vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2018 » Bdmtee 281
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2018 - ČD Bdmtee 281

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdmtee 281

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6
23.12.2017 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10:24, Kolín 11:01-11:02, Pardubice hl.n. 11:21-11:23, ... Ostrava hl.n. 13:46-13:48, Bohumín 13:55-14:19, Kraków Glówny 16:59
28.4.2018 Ex 141   Landek   Praha hl.n. 8.24, Praha Libeň 8.31, Kolín 9.02, ... Čadca 12.05-12.07, Kysucké Nové Mesto 13.24, Žilina 13.33
20.6.2018 EC/Ex 145   Jan Perner   Praha hl.n. 16.24, Praha Libeň 16.31, Kolín 17.02, ... Návsí 20.50, Čadca 21.05-21.07, Žilina 21.33
17.12.2017 EC 242   Roháče   Košice 11:07, Kysak 11:19-11:20, Poprad-Tatry 12:14-12:16, ... Olomouc hl.n. 17:11-17:13, Pardubice hl.n. 18:23-18:24, Praha hl.n. 19:18
3.12.2018 ALX/Ex 355   Západní expres   München Hbf 8.43, Regensburg Hbf 10.06-10.14, Schwandorf 10.46-10.54, Domažlice 11.59-12.01, Plzeň hl.n. 12.50-13.01, Praha hl.n. 14.31
17.12.2017 IC 542   Vladislav Vančura   Opava východ 15:48, Ostrava-Svinov 16:09
14.12.2017 651   Jihlava   České Budějovice 4:15, Jihlava 6:33-6:40, Brno hl.n. 8:30
1.10.2018 781      Ústí nad Labem západ 4:39, Kolín 6:39
25.10.2018 781      Ústí nad Labem západ 4:39, Kolín 6:39
22.8.2018 783      Ústí nad Labem západ 6:39, Kolín 8:39
2.8.2018 789      Ústí nad Labem západ 12:39, Kolín 14:39
4.11.2018 790      Kolín 11:14, Ústí nad Labem západ 13:15
4.11.2018 791      Ústí nad Labem západ 14:39, Kolín 16:39
26.4.2018 794      Kolín 7:14, Ústí nad Labem západ 9:15
* 817      Brno hl.n. 20.36, Břeclav 21.15-21.21, Hodonín 21.33
10.1.2018 823      Brno hl.n. 6:02, Bohumín 8:33
26.1.2018 823      Brno hl.n. 6:02, Bohumín 8:33
8.3.2018 841      Brno hl.n. 17:02, Bohumín 19:33
28.9.2018 Rx 886   Slovácký expres   Luhačovice 12:31, Uherský Brod 12:50-13:10, Staré Město u Uherského Hradiště 13:33-13:43, ... Kolín 16:24-16:26, Praha hl.n. 17:04, Praha-Smíchov 17:18
7.12.2018 941      Praha hl.n. 5:07 - Nymburk hl.n. 5:53-5:55 - Chlumec nad Cidlinou 6:27-6:29 - Hradec Králové hl.n. 6:51
* 1146   Metoděj Vlach   Praha-Vršovice 9:13, Praha hl.n. 9:17-9:25, Turnov 11:12-11:19, Železný Brod 11:34-11:36, Tanvald 12:03
* 1149   Kamenice   Tanvald 15:50, Turnov 16:35-16:44, Praha hl.n. 18:37-18:42, Praha-Vršovice 18:46
29.10.2018 1165      Ústí nad Labem hl.n. 11.27, Děčín hl.n. 11.43-11.45, Česká Lípa hl.n. 12.19-12.28, Liberec 13.43
* 1264      Pardubice hl.n. 17:03, Pardubice-Ros.n.Lab. 17:06-17:08, Jaroměř 17:40-17:42, Liberec 19:56
* 1266      Pardubice hl.n. 15:03, Jaroměř 15:40-15:42, Liberec 17:56
* 1271      Liberec 14:02, Jaroměř 16:13-16:19, Pardubice hl.n. 16:55
* 1273      Liberec 16:02, Jaroměř 18:13-18:19, Pardubice hl.n. 18:55
* Sp 1643   Hostýn   Brno hl.n. (8:02) - Frenštát pod Radhoštěm (10:51)
* Sp 1644      Frenštát p.Radhoštěm (11:25) - Valašské Meziříčí (11:56)
* Sp 1646   Hostýn   Frenštát pod Radhoštěm (18:31) - Brno hl.n. (21:20)
* Sp 1652      Lichkov (16:52) - Pardubice hl.n. (18:08)
* Sp 1653      Pardubice hl.n. (7:34) - Lichkov (9:02)
1.4.2018 Sp 1653      Pardubice hl.n. (7:34) - Lichkov (9:02)
* Sp 1654      Roudnice nad Labem (14:26) - Ústí nad Labem hl.n. (14:54)
* Sp 1655      Ústí nad Labem hl.n. (12:42) - Roudnice nad Labem (13:10)
7.3.2018 Sp 1655      Ústí nad Labem hl.n. (12:42) - Roudnice nad Labem (13:10)
* Sp 1656      Lovosice (15:20) - Ústí nad Labem západ (15:36)
* Sp 1657      Ústí nad Labem hl.n. (14:42) - Lovosice (14:57)
* Sp 1684   Cyklo Brdy   Praha hl.n. 8.46, Beroun 9.32-9.34, Příbram 10.22-10.24, Březnice 10.46
* Sp 1685   Cyklo Brdy   Březnice 17.23, Příbram 17.43-17.46, Beroun 18.28-18.29, Praha hl.n. 19.15
* Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
1.2.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
9.2.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
3.5.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
4.5.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
16.11.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
* Sp 1695      Karlovy Vary (5:58) - Ústí nad Labem hl.n. (8:08)
* Sp 1696      Ústí nad Labem hl.n. (15:46) - Chomutov (16:49)
* Sp 1720   Litava   Bojkovice (5:06) - Veselí nad Moravou (6:00 - 6:01) - Brno hl.n. (7:33)
* Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
29.1.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
9.5.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
28.5.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
5.10.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
3.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
7.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
9.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
27.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
* Sp 1729   Cimburk   Brno hl.n. (13:28) - Veselí nad Moravou (14:58 - 15:02) - Staré Město u Uherské Hradiště (15:27)
* Sp 1731   Hruškovice   Brno hl.n. (15:28) - Veselí nad Moravou (16:58 - 17:02) - Staré Město u Uherského Hradiště (17:27)
* Sp 1732   Žuráň   Staré Město u Uherského Hradiště (16:33) - Veselí nad Moravou (16:59 - 17:01) - Brno hl.n. (18:33)
* Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
3.8.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
4.10.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
2.11.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
6.11.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
8.11.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
* Sp 1826      Znojmo (23:15) - Hrušovany nad Jevišovkou (23:44-0:01) - Brno hl.n. (1:07)
* Sp 1827      Brno hl.n. (8:27) - Břeclav (9:10)
* Sp 1829      Brno hl.n. (10:32) - Znojmo (12:19)
19.8.2018 Sp 1832      Zruč nad Sázavou 16.00, Kácov 16.21-16.26, Ledečko 16.54-16.56, Čerčany 17.47-17.58, Praha hl.n. 18.37
* Sp 1860      Choceň 5:02 - Týniště nad Orlicí 5:27-5:30 - Hradec Králové hl.n. 5:51
* Sp 1861      Hradec Králové hl.n. 5:40 - Choceň 6:21
* Sp 1862      Choceň 6:58 - Týniště nad Orlicí 7:28-7:32 - Hradec Králové hl.n. 7:52
* Sp 1863      Chlumec nad Cidlinou 5:29 - Hradec Králové hl.n. 5:57-6:02 - Týniště nad Orlicí 6:24-6:30 - Choceň 6:54
* Sp 1864      Choceň 12:57 - Týniště nad Orlicí 13:27-13:37 - Hradec Králové hl.n. 13:59
* Sp 1865      Hradec Králové hl.n. 14:02 - Týniště nad Orlicí 14:25-14:32 - Choceň 15:01
* Sp 1866      Choceň 15:02 - Týniště nad Orlicí 15:27-15:37 - Hradec Králové hl.n. 15:59
* Sp 1867      Hradec Králové hl.n. 16:02 - Týniště nad Orlicí 16:25-16:32 - Choceň 16:56
* Sp 1868      Choceň 16:57 - Týniště nad Orlicí 17:27-17:37 - Hradec Králové hl.n. 17:59
6.12.2018 Sp 1901   Rokytka   Praha Masarykovo nádraží 16.12, Kolín 16.54
* Sp 1953      Hradec Králové hl.n. 13:05 - Týniště nad Orlicí 13:27-13:31 - Častolovice 13:40-13:41 - Doudleby nad Orlicí 13:50-13:51 - Letohrad 14:31
* Sp 1957      Hradec Králové hl.n. 15:06 - Týniště nad Orlicí 15:28-15:31 - Častolovice 15:40-15:41 - Doudleby nad Orlicí 15:50-15:51 - Letohrad 16:31
* Sp 1972      Brno hl.n. (13:44) - Česká Třebová (15:13-15:26) - Choceň (15:52)
21.2.2018 Sp 1972      Brno hl.n. (13:44) - Česká Třebová (15:13-15:26) - Choceň (15:52)
* Sp 1975      Česká Třebová (6:39) - Brno hl.n. (8:14)
13.3.2018 Sp 1975      Česká Třebová (6:39) - Brno hl.n. (8:14)
* Os/Sp 1976      Hrušovany u Brna (17:16) - Brno hl.n. (17:40-17:44) - Česká Třebová (19:18)
19.2.2018 Os/Sp 1976      Hrušovany u Brna (17:16) - Brno hl.n. (17:40-17:44) - Česká Třebová (19:18)
* Sp/Os 1977      Česká Třebová (14:50) - Brno hl.n. (16:14-16:27) - Hrušovany u Brna (16:45)
11.1.2018 Sp/Os 1977      Česká Třebová (14:50) - Brno hl.n. (16:14-16:27) - Hrušovany u Brna (16:45)
7.12.2018 Sp/Os 1977      Česká Třebová (14:50) - Brno hl.n. (16:14-16:27) - Hrušovany u Brna (16:45)
* Os 5012      Česká Třebová (13:57), Choceň (14:30- 14:40), Pardubice hl.n. (15:16- 15:32), Kolín (16:20)
* Os 3869      Olomouc hl.n. (23:07), Přerov (23:26)
* Os 3870      Přerov (22:38), Olomouc hl.n. (22:56)
* Os 4021      Brno hl.n. (3:06) - Křenovice horní n. (3:35)
* Os 4021      Brno hl.n. (3:06) - Křenovice horní nádraží (3:35)
* Os 4040      Brno hl.n. (4:04) - Rájec-Jestřebí (4:41)
* Os 4041      Rájec-Jestřebí (5:06) - Brno hl.n. (5:43)
* Os 4042      Křenovice horní nádraží (4:21) - Brno hl.n. (4:55 - 5:06) - Rájec-Jestřebí (5:42)
Strana: 1 2 3 4 5 6































283.94

Našli jste chybu?