vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2018 - ČD 814

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD 814

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
15.10.2018 Ex 554   Západní expres   Praha hl.n. 16:33, Plzeň hl.n. 17:58-18:05, Cheb 19:27
5.7.2018 Ex 559   Západní expres   Cheb 12:33, Plzeň hl.n. 13:54-14:01, Praha hl.n. 15:31
15.10.2018 Ex 565   Západní expres   Cheb 19:35, Plzeň hl.n. 20:55
22.5.2018 Rx 615   Ohře   Cheb 16:29, Ústí n.L.hl.n. 19:10-19:16, Praha hl.n. 20:24
* Rx 770   Švihov   Praha hl.n. 10:03, Plzeň hl.n. 11:45-11:50, Klatovy 12:41-12:51, Janovice nad Úhlavou 12:59-13:01, Žel.Ruda-Alžbětín 13:55
20.12.2017 Rx 770   Švihov   Praha hl.n. 10:03, Plzeň hl.n. 11:45-11:50, Klatovy 12:41-12:51, Janovice nad Úhlavou 12:59-13:01, Žel.Ruda-Alžbětín 13:55
* Rx 775      Žel.Ruda-Alžbětín 16:08, Janovice nad Úhlavou 17:00-17:02, Klatovy 17:10-17:17, Plzeň hl.n.os.n. 18:10-18:13, Praha hl.n. 20:01
16.12.2017 Rx 775      Žel.Ruda-Alžbětín 16:08, Janovice nad Úhlavou 17:00-17:02, Klatovy 17:10-17:17, Plzeň hl.n.os.n. 18:10-18:13, Praha hl.n. 20:01
* Rx 776      Praha hl.n. 6:03, Plzeň hl.n. 7:45-7:50, Klatovy 8:41-8:51, Žel.Ruda-Alžbětín 9:55
26.9.2018 949   Dobrošov   Praha hl.n. 17:07 - Nymburk hl.n. 17:53-17:55 - Chlumec nad Cidlinou 18:27-18:29 - ... - Starkoč 19:36-19:42 - Václavice 19:48-19:50 Náchod 19:57-20:00 - Meziměstí 20:39
15.9.2018 950   Dobrošov   Meziměstí 4:26 - Náchod 5:01-5:03 - Václavice 5:10-5:12 - ... - Chlumec nad Cidlinou 6:27-6:28 - Nymburk hl.n. 7:00-7:01 - Praha hl.n. 7:49
27.9.2018 950   Dobrošov   Meziměstí 4:26 - Náchod 5:01-5:03 - Václavice 5:10-5:12 - ... - Chlumec nad Cidlinou 6:27-6:28 - Nymburk hl.n. 7:00-7:01 - Praha hl.n. 7:49
6.10.2018 950   Dobrošov   Meziměstí 4:26 - Náchod 5:01-5:03 - Václavice 5:10-5:12 - ... - Chlumec nad Cidlinou 6:27-6:28 - Nymburk hl.n. 7:00-7:01 - Praha hl.n. 7:49
23.11.2018 950   Dobrošov   Meziměstí 4:26 - Náchod 5:01-5:03 - Václavice 5:10-5:12 - ... - Chlumec nad Cidlinou 6:27-6:28 - Nymburk hl.n. 7:00-7:01 - Praha hl.n. 7:49
* 1126      Ostrava-Svinov 12:00, Opava východ 12:24-12:28, Krnov 12:56-13:05, Bruntál 13:31-13:34, Olomouc hl.n. 14:52
* 1133      Olomouc hl.n. 17:05, Bruntál 18:23-18:26, Krnov 18:51-19:06, Opava východ 19:33-19:37, Ostrava-Svinov 20:03
4.3.2018 1133      Olomouc hl.n. 17:05, Bruntál 18:23-18:26, Krnov 18:51-19:06, Opava východ 19:33-19:37, Ostrava-Svinov 20:03
* 1232      Praha-Bubny Vltavská 7.05, Rakovník 8.33
* 1234      Praha-Bubny Vltavská 6.50, Rakovník 8.33
* 1260      Pardubice hl.n. 21:03, Pardubice-Ros.n.Lab. 21:06-21:08, Železný Brod 22:57-23:01, Liberec 23:56
* 1262      Pardubice hl.n. 19:03, Pardubice-Ros.n.Lab. 19:06-19:08, Liberec 21:56
* 1264      Pardubice hl.n. 17:03, Pardubice-Ros.n.Lab. 17:06-17:08, Jaroměř 17:40-17:42, Liberec 19:56
* 1265      Liberec 8:02, Turnov 8:39-8:42, Pardubice hl.n. 10:55
* 1268      Pardubice hl.n. 13:03, Pardubice-Ros.n.Lab. 13:06-13:08, Liberec 15:56
* 1272      Pardubice hl.n. 9:03, Pardubice-Ros.n.Lab. 9:06-9:08, Liberec 11:56
* 1274      Pardubice hl.n. 7:02, Pardubice-Ros.n.Lab. 7:05-7:07, Liberec 9:56
* Sp 1648      Hanušovice (18:02) - Ústí nad Orlicí (19:19)
* Sp 1649      Ústí nad Orlicí (16:41) - Hanušovice (17:58)
* Sp 1652      Lichkov (16:52) - Pardubice hl.n. (18:08)
* Sp 1673      Jirkov (6:06) - Lužná u Rakovníka (7:29 - 7:35) - Rakovník (7:46)
* Sp 1675      Jirkov (8:02) - Lužná u Rakovníka (9:29)
* Sp 1676      Lužná u Rakovníka (10:23) - Jirkov (11:51)
* Sp 1677      Jirkov (12:02) - Lužná u Rakovníka (13:29)
6.1.2018 Sp 1677      Jirkov (12:02) - Lužná u Rakovníka (13:29)
* Sp 1678      Lužná u Rakovníka (14:23) - Jirkov (15:51)
15.12.2017 Sp 1678      Lužná u Rakovníka (14:23) - Jirkov (15:51)
* Sp 1679      Jirkov (16:02) - Lužná u Rakovníka (17:29)
* Sp 1680      Lužná u Rakovníka (18:23) - Jirkov (19:51)
27.4.2018 Sp 1694      Ústí nad Labem hl.n. (13:46) - Cheb (17:07)
* Sp 1721   Litava   Brno hl.n. (7:35) - Veselí nad Moravou (8:59 - 9:03) - Staré Město u Uherského Hradiště (9:28)
* Sp 1723   Santon   Brno hl.n. (9:28) - Veselí nad Moravou (10:58 - 11:02) - Staré Město u Uherského Hradiště (11:27)
* Sp 1724   Kyjovka   Staré Město u Uherského Hradiště (8:33) - Veselí nad Moravou (8:59 - 9:01) - Brno hl.n. (10:33)
* Sp 1732   Žuráň   Staré Město u Uherského Hradiště (16:33) - Veselí nad Moravou (16:59 - 17:01) - Brno hl.n. (18:33)
* Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí n. Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (19:58 - 20:00) - Bylnice (20:36)
* Sp 1738      Bylnice (19:25) - Veselí nad Moravou (20:59 - 21:01) - Brno hl.n. (22:33)
* Sp 1740      Starkoč 6:42 - Václavice 6:46-6:48 - Náchod 6:55-7:01 - Meziměstí 7:39-7:42 - Broumov 7:56
10.6.2018 Sp 1740      Starkoč 6:42 - Václavice 6:46-6:48 - Náchod 6:55-7:01 - Meziměstí 7:39-7:42 - Broumov 7:56
* Sp 1741      Broumov (5:00) - Meziměstí (5:15-5:18) - Náchod (5:59-6:03) - Václavice (6:11-6:13) - Starkoč (6:17)
* Sp 1742      Starkoč 7:42 - Václavice 7:46-7:48 - Náchod 7:55-8:01 - Meziměstí 8:41-8:44 - Broumov 8:58
* Sp 1744      Starkoč 9:42 - Václavice 9:46-9:48 - Náchod 9:55-10:01 - Meziměstí 10:39-10:42 - Broumov 10:58
* Sp 1746      Starkoč 9:42 - Václavice 9:46-9:48 - Náchod 9:55-10:01 - Meziměstí 10:39-10:42 - Broumov 10:58
10.8.2018 Sp 1746      Starkoč 9:42 - Václavice 9:46-9:48 - Náchod 9:55-10:01 - Meziměstí 10:39-10:42 - Broumov 10:58
10.8.2018 Sp 1748      Starkoč 10:42 - Václavice 10:46-10:48 - Náchod 10:55-11:01 - Meziměstí 11:39-11:44 - Broumov 11:56
8.9.2018 Sp 1748      Starkoč 10:42 - Václavice 10:46-10:48 - Náchod 10:55-11:01 - Meziměstí 11:39-11:44 - Broumov 11:56
10.8.2018 Sp 1751      Broumov (10:02) - Meziměstí (10:17-10:20) - Náchod (10:59-11:05) - Václavice (11:13-11:15) - Starkoč (11:19)
* Sp 1767      Broumov (18:02) - Meziměstí (18:17-18:20) - Náchod (18:59-19:03) - Václavice (19:11-19:13) - Starkoč (19:17)
* Sp 1781      Trutnov hl.n. 4:40 - Starkoč 5:17
30.6.2018 Sp 1788      Hradec Králové hl.n. 13:00 - Trutnov hl.n. 14:17
13.2.2018 Sp 1871      Meziměstí 5:31 - Náchod 6:19-6:22 - Václavice 6:29-6:30 - Nové Město nad Metují 6:35-6:36 - Týniště nad Orlicí 7:00-7:01 - Choceň 7:21
* Sp 1878      Praha-Bubny Vltavská 8.05, Kladno-Ostrovec 8.49
* Sp 1879      Kladno-Dubí 5.16, Praha-Bubny Vltavská 6.14
* Sp 1880      Praha-Bubny Vltavská 10.05, Kladno-Ostrovec 10.49
16.1.2018 Sp 1880      Praha-Bubny Vltavská 10.05, Kladno-Ostrovec 10.49
* Sp 1882      Praha-Bubny Vltavská 12.05, Kladno-Ostrovec 12.49
* Sp 1883      Rakovník západ 6.13, Praha-Bubny Vltavská 7.50
* Sp 1884      Praha-Bubny Vltavská 14.05, Kladno-Ostrovec 14.49
* Sp 1885      Kladno-Ostrovec 7.42, Praha-Bubny Vltavská 8.31
* Sp 1886      Praha-Bubny Vltavská 15.21, Kladno-Ostrovec 16.16
* Sp 1887      Kladno-Ostrovec 9.05, Praha-Bubny Vltavská 9.49
* Sp 1888      Praha-Bubny Vltavská 16.05, Kladno-Ostrovec 16.49
* Sp 1889      Kladno-Ostrovec 11.05, Praha-Bubny Vltavská 11.49
* Sp 1890      Praha-Bubny Vltavská 16.21, Rakovník 18.05
* Sp 1891      Kralupy nad Vltavou 12.32, Praha-Bubny Vltavská 13.49
* Sp 1892      Praha-Bubny Vltavská 17.21, Kladno-Ostrovec 18.16
* Sp 1893      Kralupy nad Vltavou 14.32, Praha-Bubny Vltavská 15.49
* Sp 1894      Praha-Bubny Vltavská 18.05, Kladno-Ostrovec 18.49
* Sp 1895      Kladno-Ostrovec 17.03, Praha-Bubny Vltavská 17.49
* Sp 1896      Praha-Bubny Vltavská 18.21, Kladno-Ostrovec 19.16
* Sp 1897      Kralupy nad Vltavou 18.32, Praha-Bubny Vltavská 19.49
* Sp 1898      Praha-Bubny Vltavská 20.05, Kladno-Ostrovec 20.49
* Sp 1899      Kralupy nad Vltavou 20.32, Praha-Bubny Vltavská 21.49
* Sp 1907      Kladno-Ostrovec 12.05 - Praha-Bubny Vltavská 12.49
* Sp 1912      Praha-Bubny Vltavská 22.05, Kladno-Dubí 23.02
* Sp 1938      Jičín (6:27) - Nymburk hl.n. (7:21)
14.6.2018 Sp 1938      Jičín (6:27) - Nymburk hl.n. (7:21)
* Sp 1939      Nymburk hl.n. (18:20) - Jičín (19:20)
* Sp 1994      Česká Kamenice (3:54) - Děčín hl.n. (4:22)
* Sp 1995      Děčín hl.n. (1:04) - Česká Kamenice (1:32)
* Os/R 2189      České Velenice 07.30, Gmünd 07.34
20.3.2018 Os/R 2189      České Velenice 07.30, Gmünd 07.34
21.3.2018 Os/R 2189      České Velenice 07.30, Gmünd 07.34
22.3.2018 Os/R 2189      České Velenice 07.30, Gmünd 07.34
23.3.2018 Os/R 2189      České Velenice 07.30, Gmünd 07.34
* Os/R 2265      Znojmo (5:30) - Retz (5:50
* R/Os 2274      Retz (6:30) - Znojmo (6:49)
* Os/R 2277      Znojmo (19:50) - Retz (20:09)
* R/Os 2278      Retz (20:15) - Znojmo (20:36)
* Os 2733      Strážnice (6:49) - Veselí nad Moravou (6:59)
* Os 2734      Kyjov (6:06) - Veselí nad Moravou (6:34 - 6:37) - Strážnice (6:46)
26.5.2018 Os 3201      Hranice na Moravě (5:30) - Střelná (6:46)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19































349.57

Našli jste chybu?