vagonWEB

Železniční osobní vozy

Historické řazení vlaků   2018 - ČD Bdtee 276

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdtee 276

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* 750   Radyně   Praha hl.n. 23:35, Plzeň hl.n. 1:09
* Rx 751   Radyně   Plzeň hl.n. 4:13, Praha hl.n. 6:01
* 752   Křivoklát   Praha hl.n. 21:03, Plzeň hl.n. 22:45-22:50, Klatovy 23:41
* 753   Křivoklát   Plzeň hl.n. 5:13, Praha hl.n. 7:01
* 754   Radbuza   Praha hl.n. 19:03, Plzeň hl.n. 20:45
* 755   Radbuza   Klatovy 5:17, Plzeň hl.n.os.n. 6:10-6:13, Praha hl.n. 8:01
* Rx 756      Praha hl.n. 18:03, Plzeň hl.n. 19:45-19:50, Klatovy 20:41
* Rx 757      Plzeň hl.n. 7:13, Praha hl.n. 9:01
* Rx 758   Jiří Menzel   Praha hl.n. 17:03, Plzeň hl.n. 18:45
* Rx 759   Jiří Menzel   Klatovy 7:17, Plzeň hl.n. 8:10-8:13, Praha hl.n. 10:01
* Rx 760   Úhlava   Praha hl.n. 16:03, Plzeň hl.n. 17:45-17:50, Klatovy 18:41
* Rx 761   Úhlava   Klatovy 9:17, Plzeň hl.n. 10:10-10:13, Praha hl.n. 12:01
* Rx 762   Karlštejn   Praha hl.n. 15:03, Plzeň hl.n. 16:45
* Rx 763   Karlštejn   Klatovy 11:17, Plzeň hl.n. 12:10-12:13, Praha hl.n. 14:01
* Rx 764   Točník   Praha hl.n. 14:03, Plzeň hl.n. 15:45-15:50, Klatovy 16:41-16:51, Žel.Ruda-Alžbětín 17:55
* Rx 765   Točník   Plzeň hl.n. 13:13, Praha hl.n. 15:01
* Rx 766      Praha hl.n. 13:03, Plzeň hl.n. 14:45
* Rx 767      Žel.Ruda-Alžbětín 12:08, Klatovy 13:10-13:17, Plzeň hl.n. 14:10-14:13, Praha hl.n. 16:01
* Rx 768   Vyšehrad   Praha hl.n. 12:03, Plzeň hl.n. 13:45-13:50, Klatovy 14:41
* Rx 769   Vyšehrad   Plzeň hl.n. 15:13, Praha hl.n. 17:01
* Rx 770   Švihov   Praha hl.n. 10:03, Plzeň hl.n. 11:45-11:50, Klatovy 12:41-12:51, Janovice nad Úhlavou 12:59-13:01, Žel.Ruda-Alžbětín 13:55
* Rx 771   Švihov   Klatovy 15:17, Plzeň hl.n. 16:10-16:13, Praha hl.n. 18:01
* Rx 772   Berounka   Praha hl.n. 8:03, Plzeň hl.n. 9:45-9:50, Klatovy 10:41
* Rx 773   Berounka   Plzeň hl.n. 17:13, Praha hl.n. 19:01
* Rx 774      Praha hl.n. 7:03, Plzeň hl.n. 8:45
* Rx 775      Žel.Ruda-Alžbětín 16:08, Janovice nad Úhlavou 17:00-17:02, Klatovy 17:10-17:17, Plzeň hl.n.os.n. 18:10-18:13, Praha hl.n. 20:01
* Rx 776      Praha hl.n. 6:03, Plzeň hl.n. 7:45-7:50, Klatovy 8:41-8:51, Žel.Ruda-Alžbětín 9:55
* Rx 777      Plzeň hl.n. 19:13, Praha hl.n. 21:01
* Rx 778      Praha hl.n. 5:03, Plzeň hl.n. 6:45
* Rx 779      Žel.Ruda-Alžbětín 18:08, Klatovy 19:10-19:17, Plzeň hl.n. 20:10-20:13, Praha hl.n. 22:01
* 780      Kolín 21:14, Ústí nad Labem západ 23:15-23:21, Ústí n.L.hl.n. 23:23
* 781      Ústí nad Labem západ 4:39, Kolín 6:39
* 782      Kolín 19:14, Ústí nad Labem západ 21:15
* 783      Ústí nad Labem západ 6:39, Kolín 8:39
* 784      Kolín 17:14, Ústí nad Labem západ 19:15
* 785      Ústí nad Labem západ 8:39, Kolín 10:39
* 786      Kolín 15:14, Ústí nad Labem západ 17:15
* 787      Ústí nad Labem západ 10:39, Kolín 12:39
* 788      Kolín 13:14, Ústí nad Labem západ 15:15
* 789      Ústí nad Labem západ 12:39, Kolín 14:39
* 790      Kolín 11:14, Ústí nad Labem západ 13:15
* 791      Ústí nad Labem západ 14:39, Kolín 16:39
* 792      Kolín 9:14, Ústí nad Labem západ 11:15
* 793      Ústí nad Labem západ 16:39, Kolín 18:39
* 794      Kolín 7:14, Ústí nad Labem západ 9:15
* 795      Ústí nad Labem západ 18:39, Kolín 20:39
* 900      Šumperk 20:15, Zábřeh na Moravě 20:31-20:34, Olomouc hl.n. 21:00-21:06, Nezamyslice 21:38-21:39, Brno hl.n. 22:36
* 901      Brno hl.n. 5:23, Nezamyslice 6:16-6:20, Olomouc hl.n. 6:52-6:56, Zábřeh na Moravě 7:22-7:26, Šumperk 7:41
* 902      Šumperk 18:09, Zábřeh na Moravě 18:22-18:34, Olomouc hl.n. 19:00-19:06, Nezamyslice 19:38-19:39, Brno hl.n. 20:38
* 903      Brno hl.n. 6:28, Nezamyslice 7:17-7:20, Olomouc hl.n. 7:52-7:56, Zábřeh na Moravě 8:22-8:26, Šumperk 8:41
* 904      Šumperk 16:09, Zábřeh na Moravě 16:22-16:34, Olomouc hl.n. 17:00-17:06, Nezamyslice 17:38-17:39, Brno hl.n. 18:43
* 905      Brno hl.n. 7:18, Nezamyslice 8:15-8:20, Olomouc hl.n. 8:52-8:56, Zábřeh na Moravě 9:22-9:26, Šumperk 9:41
* 906      Šumperk 14:09, Zábřeh na Moravě 14:22-14:34, Olomouc hl.n. 15:00-15:06, Nezamyslice 15:38-15:39, Brno hl.n. 16:43
* 907      Brno hl.n. 9:18, Nezamyslice 10:15-10:20, Olomouc hl.n. 10:52-10:56, Zábřeh na Moravě 11:22-11:26, Šumperk 11:41
* 908      Šumperk 12:09, Zábřeh na Moravě 12:22-12:34, Olomouc hl.n. 13:00-13:06, Nezamyslice 13:38-13:39, Brno hl.n. 14:43
* 909      Brno hl.n. 11:18, Nezamyslice 12:15-12:20, Olomouc hl.n. 12:52-12:56, Zábřeh na Moravě 13:22-13:26, Šumperk 13:41
* 910      Šumperk 10:09, Zábřeh na Moravě 10:22-10:34, Olomouc hl.n. 11:00-11:06, Nezamyslice 11:38-11:39, Brno hl.n. 12:42
* 911      Brno hl.n. 13:18, Nezamyslice 14:15-14:20, Olomouc hl.n. 14:52-14:56, Zábřeh na Moravě 15:22-15:26, Šumperk 15:41
* 912      Šumperk 8:09, Zábřeh na Moravě 8:22-8:34, Olomouc hl.n. 9:00-9:06, Nezamyslice 9:38-9:39, Brno hl.n. 10:42
* 913      Brno hl.n. 15:18, Nezamyslice 16:15-16:20, Olomouc hl.n. 16:52-16:56, Zábřeh na Moravě 17:22-17:26, Šumperk 17:41
* 914      Šumperk 6:11, Zábřeh na Moravě 6:30-6:31, Olomouc hl.n. 7:00-7:06, Nezamyslice 7:38-7:39, Brno hl.n. 8:42
* 915      Brno hl.n. 17:18, Nezamyslice 18:15-18:20, Olomouc hl.n. 18:52-18:56, Zábřeh na Moravě 19:23-19:26, Šumperk 19:42
* 917      Brno hl.n. 19:18, Nezamyslice 20:15-20:20, Olomouc hl.n. 20:52-20:56, Zábřeh na Moravě 21:23-21:26, Šumperk 21:41
* Sp 1638      Šumperk (4:49) - Zábřeh na Moravě (5:06-5:15) - Olomouc hl.n. (5:52-5:58) - Nezamyslice (6:35-6:37) - Brno hl.n. (7:45)
* Sp 1688      Ústí nad Labem hl.n. (4:41) - Kadaň-Prunéřov (6:06)
* Sp 1689      Kadaň-Prunéřov (6:15) - Ústí nad Labem hl.n. (7:36)
* Sp 1701      Olomouc hl.n. (6:56) - Zábřeh na Moravě (7:28-7:31) - Hanušovice (7:59-8:02) - Lipová Lázně (8:50-8:51) - Jeseník (8:58)
* Sp 1702      Jeseník (17:01) - Lipová Lázně (17:07-17:08) - Hanušovice (17:58-18:00) - Zábřeh na Moravě (18:25)
* Sp 1703      Zábřeh na Moravě (8:31) - Hanušovice (8:59-9:02) - Lipová Lázně (9:50-9:51) - Jeseník (9:58)
* Sp 1704      Jeseník (15:01) - Lipová Lázně (15:07-15:08) - Hanušovice (15:58-16:00) - Zábřeh na Moravě (16:25)
* Sp 1705      Zábřeh na Moravě (9:31) - Hanušovice (9:59-10:02) - Lipová Lázně (10:50-10:51) - Jeseník (10:58)
* Sp 1706      Jeseník (13:01) - Lipová Lázně (13:07-13:08) - Hanušovice (13:58-14:00) - Zábřeh na Moravě (14:25)
* Sp 1707      Zábřeh na Moravě (11:31) - Hanušovice (11:59-12:02) - Lipová Lázně (12:50-12:51) - Jeseník (12:58)
* Sp 1708      Jeseník (11:07) - Lipová Lázně (11:07-11:08) - Hanušovice (11:58-12:00) - Zábřeh na Moravě (12:25)
* Sp 1709      Zábřeh na Moravě (13:31) - Hanušovice (13:59-14:02) - Lipová Lázně (14:49-14:50) - Jeseník (14:58)
* Sp 1710      Jeseník (9:01) - Lipová Lázně (9:07-9:08) - Hanušovice (9:58-10:00) - Zábřeh na Moravě (10:25)
* Sp 1711      Zábřeh na Moravě (15:31) - Hanušovice (15:59-16:02) - Lipová Lázně (16:51) - Jeseník (16:58)
* Sp 1712   Alois Nebel   Jeseník (7:01) - Lipová Lázně (7:07-7:08) - Hanušovice (7:58-8:00) - Zábřeh na Moravě (8:25)
* Sp 1713   Alois Nebel   Zábřeh na Moravě (17:31) - Hanušovice (17:59-18:02) - Lipová Lázně (18:51) - Jeseník (18:58)
* Sp 1715      Zábřeh na Moravě (15:31) - Hanušovice (15:59-16:02) - Lipová Lázně (17:00-17:10) - Jeseník (17:17)
* Sp 1973      Česká Třebová (5:40) - Brno hl.n. (7:14)
* Os/Sp 1974      Hrušovany u Brna (15:15) - Brno hl.n. (15:40-15:44) - Česká Třebová (17:19)
* Os 4973      Brno hl.n. (14:27) - Hrušovany u Brna (14:45)
* Os 6850      Děčín hl.n. (4:59) - Ústí nad Labem hl.n. (5:25 - 5:31) - ... - Teplice v Čechách (5:52 - 5:53) - Louka u Litvínova (6:18)
* Os 6961      Děčín hl.n. (6:00) - Ústí nad Labem západ (6:33)
Strana: 1 2































204.9

Našli jste chybu?