vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Řazení vlaků   2019 - ČD 151

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 151

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
25.12.2018 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
13.6.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
14.8.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
1.10.2019 Ex 112   Varsovia   Warszawa Wsch. 13.19, Chałupki 17.41-17.42, Bohumín 17.48-18.06, ... Olomouc hl.n. 19.18-19.20, Pardubice hl.n. 20.39-20.41, Praha hl.n. 21.39
* Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
12.12.2018 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
28.12.2018 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
5.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
17.1.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
11.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
17.2.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
12.3.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
19.5.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
25.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
27.6.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
29.7.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
30.7.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
14.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
21.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
24.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
31.8.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
8.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
13.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
21.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
25.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
26.9.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
18.10.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
20.10.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
4.11.2019 Ex 113   Varsovia   Praha hl.n. 6.24, Pardubice hl.n. 7.21-7.23, Olomouc hl.n. 8.44-8.46, ... Bohumín 9.57-10.09, Chałupki 10.15-10.16, Warszawa Wsch. 14.46
16.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
18.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
30.12.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
19.4.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
12.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
13.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
14.6.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
3.7.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
21.7.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
3.10.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
25.11.2019 EC 114   Cracovia   Kraków Gł. 10.44, Zebrzydowice 13.06-13.07, Bohumín 13.25-14.06, ... Olomouc hl.n. 15.18-15.20, Pardubice hl.n. 16.39-16.41, Praha hl.n. 17.39
31.12.2018 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
1.2.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
20.8.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
20.10.2019 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10.24, Pardubice hl.n. 11.21-11.23, Olomouc hl.n. 12.44-12.46, ... Bohumín 13.57-14.33, Zebrzydowice 14.51-14.53, Kraków Gł. 17.24
* EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
5.1.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
17.1.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
10.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
11.2.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
12.3.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
26.5.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
30.8.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
1.9.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
6.9.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
11.10.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
29.10.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
15.11.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
22.11.2019 EC 116   Varsovia   Warszawa Wsch. 5.14, Chałupki 9.42-9.43, Bohumín 9.49-10.06, ... Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Pardubice hl.n. 12.39-12.41, Praha hl.n. 13.39
* EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
9.12.2018 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
21.12.2018 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
31.1.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.2.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.3.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
10.3.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
8.5.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.6.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
5.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
12.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
14.8.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
22.10.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
13.11.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
21.11.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
22.11.2019 EC 117   Varsovia   Praha hl.n. 14.24, Pardubice hl.n. 15.21-15.23, Olomouc hl.n. 16.46-16.48, ... Bohumín 17.59-18.09, Chałupki 18.15-18.16, Warszawa Wsch. 22.51
* Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
2.1.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
11.1.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
15.1.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
31.1.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
7.3.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
8.3.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
17.4.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
20.4.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
2.5.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
29.5.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
6.6.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
11.6.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
15.7.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
27.8.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
29.8.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
1.9.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
5.12.2019 Ex/EC 140   Ostravan   Žilina 14.27, Čadca 14.54-14.56, Bohumín 15.58-16.06, ... Olomouc hl.n. 17.18-17.20, Pardubice hl.n. 18.39-18.41, Praha hl.n. 19.39
* EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
10.12.2018 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
18.12.2018 EC/Ex 141   Ostravan   Praha hl.n. 8.24, Pardubice hl.n. 9.21-9.23, Olomouc hl.n. 10.44-10.46, ... Bohumín 11.57-12.00, Čadca 13.04-13.06, Žilina 13.33
Strana: 1 2 3 4































476.33

Našli jste chybu?