vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2018 » A9nou 112A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2018 - PKPIC A9nou 112A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9nou 112A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* TLK 10154/10155   Esperanto   Warszawa Zach. 05:21 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 07:42
* TLK 10164/10165   Esperanto   Białystok 19:24 - Małkinia - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 21:39
* TLK 12102/12103   Staszic   Warszawa Zach. 09:36 - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 12:44
* TLK 21106/21107   Polesie   Lublin 08:59 - Łuków - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 12:24
* TLK 12106/12107   Polesie   Warszawa Zach. 15:36 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 19:10
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 07:39 - Warszawa Centr. - CMK - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 13:54
* TLK 13102/13103   Korczak   Warszawa Wsch. 14:44 - Kraków Gł. 17:32
* TLK 13110/13111   Połoniny   Warszawa Wsch. 13:44 - Radom - Sandomierz - Stalowa Wola Rozwadów - Przemyśl Gł. 20:29
* TLK 15102/15103   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:26 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:54
* TLK 15104/15105   Brda   Warszawa Wsch. 18:04 - Warszawa Centr. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:48
* TLK 51150/51151   Delfin   Łeba 14:34 - Lębork - Gdynia Gł. - ... - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 22:04
* TLK 15150/15151   Delfin   Warszawa Zach. 06:36 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 14:03
* TLK 16102/16103   Sztygar   Warszawa Wsch. 09:59 - Radom - Kielce - ... - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 17:32
* TLK 16104/16105   Mamry   Białystok 09:36 - Ełk - Kętrzyn - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:34
15.10.2018 TLK 16104/16105   Mamry   Białystok 09:36 - Ełk - Kętrzyn - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:34
7.12.2018 TLK 17102/17103   Warta   Warszawa Wsch. 7:39 - Warszawa Centralna - Warszawa Zach. - ... - Babimost - Sulechów - Zielona Góra 13:36
* TLK 17120/17121   Bzura   Warszawa Wsch. 19:24 - Kutno - Konin 21:48
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:43 - Ełk - Kętrzyn - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 16:51
* TLK 18106/18107   Podlasiak   Suwałki 06:32 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 17:21
12.11.2018 TLK 18106/18107   Podlasiak   Suwałki 06:32 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 17:21
* TLK 18108/18109   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 08:15 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 17:46
22.7.2018 TLK 18108/18109   Pobrzeże   Łódź Fabr. (08:12) - Koluszki (08:36-08:37) - Skierniewice (09:00-09:02) - ... - Słupsk (16:13-16:21) - Koszalin (17:05-17:06) - Kołobrzeg (17:47)
* TLK 18170/18171   Posejdon   Białystok 20:10 - Ełk - Kętrzyn - ... - Kołobrzeg - Goleniów - Szczecin Gł. 09:38
* TLK 81170/81171   Posejdon   Szczecin Gł. 19:35 - Goleniów - Kołobrzeg - ... - Olsztyn Gł. - Kętrzyn - Białystok 09:38
* TLK 21102/21103   Staszic   Lublin 15:10 - Łuków - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 18:19
* TLK 52100/52101   Flisak   Bydgoszcz Gł. 04:02 - Toruń Gł. - Kutno - ... - Siedlce - Łuków - Lublin 10:43
* TLK 25100/25101   Flisak   Lublin 16:48 - Łuków - Siedlce - Warszawa Wsch. - Kutno -Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 23:39
* TLK 26100/26101   Morcinek   Kielce 09:12 - Zawiercie - Katowice - Gliwice - Opole Gł. - Wrocław Gł. 13:20
* TLK 28100/28101   Moniuszko   Lublin 08:48 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Piła Gł. - Kalisz Pom. - Szczecin Gł. 20:42
* TLK 82102/82103   Kochanowski   Kołobrzeg 12:09 - Białogard - Piła Gł. - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 22:45
* TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin 05:27 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 15:18
5.4.2018 TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin (5:25) - Parczew - Łuków - ... - Piła Główna - Białogard - Kołobrzeg (15:43)
24.8.2018 TLK 28102/28103   Kochanowski   Lublin (5:25) - Parczew - Łuków - ... - Piła Główna - Białogard - Kołobrzeg (15:43)
* TLK 28104/28105   Gombrowicz   Lublin 10:55 - Łuków - Warszawa Wsch. - ... - Gniezno - Poznań Gł. - Szczecin Gł. 20:32
* TLK 82104/82105   Gombrowicz   Szczecin Gł. 07:30 - Poznań Gł. - Gniezno - ... - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 17:16
* TLK 31100/31101   Malinowski   Przemyśl Gł. 15:57 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:26
* TLK 31102/31103   Korczak   Kraków Gł. 10:22 - Warszawa Wsch. 13:16
* TLK 31110/31111   Połoniny   Przemyśl Gł. 08:40 - Stalowa Wola Rozwadów - Sandomierz - Radom - Warszawa Wsch. 15:01
* TLK 35102/35103   Sienkiewicz   Kraków Gł. 05:00 - Kielce - Radom - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - Olsztyn Gł. 12:41
* TLK 35104/35105   Małopolska   Przemyśl Gł. 11:32 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 23:26
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 22:19 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 10:11
* TLK 36100/36101   Galicja   Przemyśl Gł. 16:31 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 23:25
* TLK 36170/36171   Karpaty   Przemyśl Gł. 22:22 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 06:40
13.1.2018 TLK 36172/36173   Uznam   Kraków Gł. 18:33 - Trzebinia - Katowice - ... - Kędzierzyn Koźle - Opole Gł. - Wrocław Gł. 23:20
* TLK 37100/37101   Pułaski   Kraków Gł. 05:32 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - ... - Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 10:25
* TLK 37102/37103   Cyryl   Kraków Gł. 17:34 - Koniecpol - Częstochowa Stradom - Lubliniec- Kluczbork - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 22:25
* TLK 38100/38101   Magnolia   Katowice 14:12 - Bytom - Tarnowskie Góry - ... - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. - Szczecin Gł. 21:25
* TLK 38102/38103   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 06:30 - Rzeszów Gł. - Kolbuszowa - ... - Gniezno - Poznań Gł. - Szczecin Gł. 20:32
* TLK 38170/38171   Ustronie   Przemyśl Gł. 17:44 - Rzeszów Gł. - Tarnów - ... - Iława Gł. - Tczew - Kołobrzeg 09:49
* TLK 38190/38191   Korsarz   Kraków Gł. 20:34 - Trzebinia - Katowice - ... - Piła Gł. - Białogard - Kołobrzeg 09:42
* TLK 38196/38197   Podhalanin   Zakopane 21:07 - Chabówka - Sucha Beskidzka Zamek - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 08:47
* TLK 38198/38199   Wolin   Kraków Gł. 17:30 - Katowice - Gliwice - ... - Poznań Gł. - Szczecin Gł. - Świnoujście 06:17
* TLK 45100/45101   Artus   Bielsko Biała 08:50 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:11
27.7.2018 TLK 45100/45101   Artus   Bielsko Biała 08:50 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:11
30.10.2018 TLK 45100/45101   Artus   Bielsko Biała 08:50 - Tychy - Katowice - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 19:11
* TLK 45102/45103   Stoczniowiec   Gdynia Gł. (4:47) - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Gł. - Katowice (13:44)
12.11.2018 TLK 45102/45103   Stoczniowiec   Gdynia Gł. (4:47) - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Gł. - Katowice (13:44)
* TLK 46120/46121   Lompa   Katowice 18:16 - Gliwice - Strzelce Opolskie - Opole Gł. - Wrocław Gł. 20:24
* TLK 47100/47101   Spodek   Katowice 16:26 - Bytom - Tarnowskie Góry - ... - Kępno - Ostrów Wlkp. - Poznań Gł. 20:49
* TLK 48104/48105   Gwarek   Katowice 05:55 - Gliwice - Lubliniec - ... - Stargard - Koszalin - Słupsk 14:33
* TLK 48110/48111   Swarożyc   Katowice 05:10 - Gliwice - Strzelce Opolskie - ... - Stargard - Białogard - Kołobrzeg 14:31
* TLK 84110/84111   Swarożyc   Kołobrzeg 13:34 - Białogard - Stargard - ... - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Katowice 22:46
* TLK 48154/48155   Gwarek   Katowice 05:55 - Gliwice - Lubliniec - ... - Białogard - Koszalin - Ustka 14:51
* TLK 51102/51103   Wybrzeże   Gdynia Gł. 09:45 - Tczew - Iława Gł. - Warszawa Zach. 14:39
* TLK 51104/51105   Brda   Bydgoszcz Gł. 05:00 - Toruń Gł. - Kutno - Warszawa Wsch. 08:41
16.5.2018 TLK 53100/53101   Biebrza   Gdynia Gł. 07:44 - Tczew - Elbląg - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Rzeszów Gł. 22:57
* TLK 53102/53103   Sienkiewicz   Olsztyn Gł. 15:11 - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Radom - Kielce - Kraków Gł. 22:57
* TLK 53104/53105   Małopolska   Gdynia Gł. 06:57 - Tczew - Iława Gł. - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 18:20
* TLK 53154/53155   Halny   Bydgoszcz Gł. 05:38 - Inowrocław - Gniezno - ... - Sucha Beskidzka - Chabówka - Zakopane 17:32
* TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 19:00 - Tczew - Iława Gł. - ... - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 06:42
* TLK 54100/54101   Artus   Gdynia Gł. 09:10 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Katowice - Tychy - Bielsko Biała 19:46
* TLK 54102/54103   Stoczniowiec   Gdynia Gł. (4:47) - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Gł. - Katowice (13:44)
31.5.2018 TLK 54102/54103   Stoczniowiec   Gdynia Gł. (4:47) - Sopot - Gdańsk Gł. - ... - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec Gł. - Katowice (13:44)
* TLK 56104/56105   Pomorzanin   Gdynia Gł. 07:53 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 13:14
* TLK 56170/56171   Rozewie   Gdynia Gł. 21:41 - Tczew - Bydgoszcz Gł. - ... - Ostrów Wlkp. - Wrocław Gł. - Wałbrzych Gł.- Jelenia Góra 07:26
* TLK 56190/56191   Łebsko   Łeba 21:31 - Lębork - Słupsk - ... - Szczecin Gł. - Zielona Góra - Wrocław Gł. 06:48
* TLK 57102/57103   Jeziorak   Olsztyn Gł. 06:46 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 10:26
* TLK 57108/57109   Molo   Gdynia Gł. 14:13 - Gdańsk Gł. - Tczew - ... - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 18:20
* TLK 57110/57111   Drwęca   Olsztyn Gł. 17:39 - Iława Gł. - Toruń Gł. - Inowrocław - Gniezno - Poznań Gł. 21:12
* TLK 58100/58101   Albatros   Gdańsk Gł. 05:32 - Gdynia Gł. - Koszalin - Szczecin Gł. 10:34
* TLK 58102/58103   Żuławy   Olsztyn Gł. 06:42 - Elblag - Tczew - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 14:02
* TLK 58104/58105   Gryf   Olsztyn Gł. 13:30 - Elbląg - Malbork - ... - Koszalin - Stargard - Szczecin Gł. 20:45
* TLK 58110/58111   Bory Tucholskie   Gdynia Gł. 11:48 - Gdańsk Gł. - Tczew - Chojnice - Piła Gł. 15:24
13.12.2017 TLK 58110/58111   Bory Tucholskie   Gdynia Gł. 11:48 - Gdańsk Gł. - Tczew - Chojnice - Piła Gł. 15:24
* TLK 61100/61101   Kmicic   Wrocław Gł. 17:10 - Opole Gł. - Lubliniec - ... - Koluszki - Skierniewice - Warszawa Wsch. 22:00
* TLK 61102/61103   Sztygar   Wrocław Gł. 10:47 - Opole Gł. - Strzelce Opolskie - ... - Kielce - Radom - Warszawa Wsch. 18:01
* TLK 61104/61105   Mamry   Wrocław Gł. 08:29 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 18:50
23.5.2018 TLK 61104/61105   Mamry   Wrocław Gł. 08:29 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Kętrzyn - Ełk - Białystok 18:50
* TLK 62100/62101   Morcinek   Wrocław Gł. 14:42 Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice - Zawiercie - Kielce 18:59
8.5.2018 TLK 62100/62101   Morcinek   Wrocław Gł. 14:42 Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice - Zawiercie - Kielce 18:59
26.8.2018 TLK 62100/62101   Morcinek   Wrocław Gł. 14:42 Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice - Zawiercie - Kielce 18:59
* TLK 63100/63101   Galicja   Wrocław Gł. 13:39 - Opole Gł. - Lubliniec - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 20:33
* TLK 63170/63171   Karpaty   Wrocław Gł. 22:15 - Opole Gł. - Kędzierzyn Koźle - ... - Tarnów - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 06:26
* TLK 64120/64121   Lompa   Wrocław Gł. 13:44 Opole Gł. - Strzelce Opolskie - Gliwice - Katowice 15:56
* TLK 65104/65105   Pomorzanin   Wrocław Gł. 16:32 - Leszno - Poznań Gł. - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 22:18
* TLK 65170/65171   Rozewie   Jelenia Góra 21:20 - Wałbrzych Gł. - Wrocław Gł. - ... - Bydgoszcz Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 07:10
* TLK 65190/65191   Łebsko   Wrocław Gł. 22:00 - Zielona Góra - Szczecin Gł. - ... - Słupsk - Lębork - Łeba 07:44
* TLK 71120/71121   Bzura   Konin 04:37 - Kutno - Warszawa Wsch. 07:11
* TLK 73100/73101   Pułaski   Poznań Gł. 17:35 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - ... - Częstochowa Stradom - Koniecpol - Kraków Gł. 22:17
* TLK 73102/73103   Cyryl   Poznań Gł. 06:28 - Ostrów Wlkp. - Kluczbork - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Kraków Pł. 11:34
Strana: 1 2































410.88
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?