.n. 18:39
18.2.2019 Ex 124   Valašský expres   Žilina 13:11, Púchov 13:53-14:08, Horní Lideč 14:31-14:33, Olomouc hl.n. 16:07-16:09, Praha hl.n. 18:39
22.11.2019 Ex 124   Valašský expres   Žilina 13:11, Púchov 13:53-14:08, Horní Lideč 14:31-14:33, Olomouc hl.n. 16:07-16:09, Praha hl.n. 18:39
23.11.2019 Ex 124   Valašský expres   Žilina 13:11, Púchov 13:53-14:08, Horní Lideč 14:31-14:33, Olomouc hl.n. 16:07-16:09, Praha hl.n. 18:39
14.6.2019 ALX/Ex 359   Západní expres   München Hbf 12:43, Freising 13:07-13:08, Landshut (Bay) Hbf 13:27-13:29, ... Domažlice 15:59-16:01, Plzeň hl.n. 16:49-17:00, Praha hl.n. 18:19
19.2.2019 Ex 522   Valašský expres   Vsetín 4:52, Valašské Meziříčí 5:07-5:09, Hranice na Moravě 5:32-5:33, ... Kolín 8:01-8:02, Praha-Libeň 8:32-8:33, Praha hl.n. 8:39
14.6.2019 Ex 552   Západní expres   Praha hl.n. 19:45, Praha-Smíchov 19:51-19:53, Plzeň hl.n. 20:59
6.8.2019 Ex 555   Západní expres   Cheb 8:33, Mariánské Lázně 8:52-8:54, Planá u Mariánských Lázní 9:03-9:05, Plzeň hl.n. 9:54-10:00, Praha-Smíchov 11:08-11:12, Praha hl.n. 11:19
30.5.2019 Ex 559   Západní expres   Cheb 12:33, Mariánské Lázně 12:52-12:54, Planá u Mariánských Lázní 13:03-13:05, Plzeň hl.n. 13:54-14:00, Praha-Smíchov 15:08-15:13, Praha hl.n. 15:20
16.5.2019 605   Krušnohor   Cheb 6:27, Sokolov 6:50-6:51, Chodov 7:02-7:03, ... Ústí nad Labem hl.n. 9:09-9:15, Praha-Holešovice 10:15-10:17, Praha hl.n. 10:26
12.3.2019 607   Krušnohor   Cheb 8:29, Sokolov 8:52-8:53, Chodov 9:04-9:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 11:09-11:15, Praha-Holešovice 12:15-12:17, Praha hl.n. 12:26
24.5.2019 607   Krušnohor   Cheb 8:29, Sokolov 8:52-8:53, Chodov 9:04-9:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 11:09-11:15, Praha-Holešovice 12:15-12:17, Praha hl.n. 12:26
8.3.2019 608   Krušnohor   Praha hl.n. 13:32, Praha-Holešovice 13:39-13:42, Ústí nad Labem hl.n. 14:42-14:48, ... Chodov 16:54-16:55, Sokolov 17:05-17:06, Cheb 17:30
21.8.2019 608   Krušnohor   Praha hl.n. 13:32, Praha-Holešovice 13:39-13:42, Ústí nad Labem hl.n. 14:42-14:48, ... Chodov 16:54-16:55, Sokolov 17:05-17:06, Cheb 17:30
7.6.2019 612   Krušnohor   Praha hl.n. 9:32, Praha-Holešovice 9:39-9:42, Ústí nad Labem hl.n. 10:42-10:48, ... Chodov 12:54-12:55, Sokolov 13:05-13:06, Cheb 13:30
18.5.2019 614   Krušnohor   Praha hl.n. 7:32, Praha-Holešovice 7:39-7:42, Ústí nad Labem hl.n. 8:42-8:48, ... Chodov 10:54-10:55, Sokolov 11:05-11:06, Cheb 11:30
24.8.2019 615   Krušnohor   Cheb 16:29, Sokolov 16:52-16:53, Chodov 17:04-17:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 19:09-19:15, Praha-Holešovice 20:15-20:17, Praha hl.n. 20:26
13.12.2019 716   Vltava   České Budějovice 12:03, Veselí nad Lužnicí 12:32-12:34, Tábor 12:56-13:02, ... Praha-Vršovice 14:22-14:23, Praha hl.n. 14:27-14:38, Praha-Holešovice 14:46
19.5.2019 723   Vltava   Praha-Holešovice 17:20, Praha hl.n. 17:29-17:31, Praha-Vršovice 17:35-17:36, ... Tábor 18:56-19:03, Veselí nad Lužnicí 19:24-19:27, České Budějovice 19:58
27.4.2019 755   Berounka   Klatovy 5:17, Plzeň hl.n. 6:10-6:20, Rokycany 6:31-6:32, ... Beroun 7:09-7:10, Praha-Smíchov 7:38-7:43, Praha hl.n. 7:50
24.7.2019 832   Slezan   Bohumín 14:24, Ostrava hl.n. 14:31-14:35, Ostrava-Svinov 14:41-14:43, ... Vyškov na Moravě 16:15-16:17, Brno-Židenice 16:50-16:53, Brno-Královo Pole 17:01
23.7.2019 884   Slovácký expres   Luhačovice 14:31, Újezdec u Luhačovic 14:45-14:45, Uherský Brod 14:50-15:10, ... Kolín 18:24-18:26, Praha-Libeň 18:57-18:58, Praha hl.n. 19:04
1.7.2019 961   Vysočina   Praha hl.n. 17:03, Praha-Libeň 17:09-17:10, Kolín 17:44-17:47, ... Čáslav 18:06-18:08, Havlíčkův Brod 18:57-19:02, Jihlava 19:23
3.4.2019 976   Vysočina   Brno-Královo Pole 16:31, Tišnov 16:46-16:48, Křižanov 17:09-17:10, ... Praha-Libeň 19:44-19:45, Praha hl.n. 19:52-19:55, Praha-Smíchov 20:01
24.5.2019 981   Vysočina   Praha-Smíchov 11:46, Praha hl.n. 11:53-12:03, Praha-Libeň 12:09-12:10, ... Křižanov 14:51-14:52, Tišnov 15:12-15:13, Brno-Královo Pole 15:28
6.2.2019 987   Vysočina   Praha-Smíchov 15:52, Praha hl.n. 15:59-16:03, Praha-Libeň 16:09-16:10, ... Křižanov 18:51-18:52, Tišnov 19:12-19:13, Brno-Královo Pole 19:28
21.9.2019 Sp 1483   Jordán   Praha hl.n. 8:22, Praha-Vršovice 8:26-8:27, Čerčany 9:01-9:06, Benešov u Prahy 9:15-9:17, Olbramovice 9:30-9:31, Tábor 10:18
19.4.2019 Ex/REX 1547   Jižní expres   Praha-Holešovice 17:48, Praha hl.n. 17:57-18:01, Tábor 19:17-19:18, ... Rybník 20:52-20:53, Summerau 21:07-21:09, Linz Hbf 22:07
10.9.2019 Sp 1972      Brno hl.n. 13:43, Brno-Židenice 13:47-13:48, Blansko 14:07-14:08, ... Česká Třebová 15:15-15:26, Ústí nad Orlicí 15:37-15:38, Choceň 15:52
5.11.2019 Sp 1976      Brno hl.n. 17:43, Brno-Židenice 17:47-17:48, Blansko 18:07-18:08, ... Letovice 18:29-18:30, Svitavy 18:56-19:03, Česká Třebová 19:18
20.6.2019 Os 4200      Přerov 4:00, Hulín 4:09-4:10, Otrokovice 4:19-4:20, ... Rohatec 4:55-4:55, Hodonín 5:01-5:03, Břeclav 5:21
26.6.2019 Os 5900      Havlíčkův Brod 3.51, Světlá n. Sázavou 4.04-4.05, Čáslav 4.46-4.55, Kutná Hora 5.05-5.06, Kolín 5.16
26.6.2019 Os 5906      Havlíčkův Brod 8.51, Světlá n. Sázavou 9.08-9.09, Čáslav 9.51-9.53, Kutná Hora 10.03-10.04, Kolín 10.14
Strana: 1































266.5

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?