vagonWEB

Železniční osobní vozy

Řazení vlaků 2018 - ČD B 249

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD B 249

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
20.5.2018 EC 102   Polonia   Wien Hbf 14.10, Břeclav 15.04-15.11, Přerov 16.07-16.09, ... Katowice 18.35-18.53, Warszawa Centralna 21.20-21.25, Warszawa Wschodnia 21.31
20.6.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
15.12.2017 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
30.12.2017 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
27.1.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
31.1.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
19.3.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
20.4.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
15.6.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
23.12.2017 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10:24, Kolín 11:01-11:02, Pardubice hl.n. 11:21-11:23, ... Ostrava hl.n. 13:46-13:48, Bohumín 13:55-14:19, Kraków Glówny 16:59
9.2.2018 EC 115   Cracovia   Praha hl.n. 10:24, Kolín 11:01-11:02, Pardubice hl.n. 11:21-11:23, ... Ostrava hl.n. 13:46-13:48, Bohumín 13:55-14:19, Kraków Glówny 16:59
16.12.2017 EC 117   Praha   Praha hl.n. 14:24, Kolín 15:01-15:02, Pardubice hl.n. 15:21-15:23, ... Ostrava hl.n. 17:46-17:48, Bohumín 17:55-18:20, Warszawa Wschodnia 22:31
26.1.2018 EC 117   Praha   Praha hl.n. 14:24, Kolín 15:01-15:02, Pardubice hl.n. 15:21-15:23, ... Ostrava hl.n. 17:46-17:48, Bohumín 17:55-18:20, Warszawa Wschodnia 22:31
9.2.2018 EC 117   Praha   Praha hl.n. 14:24, Kolín 15:01-15:02, Pardubice hl.n. 15:21-15:23, ... Ostrava hl.n. 17:46-17:48, Bohumín 17:55-18:20, Warszawa Wschodnia 22:31
23.2.2018 EC 117   Praha   Praha hl.n. 14:24, Kolín 15:01-15:02, Pardubice hl.n. 15:21-15:23, ... Ostrava hl.n. 17:46-17:48, Bohumín 17:55-18:20, Warszawa Wschodnia 22:31
1.1.2018 Ex 120   Hradčany   Žilina 17.19, Púchov 18.02-18.14, Horní Lideč 18.37-18.39, Olomouc hl.n. 20.06-20.08, Praha hl.n. 22.45
28.1.2018 Ex 120   Hradčany   Žilina 17.19, Púchov 18.02-18.14, Horní Lideč 18.37-18.39, Olomouc hl.n. 20.06-20.08, Praha hl.n. 22.45
26.2.2018 Ex 120   Hradčany   Žilina 17.19, Púchov 18.02-18.14, Horní Lideč 18.37-18.39, Olomouc hl.n. 20.06-20.08, Praha hl.n. 22.45
23.12.2017 Ex 121   Hradčany   Praha hl.n. 5.24, Olomouc hl.n. 7.50-7.54, Horní Lideč 9.21-9.23, Púchov 9.46-9.58, Žilina 10.41
23.12.2017 Ex 123   Fatra   Praha hl.n. 7.24, Olomouc hl.n. 9.50-9.54, Horní Lideč 11.21-11.23, Púchov 11.46-11.58, Žilina 12.41
2.4.2018 Ex 124   Radhošť   Žilina 13.19, Púchov 14.02-14.14, Horní Lideč 14.37-14.39, Olomouc hl.n. 16.06-16.08, Praha hl.n. 18.36
23.12.2017 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
28.4.2018 Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9.24, Olomouc hl.n. 11.50-11.54, Horní Lideč 13.21-13.23, Púchov 13.46-13.58, Žilina 14.41
8.5.2018 Ex 126   Bečva   Žilina 11.19, Vsetín 12.55-12.56, Olomouc hl.n. 14.06-14.08, Pardubice hl.n. 15.36-15.38, Praha hl.n. 16.36
23.12.2017 Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11.24, Olomouc hl.n. 13.50-13.54, Horní Lideč 15.21-15.23, Púchov 15.46-15.58, Žilina 16.41
3.6.2018 Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11.24, Olomouc hl.n. 13.50-13.54, Horní Lideč 15.21-15.23, Púchov 15.46-15.58, Žilina 16.41
1.1.2018 Ex 140   Landek   Žilina 14.27, Čadca 14.53-14.55, Návsí 15.10, ... Kolín 18.59, Praha Libeň 19.29, Praha hl.n. 19.36
17.3.2018 Ex 140   Landek   Žilina 14.27, Čadca 14.53-14.55, Návsí 15.10, ... Kolín 18.59, Praha Libeň 19.29, Praha hl.n. 19.36
25.3.2018 Ex 140   Landek   Žilina 14.27, Čadca 14.53-14.55, Návsí 15.10, ... Kolín 18.59, Praha Libeň 19.29, Praha hl.n. 19.36
13.5.2018 Ex 140   Landek   Žilina 14.27, Čadca 14.53-14.55, Návsí 15.10, ... Kolín 18.59, Praha Libeň 19.29, Praha hl.n. 19.36
23.12.2017 Ex 141   Landek   Praha hl.n. 8.24, Praha Libeň 8.31, Kolín 9.02, ... Čadca 12.05-12.07, Kysucké Nové Mesto 13.24, Žilina 13.33
28.4.2018 Ex 141   Landek   Praha hl.n. 8.24, Praha Libeň 8.31, Kolín 9.02, ... Čadca 12.05-12.07, Kysucké Nové Mesto 13.24, Žilina 13.33
19.6.2018 Ex 141   Landek   Praha hl.n. 8.24, Praha Libeň 8.31, Kolín 9.02, ... Čadca 12.05-12.07, Kysucké Nové Mesto 13.24, Žilina 13.33
23.12.2017 Ex 143   Petr Bezruč   Praha hl.n. 12.24, Praha Libeň 12.31, Kolín 13.02, ... Návsí 16.50, Čadca 17.05-17.07, Žilina 17.33
29.3.2018 Ex 143   Petr Bezruč   Praha hl.n. 12.24, Praha Libeň 12.31, Kolín 13.02, ... Návsí 16.50, Čadca 17.05-17.07, Žilina 17.33
2.1.2018 Ex/EC 144   Jan Perner   Žilina 6:27, Čadca 6:53-6:55, Návsí 7:10, ... Kolín 10:59, Praha Libeň 11:29, Praha hl.n. 11:36
9.3.2018 EC/Ex 145   Jan Perner   Praha hl.n. 16.24, Praha Libeň 16.31, Kolín 17.02, ... Návsí 20.50, Čadca 21.05-21.07, Žilina 21.33
4.5.2018 EC/Ex 145   Jan Perner   Praha hl.n. 16.24, Praha Libeň 16.31, Kolín 17.02, ... Návsí 20.50, Čadca 21.05-21.07, Žilina 21.33
26.12.2017 EC 242   Roháče   Košice 11:07, Kysak 11:19-11:20, Poprad-Tatry 12:14-12:16, ... Olomouc hl.n. 17:11-17:13, Pardubice hl.n. 18:23-18:24, Praha hl.n. 19:18
19.1.2018 EC 243   Roháče   Praha hl.n. 13:11, Pardubice hl.n. 14:04-14:05, Olomouc hl.n. 15:18-15:20, ... Poprad-Tatry 19:57-19:59, Kysak 20:54-20:55, Košice 21:07
1.6.2018 EC 243   Roháče   Praha hl.n. 13:11, Pardubice hl.n. 14:04-14:05, Olomouc hl.n. 15:18-15:20, ... Poprad-Tatry 19:57-19:59, Kysak 20:54-20:55, Košice 21:07
6.5.2018 Ex/ALX 350   Západní expres   Praha hl.n. 17.33, Plzeň hl.n. 18.58-19.10, Domažlice 19.59-20.01, Schwandorf 21.05-21.17, Regensburg Hbf 21.49-21.57, München Hbf 23.18
10.12.2017 Ex/ALX 352   Západní expres   Praha hl.n. 15.33, Plzeň hl.n. 16.58-17.10, Domažlice 17.59-18.01, Schwandorf 19.04-19.17, Regensburg Hbf 19.45-19.53, München Hbf 21.18
12.12.2017 Ex/ALX 352   Západní expres   Praha hl.n. 15.33, Plzeň hl.n. 16.58-17.10, Domažlice 17.59-18.01, Schwandorf 19.04-19.17, Regensburg Hbf 19.45-19.53, München Hbf 21.18
1.1.2018 Ex/ALX 352   Západní expres   Praha hl.n. 15.33, Plzeň hl.n. 16.58-17.10, Domažlice 17.59-18.01, Schwandorf 19.04-19.17, Regensburg Hbf 19.45-19.53, München Hbf 21.18
15.12.2017 ALX/Ex 353   Západní expres   München Hbf 6.42, Regensburg Hbf 8.05-8.14, Schwandorf 8.46-8.54, Domažlice 9.59-10.01, Plzeň hl.n. 10.50-11.01, Praha hl.n. 12.31
25.12.2017 Ex/ALX 358   Západní expres   Praha hl.n. 9.33, Plzeň hl.n. 10.58-11.10, Domažlice 11.59-12.01, Schwandorf 13.04-13.17, Regensburg Hbf 13.45-13.53, München Hbf 15.18
24.12.2017 ALX/Ex 359   Západní expres   München Hbf 12.43, Regensburg Hbf 14.06-14.14, Schwandorf 14.46-14.54, Domažlice 15.59-16.01, Plzeň hl.n. 16.50-17.01, Praha hl.n. 18.31
1.1.2018 ALX/Ex 359   Západní expres   München Hbf 12.43, Regensburg Hbf 14.06-14.14, Schwandorf 14.46-14.54, Domažlice 15.59-16.01, Plzeň hl.n. 16.50-17.01, Praha hl.n. 18.31
4.1.2018 ALX/Ex 359   Západní expres   München Hbf 12.43, Regensburg Hbf 14.06-14.14, Schwandorf 14.46-14.54, Domažlice 15.59-16.01, Plzeň hl.n. 16.50-17.01, Praha hl.n. 18.31
23.12.2017 ALX/Ex 361   Západní expres   München Hbf 14.43, Regensburg Hbf 16.06-16.14, Schwandorf 16.46-16.54, Domažlice 17.59-18.01, Plzeň hl.n. 18.50-19.01, Praha hl.n. 20.31
15.6.2018 ALX/Ex 363   Západní expres   München Hbf 16.43, Regensburg Hbf 18.06-18.14, Schwandorf 18.46-18.54, Domažlice 19.59-20.01, Plzeň hl.n. 20.50-21.01, Praha hl.n. 22.31
* 402   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:19-20:20, Racibórz 20:39-20:40, ... Gdynia Glówna 7:57-8:21, Lebork 9:38-9:52, Leba 10:38
* 403   Wydmy   Leba 20:18, Lebork 21:11-21:12, Gdynia Glówna 22:11-22:35, ... Racibórz 9:28-9:29, Chalupki 9:51-9:52, Bohumín 9:58
1.4.2018 Ex 520   Portáš   Vsetín 6:52, Olomouc hl.n. 8:06-8:08, Praha hl.n. 10:36
5.1.2018 Ex 521   Portáš   Praha hl.n. 17:24, Olomouc hl.n. 19:52-19:54, Vsetín 21:07
6.1.2018 Ex 522   Helfštýn   Vsetín 4:56, Olomouc hl.n. 6:06-6:08, Praha hl.n. 8:36
* Ex 530   Jižní expres   České Budějovice 16.53, Praha hl.n. 18.57
* Ex 531   Jižní expres   Praha-Holešovice 7.48, Praha hl.n. 7.57-8.01, České Budějovice 10.08-10.19, Český Krumlov 10.55
* Ex 533   Jižní expres   Praha-Holešovice 14.48, Praha hl.n. 14.57-15.01, České Budějovice 17.08
* Ex 534   Jižní expres   České Budějovice 7.55, Praha hl.n. 9.57-10.00, Praha-Holešovice 10.08
* Ex 535   Jižní expres   Praha hl.n. 16.01, České Budějovice 18.03
* Ex 536   Budvar   České Budějovice 6.55, Praha hl.n. 8.57-9.00, Praha-Holešovice 9.08
* Ex 538   Jižní expres   České Budějovice 5.55, Praha hl.n. 7.57-8.00, Praha-Holešovice 8.08
* Ex 539   Jižní expres   Praha hl.n. 19.01, České Budějovice 21.03
1.6.2018 IC 543   Vladislav Vančura   Ostrava-Svinov 16:19, Opava východ 16:40
16.1.2018 Ex 544   Hutník   Návsí 5:01, Český Těšín 5:17-5:18, Bohumín 5:55-5:57, ... Pardubice hl.n. 8:36-8:38, Kolín 8:58-8:59, Praha hl.n. 9:36
2.3.2018 Ex 545   Hutník   Praha hl.n. 18:24, Kolín 19:01-19:02, Pardubice hl.n. 19:21-19:23, ... Bohumín 22:00-22:02, Český Těšín 22:39-22:40, Návsí 22:58
17.4.2018 IC 546   Ostravan   Bohumín 3:51, Ostrava hl.n. 3:58-4:00, Ostrava-Svinov 4:06-4:08, ... Česká Třebová 5:53-5:54, Pardubice hl.n. 6:27-6:29, Praha hl.n. 7:23
16.4.2018 IC 547   Ostravan   Praha hl.n. 23:49, Kolín 0:26-0:27, Pardubice hl.n. 0:46-0:48, ... Ostrava-Svinov 2:58-3:00, Ostrava hl.n. 3:07-3:09, Bohumín 3:16
6.3.2018 IC 572   Metropolitan   Břeclav 5:07, Brno hl.n. 5:36-5:38, Praha hl.n. 8:07
14.5.2018 Ex 590   Slezan   Břeclav 7:11, Přerov 8:07-8:09, Ostrava hl.n. 8:59-9:01, Bohumín 9:08
* 601      Kadaň-Prunéřov 4:53, Ústí n.L.hl.n. 6:07-6:13, Praha hl.n. 7:24
18.6.2018 Rx 604   Krušnohor   Praha hl.n. 17:33, Ústí n.L.hl.n. 18:41-18:47, Cheb 21:31
3.5.2018 Rx 607   Salubia   Cheb 8:29, Ústí n.L.hl.n. 11:10-11:16, Praha hl.n. 12:24
19.5.2018 Rx 607   Salubia   Cheb 8:29, Ústí n.L.hl.n. 11:10-11:16, Praha hl.n. 12:24
24.2.2018 Rx 608   Bílina   Praha hl.n. 13:33, Ústí n.L.hl.n. 14:41-14:47, Cheb 17:29
31.3.2018 Rx 608   Bílina   Praha hl.n. 13:33, Ústí n.L.hl.n. 14:41-14:47, Cheb 17:29
9.6.2018 Rx 608   Bílina   Praha hl.n. 13:33, Ústí n.L.hl.n. 14:41-14:47, Cheb 17:29
19.5.2018 Rx 609   Bílina   Cheb 10:29, Ústí n.L.hl.n. 13:10-13:16, Praha hl.n. 14:24
26.5.2018 Rx 609   Bílina   Cheb 10:29, Ústí n.L.hl.n. 13:10-13:16, Praha hl.n. 14:24
28.4.2018 Rx 610   Karlex   Praha hl.n. 11:33, Ústí n.L.hl.n. 12:41-12:47, Cheb 15:29
9.6.2018 Rx 610   Karlex   Praha hl.n. 11:33, Ústí n.L.hl.n. 12:41-12:47, Cheb 15:29
19.5.2018 Rx 612   Svatava   Praha hl.n. 9:33, Ústí n.L.hl.n. 10:41-10:47, Cheb 13:29
3.5.2018 Rx 614   Ohře   Praha hl.n. 7:33, Ústí n.L.hl.n. 8:41-8:47, Cheb 11:29
19.5.2018 Rx 614   Ohře   Praha hl.n. 7:33, Ústí n.L.hl.n. 8:41-8:47, Cheb 11:29
10.12.2017 Rx 615   Ohře   Cheb 16:29, Ústí n.L.hl.n. 19:10-19:16, Praha hl.n. 20:24
28.4.2018 Rx 615   Ohře   Cheb 16:29, Ústí n.L.hl.n. 19:10-19:16, Praha hl.n. 20:24
9.5.2018 Rx 616   Egrensis   Praha hl.n. 5:21, Ústí n.L.hl.n. 6:40-6:47, Cheb 9:29
26.5.2018 Rx 616   Egrensis   Praha hl.n. 5:21, Ústí n.L.hl.n. 6:40-6:47, Cheb 9:29
* 650   Jihlava   Brno hl.n. 19:27, Jihlava 21:17
* 651   Jihlava   České Budějovice 4:15, Jihlava 6:33-6:40, Brno hl.n. 8:30
* 652   Junák   Brno hl.n. 17:27, Jihlava 19:18-19:30, České Budějovice 21:49
* 653   Junák   Strakonice 4:57, České Budějovice 5:49-6:07, Jihlava 8:33-8:40, Brno hl.n. 10:30
* 654   Hejtman   Havlíčkův Brod 7:00, Jihlava 7:22-7:25, České Budějovice 9:47-10:04, Plzeň hl.n. 11:57
12.1.2018 654   Hejtman   Havlíčkův Brod 7:00, Jihlava 7:22-7:25, České Budějovice 9:47-10:04, Plzeň hl.n. 11:57
* 655   Hejtman   Plzeň hl.n. 16:02, České Budějovice 17:55-18:07, Jihlava 20:27-20:34, Havlíčkův Brod 20:56
* 656   Josef Skupa   Jihlava 5:25, České Budějovice 7:47-8:04, Plzeň hl.n 9:57
* 657   Josef Skupa   Plzeň hl.n. 18:02, České Budějovice 19:55
* 658   Karel Klostermann   České Budějovice 6:04, Plzeň hl.n. 7:57
Strana: 1 2 3 4 5 6 7































294.43

Našli jste chybu?