vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2018 - CFR 96 AB

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz CFR 96 AB

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* P/R 1061      Ungheni 7.06, Ungheni Prut 7.15-8.04, Iași 8.45
* R/P 1062      Iași 13.10, Ungheni Prut 13.51-14.39, Ungheni 15.05
* IR 1062      Iaşi(13:10) - Nicolina(13:17-13:20) - Ungheni(15:05)
* P/R 1063      Ungheni 16.14, Ungheni Prut 16.23-17.06, Iași 17.50
* IR 1063      Ungheni(16:14) - Nicolina(17:39-17:43) - Iaşi(17:50)
* R/P 1064      Iași 18.09, Ungheni Prut 18.50-19.32, Ungheni 19.58
* IR 1521      Bucureşti Nord(9:24) - Caracal(11:54-11:55) - Piatra Olt(12:30-12:31) - Râmnicu Vâlcea(13:44-13:45) - Păuşa h.(14:10)
* IR 1522      Păuşa h.(14:16) - Râmnicu Vâlcea(14:40-14:45) - Piatra Olt(15:57-15:58) - Caracal(16:32-16:33) - Videle(18:06-18:14) - Bucureşti Nord(19:06)
* IR 1531      Cluj Napoca(5:45) - Oradea(8:28-8:30) - Arad(10:47-10:50) - Timişoara Nord(11:38)
* IR 1532      Oradea(6:00) - Huedin(7:47-7:55) - Cluj Napoca(8:45)
* IR 1533      Cluj Napoca(13:35) - Huedin(14:26-14:32) - Oradea(16:25)
* IR 1534      Oradea(17:10) - Huedin(19:15-19:23) - Cluj Napoca(19:49)
* IR 1535      Cluj Napoca(20:30) - Bratca(22:11-22:23) - Oradea(23:24)
* IR 1536      Timişoara Nord(17:15) - Arad(18:03-18:08) - Oradea(20:15-20:24) - Huedin(22:08-22:19) - Cluj Napoca(23:09)
* IR 1543      Baia Mare(17:07) - Dej Călători(20:10-20:11) - Cluj Napoca(21:23)
* IR 1544      Cluj Napoca(18:20) - Dej Călători(19:41-19:43) - Baia Mare(22:37)
* IR 1545      Satu Mare(7:33) - Carei(8:03-8:13) - Zalău Nord(9:38-9:47) - Jibou(10:19-10:28) - Dej Călători(12:10-12:13) - Cluj Napoca(13:25)
* IR 1546      Cluj Napoca(14:00) - Dej Călători(15:18-15:20) - Jibou(17:03-17:16) - Zalău Nord(17:55-17:57) - Carei(19:11-19:21) - Satu Mare(19:49)
* IR 1688      Tulcea Oraş(13:10) - Medgidia(16:12-16:33) - Bucureşti Nord(18:52)
* IR 1689      Bucureşti Nord(6:10) - Medgidia(8:35-9:05) - Tulcea Oraş(12:10)
* IR 1720      Sibiu(6:52) - Podu Olt(7:19-7:20) - Râmnicu Vâlcea(9:03-9:05) - Piatra Olt(10:27-10:28) - Craiova(11:18)
* IR 1721      Craiova(14:55) - Piatra Olt(15:52-16:00) - Râmnicu Vâlcea(17:12-17:14) - Lotru(17:52-18:05) - Sibiu(19:27)
* IR 1722      Sibiu(2:41) - Câineni(3:47-3:55) - Râmnicu Vâlcea(5:03-5:10) - Piatra Olt(6:25-6:27) - Caracal(7:05)
* IR 1723      Caracal(18:16) - Piatra Olt(18:59-19:00) - Râmnicu Vâlcea(20:23-20:35) - Sibiu(22:50)
* IR 1724      Craiova(8:00) - Piatra Olt(8:59-9:04) - Râmnicu Vâlcea(10:13-10:15) - Podu Olt(11:58-11:59) - Sibiu(12:27)
* IR 1725      Sibiu(17:03) - Podu Olt(17:31-17:32) - Râmnicu Vâlcea(19:37-19:40) - Piatra Olt(20:49-20:50) - Craiova(21:34)
* IR 1726      Târgu Jiu(13:55) - Filiaşi(15:14-15:15) - Craiova(15:40-15:45) - Caracal(16:24)
* IR 1727      Caracal(7:15) - Craiova(7:55-8:00) - Filiaşi(8:25-8:26) - Târgu Jiu(9:49)
* IR 1728      Petroşani(12:42) - Târgu Jiu(13:53-13:55) - Filiaşi(15:14-15:15) - Craiova(15:40-15:45) - Caracal(16:24)
* IR 1729      Caracal(7:15) - Craiova(7:55-8:00) - Filiaşi(8:25-8:26) - Târgu Jiu(9:49-9:52) - Petroşani(11:07)
* IR 1736      Cluj Napoca(16:30) - Războieni(17:53-17:58) - Copşa Mică(19:48-19:53) - Sibiu(20:42-20:44) - Râmnicu Vâlcea(22:55)
* IR 1737      Râmnicu Vâlcea(4:10) - Sibiu(6:12-6:17) - Copşa Mică(7:09-7:15) - Războieni(9:01-9:07) - Cluj Napoca(10:29)
* IR 1743      Timişoara Nord(15:55) - Arad(16:50-17:00) - Oradea(19:08-19:14) - Satu Mare(21:12-21:19) - Baia Mare(22:32)
* IR 1744      Baia Mare(0:45) - Satu Mare(2:01-2:06) - Oradea(4:05-4:16) - Arad(6:27-6:31) - Timişoara Nord(7:28)
* IR 1748      Cluj Napoca(16:02) - Războieni(17:29-17:47) - Târgu Mureş(18:50)
* IR 1749      Târgu Mureş(11:46) - Războieni(12:46-12:56) - Cluj Napoca(14:18)
* IR 1771      Bucureşti Nord(6:27) - Urziceni(7:51-7:52) - Slobozia Veche(8:53)
* IR 1772      Urziceni(8:35) - Bucureşti Nord(9:58)
* IR 1773      Bucureşti Nord(12:50) - Urziceni(14:05)
* IR 1774      Urziceni(11:05) - Bucureşti Nord(12:23)
* IR 1775      Bucureşti Nord(17:20) - Urziceni(18:42)
* IR 1776      Slobozia Veche(20:20) - Urziceni(21:46-22:00) - Bucureşti Nord(23:24)
* IR 1780      Piteşti(5:00) - Titu(5:55-6:03) - Bucureşti Nord(6:43)
* IR 1781      Bucureşti Nord(7:30) - Titu(8:30-8:36) - Piteşti(9:30)
* IR 1782      Piteşti(6:00) - Titu(6:56-7:04) - Bucureşti Nord(7:43)
* IR 1783      Bucureşti Nord(9:30) - Titu(10:30-10:36) - Goleşti(11:20-11:26) - Piteşti(11:37)
* IR 1784      Piteşti(8:00) - Bucureşti Nord(9:36)
* IR 1785      Bucureşti Nord(11:30) - Piteşti(13:26)
* IR 1786      Piteşti(11:00) - Goleşti(11:11-11:12) - Bucureşti Nord(12:37)
* IR 1787      Bucureşti Nord(14:30) - Piteşti(16:37)
* IR 1788      Piteşti(13:00) - Titu(13:59-14:07) - Bucureşti Nord(14:47)
* IR 1789      Bucureşti Nord(16:30) - Titu(17:30-17:35) - Goleşti(18:18-18:23) - Piteşti(18:34)
* IR 1790      Piteşti(14:00) - Bucureşti Nord(15:36)
* IR 1791      Bucureşti Nord(18:30) - Piteşti(20:27)
* IR 1792      Piteşti(16:00) - Bucureşti Nord(17:43)
* IR 1793      Bucureşti Nord(19:30) - Piteşti(21:27)
* IR 1794      Piteşti(16:00) - Goleşti(17:11-17:21) - Titu(18:04-18:12) - Bucureşti Nord(18:52)
* IR 1795      Bucureşti Nord(20:30) - Piteşti(22:27)
* IR 1811      Sibiu(3:38) - Miercurea Sibiu(4:43-4:49) - Deva(6:49-6:51) - ... - Lugoj(9:11-9:15) - Buziaş(9:45-9:46) - Timişoara Nord(10:23)
* IR 1812      Timişoara Nord(16:00) - Buziaş(16:37-16:38) - Lugoj(17:08-17:10) - ... - Deva(19:09-19:10) - Miercurea Sibiu(21:23-21:24) - Sibiu(22:37)
* IR 1818      Timişoara Nord(6:27) - Buziaş(7:04-7:06) - Lugoj(7:37-7:39) - ... - Teiuş(12:11-12:15) - Războieni(12:51-12:52) - Târgu Mureş(13:55)
* IR 1819      Târgu Mureş(16:07) - Războieni(17:08-17:09) - Teiuş(17:45-17:49) - ... - Lugoj(22:35-22:40) - Buziaş(23:09-23:10) - Timişoara Nord(23:47)
* IR 1863      Iaşi(7:59) - Vaslui(9:09-9:13) - Tecuci(10:54-10:55) - Galaţi(12:32)
* IR 1864      Galaţi(16:40) - Tecuci(18:21-18:24) - Vaslui(20:01-20:03) - Iaşi(21:12)
* IR 1880      Târgovişte(5:22) - Titu(5:48-6:03) - (...Bucureşti Nord 6:43)
* IR 1881      (Bucureşti Nord 7:30...) - Titu(8:30-8:40) - Târgovişte(9:05)
* IR 1882      Târgovişte(6:25) - Titu(6:50-7:04) - (...Bucureşti Nord 7:43)
* IR 1883      (Bucureşti Nord 9:30...) - Titu(10:30-10:40) - Târgovişte(11:05)
* IR 1884      Târgovişte(10:22) - Titu(10:48-11:04) - (...Bucureşti Nord 11:43)
* IR 1885      (Bucureşti Nord 13:30...) - Titu(14:30-14:40) - Târgovişte(15:05)
* IR 1886      Târgovişte(13:26) - Titu(13:42-14:07) - (...Bucureşti Nord 14:47)
* IR 1887      (Bucureşti Nord 16:30...) - Titu(17:30-17:40) - Târgovişte(18:05)
* IR 1888      Târgovişte(17:32) - Titu(17:58-18:12) - (...Bucureşti Nord 18:52)
* IR 1889      (Bucureşti Nord 17:30...) - Titu(18:30-18:41) - Târgovişte(19:06)
* IR 1890      Craiova(4:25) - Slatina(5:28-5:30) - Piteşti(6:50-7:00) - Goleşti(7:11-7:19) - Bucureşti Nord(8:42)
* IR 1891      Bucureşti Nord(5:55) - Piteşti(7:50-8:08) - Slatina(9:34-9:36) - Craiova(10:39)
* IR 1892      Craiova(7:25) - Slatina(8:28-8:30) - Piteşti(9:50-10:00) - Titu(10:55-11:03) - Bucureşti Nord(11:42)
* IR 1893      Bucureşti Nord(13:30) - Titu(14:30-14:36) - Piteşti(15:30-15:40) - Slatina(17:01-17:02) - Craiova(18:35)
* IR 1894      Craiova(12:25) - Slatina(13:31-13:32) - Piteşti(14:50-15:00) - Titu(15:56-15:57) - Bucureşti Nord(16:37)
* IR 1895      Bucureşti Nord(15:30) - Piteşti(17:28-17:40) - Slatina(19:06-19:08) - Craiova(20:10)
* IR 1896      Craiova(16:25) - Slatina(17:28-17:30) - Piteşti(18:50-19:00) - Bucureşti Nord(20:37)
* IR 1897      Bucureşti Nord(17:30) - Titu(18:30-18:35) - Piteşti(19:30-19:40) - Slatina(20:59-21:00) - Craiova(22:03)
* 2411      Sibiu(7:15) - Vinţu de Jos(9:28)
* 2416      Vinţu de Jos(15:58) - Miercurea Sibiu Hm.(16:45-17:00) - Sibiu(18:26)
* 2420      Miercurea Sibiu(5:47) - Sălişte Hm.(6:25-6:26) - Sibiu(7:14)
* 2421      Sibiu(12:15) - Sălişte Hm(13:03)
* 2422      Sălişte Hm(13:20) - Sibiu(14:07)
* 2423      Sibiu(14:33) - Sălişte Hm.(15:20-15:21) - Miercurea Sibiu(15:56)
* 2441      Târgu Mureş(3:14) - Războieni(4:35-4:36) - Teiuş(5:19-5:23) - Alba Iulia(6:06-6:40) - Vinţu de Jos(6:52-7:14) - Sibiu(9:32)
* 2443      Sibiu(15:48) - Vinţu de Jos(17:54-18:00) - Alba Iulia(18:12-18:13) - Teiuş(18:57-19:01) - Războieni(19:41-19:49) - Târgu Mureş(21:26)
* 2501      Braşov(7:05) - Făgăraş(8:45)
* 2502      Făgăraş(4:22) - Braşov(5:57)
* 2503      Braşov(16:14) - Făgăraş(17:59)
* 2506      Făgăraş(11:56) - Braşov(13:38)
* 2511      Ucea(4:06) - Podu Olt(5:07-5:08) - Sibiu(5:48)
* 2512      Sibiu(7:35) - Podu Olt(8:11-8:12) - Ucea(9:13-9:14) - Făgăraş(9:49)
* 2513      Făgăraş(3:33) - Ucea(4:05-4:06) - Podu Olt(5:07-5:08) - Sibiu(5:48)
* 2514      Sibiu(19:28) - Podu Olt(20:04-20:05) - Ucea(20:58-20:59) - Făgăraş(21:38)
* 2515      Făgăraş(4:44) - Ucea(5:17-5:26) - Podu Olt(6:23-6:24) - Sibiu(7:03)
* 2516      Sibiu(23:35) - Podu Olt(0:10-0:11) - Ucea(1:06)
Strana: 1 2































403.5

Našli jste chybu?