vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2018 » B9nopuvz 111Arow
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2018 - PKPIC B9nopuvz 111Arow

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz 111Arow

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
17.1.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
29.1.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
5.3.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
16.5.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
13.6.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
* IC 1320/1321   Sawa   Warszawa Wsch. 05:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 08:10
9.3.2018 EIC 1328/1329   Lajkonik   Warszawa Wsch. 12:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 15:09
25.2.2018 EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. -Chabówka - Zakopane 13:02
14.8.2018 EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. -Chabówka - Zakopane 13:02
27.12.2017 EIC 1420/1421   Górnik   Warszawa Wsch. 12:34 - Warszawa Centr. - CMK - Gliwice 15:43
9.4.2018 EIC 1500/1501      Warszawa Zach. (06:00) - Warszawa Cent. (06:05-06:20) - Warszawa Wsch. (06:26-06:27) - ... - Gdańsk Gł. (09:07-09:10) - Sopot (09:24-09:25) - Gdynia Gł. (09:34)
16.4.2018 EIC 1500/1501      Warszawa Zach. (06:05) - Warszawa Cent. (06:10-06:20) - Warszawa Wsch. (06:26-06:27) - ... - Gdańsk Gł. (09:06-09:09) - Sopot (09:23-09:24) - Gdynia Gł. (09:33)
17.4.2018 EIC 1500/1501      Warszawa Zach. (06:00) - Warszawa Cent. (06:05-06:20) - Warszawa Wsch. (06:26-06:27) - ... - Gdańsk Gł. (09:07-09:10) - Sopot (09:24-09:25) - Gdynia Gł. (09:34)
29.5.2018 IC 1512/1513   Kopernik   Warszawa Zach. (06:14) - Warszawa Cent. (06:18-06:25) - Warszawa Wsch. (06:31-06:33) - ... - Toruń Gł. (09:19-09:20) - Bydgoszcz Wsch. (09:47-09:48) - Bydgoszcz Gł. (09:57)
2.5.2018 EIP 1600/1601      Warszawa Wsch. 09:54 - Warszawa Centr. - CMK - Częstochowa Str. - Opole Gł. - Wrocław Gł. 13:30
28.9.2018 IC 1610/1611   Asnyk   Warszawa Wsch. 04:49 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Oleśnica Rataje - Wrocław Nadodrze - Wrocław Główny 09:38
14.7.2018 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:34
12.8.2018 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:34
9.1.2018 EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 17:24 - Warszawa Centr. - Kutno - Gniezno - Poznań Główny 21:30
27.4.2018 EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 17:24 - Warszawa Centr. - Kutno - Gniezno - Poznań Główny 21:30
16.5.2018 EIC 1800/1801   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:44 - Warszawa Centr. -Kutno- Gniezno- Poznań Gł. - Krzyż - Stargard - Szczecin Gł. 22:51
* IC 1910/1911   Łodzianin   Warszawa Wsch. 16:49 - Warszawa Centr. - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:16
11.12.2017 EIC 3102/3103      Kraków Gł. 16:57 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:06
13.3.2018 EIC 3124/3125   Krakus   Kraków Gł. (06:12) - Warszawa Zach. (08:49-08:50) - Warszawa Cent. (08:54-09:04) - Warszawa Wsch. (09:10)
* IC 3128/3129   Sawa   Kraków Gł. 13:02- CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 15:36
25.2.2018 IC 3128/3129   Sawa   Kraków Gł. 13:02- CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 15:36
14.8.2018 EIC 3550/3551   Giewont   Zakopane 15:02 - Chabówka - Kraków Pł. - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 23:49
17.4.2018 EIC 4120/4121   Górnik   Gliwice 17:35 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:41
17.1.2018 IC 4130/4131   Pilecki   Racibórz 06:36 - Kędzierzyn Koźle - Gliwice - ... - Żyrardów -Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 11:46
8.1.2018 EIC 5302      Gdynia Gł. 10:26 - Gdańsk Gł. - Malbork- Iława Gł. - Warszawa Wsch. -Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 16:08
2.5.2018 EIC 6101/0   FREDRO   Wrocław Gł. 14:30 - Opole Gł. - Częstochowa Str. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 18:06
8.5.2018 EIC 6101/0   FREDRO   Wrocław Gł. 14:30 - Opole Gł. - Częstochowa Str. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 18:06
31.8.2018 EIC 6101/0   FREDRO   Wrocław Gł. 14:30 - Opole Gł. - Częstochowa Str. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 18:06
14.7.2018 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:17 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Lubliniec . - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
12.8.2018 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:17 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Lubliniec . - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
* IC 18155/18154   Parsęta   Łódź Fabryczna 05:15 - Łódź Widzew - Skierniewice - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 14:57
* IC 9111/9110   Łodzianin   Łódź Fabryczna 06:41 - Łódź Widzew - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 08:06
* TLK 10154/10155   Esperanto   Warszawa Zach. 05:21 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 07:42
* TLK 10164/10165   Esperanto   Białystok 19:24 - Małkinia - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 21:39
* IC/D 11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:16) - Warszawa Cent. (08:20-08:40) - Warszawa Wsch. (08:46-08:48) - ... - Biała Podlaska (10:34-10:35) - Terespol (11:08-12:03) - Brest Centralnyi (13:49 UTC+2)
* IC/D 11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:44) - Warszawa Cent. (08:48-08:50) - Warszawa Wsch. (08:56-08:58) - ... - Biała Podlaska (10:26-10:27) - Terespol (10:52-11:53) - Brest Centralnyi (14:39 UTC+2)
29.1.2018 IC/D 11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:44) - Warszawa Cent. (08:48-08:50) - Warszawa Wsch. (08:56-08:58) - ... - Biała Podlaska (10:26-10:27) - Terespol (10:52-11:53) - Brest Centralnyi (14:39 UTC+2)
13.3.2018 IC/D 11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:44) - Warszawa Cent. (08:48-08:50) - Warszawa Wsch. (08:56-08:58) - ... - Biała Podlaska (10:26-10:27) - Terespol (10:52-11:53) - Brest Centralnyi (14:39 UTC+2)
* IC 11100/11101   Starzyński   Warszawa Zach. 14:21- Warszawa Cent. - Siedlce Terespol 17:19
* IC 11101   Starzyński   Warszawa Wsch. (14:48) - Mińsk Maz. (15:18-15:19) - Mrozy (15:30-15:31) - ... - Łuków (16:07-16:08) - Międzyrzec Podl. (16:24-16:25) - Biała Podlaska (16:41)
* IC 11101   Starzyński   Warszawa Zach. (14:21) - Warszawa Cent. (14:25-14:30) - Warszawa Wsch. (14:36-14:48) - ... - Międzyrzec Podl. (16:22-16:23) - Biała Podlaska (16:37-16:38) - Terespol (17:11)
* IC 11101   Starzyński   Warszawa Zach. (14:21) - Warszawa Cent. (14:25-14:30) - Warszawa Wsch. (14:36-14:48) - ... - Łuków (16:04-16:05) - Międzyrzec Podl. (16:22-16:23) - Biała Podlaska (16:38)
11.2.2018 IC 11101   Starzyński   Warszawa Zach. (14:21) - Warszawa Cent. (14:25-14:30) - Warszawa Wsch. (14:36-14:48) - ... - Międzyrzec Podl. (16:22-16:23) - Biała Podlaska (16:37-16:38) - Terespol (17:11)
* IC 11110   Starzyński   Biała Podlaska (19:24) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
* IC 11110   Starzyński   Terespol (18:52) - Biała Podlaska (19:23-19:24) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
* IC 11110/11111   Starzyński   Terespol 18:50 Siedlce - Warszawa Cent.- Warszawa Wsch. 21:34
15.12.2017 IC 11110   Starzyński   Terespol (18:52) - Biała Podlaska (19:23-19:24) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
19.5.2018 IC 11110   Starzyński   Biała Podlaska (19:23) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
30.8.2018 IC 11110   Starzyński   Biała Podlaska (19:24) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - Łuków (19:57-19:58) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
14.11.2018 TLK 12101   CHEŁMIANIN   Warszawa Zachodnia 17:35) - Warszawa Wsch. - Łuków - ... - Świdnik Miasto - Rejowiec - Chełm (22:17)
* IC 21104/21105   Hubal   Kielce 05:00 Radom - Warszawa Cent.- Warszawa Wsch. 08:16
* IC 12104/12105   Hubal   Warszawa Wsch. 20:14- Warszawa Cent. - Radom - Kielce 23:39
* IC 12105   Hubal   Warszawa Wsch. (20:09) - Warszawa Cent. (20:15-20:20) - Warszawa Zach. (20:24-20:25) - ... - Radom (22:09-22:10) - Skarżysko-Kam. (22:36-22:37) - Kielce (23:13)
15.8.2018 IC 13150/13151   Oscypek   Warszawa Wsch. 04:54 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 11:21
* IC 15153/15152   Lazur   Łódź Fabryczna 07:20 - Łódź Widzew - Skierniewice - ... - Gdańsk Gł. - Sopot - Gdynia Gł. 13:02
* TLK 16104/16105   Mamry   Białystok 09:36 - Ełk - Kętrzyn - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:34
* IC 17100/17101   Zielonogórzanin   Warszawa Wsch. 18:44 - Kutno - Inowrocław Rąbinek - ... - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra 00:16
* IC 18100/18101   Gałczyński   Warszawa Wsch. 06:44 Kutno - Gniezno - Poznań Gł (10:13/10:23). - Krzyż - Szczecin Gł. 12:54
1.5.2018 IC 18100/18101   Gałczyński   Warszawa Wsch. (06:49) - Warszawa Cent. (06:55-07:10) - Warszawa Zach. (07:14-07:15) - ... - Stargard (12:53-12:54) - Szczecin Dąbie (13:14-13:15) - Szczecin Gł. (13:29)
7.5.2018 IC 18100/18101   Gałczyński   Warszawa Wsch. (06:49) - Warszawa Cent. (06:55-07:10) - Warszawa Zach. (07:14-07:15) - ... - Stargard (12:53-12:54) - Szczecin Dąbie (13:14-13:15) - Szczecin Gł. (13:29)
* TLK 18106/18107   Podlasiak   Suwałki 06:32 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 17:21
* TLK 18108/18109   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 08:15 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 17:46
* IC 18155   Parsęta   Łódź Fabr. (04:15) - Koluszki (04:38-04:40) - Skierniewice (05:04-05:06) - ... - Słupsk (12:28-12:30) - Koszalin (13:11-13:17) - Kołobrzeg (13:57)
* IC 18155   Parsęta   Łódź Fabr. (05:07) - Koluszki (05:31-05:33) - Skierniewice (05:57-05:59) - ... - Słupsk (13:04-13:06) - Koszalin (13:57-14:05) - Kołobrzeg (14:53)
* IC 18155   Parsęta   Łódź Fabr. (05:07) - Koluszki (05:31-05:33) - Skierniewice (05:57-05:59) - ... - Słupsk (13:01-13:02) - Koszalin (13:49-13:50) - Kołobrzeg (14:32)
27.1.2018 IC 18155   Parsęta   Łódź Fabr. (05:07) - Koluszki (05:31-05:33) - Skierniewice (05:57-05:59) - ... - Słupsk (13:01-13:02) - Koszalin (13:49-13:50) - Kołobrzeg (14:32)
* TLK 19154/19155   Zosia   Warszawa Wsch. 16:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:09
14.11.2018 TLK 19154/19155   Zosia   Warszawa Wsch. 16:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:09
* IC 21104   Hubal   Kielce (05:02) - Skarżysko-Kam. (05:39-05:40) - Radom (06:06-06:07) - ... - Warszawa Zach. (07:49-07:50) - Warszawa Cent. (07:54-08:00) - Warszawa Wsch. (08:06)
* TLK 25100/25101   Flisak   Lublin 16:48 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. - Kutno -Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:39
* TLK 28104/28105   Gombrowicz   Lublin 10:55 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Gniezno - Poznań Gł. - Szczecin Gł. 20:32
* TLK 82104/82105   Gombrowicz   Szczecin Gł. 07:30 - Poznań Gł. - Gniezno - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 17:16
* TLK 28172/28173   Uznam   Lublin 19:17 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 07:29
15.8.2018 IC 31150/31151   Oscypek   Zakopane 16:48 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - Kraków Gł. - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 23:31
* TLK 38102/38103   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 06:30 - Rzeszów Gł. - Kolbuszowa - ... - Gniezno - Poznań Gł. - Szczecin Gł. 20:32
* IC 51152/51153   Lazur   Gdynia Gł. 19:26 - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Skierniewice - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 00:45
16.5.2018 TLK 53100/53101   Biebrza   Gdynia Gł. 07:44 - Tczew - Elbląg - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. 22:57
* IC 56100/56101   Kormoran   Olsztyn Gł. 07:24 - Nidzica - Warszawa Wsch. - ... - Zawiercie - Katowice - Wrocław Gł. 16:16
* IC 57106/57107   Bachus   Gdynia Gł. 13:34 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Poznań Gł. - Zielona Góra 19:18
* IC 57112/57113   Lednica   Gdynia Gł. 17:28 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 21:20
* TLK 58104/58105   Gryf   Olsztyn Gł. 13:30 - Elbląg - Malbork - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 20:45
* TLK 61104/61105   Mamry   Wrocław Gł. 08:29 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 18:50
* IC 65100/65101   Kormoran   Wrocław Gł. 11:39 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Warszawa Wsch. - Nidzica - Olsztyn Gł. 20:33
* IC 71100/71101   Zielonogórzanin   Zielona Góra 05:54 - Zbąszynek - Poznań Gł. - ... - Inowrocław Rąbinek - Kutno - Warszawa Wsch. 11:31
* IC 75106/75107   Bachus   Zielona Góra 08:54 - Poznań Gł. - Inowrocław Gł. - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 14:45
* IC 75112/75113   Lednica   Poznań Gł. 06:38 - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:29
* IC 81101/81100   Gałczyński   Szczecin Gł. 16:00 - Krzyż - Poznań Gł.(18:29/18:39) - Gniezno - Kutno - Warszawa Wsch. 22:31
* TLK 81106/81107   Podlasiak   Szczecin Gł. 10:50 - Krzyż - Poznań Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Białystok - Suwałki 21:09
* TLK 81108/81109   Pobrzeże   Kołobrzeg 10:35 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 19:42
9.1.2018 TLK 81108/81109   Pobrzeże   Kołobrzeg 10:35 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 19:42
27.4.2018 TLK 81108/81109   Pobrzeże   Kołobrzeg 10:35 - Słupsk - Gdynia Gł. - ... - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 19:42
* IC 81154   Parsęta   Kołobrzeg (12:50) - Koszalin (13:31-13:33) - Słupsk (14:28-14:30) - ... - Skierniewice (21:41-21:43) - Koluszki (22:06-22:07) - Łódź Fabr. (22:30)
* TLK 82172/82173   Uznam   Świnoujście 20:33 - Goleniów - Szczecin Gł. - ... - Siedlce - Łuków - Lublin 08:53
* TLK 83102/83103   Gombrowicz   Szczecin Gł. 07:30 - Poznań Gł. - Gniezno - ... - Kolbuszowa - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 21:53
Strana: 1 2































297.7
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?