vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2019 -

Plánované řazení

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
884   Slovácký expres   Luhačovice 14:31, Újezdec u Luhačovic 14:45-14:45, Uherský Brod 14:50-15:10, ... Kolín 18:24-18:26, Praha-Libeň 18:57-18:58, Praha hl.n. 19:04(16.10.2019)
882   Slovácký expres   Luhačovice 16:31, Újezdec u Luhačovic 16:45-16:45, Uherský Brod 16:50-17:10, ... Kolín 20:24-20:26, Praha-Libeň 20:57-20:58, Praha hl.n. 21:04(16.10.2019)
882   Slovácký expres   Luhačovice 16:31, Újezdec u Luhačovic 16:45-16:45, Uherský Brod 16:50-17:10, ... Kolín 20:24-20:26, Praha-Libeň 20:57-20:58, Praha hl.n. 21:04(16.10.2019)
881   Slovácký expres   Olomouc hl.n. 5:59, Přerov 6:13-6:15, Hulín 6:24-6:26, ... Uherský Brod 7:22-7:27, Újezdec u Luhačovic 7:31-7:32, Luhačovice 7:45(16.10.2019)
881   Slovácký expres   Olomouc hl.n. 5:59, Přerov 6:13-6:15, Hulín 6:24-6:26, ... Uherský Brod 7:22-7:27, Újezdec u Luhačovic 7:31-7:32, Luhačovice 7:45(16.10.2019)
880   Slovácký expres   Luhačovice 18:20, Újezdec u Luhačovic 18:34-18:34, Uherský Brod 18:39-18:40, ... Hulín 19:34-19:36, Přerov 19:45-19:47, Olomouc hl.n. 20:01(16.10.2019)
880   Slovácký expres   Luhačovice 18:20, Újezdec u Luhačovic 18:34-18:34, Uherský Brod 18:39-18:40, ... Hulín 19:34-19:36, Přerov 19:45-19:47, Olomouc hl.n. 20:01(16.10.2019)
Ex 126   Valašský expres   Žilina 11:28, Púchov 12:06-12:08, Horní Lideč 12:31-12:33, Olomouc hl.n. 14:07-14:09, Praha hl.n. 16:39(16.10.2019)
894   Zlínský expres   Zlín střed 5:31, Otrokovice 5:44-5:54, Hulín 6:01-6:03, ... Praha-Libeň 8:57-8:58, Praha hl.n. 9:04-9:13, Praha-Smíchov 9:19(16.10.2019)
894   Zlínský expres   Zlín střed 5:31, Otrokovice 5:44-5:54, Hulín 6:01-6:03, ... Praha-Libeň 8:57-8:58, Praha hl.n. 9:04-9:13, Praha-Smíchov 9:19(16.10.2019)
IC 2102      Lublin 04:22 Puławy Miasto - Dęblin Warszawa Zach. 07:24(12.10.2019)
Sz 3368   S60   Budapest-Keleti 21:50, Kőbánya felső 21:56, Rákos 22:01, ... Újszász 23:30-23:31, Zagyvarékas 23:36, Szolnok 23:45(12.10.2019)
Sz 3368   S60   Budapest-Keleti 21:50, Kőbánya felső 21:56, Rákos 22:01, ... Újszász 23:30-23:31, Zagyvarékas 23:36, Szolnok 23:45(12.10.2019)
IC 74100/74101   Spodek   Poznań Gł. 08:00 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Katowice 11:43(12.10.2019)
TLK 63102/63103   Pogórze   Wrocław Gł. 23:09 - Opole Gł. - Lubliniec - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 06:40(12.10.2019)
TLK 36102/36103   Pogórze   Przemyśl Gł. 20:08 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 04:42(12.10.2019)
IC 85102/85103   Żuławy   Szczecin Gł. 14:02 - Koszalin - Gdynia Gł. - Tczew - Elbląg - Olsztyn Gł. 21:07(12.10.2019)
TLK 81112/81113   Staszic   Szczecin Gł. 08:00 - Stargard - Wałcz - ... - Toruń Gł. - Kutno - Warszawa Wsch. 16:56 / Lublin(12.10.2019)
TLK 18112/18113   Staszic   Lublin / Warszawa Wsch. 12:14 - Kutno - Toruń Gł. - ... - Wałcz - Stargard - Szczecin Gł. 20:46(12.10.2019)
IC 51110/51111   Rejewski   Bydgoszcz Gł. 05:57 - Toruń Gł. - Włocławek - Kutno - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:51(12.10.2019)
IC 15110/15111   Rejewski   Warszawa Wsch. 19:34 - Warszawa Centr. - Kutno - ... - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:24(12.10.2019)
IC 85100/85101   Albatros   Szczecin Gł. 16:57 - Koszalin - Gdynia Gł. - Gdańsk Gł. 22:25(12.10.2019)
IC 58100/58101   Albatros   Gdańsk Gł. 04:37 - Gdynia Gł. - Koszalin - Szczecin Gł. 10:42(12.10.2019)
TLK 53152/53153   Halny   Bydgoszcz Gł. 05:01 - Inowrocław - Gniezno - ... - Żywiec - Chabówka - Zakopane 17:44(12.10.2019)
TLK 35152/35153   Halny   Zakopane 10:05 - Chabówka - Żywiec - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:37(12.10.2019)
TLK 21110/21111   Tuwim   Lublin 19:45 - Dęblin - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 22:59(12.10.2019)
TLK 12110/12111   Tuwim   Warszawa Zach. 18:01 - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 21:13(12.10.2019)
TLK 81170/81171   Uznam   Świnoujście 20:46 - Goleniów - Szczecin Gł. - ... - Inowrocław Rąbinek - Kutno - Warszawa Wsch. 06:46(12.10.2019)
TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 18:01 - Tczew - Iława Gł. - ... - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Kraków Gł. 03:04(12.10.2019)
TLK 35170/35171   Karpaty   Kraków Gł. 00:49 - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 09:51(12.10.2019)
TLK 57110/57111   Bachus   Gdynia Gł. 13:30 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra Gł. 19:15(12.10.2019)
TLK 75110/75111   Bachus   Zielona Góra Gł. 08:52 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 14:32(12.10.2019)
TLK 53106/53107   Branicki   Gdynia Gł. 07:21 - Tczew - Elbląg - ... - Małkinia - Warszawa Wsch. - Kraków Gł. 20:50(12.10.2019)
TLK 35106/35107   Branicki   Kraków Gł. 07:08 - Warszawa Wsch. - Małkinia - ... - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. 20:15(12.10.2019)
IC 46120/46121   Szyndzielnia   Bielsko Biała 17:34 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21:12(12.10.2019)
IC 46100/46101   Szyndzielnia   Bielsko Biała 06:38 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:23(12.10.2019)
IC 64100/64101   Szyndzielnia   Wrocław Gł. 17:38 - Opole Gł. - Kędzierzyn Koźle - Rybnik - Bielsko Biała 21:34(12.10.2019)
TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 15:53 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:16(12.10.2019)
EIC 6108/6109   Ślęża   Wrocław Gł. 05:09 - Opole Gł. - Częstochowa Str. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:26(12.10.2019)
EIC 1608/1609   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:39 - Warszawa Centr. - CMK - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 21:43(12.10.2019)
EIC 4114/4115   Ondraszek   Bielsko Biała 04:38 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:21(12.10.2019)
EIC 1414/1415   Ondraszek   Warszawa Wsch. 15:39 - Warszawa Centr. - CMK - Katowice - Bielsko Biała 19:16(12.10.2019)
EIC 1358/1359   Kościuszko   Warszawa Wsch. 07:29 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 10:20(12.10.2019)
EIC 3124/3125   Krakus   Kraków Gł. 06:59 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:46(12.10.2019)
EIC 1324/1325   Krakus   Warszawa Wsch. 16:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 19:19(12.10.2019)
IC 6115/6114   Mickiewicz   Wrocław Gł. 10:47 - Opole Gł. - Częstochowa - ... - Żyrardów - Warszawa Centralna - Warszawa Wsch. 15:16(12.10.2019)
IC 9107/9106   Syrena   Łódź Fabr. 23:18 - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 00:46(12.10.2019)
IC 6112/6113   Nałkowska   Jelenia Góra 04:16 - Bolesławiec - Legnica - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 16:51(12.10.2019)
IC 61171/61170   Karkonosze   Jelenia Góra 21:25 - Węgliniec - Legnica - ... - - Warszawa Wsch. - Tłuszcz - Łapy -Białystok 08:07(12.10.2019)
IC 61190/61191   Karkonosze   Szklarska Poręba Górna 20:26 -Jelenia Góra - Węgliniec - Legnica - ... - Tłuszcz - Łapy - Białystok 08:07(12.10.2019)
IC 16190/16191   Karkonosze   Białystok 21:12 - Łapy - Warszawa Wsch. - ... - Lubań Śląski - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 08:35(12.10.2019)
IC 16170/16171   Karkonosze   Białystok 21:12 - Łapy - Tłuszcz - ... - Węgliniec - Lubań Śląski - Jelenia Góra 07:39(12.10.2019)
IC 6121/6120   Orzeszkowa   Wrocław Gł. 16:00 - Oleśnica Rataje - Twardogóra - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 20:51 / Lublin 23:39(12.10.2019)
IC 1454/1455   Soła   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec - Zwardoń 14:21(12.10.2019)
IC 1412/1413   Daszyński   Białystok 05:35 - Łapy - Małkinia - ... - Pszczyna - Bielsko-Biała Gł. - Żywiec 13:21(12.10.2019)
IC 4112/4113   Daszyński   Bielsko-Biała Gł. 15:09 - Czechowice-Dziedzice - Pszczyna - ... - Małkinia - Łapy - Białystok 22:15(12.10.2019)
IC 1410/1411   Korfanty   Warszawa Wsch. 06:04 - Warszawa Zach. - Koluszki - ... - Pszczyna - Czechowice-Dziedzice - Bielsko-Biała Gł. 10:44(12.10.2019)
IC 6111/6110   Asnyk   Wrocław Gł. 17:59 - Oleśnica Rataje - Odolanów - ... - Skierniewice - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 22:51(12.10.2019)
IC 3530/3531   Sukiennice   Kraków Gł. 10:38 - CMK - Tomaszów Mazowiecki - ... - Tczew - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 18:54(12.10.2019)
IC 5120/5121   Mazury   Olsztyn Gł. 17:19 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 21:32(12.10.2019)
IC 3520/3521   Żeromski   Kraków Gł. 07:22 - Miechów - Kielce - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 14:49(12.10.2019)
IC 8321/8320   Barbakan   Szczecin Gł. 12:36 - Szczecin Dąbie - Stargard - ... - Włoszczowa Północ - Miechów - Kraków Gł. 21:29(12.10.2019)
IC 7801/7800   Merkury   Poznań Gł. 08:44 Krzyż - Stargard - Szczecin Dąbie - Szczecin Gł. 11:13(12.10.2019)
IC 3702/3703   Wawel   Kraków Gł 14:24 - Miechów - Włoszczowa Północ - ... - Kalisz - Środa Wlkp. - Poznań Gł. 20:40(12.10.2019)
IC 5324/5325   Orłowicz   Olsztyn Gł. 05:17 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Kielce - Miechów - Kraków Gł. 12:37(12.10.2019)
IC 3524/3525   Orłowicz   Kraków Gł. 15:08 - Miechów - Kielce - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Główny 22:43(12.10.2019)
IC 7302/7303   Wawel   Poznań Gł. 07:20 - Środa Wlkp. - Pleszew - ... - Opoczno Płd. - Miechów - Kraków Główny 13:18(12.10.2019)
IC 8701/8700   Merkury   Szczecin Gł. 18:49 - Szczecin Dąbie - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. 21:16(12.10.2019)
IC 3820/3821   Barbakan   Kraków Gł. 06:37 - Miechów - Opoczno Płd. - ... - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 15:26(12.10.2019)
IC 5326/5327   Sienkiewicz   Olsztyn Gł. 15:19 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Kielce - Miechów - Kraków Gł. 22:47(12.10.2019)
IC 3526/3527   Sienkiewicz   Kraków Gł. 05:25 - Miechów - Kielce - ... - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Ostróda -Olsztyn Gł. 12:42(12.10.2019)
IC 1904/1905   Prząśniczka   Warszawa Wsch. 15:09 Warszawa Zach. - Żyrardów - Skierniewice - Koluszki - Łódź Fabr. 16:37(12.10.2019)
IC 3108/3109   Łokietek   Kraków Gł. 21:57 - Miechów - Włoszczowa Północ - Warszawa Zach. - Warszawa Wsch. 00:41(12.10.2019)
IC 5320/5321   Żeromski   Olsztyn Gł. 13:14 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Kielce - Miechów - Kraków Gł. 20:34(12.10.2019)
IC 1521/1520   Mazury   Łódź Fabr. 06:27 - Koluszki - Żyrardów - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 10:43(12.10.2019)
IC 5124/5125   Doker   Gdynia Gł. 17:27 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Zgierz - Łódź Widzew - Łódź Fabr. 23:20(12.10.2019)
IC 4521/4520   Hutnik   Katowice 06:25 - Bytom - Tarnowskie Góry - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 14:57(12.10.2019)
IC 5420/5421   Hutnik   Gdynia Gł. 13:07 Tczew - Bydgoszcz Gł. -Toruń Gł. - Kutno - ... - Tarnowskie Góry - Bytom - Katowice 21:29(12.10.2019)
IC 1525/1524   Doker   Łódź Fabr. 05:14 - Łódź Widzew - (Łódź Marysin) - ... - - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. - Tczew Gdynia Gł. 10:56(12.10.2019)
IC 3522/3523   Kolberg   Kraków Gł. 11:21 Miechów - Kielce - Radom - ... - Iława Gł. - Ostróda - Olsztyn Gł. 18:47(12.10.2019)
IC 1321/1320   Reymont   Łódź Fabryczna 05:59 - Piotrków Trybunalski - Częstochowa - Koniecpol - Miechów - Kraków Główny 09:15(12.10.2019)
IC 3120/3121   Reymont   Kraków Gł. 18:24 - Miechów - Koniecpol- - Częstochowa - Piotrków Tryb. - Łódź Fabryczna 21:39(12.10.2019)
IC 5322/5323   Kolberg   Olsztyn Gł. 09:18 - Ostróda - Iława Gł. - ... - Kielce - Miechów - Kraków Główny 16:33(12.10.2019)
EIP 5102/5103      Gdynia Gł. 18:17 - Sopot - Gdańsk Gł. - Iława Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 21:27(12.10.2019)
EIC 8110/8111   Chrobry   Szczecin Gł. 04:34 - Stargard - Krzyż - Poznań Gł. -Gniezno- Konin - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 10:41(12.10.2019)
EIC 1810/1811   Chrobry   Poznań Gł. 19:48 - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:41(12.10.2019)
IC 8304/8305   Mehoffer   Szczecin Gł. 06:12 - Zielona Góra - Głogów - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 16:42(12.10.2019)
TLK 83170/83171   Ustronie   Kołobrzeg 17:43 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 11:55(12.10.2019)
TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:05 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 10:26(12.10.2019)
EIC 3154/3155   Lajkonik   Przemyśl Gł. 03:52 - Rzeszów - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:46(12.10.2019)
EIC 1354/1355   Lajkonik   Warszawa Wsch. 16:34 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 22:20(12.10.2019)
IC 8310/8311   Matejko   Świnoujście 08:19 - Szczecin Gł. - Zielona Góra - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 20:55(12.10.2019)
IC 33104/33105   Galicja   Kraków Gł. 16:50- -Tarnów - Rzeszów - Przemyśl Gł. 20:05(12.10.2019)
IC 33116/33117   Galicja   Przemyśl Gł. 05:37 - Rzeszów - Tarnów - Kraków Gł. 08:45(12.10.2019)
IC 2023      Hamburg-Altona 07:30 - Hamburg Hbf 07:46 - Münster (Westf) Hbf 10:00-10:02 - Köln Hbf 11:46-11:53 - Frankfurt (Main) Hbf 14:12(8.10.2019)
IC 2022      Frankfurt (Main) Hbf 15:25 - Frankfurt Flughafen Fernbf. 15:55-15:58 - Köln Hbf 18:05-18:09 - ... - Osnabrück Hbf 20:21-20:23 - Hamburg Hbf 22:14 - Hamburg-Altona 22:29(8.10.2019)
TLK 81108/81109   Paderewski   Gorzów Wlkp. 15:37 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 23:44(8.10.2019)
TLK 18102/18103   Paderewski   Białystok 04:58 - Małkinia - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Gorzów Wlkp. 12:55(8.10.2019)
TLK 21114/21115   Inka   Chełm 18:28 - Lublin - Łuków - Siedlce - Warszawa Zach. 22:59(8.10.2019)
TLK 12114/12115   Inka   Warszawa Zach. 07:00 - Siedlce - Łuków - Lublin - Chełm 11:41(8.10.2019)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10































112.27

Obsah sekce Řazení


2020

2019


ČD: RJ SC EC NJ EN IC Ex R Sp Os

RJ: RJ     LE: LE

ARR: AEx Os  

AŽD: Os  

GWTR: R Os  

KŽC: R Sp Os  

MBM: Ex Rx R Os  

RCAS: Os  

ZSSK: SC RJX EC EN IC Ex R RR REX Os

RJ-SK: RJ REX Os

ÖBB: RJX RJ ICE EC NJ EN IC D REX R SB ASTB HKS

GKB: RGJ

CAT: CAT

StB: R SB

ÖGEG: R

SBB: TGV ICE RJX EC NJ IC

RhB: PE RE IR R EXT

DB: ICE TGV RJX RJ ECE EC NJ IC D AS

PKPIC: EIP EIC EN IC MP TLK

PREG: R   ARP: AR

START: RJX EC EN IC Ex Gy IR Sz

GySEV: IC Sz

TI: TGV FR AV FA AV FB EC EN IC

TN: EC

: EC EN MV ICS IC RG LP MO IZ AVT

HŽPP: EC EN ICN IC B UB

SV: IC B Re PT BGV

ŽFBH: B P

ŽRS: B P

ŽPCG: IC B P

: B D IRX IR R

CFR: IR IRN  

ATC: IR    IRC: R

RC: R    TFC: IR R

CFM: S P

BDŽ: MBV BV PV KPV

TRAINOSE: IC T AP P

LG: Eks G M D

LDz: V

UZ: ІС+ ІС С

NSB/Vy: Regiontog

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002

2000/2001

1999/2000

1998/1999

1997/1998

1996/1997

1995/1996

1994/1995

1993/1994

1992/1993

1991/1992

1990/1991

1989/1990

1988/1989

1987/1988

1986/1987

1985/1986

1984/1985

1983/1984

1982/1983

1981/1982

1980/1981

1979/1980

1978/1979

1977/1978

1976/1977

1975/1976

1974/1975

1973/1974

1972/1973

1971/1972

1970/1971

1969/1970

sci-fi

vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?