vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 - ČD 242

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 242

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
16.5.2019 SC 505   Pendolino   Cheb 6:34, Lázně Kynžvart 6:47-6:48, Mariánské Lázně 6:53-6:55, ... Olomouc hl.n. 11:43-11:45, Ostrava-Svinov 12:36-12:38, Ostrava hl.n. 12:44
6.8.2019 SC 505   Pendolino   Cheb 6:34, Lázně Kynžvart 6:47-6:48, Mariánské Lázně 6:53-6:55, ... Olomouc hl.n. 11:43-11:45, Ostrava-Svinov 12:36-12:38, Ostrava hl.n. 12:44
29.7.2019 SC 515   Pendolino   Františkovy Lázně 14:27, Cheb 14:34-14:36, Mariánské Lázně 14:53-14:55, ... Ostrava-Svinov 20:36-20:38, Ostrava hl.n. 20:44-20:46, Bohumín 20:52
* Ex 550   Západní expres   Praha hl.n. 20:45, Praha-Smíchov 20:51-20:53, Rokycany 21:51-21:52, ... Planá u Mariánských Lázní 23:00-23:01, Mariánské Lázně 23:11-23:12, Cheb 23:32
14.5.2019 Ex 555   Západní expres   Cheb 8:33, Mariánské Lázně 8:52-8:54, Planá u Mariánských Lázní 9:03-9:05, Plzeň hl.n. 9:54-10:00, Praha-Smíchov 11:08-11:12, Praha hl.n. 11:19
10.7.2019 Ex 555   Západní expres   Cheb 8:33, Mariánské Lázně 8:52-8:54, Planá u Mariánských Lázní 9:03-9:05, Plzeň hl.n. 9:54-10:00, Praha-Smíchov 11:08-11:12, Praha hl.n. 11:19
5.8.2019 Ex 561   Západní expres   Cheb 16:33, Mariánské Lázně 16:52-16:54, Planá u Mariánských Lázní 17:03-17:05, Plzeň hl.n. 17:54-18:00, Praha-Smíchov 19:08-19:12, Praha hl.n. 19:19
* Ex 565   Západní expres   Cheb 19:35, Mariánské Lázně 19:54-19:55, Planá u Mariánských Lázní 20:04-20:06, Plzeň hl.n. 20:55
28.10.2019 604   Krušnohor   Praha hl.n. 17:32, Praha-Holešovice 17:39-17:42, Ústí nad Labem hl.n. 18:42-18:48, ... Chodov 20:56-20:57, Sokolov 21:07-21:08, Cheb 21:32
14.11.2019 605   Krušnohor   Cheb 6:27, Sokolov 6:50-6:51, Chodov 7:02-7:03, ... Ústí nad Labem hl.n. 9:09-9:15, Praha-Holešovice 10:15-10:17, Praha hl.n. 10:26
10.11.2019 609   Krušnohor   Cheb 10:29, Sokolov 10:52-10:53, Chodov 11:04-11:05, ... Ústí nad Labem hl.n. 13:09-13:15, Praha-Holešovice 14:15-14:17, Praha hl.n. 14:26
27.10.2019 616   Krušnohor   Praha hl.n. 5:22, Praha-Holešovice 5:29-5:31, Kralupy nad Vltavou 5:49-5:51, ... Chodov 8:54-8:55, Sokolov 9:05-9:06, Cheb 9:30
10.11.2019 616   Krušnohor   Praha hl.n. 5:22, Praha-Holešovice 5:29-5:31, Kralupy nad Vltavou 5:49-5:51, ... Chodov 8:54-8:55, Sokolov 9:05-9:06, Cheb 9:30
* 651   Rožmberk   České Budějovice 4:15, Veselí nad Lužnicí 4:44-4:45, Jindřichův Hradec 5:13-5:16, ... Okříšky 7:06-7:07, Třebíč 7:20-7:24, Brno hl.n. 8:30
* 652   Rožmberk   Brno hl.n. 17:27, Třebíč 18:31-18:34, Okříšky 18:46-18:47, ... Jindřichův Hradec 20:49-20:50, Veselí nad Lužnicí 21:17-21:18, České Budějovice 21:49
* 653   Rožmberk   Strakonice 4:57, Ražice 5:09-5:10, Protivín 5:16-5:17, ... Okříšky 9:06-9:07, Třebíč 9:20-9:24, Brno hl.n. 10:30
* 654   Rožmberk   Havlíčkův Brod 7:00, Jihlava 7:22-7:25, Kostelec u Jihlavy 7:42-7:42, ... Horažďovice předměstí 11:07-11:09, Nepomuk 11:28-11:29, Plzeň hl.n. 11:56
4.1.2019 654   Rožmberk   Havlíčkův Brod 7:00, Jihlava 7:22-7:25, Kostelec u Jihlavy 7:42-7:42, ... Horažďovice předměstí 11:07-11:09, Nepomuk 11:28-11:29, Plzeň hl.n. 11:56
7.10.2019 654   Rožmberk   Havlíčkův Brod 7:00, Jihlava 7:22-7:25, Kostelec u Jihlavy 7:42-7:42, ... Horažďovice předměstí 11:07-11:09, Nepomuk 11:28-11:29, Plzeň hl.n. 11:56
29.10.2019 654   Rožmberk   Havlíčkův Brod 7:00, Jihlava 7:22-7:25, Kostelec u Jihlavy 7:42-7:42, ... Horažďovice předměstí 11:07-11:09, Nepomuk 11:28-11:29, Plzeň hl.n. 11:56
* 655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:30-16:31, Horažďovice předměstí 16:51-16:52, ... Kostelec u Jihlavy 20:09-20:10, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
26.9.2019 655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:30-16:31, Horažďovice předměstí 16:51-16:52, ... Kostelec u Jihlavy 20:09-20:10, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
3.10.2019 655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:30-16:31, Horažďovice předměstí 16:51-16:52, ... Kostelec u Jihlavy 20:09-20:10, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
10.10.2019 655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:30-16:31, Horažďovice předměstí 16:51-16:52, ... Kostelec u Jihlavy 20:09-20:10, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
28.11.2019 655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:30-16:31, Horažďovice předměstí 16:51-16:52, ... Kostelec u Jihlavy 20:09-20:10, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
4.12.2019 655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:30-16:31, Horažďovice předměstí 16:51-16:52, ... Kostelec u Jihlavy 20:09-20:10, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
5.12.2019 655   Rožmberk   Plzeň hl.n. 16:03, Nepomuk 16:30-16:31, Horažďovice předměstí 16:51-16:52, ... Kostelec u Jihlavy 20:09-20:10, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
* 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
8.4.2019 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
5.6.2019 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
11.6.2019 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
26.11.2019 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
28.11.2019 656   Rožmberk   Jihlava 5:25, Kostelec u Jihlavy 5:42-5:42, Horní Cerekev 5:58-5:59, ... Horažďovice předměstí 9:07-9:09, Nepomuk 9:28-9:29, Plzeň hl.n. 9:56
* 657   Bezdrev   Plzeň hl.n. 18:03, Nepomuk 18:30-18:31, Horažďovice předměstí 18:51-18:52, ... Protivín 19:25-19:26, Číčenice 19:33-19:34, České Budějovice 19:55
4.11.2019 657   Bezdrev   Plzeň hl.n. 18:03, Nepomuk 18:30-18:31, Horažďovice předměstí 18:51-18:52, ... Protivín 19:25-19:26, Číčenice 19:33-19:34, České Budějovice 19:55
7.11.2019 657   Bezdrev   Plzeň hl.n. 18:03, Nepomuk 18:30-18:31, Horažďovice předměstí 18:51-18:52, ... Protivín 19:25-19:26, Číčenice 19:33-19:34, České Budějovice 19:55
11.12.2019 657   Bezdrev   Plzeň hl.n. 18:03, Nepomuk 18:30-18:31, Horažďovice předměstí 18:51-18:52, ... Protivín 19:25-19:26, Číčenice 19:33-19:34, České Budějovice 19:55
* 658   Bezdrev   České Budějovice 6:04, Číčenice 6:25-6:26, Protivín 6:31-6:32, ... Horažďovice předměstí 7:07-7:09, Nepomuk 7:28-7:29, Plzeň hl.n. 7:56
26.11.2019 658   Bezdrev   České Budějovice 6:04, Číčenice 6:25-6:26, Protivín 6:31-6:32, ... Horažďovice předměstí 7:07-7:09, Nepomuk 7:28-7:29, Plzeň hl.n. 7:56
* 659   Bezdrev   Plzeň hl.n. 20:03, Nepomuk 20:30-20:31, Horažďovice předměstí 20:51-20:52, ... Protivín 21:25-21:26, Číčenice 21:33-21:34, České Budějovice 21:55
1.12.2019 659   Bezdrev   Plzeň hl.n. 20:03, Nepomuk 20:30-20:31, Horažďovice předměstí 20:51-20:52, ... Protivín 21:25-21:26, Číčenice 21:33-21:34, České Budějovice 21:55
* 660   Rožmberk   Brno hl.n. 15:27, Třebíč 16:31-16:34, Okříšky 16:46-16:47, ... Horažďovice předměstí 21:07-21:09, Nepomuk 21:28-21:29, Plzeň hl.n. 21:56
2.5.2019 660   Rožmberk   Brno hl.n. 15:27, Třebíč 16:31-16:34, Okříšky 16:46-16:47, ... Horažďovice předměstí 21:07-21:09, Nepomuk 21:28-21:29, Plzeň hl.n. 21:56
29.5.2019 660   Rožmberk   Brno hl.n. 15:27, Třebíč 16:31-16:34, Okříšky 16:46-16:47, ... Horažďovice předměstí 21:07-21:09, Nepomuk 21:28-21:29, Plzeň hl.n. 21:56
* 661   Rožmberk   Plzeň hl.n. 6:03, Nepomuk 6:30-6:31, Horažďovice předměstí 6:51-6:52, ... Okříšky 11:06-11:07, Třebíč 11:20-11:24, Brno hl.n. 12:30
18.4.2019 661   Rožmberk   Plzeň hl.n. 6:03, Nepomuk 6:30-6:31, Horažďovice předměstí 6:51-6:52, ... Okříšky 11:06-11:07, Třebíč 11:20-11:24, Brno hl.n. 12:30
19.9.2019 661   Rožmberk   Plzeň hl.n. 6:03, Nepomuk 6:30-6:31, Horažďovice předměstí 6:51-6:52, ... Okříšky 11:06-11:07, Třebíč 11:20-11:24, Brno hl.n. 12:30
8.11.2019 661   Rožmberk   Plzeň hl.n. 6:03, Nepomuk 6:30-6:31, Horažďovice předměstí 6:51-6:52, ... Okříšky 11:06-11:07, Třebíč 11:20-11:24, Brno hl.n. 12:30
* 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
23.6.2019 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
16.7.2019 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
29.9.2019 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
13.10.2019 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
3.11.2019 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
17.11.2019 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
24.11.2019 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
1.12.2019 662   Rožmberk   Brno hl.n. 13:27, Třebíč 14:31-14:34, Okříšky 14:46-14:47, ... Horažďovice předměstí 19:07-19:09, Nepomuk 19:28-19:29, Plzeň hl.n. 19:56
* 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
4.1.2019 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
5.6.2019 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
18.8.2019 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
8.11.2019 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
26.11.2019 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
28.11.2019 663   Rožmberk   Plzeň hl.n. 8:03, Nepomuk 8:30-8:31, Horažďovice předměstí 8:51-8:52, ... Okříšky 13:06-13:07, Třebíč 13:20-13:24, Brno hl.n. 14:30
* 664   Rožmberk   Brno hl.n. 11:27, Třebíč 12:31-12:34, Okříšky 12:46-12:47, ... Horažďovice předměstí 17:07-17:09, Nepomuk 17:28-17:29, Plzeň hl.n. 17:56
27.2.2019 664   Rožmberk   Brno hl.n. 11:27, Třebíč 12:31-12:34, Okříšky 12:46-12:47, ... Horažďovice předměstí 17:07-17:09, Nepomuk 17:28-17:29, Plzeň hl.n. 17:56
17.7.2019 664   Rožmberk   Brno hl.n. 11:27, Třebíč 12:31-12:34, Okříšky 12:46-12:47, ... Horažďovice předměstí 17:07-17:09, Nepomuk 17:28-17:29, Plzeň hl.n. 17:56
10.10.2019 664   Rožmberk   Brno hl.n. 11:27, Třebíč 12:31-12:34, Okříšky 12:46-12:47, ... Horažďovice předměstí 17:07-17:09, Nepomuk 17:28-17:29, Plzeň hl.n. 17:56
21.11.2019 664   Rožmberk   Brno hl.n. 11:27, Třebíč 12:31-12:34, Okříšky 12:46-12:47, ... Horažďovice předměstí 17:07-17:09, Nepomuk 17:28-17:29, Plzeň hl.n. 17:56
* 665   Rožmberk   Plzeň hl.n. 10:03, Nepomuk 10:30-10:31, Horažďovice předměstí 10:51-10:52, ... Okříšky 15:06-15:07, Třebíč 15:20-15:24, Brno hl.n. 16:30
4.1.2019 665   Rožmberk   Plzeň hl.n. 10:03, Nepomuk 10:30-10:31, Horažďovice předměstí 10:51-10:52, ... Okříšky 15:06-15:07, Třebíč 15:20-15:24, Brno hl.n. 16:30
16.4.2019 665   Rožmberk   Plzeň hl.n. 10:03, Nepomuk 10:30-10:31, Horažďovice předměstí 10:51-10:52, ... Okříšky 15:06-15:07, Třebíč 15:20-15:24, Brno hl.n. 16:30
26.11.2019 665   Rožmberk   Plzeň hl.n. 10:03, Nepomuk 10:30-10:31, Horažďovice předměstí 10:51-10:52, ... Okříšky 15:06-15:07, Třebíč 15:20-15:24, Brno hl.n. 16:30
28.11.2019 665   Rožmberk   Plzeň hl.n. 10:03, Nepomuk 10:30-10:31, Horažďovice předměstí 10:51-10:52, ... Okříšky 15:06-15:07, Třebíč 15:20-15:24, Brno hl.n. 16:30
* 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
13.2.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
17.7.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
9.8.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
3.10.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
10.10.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
31.10.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
4.12.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
5.12.2019 666   Rožmberk   Brno hl.n. 9:27, Třebíč 10:31-10:34, Okříšky 10:46-10:47, ... Horažďovice předměstí 15:07-15:09, Nepomuk 15:28-15:29, Plzeň hl.n. 15:56
* 667   Rožmberk   Plzeň hl.n. 12:03, Nepomuk 12:30-12:31, Horažďovice předměstí 12:51-12:52, ... Okříšky 17:06-17:07, Třebíč 17:20-17:24, Brno hl.n. 18:30
* 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:27, Třebíč 8:31-8:34, Okříšky 8:46-8:47, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:56
4.1.2019 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:27, Třebíč 8:31-8:34, Okříšky 8:46-8:47, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:56
6.9.2019 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:27, Třebíč 8:31-8:34, Okříšky 8:46-8:47, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:56
19.9.2019 668   Rožmberk   Brno hl.n. 7:27, Třebíč 8:31-8:34, Okříšky 8:46-8:47, ... Horažďovice předměstí 13:07-13:09, Nepomuk 13:28-13:29, Plzeň hl.n. 13:56
* 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
14.2.2019 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
17.7.2019 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
31.8.2019 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
16.9.2019 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
27.9.2019 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
13.11.2019 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
12.12.2019 669   Rožmberk   Plzeň hl.n. 14:03, Nepomuk 14:30-14:31, Horažďovice předměstí 14:51-14:52, ... Okříšky 19:06-19:07, Třebíč 19:20-19:24, Brno hl.n. 20:30
15.2.2019 816   Moravan   Hodonín 6:21, Břeclav 6:35-6:43, Zaječí 6:56-6:57, Šakvice 7:01-7:02, Brno dolní nádraží 7:23
* Sp 1670   Cyklo Ohře   Karlovy Vary 10:00, Sokolov 10:16-10:18, Tršnice 10:42-10:44, Cheb 10:50
* Sp 1671   Cyklo Ohře   Cheb 8:55, Tršnice 9:01-9:03, Sokolov 9:26-9:29, Karlovy Vary 9:45
9.1.2019 Sp 1773      Brno dolní nádraží 15:36, Šakvice 15:56-15:57, Zaječí 16:01-16:02, Břeclav 16:15-16:24, Hodonín 16:36
Strana: 1 2 3 4































498.23

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?