vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2018 » B10nou 111A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2018 - PKPIC B10nou 111A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B10nou 111A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
3.6.2018 IC 3700/3701   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 12:51 - Rzeszów - Dębica - ... - Wrocław Gł. (19:29/19:50) - Leszno - Poznań Gł. 21:51
* TLK 10154/10155   Esperanto   Warszawa Zach. 05:21 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 07:42
* TLK 10164/10165   Esperanto   Białystok 19:24 - Małkinia - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 21:39
* TLK 11102/11103   Niemcewicz   Warszawa Zach. 18:16 - Siedlce - Łuków - Biała Podlaska - Terespol 21:19
27.4.2018 TLK 11102/11103   Niemcewicz   Warszawa Zach. 18:16 - Siedlce - Łuków - Biała Podlaska - Terespol 21:19
* TLK 11112/11113   Niemcewicz   Terespol 06:48 - Biała Podlaska - Łuków - Siedlce - Warszawa Zach. 09:34
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 07:39 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:54
* TLK 13102/13103   Korczak   Warszawa Wsch. 14:44 - Kraków Gł. 17:32
* TLK 13110/13111   Połoniny   Warszawa Wsch. 13:44 - Radom - Sandomierz - Stalowa Wola Rozwadów - Przemyśl Gł. 20:29
* TLK 13112/13113   Staszic   Warszawa Zach. 09:36 - Warszawa Wsch. - Łuków - ... - Tarnobrzeg - Kolbuszowa - Rzeszów Gł. 15:17
* TLK 15102/15103   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:26 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:54
* TLK 15104/15105   Brda   Warszawa Wsch. 18:04 - Warszawa Centr. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:48
* TLK 16102/16103   Sztygar   Warszawa Wsch. 09:59 - Radom - Kielce - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 17:32
* TLK 16104/16105   Mamry   Białystok 09:36 - Ełk - Kętrzyn - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:34
16.5.2018 TLK 18102/18103   Noteć   Warszawa Wsch. 17:04 - Kutno - Piotrków Kujawski - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 22:03
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:43 - Ełk - Kętrzyn - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 16:51
* TLK 18106/18107   Podlasiak   Suwałki 06:32 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 17:21
12.11.2018 TLK 18106/18107   Podlasiak   Suwałki 06:32 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 17:21
* TLK 18108/18109   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 08:15 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 17:46
22.7.2018 TLK 18108/18109   Pobrzeże   Łódź Fabr. (08:12) - Koluszki (08:36-08:37) - Skierniewice (09:00-09:02) - ... - Słupsk (16:13-16:21) - Koszalin (17:05-17:06) - Kołobrzeg (17:47)
* TLK 25102/25103   Ogiński   Chełm 10:56 - Lublin - Łuków - ... - Kutno - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 18:51
* TLK 28100/28101   Moniuszko   Lublin 08:48 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Piła Gł. - Kalisz Pom. - Szczecin Gł. 20:42
* TLK 82102/82103   Kochanowski   Kołobrzeg 12:09 - Białogard - Piła Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 22:45
* TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin 05:27 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 15:18
5.4.2018 TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin (5:25) - Parczew - Łuków - ... - Piła Główna - Białogard - Kołobrzeg (15:43)
* TLK 28104/28105   Gombrowicz   Lublin 10:55 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Gniezno - Poznań Gł. - Szczecin Gł. 20:32
* TLK 82104/82105   Gombrowicz   Szczecin Gł. 07:30 - Poznań Gł. - Gniezno - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 17:16
* TLK 28170/28171   Mierzeja   Lublin 21:15 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Słupsk - Koszalin - Kołobrzeg 09:03
* TLK 28172/28173   Uznam   Lublin 19:17 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Szczecin Gł. - Goleniów - Świnoujście 07:29
* TLK 30100/30101   Malinowski   Tarnów 12:40 - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica Zdrój 15:23
* TLK 30105   Małopolska   Tarnów 16:29 - Jasło 18:47
11.7.2018 TLK 30105   Małopolska   Tarnów 16:29 - Jasło 18:47
* TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 15:57 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:26
* TLK 31102/31103   Korczak   Kraków Gł. 10:22 - Warszawa Wsch. 13:16
* TLK 31110/31111   Połoniny   Przemyśl Gł. 08:40 - Stalowa Wola Rozwadów - Sandomierz - Radom - Warszawa Wsch. 15:01
* TLK 31112/31113   Staszic   Rzeszów Gł. 12:26 - Kolbuszowa - Tarnobrzeg - ... - Łuków - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 18:19
* TLK 33100/33101   Malinowski   Krynica Zdrój 14:26 - Muszyna - Nowy Sącz - Tarnów 17:46
* TLK 33110   Małopolska   Jasło 11:44 - Tarnów 13:53
18.7.2018 TLK 33110   Małopolska   Jasło 11:44 - Tarnów 13:53
* TLK 33170/33171   Karpaty   Kraków Płaszów 3:26 - Tarnów - Tuchów - ... - Muszyna - Muszyna Zdrój - Krynica Zdrój 8:24
* TLK 33174   Karpaty   Kraków Płaszów 3:46 - Stróże - Gorlice Zagórzany - Biecz - Jasło 7:08
* TLK 35100/35101   Biebrza   Rzeszów Gł. 05:10 - Tarnów - Kraków Gł. - ... - Elbląg - Tczew - Gdynia Gł. 20:18
* TLK 35102/35103   Sienkiewicz   Kraków Gł. 05:00 - Kielce - Radom - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 12:41
* TLK 35104/35105   Małopolska   Przemyśl Gł. 11:32 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 23:26
* TLK 35154/5   HALNY   Zakopane 10:25 - Chabówka - Sucha Beskidzka - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:29
7.7.2018 TLK 35154/5   HALNY   Zakopane 10:25 - Chabówka - Sucha Beskidzka - ... - Gniezno - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. 22:29
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 22:19 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:11
8.1.2018 TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 22:19 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:11
* TLK 36170/36171   Karpaty   Przemyśl Gł. 22:22 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 06:40
* TLK 36172/36173   Uznam   Kraków Gł. 18:33 - Trzebinia - Katowice - ... - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 23:20
11.1.2018 TLK 36172/36173   Uznam   Kraków Gł. 18:33 - Trzebinia - Katowice - ... - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 23:20
13.1.2018 TLK 36172/36173   Uznam   Kraków Gł. 18:33 - Trzebinia - Katowice - ... - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 23:20
* TLK 37100/37101   Pułaski   Kraków Gł. 05:32 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - ... - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 10:25
* TLK 37102/37103   Cyryl   Kraków Gł. 17:34 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - Lubliniec- Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:25
* TLK 38100/38101   Magnolia   Katowice 14:12 - Bytom - Tarnowskie Góry - ... - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. - Szczecin Gł. 21:25
* TLK 38102/38103   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 06:30 - Rzeszów Gł. - Kolbuszowa - ... - Gniezno - Poznań Gł. - Szczecin Gł. 20:32
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:44 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Iława Gł. - Tczew - Kołobrzeg 09:49
* TLK 38190/38191   Korsarz   Kraków Gł. 20:34 - Trzebinia - Katowice - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 09:42
* TLK 45100/45101   Artus   Bielsko Biała 08:50 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:11
27.7.2018 TLK 45100/45101   Artus   Bielsko Biała 08:50 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:11
30.10.2018 TLK 45100/45101   Artus   Bielsko Biała 08:50 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:11
* TLK 45102/45103   Stoczniowiec   Gdynia Gł. (4:47) - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Gł. - Katowice (13:44)
* TLK 46102/46103   Szyndzielnia   Bielsko Biała 16:32 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 20:19
* TLK 46122/46123   Szyndzielnia    Bielsko Biała 06:34 - Rybnik - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 10:24
* TLK 47100/47101   Spodek   Katowice 16:26 - Bytom - Tarnowskie Góry - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 20:49
31.10.2018 TLK 47100/47101   Spodek   Katowice 16:26 - Bytom - Tarnowskie Góry - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 20:49
* TLK 48104/48105   Gwarek   Katowice 05:55 - Gliwice - Lubliniec - ... - Stargard - Koszalin - Słupsk 14:33
* TLK 48110/48111   Swarożyc   Katowice 05:10 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Stargard - Białogard - Kołobrzeg 14:31
* TLK 84110/84111   Swarożyc   Kołobrzeg 13:34 - Białogard - Stargard - ... - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 22:46
7.12.2018 TLK 48110/48111   Swarożyc   Katowice 05:10 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Stargard - Białogard - Kołobrzeg 14:31
* TLK 48154/48155   Gwarek   Katowice 05:55 - Gliwice - Lubliniec - ... - Białogard - Koszalin - Ustka 14:51
* TLK 51102/51103   Wybrzeże   Gdynia Gł. 09:45 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Zach. 14:39
* TLK 51104/51105   Brda   Bydgoszcz Gł. 05:00 - Toruń Gł. - Kutno - Warszawa Wsch. 08:41
* TLK 52102/52103   Ogiński   Bydgoszcz Gł. 08:14 - Toruń Gł. - Kutno -Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin - Chełm 15:51
* TLK 53100/53101   Biebrza   Gdynia Gł. 07:44 - Tczew - Elbląg - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. 22:57
* TLK 53102/53103   Sienkiewicz   Olsztyn Gł. 15:11 - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Radom - Kielce - Kraków Gł. 22:57
* TLK 53104/53105   Małopolska   Gdynia Gł. 06:57 - Tczew - Iława Gł. - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 18:20
* TLK 53154/53155   Halny   Bydgoszcz Gł. 05:38 - Inowrocław - Gniezno - ... - Sucha Beskidzka - Chabówka - Zakopane 17:32
* TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 19:00 - Tczew - Iława Gł. - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 06:42
* TLK 54100/54101   Artus   Gdynia Gł. 09:10 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała 19:46
8.5.2018 TLK 54100/1   ARTUS   Gdynia Gł. 09:10 - Gdynia Gł. 09:10 - Tczew - ... - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice 17:53
* TLK 54102/54103   Stoczniowiec   Gdynia Gł. (4:47) - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Gł. - Katowice (13:44)
* TLK 56104/56105   Pomorzanin   Gdynia Gł. 07:53 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 13:14
* TLK 56170/56171   Rozewie   Gdynia Gł. 21:41 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. - Wałbrzych Gł.- Jelenia Góra 07:26
* TLK 57100/57101   Stoczniowiec   Bydgoszcz Gł. 07:09 - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra 10:38
11.11.2018 TLK 57100/57101   Stoczniowiec   Bydgoszcz Gł. 07:09 - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra 10:38
7.12.2018 TLK 57100/57101   Stoczniowiec   Bydgoszcz Gł. 07:09 - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. - Zbąszynek - Zielona Góra 10:38
* TLK 57102/57103   Jeziorak   Olsztyn Gł. 06:46 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 10:26
* TLK 57110/57111   Drwęca   Olsztyn Gł. 17:39 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 21:12
* TLK 58100/58101   Albatros   Gdańsk Gł. 05:32 - Gdynia Gł. - Koszalin - Szczecin Gł. 10:34
* TLK 58102/58103   Żuławy   Olsztyn Gł. 06:42 - Elblag - Tczew - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 14:02
* TLK 58104/58105   Gryf   Olsztyn Gł. 13:30 - Elbląg - Malbork - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 20:45
* TLK 58106/58107   Stańczyk   Olsztyn Gł. 15:28 - Elbląg - Tczew - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 22:42
* TLK 60171   ROZEWIE   Jelenia Góra (07:50) - Piechowice - Szklarska Poręba Górna (08:36)
12.8.2018 TLK 60171   ROZEWIE   Jelenia Góra (07:50) - Piechowice - Szklarska Poręba Górna (08:36)
* TLK 61102/61103   Sztygar   Wrocław Gł. 10:47 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Kielce - Radom - Warszawa Wsch. 18:01
* TLK 61104/61105   Mamry   Wrocław Gł. 08:29 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 18:50
* TLK 63170/63171   Karpaty   Wrocław Gł. 22:15 - Opole Gł. - Kędzierzyn Koźle - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 06:26
4.5.2018 TLK 63170/63171   Karpaty   Wrocław Gł. 22:15 - Opole Gł. - Kędzierzyn Koźle - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 06:26
23.6.2018 TLK 63170/63171   Karpaty   Wrocław Gł. 22:15 - Opole Gł. - Kędzierzyn Koźle - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 06:26
Strana: 1 2































315.74
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?