vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2018 » Bdmtee 275
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2018 - ČD Bdmtee 275

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bdmtee 275

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
28.4.2018 Ex 112   Porta Moravica   Warszawa Wschodnia 13:39, Bohumín 17:46-18:05, Ostrava hl.n. 18:12-18:14, ... Pardubice hl.n. 20:36-20:38, Kolín 20:58-20:59, Praha hl.n. 21:36
23.12.2017 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10:24, Kolín 11:01-11:02, Pardubice hl.n. 11:21-11:23, ... Ostrava hl.n. 13:46-13:48, Bohumín 13:55-14:19, Kraków Glówny 16:59
12.10.2018 EC 117   Praha   Praha hl.n. 14:24, Kolín 15:01-15:02, Pardubice hl.n. 15:21-15:23, ... Ostrava hl.n. 17:46-17:48, Bohumín 17:55-18:20, Warszawa Wschodnia 22:31
28.4.2018 Ex 141   Landek   Praha hl.n. 8.24, Praha Libeň 8.31, Kolín 9.02, ... Čadca 12.05-12.07, Kysucké Nové Mesto 13.24, Žilina 13.33
14.9.2018 Ex 142   Petr Bezruč   Žilina 10:27, Čadca 10:53-10:55, Návsí 11:10, ... Kolín 14:59, Praha Libeň 15:29, Praha hl.n. 15:36
29.6.2018 Ex 143   Petr Bezruč   Praha hl.n. 12.24, Praha Libeň 12.31, Kolín 13.02, ... Návsí 16.50, Čadca 17.05-17.07, Žilina 17.33
17.12.2017 EC 242   Roháče   Košice 11:07, Kysak 11:19-11:20, Poprad-Tatry 12:14-12:16, ... Olomouc hl.n. 17:11-17:13, Pardubice hl.n. 18:23-18:24, Praha hl.n. 19:18
3.12.2018 ALX/Ex 355   Západní expres   München Hbf 8.43, Regensburg Hbf 10.06-10.14, Schwandorf 10.46-10.54, Domažlice 11.59-12.01, Plzeň hl.n. 12.50-13.01, Praha hl.n. 14.31
28.10.2018 Ex 521   Portáš   Praha hl.n. 17:24, Olomouc hl.n. 19:52-19:54, Vsetín 21:07
17.12.2017 IC 542   Vladislav Vančura   Opava východ 15:48, Ostrava-Svinov 16:09
12.8.2018 Rx 608   Bílina   Praha hl.n. 13:33, Ústí n.L.hl.n. 14:41-14:47, Cheb 17:29
1.8.2018 786      Kolín 15:14, Ústí nad Labem západ 17:15
2.8.2018 787      Ústí nad Labem západ 10:39, Kolín 12:39
2.8.2018 788      Kolín 13:14, Ústí nad Labem západ 15:15
20.4.2018 791      Ústí nad Labem západ 14:39, Kolín 16:39
23.7.2018 794      Kolín 7:14, Ústí nad Labem západ 9:15
10.1.2018 823      Brno hl.n. 6:02, Bohumín 8:33
26.1.2018 823      Brno hl.n. 6:02, Bohumín 8:33
8.3.2018 841      Brno hl.n. 17:02, Bohumín 19:33
2.12.2018 943      Praha hl.n. 7:07 - Nymburk hl.n. 7:53-7:55 - Chlumec nad Cidlinou 8:27-8:29 - Hradec Králové hl.n. 8:51
1.4.2018 Sp 1653      Pardubice hl.n. (7:34) - Lichkov (9:02)
7.3.2018 Sp 1655      Ústí nad Labem hl.n. (12:42) - Roudnice nad Labem (13:10)
11.6.2018 Sp 1668      Rokycany 10.23, Chrást u Plzně 10.33-10.34, Plzeň hl.n. 10.46
1.2.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
3.5.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
4.5.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
16.11.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
21.11.2018 Sp 1695      Karlovy Vary (5:58) - Ústí nad Labem hl.n. (8:08)
29.1.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
9.5.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
28.5.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
5.10.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
3.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
7.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
9.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
27.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
30.11.2018 Sp 1722   Santon   Bylnice (5:05) - Uherské Hradiště (6:27 - 6:35) - Veselí nad Moravou (6:55 - 7:01) - Brno hl.n. (8:34)
3.8.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
4.10.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
2.11.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
6.11.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
8.11.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
29.11.2018 Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
19.8.2018 Sp 1832      Zruč nad Sázavou 16.00, Kácov 16.21-16.26, Ledečko 16.54-16.56, Čerčany 17.47-17.58, Praha hl.n. 18.37
5.9.2018 Sp 1863      Chlumec nad Cidlinou 5:29 - Hradec Králové hl.n. 5:57-6:02 - Týniště nad Orlicí 6:24-6:30 - Choceň 6:54
6.12.2018 Sp 1901   Rokytka   Praha Masarykovo nádraží 16.12, Kolín 16.54
21.2.2018 Sp 1972      Brno hl.n. (13:44) - Česká Třebová (15:13-15:26) - Choceň (15:52)
13.3.2018 Sp 1975      Česká Třebová (6:39) - Brno hl.n. (8:14)
19.2.2018 Os/Sp 1976      Hrušovany u Brna (17:16) - Brno hl.n. (17:40-17:44) - Česká Třebová (19:18)
11.1.2018 Sp/Os 1977      Česká Třebová (14:50) - Brno hl.n. (16:14-16:27) - Hrušovany u Brna (16:45)
7.12.2018 Sp/Os 1977      Česká Třebová (14:50) - Brno hl.n. (16:14-16:27) - Hrušovany u Brna (16:45)
12.1.2018 Os 4202      Olomouc hl.n. (4:24) - Staré Město u U.H. (5:28 - 5:32) - Břeclav (6:26)
26.1.2018 Os 4202      Olomouc hl.n. (4:24) - Staré Město u U.H. (5:28 - 5:32) - Břeclav (6:26)
10.8.2018 Os 4202      Olomouc hl.n. (4:24) - Staré Město u U.H. (5:28 - 5:32) - Břeclav (6:26)
26.1.2018 Os 4205      Břeclav (6:35) - Staré Město u Uh. Hradiště (7:25 - 7:31) - Přerov (8:22)
1.8.2018 Os 4205      Břeclav (6:35) - Staré Město u Uh. Hradiště (7:25 - 7:31) - Přerov (8:22)
10.8.2018 Os 4205      Břeclav (6:35) - Staré Město u Uh. Hradiště (7:25 - 7:31) - Přerov (8:22)
28.12.2017 Os 4208      Přerov (9:40) - St. Město u Uh. Hradiště (10:28 - 10:30) - Břeclav (11:26)
16.9.2018 Os 4209      Břeclav (10:35) - St. Město u Uh. Hradiště (11:25 - 11:31) - Přerov (12:19)
28.8.2018 Os 4221      Břeclav (18:35) - St. Město u Uh. Hradiště (19:25 - 19:31) - Přerov (20:15)
15.11.2018 Os 4289      Břeclav (20:08) - Kúty (20:27)
4.10.2018 Os 4347      Staré Město u Uherského Hradiště (18:23) - Uherský Brod (18:55 - 19:00) - Bojkovice (19:18 - 19:21) - Bojkovice město (19:23)
6.11.2018 Os 4347      Staré Město u Uherského Hradiště (18:23) - Uherský Brod (18:55 - 19:00) - Bojkovice (19:18 - 19:21) - Bojkovice město (19:23)
29.11.2018 Os 4347      Staré Město u Uherského Hradiště (18:23) - Uherský Brod (18:55 - 19:00) - Bojkovice (19:18 - 19:21) - Bojkovice město (19:23)
10.4.2018 Os 4601      Žďár nad Sázavou (4:36) - Tišnov (5:29 - 5:30) - ... - Vranovice (6:42 - 6:43) - Břeclav (7:20)
9.5.2018 Os 4612      Zaječí (5:56) - Šakvice (6:01 - 6:06) - Brno hl.n. (6:49 - 6:53) - Tišnov (7:29)
29.10.2018 Os 4612      Zaječí (5:56) - Šakvice (6:01 - 6:06) - Brno hl.n. (6:49 - 6:53) - Tišnov (7:29)
16.9.2018 Os 4613      Tišnov (8:30) - Brno hl.n. (9:07 - 9:10) - Břeclav (10:15)
4.12.2018 Os 4628      Břeclav (17:10) - Brno hl.n. (18:19 - 18:23) - Tišnov (18:59)
29.5.2018 Os 4640      Břeclav (4:35) - Brno hl.n. (5:32)
10.4.2018 Os 4642      Břeclav (8:10) - Brno hl.n. (9:19)
25.4.2018 Os 4750      Křenovice horní n. (14:54) - Brno hl.n. (15:26 - 15:29) - Skalice nad Svitavou (16:18)
2.10.2018 Os 4918      Vranovice (19:17) - Brno hl.n. (19:49 - 19:53) - ... - Křižanov (21:01 - 21:02) - Žďár nad Sázavou (21:23)
29.5.2018 Os 4952      Brno hl.n. (5:35) - Tišnov (6:14)
5.1.2018 Os 4976      Brno hl.n. (15:35) - Tišnov (16:14)
24.4.2018 Os 4976      Brno hl.n. (15:35) - Tišnov (16:14)
16.7.2018 Os 5003      Kolín (5:42), Pardubice hl.n. (6:29- 6:44), Choceň (7:30- 7:32), Česká Třebová (7:57)
18.7.2018 Os 5003      Kolín (5:42), Pardubice hl.n. (6:29- 6:44), Choceň (7:30- 7:32), Česká Třebová (7:57)
28.9.2018 Os 5003      Kolín (5:42), Pardubice hl.n. (6:29- 6:44), Choceň (7:30- 7:32), Česká Třebová (7:57)
28.9.2018 Os 5006      Česká Třebová (7:57), Choceň (8:30- 8:40), Pardubice hl.n.(9:16- 9:32), Kolín (10:22)
4.9.2018 Os 5007      Kolín (11:42), Pardubice hl.n. (12:29- 12:44), Choceň (13:20- 13:32), Česká Třebová (13:57)
1.12.2018 Os 5008      Česká Třebová (9:57), Choceň (10:30- 10:40), Pardubice hl.n. (11:16- 11:32), Kolín (12:20)
1.12.2018 Os 5010      Česká Třebová (11:57), Choceň (12:14- 12:40), Pardubice hl.n. (13:16- 13:26), Kolín (14:20)
17.2.2019 Os 5010      Česká Třebová (11:57), Choceň (12:14- 12:40), Pardubice hl.n. (13:16- 13:26), Kolín (14:20)
12.8.2018 Os 5013      Kolín (15:42), Pardubice hl.n. (16:29- 16:44), Choceň 17:20- 17:32), Česká Třebová (17:57)
30.9.2018 Os 5013      Kolín (15:42), Pardubice hl.n. (16:29- 16:44), Choceň 17:20- 17:32), Česká Třebová (17:57)
6.12.2018 Os 5015      Kolín (17:40), Pardubice hl.n. (18:29- 18:44), Choceň (19:20- 19:32), Česká Třebová (19:57)
6.12.2018 Os 5024      Česká Třebová (14:25), Choceň (14:50- 15:40), Pardubice hl.n. (16:16- 16:32), Kolín (17:22)
2.8.2018 Os 5201      Chlumec nad Cidlinou 5:50 - Hradec Králové hl.n. 6:25-6:39 - Týniště nad Orlicí 7:05
2.8.2018 Os 5600      Choceň 6:27 - Týniště nad Orlicí 6:58-7:09 - Hradec Králové hl.n. 7:36
3.9.2018 Os 5604      Choceň 11:01 - Týniště nad Orlicí 11:27-11:31 - Hradec Králové hl.n. 11:55
17.11.2018 Os 5605      Hradec Králové hl.n. 10:03 - Týniště nad Orlicí 10:27-10:31 - Choceň 10:56
17.11.2018 Os 5606      Choceň 12:57 - Týniště nad Orlicí 13:27-13:32 - Hradec Králové hl.n. 13:57
15.7.2018 Os 6408      Lysá nad Labem (10:19) - Všetaty (10:42 - 10:43) - ... - Litoměřice město (11:25 - 11:26) - Ústí nad Labem západ (11:51)
18.7.2018 Os 6408      Lysá nad Labem (10:19) - Všetaty (10:42 - 10:43) - ... - Litoměřice město (11:25 - 11:26) - Ústí nad Labem západ (11:51)
15.7.2018 Os 6409      Ústí nad Labem západ (10:03) - Litoměřice město (10:29 - 10:30) - ... - Všetaty (11:11 - 11:12) - Lysá nad Labem (11:36)
14.12.2017 Os 6411      Ústí n.Labem západ 12.03, Mělník 13.02-13.03, Všetaty 13.11-13.12, Lysá n.Labem 13.36
22.6.2018 Os 6415      Ústí nad Labem západ (16:03) - Litoměřice město (16:29 - 16:30) - ... - Všetaty (17:11 - 17:12) - Lysá nad Labem (17:36)
6.11.2018 Os 6658      Děčín hl.n. (14:35) - Česká Kamenice (15:05 - 15:06) - Rumburk (15:51)
29.8.2018 Os 7166      Lichkov (10:33) - Ústí nad Orlicí (11:19)
Strana: 1 2































321.62
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?