vagonWEB

Železniční osobní vozy

Řazení vlaků 2018 - ZSSK Apeer F

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ZSSK Apeer F

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
1.1.2018 Ex 120   Hradčany   Žilina 17.19, Púchov 18.02-18.14, Horní Lideč 18.37-18.39, Olomouc hl.n. 20.06-20.08, Praha hl.n. 22.45
7.12.2018 Ex 120   Hradčany   Žilina 17.19, Púchov 18.02-18.14, Horní Lideč 18.37-18.39, Olomouc hl.n. 20.06-20.08, Praha hl.n. 22.45
14.10.2018 Ex 121   Hradčany   Praha hl.n. 5.24, Olomouc hl.n. 7.50-7.54, Horní Lideč 9.21-9.23, Púchov 9.46-9.58, Žilina 10.41
19.10.2018 Ex 121   Hradčany   Praha hl.n. 5.24, Olomouc hl.n. 7.50-7.54, Horní Lideč 9.21-9.23, Púchov 9.46-9.58, Žilina 10.41
21.10.2018 Ex 121   Hradčany   Praha hl.n. 5.24, Olomouc hl.n. 7.50-7.54, Horní Lideč 9.21-9.23, Púchov 9.46-9.58, Žilina 10.41
10.6.2018 Ex 122   Fatra   Žilina 15.19, Púchov 16.02-16.14, Horní Lideč 16.37-16.39, Olomouc hl.n. 18.06-18.08, Praha hl.n. 20.36
2.9.2018 Ex 122   Fatra   Žilina 15.19, Púchov 16.02-16.14, Horní Lideč 16.37-16.39, Olomouc hl.n. 18.06-18.08, Praha hl.n. 20.36
7.10.2018 Ex 122   Fatra   Žilina 15.19, Púchov 16.02-16.14, Horní Lideč 16.37-16.39, Olomouc hl.n. 18.06-18.08, Praha hl.n. 20.36
20.10.2018 Ex 122   Fatra   Žilina 15.19, Púchov 16.02-16.14, Horní Lideč 16.37-16.39, Olomouc hl.n. 18.06-18.08, Praha hl.n. 20.36
22.10.2018 Ex 122   Fatra   Žilina 15.19, Púchov 16.02-16.14, Horní Lideč 16.37-16.39, Olomouc hl.n. 18.06-18.08, Praha hl.n. 20.36
* Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
11.6.2018 Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
16.7.2018 Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
6.8.2018 Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
28.9.2018 Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
8.10.2018 Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
19.10.2018 Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
3.12.2018 Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
10.12.2017 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
17.12.2017 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
7.1.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
14.1.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
21.1.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
4.2.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
11.2.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
18.2.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
4.3.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
11.3.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
25.3.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
8.4.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
15.4.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
22.4.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
25.5.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
7.6.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
30.9.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
19.10.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
20.10.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
* Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
22.1.2018 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
23.6.2018 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
19.10.2018 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
20.10.2018 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
22.10.2018 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
30.11.2018 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
7.12.2018 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
11.6.2018 Ex 126   Bečva   Žilina 11.19, Vsetín 12.55-12.56, Olomouc hl.n. 14.06-14.08, Pardubice hl.n. 15.36-15.38, Praha hl.n. 16.36
28.7.2018 Ex 126   Bečva   Žilina 11.19, Vsetín 12.55-12.56, Olomouc hl.n. 14.06-14.08, Pardubice hl.n. 15.36-15.38, Praha hl.n. 16.36
8.10.2018 Ex 126   Bečva   Žilina 11.19, Vsetín 12.55-12.56, Olomouc hl.n. 14.06-14.08, Pardubice hl.n. 15.36-15.38, Praha hl.n. 16.36
7.7.2018 Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11.24, Olomouc hl.n. 13.50-13.54, Horní Lideč 15.21-15.23, Púchov 15.46-15.58, Žilina 16.41
15.7.2018 Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11.24, Olomouc hl.n. 13.50-13.54, Horní Lideč 15.21-15.23, Púchov 15.46-15.58, Žilina 16.41
31.7.2018 Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11.24, Olomouc hl.n. 13.50-13.54, Horní Lideč 15.21-15.23, Púchov 15.46-15.58, Žilina 16.41
25.10.2018 Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11.24, Olomouc hl.n. 13.50-13.54, Horní Lideč 15.21-15.23, Púchov 15.46-15.58, Žilina 16.41
22.5.2018 Ex 128   Vsacan   Žilina 9.19, Púchov 10.02-10.14, Horní Lideč 10.37-10.39, Olomouc hl.n. 12.06-12.08, Praha hl.n. 14.36
11.7.2018 Ex 128   Vsacan   Žilina 9.19, Púchov 10.02-10.14, Horní Lideč 10.37-10.39, Olomouc hl.n. 12.06-12.08, Praha hl.n. 14.36
16.7.2018 Ex 128   Vsacan   Žilina 9.19, Púchov 10.02-10.14, Horní Lideč 10.37-10.39, Olomouc hl.n. 12.06-12.08, Praha hl.n. 14.36
3.8.2018 Ex 128   Vsacan   Žilina 9.19, Púchov 10.02-10.14, Horní Lideč 10.37-10.39, Olomouc hl.n. 12.06-12.08, Praha hl.n. 14.36
12.8.2018 Ex 128   Vsacan   Žilina 9.19, Púchov 10.02-10.14, Horní Lideč 10.37-10.39, Olomouc hl.n. 12.06-12.08, Praha hl.n. 14.36
3.12.2018 Ex 128   Vsacan   Žilina 9.19, Púchov 10.02-10.14, Horní Lideč 10.37-10.39, Olomouc hl.n. 12.06-12.08, Praha hl.n. 14.36
15.6.2018 Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15.24, Olomouc hl.n. 17.50-17.54, Horní Lideč 19.21-19.23, Púchov 19.46-19.58, Žilina 20.41
1.10.2018 Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15.24, Olomouc hl.n. 17.50-17.54, Horní Lideč 19.21-19.23, Púchov 19.46-19.58, Žilina 20.41
23.1.2018 Ex 220   Súľov   Žilina 7:19, Púchov 8:02-8:14, Horní Lideč 8:37-8:39, Olomouc hl.n. 10:06-10:08, Praha hl.n. 12:36
5.3.2018 Ex 220   Súľov   Žilina 7:19, Púchov 8:02-8:14, Horní Lideč 8:37-8:39, Olomouc hl.n. 10:06-10:08, Praha hl.n. 12:36
30.6.2018 Ex 220   Súľov   Žilina 7:19, Púchov 8:02-8:14, Horní Lideč 8:37-8:39, Olomouc hl.n. 10:06-10:08, Praha hl.n. 12:36
1.10.2018 Ex 220   Súľov   Žilina 7:19, Púchov 8:02-8:14, Horní Lideč 8:37-8:39, Olomouc hl.n. 10:06-10:08, Praha hl.n. 12:36
14.10.2018 Ex 220   Súľov   Žilina 7:19, Púchov 8:02-8:14, Horní Lideč 8:37-8:39, Olomouc hl.n. 10:06-10:08, Praha hl.n. 12:36
5.12.2018 Ex 220   Súľov   Žilina 7:19, Púchov 8:02-8:14, Horní Lideč 8:37-8:39, Olomouc hl.n. 10:06-10:08, Praha hl.n. 12:36
6.4.2018 Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:52-15:54, Horní Lideč 17:21-17:23, Púchov 17:46-17:58, Žilina 18:41
30.9.2018 Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:52-15:54, Horní Lideč 17:21-17:23, Púchov 17:46-17:58, Žilina 18:41
4.12.2018 Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:52-15:54, Horní Lideč 17:21-17:23, Púchov 17:46-17:58, Žilina 18:41
* EC 278   Metropolitan   Budapest-Nyugati 9:41, Štúrovo 10:46-10:49, Bratislava hl.st. 12:07-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno hl.n. 13:36-13:38, Praha hl.n. 16:07
21.2.2018 EC 278   Metropolitan   Budapest-Nyugati 9:41, Štúrovo 10:46-10:49, Bratislava hl.st. 12:07-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno hl.n. 13:36-13:38, Praha hl.n. 16:07
25.7.2018 EC 278   Metropolitan   Budapest-Nyugati 9:41, Štúrovo 10:46-10:49, Bratislava hl.st. 12:07-12:10, ... Břeclav 13:01-13:07, Brno hl.n. 13:36-13:38, Praha hl.n. 16:07
20.5.2018 EC 279   Metropolitan   Praha hl.n. 11:51, Brno hl.n. 14:20-14:23, Břeclav 14:52-14:59, ... Bratislava hl.st. 15:50-15:53, Štúrovo 17:11-17:14, Budapest-Nyugati 18:19
* EC 281   Metropolitan   Praha hl.n. 15:51, Brno hl.n. 18:20-18:23, Břeclav 18:52-18:59, ... Bratislava hl.st. 19:50-19:53, Štúrovo 21:11-21:14, Budapest-Nyugati 22:19
10.5.2018 EC 281   Metropolitan   Praha hl.n. 15:51, Brno hl.n. 18:20-18:23, Břeclav 18:52-18:59, ... Bratislava hl.st. 19:50-19:53, Štúrovo 21:11-21:14, Budapest-Nyugati 22:19
28.9.2018 EC 281   Metropolitan   Praha hl.n. 15:51, Brno hl.n. 18:20-18:23, Břeclav 18:52-18:59, ... Bratislava hl.st. 19:50-19:53, Štúrovo 21:11-21:14, Budapest-Nyugati 22:19
24.11.2018 EC 281   Metropolitan   Praha hl.n. 15:51, Brno hl.n. 18:20-18:23, Břeclav 18:52-18:59, ... Bratislava hl.st. 19:50-19:53, Štúrovo 21:11-21:14, Budapest-Nyugati 22:19
7.12.2018 EC 281   Metropolitan   Praha hl.n. 15:51, Brno hl.n. 18:20-18:23, Břeclav 18:52-18:59, ... Bratislava hl.st. 19:50-19:53, Štúrovo 21:11-21:14, Budapest-Nyugati 22:19
* 340   Beskyd   Banská Bystrica 17:34, Žilina 19:06-19:28, Čadca 19:53-19:55, Bohumín 21:03-21:04, Ostrava-Svinov 21:19
21.4.2018 340   Beskyd   Banská Bystrica 17:34, Žilina 19:06-19:28, Čadca 19:53-19:55, Bohumín 21:03-21:04, Ostrava-Svinov 21:19
28.8.2018 340   Beskyd   Banská Bystrica 17:34, Žilina 19:06-19:28, Čadca 19:53-19:55, Bohumín 21:03-21:04, Ostrava-Svinov 21:19
5.9.2018 340   Beskyd   Banská Bystrica 17:34, Žilina 19:06-19:28, Čadca 19:53-19:55, Bohumín 21:03-21:04, Ostrava-Svinov 21:19
24.9.2018 340   Beskyd   Banská Bystrica 17:34, Žilina 19:06-19:28, Čadca 19:53-19:55, Bohumín 21:03-21:04, Ostrava-Svinov 21:19
14.10.2018 340   Beskyd   Banská Bystrica 17:34, Žilina 19:06-19:28, Čadca 19:53-19:55, Bohumín 21:03-21:04, Ostrava-Svinov 21:19
* 341   Beskyd   Ostrava-Svinov 6:42, Bohumín 6:56-6:57, Čadca 8:05-8:07, Žilina 8:32-8:54, Banská Bystrica 10:26
3.5.2018 341   Beskyd   Ostrava-Svinov 6:42, Bohumín 6:56-6:57, Čadca 8:05-8:07, Žilina 8:32-8:54, Banská Bystrica 10:26
2.6.2018 341   Beskyd   Ostrava-Svinov 6:42, Bohumín 6:56-6:57, Čadca 8:05-8:07, Žilina 8:32-8:54, Banská Bystrica 10:26
29.8.2018 341   Beskyd   Ostrava-Svinov 6:42, Bohumín 6:56-6:57, Čadca 8:05-8:07, Žilina 8:32-8:54, Banská Bystrica 10:26
17.10.2018 341   Beskyd   Ostrava-Svinov 6:42, Bohumín 6:56-6:57, Čadca 8:05-8:07, Žilina 8:32-8:54, Banská Bystrica 10:26
* 342   Odra   Banská Bystrica 13:34, Žilina 15:06-15:28, Čadca 15:53-15:55, Bohumín 17:03-17:04, Ostrava-Svinov 17:19
13.1.2018 342   Odra   Banská Bystrica 13:34, Žilina 15:06-15:28, Čadca 15:53-15:55, Bohumín 17:03-17:04, Ostrava-Svinov 17:19
21.1.2018 342   Odra   Banská Bystrica 13:34, Žilina 15:06-15:28, Čadca 15:53-15:55, Bohumín 17:03-17:04, Ostrava-Svinov 17:19
25.4.2018 342   Odra   Banská Bystrica 13:34, Žilina 15:06-15:28, Čadca 15:53-15:55, Bohumín 17:03-17:04, Ostrava-Svinov 17:19
25.8.2018 342   Odra   Banská Bystrica 13:34, Žilina 15:06-15:28, Čadca 15:53-15:55, Bohumín 17:03-17:04, Ostrava-Svinov 17:19
23.10.2018 342   Odra   Banská Bystrica 13:34, Žilina 15:06-15:28, Čadca 15:53-15:55, Bohumín 17:03-17:04, Ostrava-Svinov 17:19
28.10.2018 342   Odra   Banská Bystrica 13:34, Žilina 15:06-15:28, Čadca 15:53-15:55, Bohumín 17:03-17:04, Ostrava-Svinov 17:19
2.12.2018 342   Odra   Banská Bystrica 13:34, Žilina 15:06-15:28, Čadca 15:53-15:55, Bohumín 17:03-17:04, Ostrava-Svinov 17:19
* 343   Odra   Ostrava-Svinov 8:42, Bohumín 8:56-8:57, Čadca 10:05-10:07, Žilina 10:32-10:54, Banská Bystrica 12:26-12:31, Zvolen os.st. 12:55
13.4.2018 343   Odra   Ostrava-Svinov 8:42, Bohumín 8:56-8:57, Čadca 10:05-10:07, Žilina 10:32-10:54, Banská Bystrica 12:26-12:31, Zvolen os.st. 12:55
20.4.2018 343   Odra   Ostrava-Svinov 8:42, Bohumín 8:56-8:57, Čadca 10:05-10:07, Žilina 10:32-10:54, Banská Bystrica 12:26-12:31, Zvolen os.st. 12:55
Strana: 1 2 3 4 5































539.51

Našli jste chybu?