vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2018 - PKPIC EP07

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
* D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
13.6.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
30.8.2018 403   Wydmy   Bohumín 20:12, Chalupki 20:19-20:20, Racibórz 20:39-20:40, ... Gdynia Glówna 7:57-8:21, Lebork 9:38-9:52, Leba 10:38
* EN 404   Vltava   Moskva Bel. 20.00, Vyazma 22.32-22.55, Orsha C. 1.50-2.05, ... Warszawa C. 12.45-12.52, Katowice 16.15-16.18, Bohumín 17.38
* EN 405   Vltava   Bohumín 10.20, Katowice 11.35-11.38, Warszawa C. 14.55-15.00, ... Smolensk 7.15-7.19, Vyazma 8.58-9.21, Moskva Bel. 11.45
31.10.2018 EN 405   Vltava   Bohumín 10.20, Katowice 11.35-11.38, Warszawa C. 14.55-15.00, ... Smolensk 7.15-7.19, Vyazma 8.58-9.21, Moskva Bel. 11.45
* EN 408      Nice Ville 9.30, Monaco-Monte Carlo 9.48-9.50, Ventimiglia 10.15-10.40, ... Smolensk 7.15-7.19, Vyazma 8.58-9.21, Moskva Bel. 11.45
* EN 409      Moskva Bel. 20.00, Vyazma 22.32-22.55, Smolensk 0.32-0.37, ... Ventimiglia 17.15-17.47, Monaco-Monte Carlo 18.09-18.11, Nice Ville 18.30
* EN 452      Moskva Bel. 20.00, Vyazma 22.32-22.55, Smolensk 0.32-0.37, ... Karlsruhe Hbf. 3.39-3.55, Strasbourg 4.50-5.15, Paris Est 9.33
* EN 453      Paris Est 18.58, Strasbourg 23.11-23.26, Karlsruhe Hbf. 0.28-0.44, ... Smolensk 7.15-7.19, Vyazma 8.58-9.21, Moskva Bel. 11.45
14.8.2018 EIC 1350/1351   Tatry   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. -Chabówka - Zakopane 13:02
11.8.2018 IC 1450/1451   Wisła   Warszawa Wschodnia 06:09 - Warszawa Centralna - Warszawa Zachodnia - ... - Pszczyna - Skoczów - Wisła Uzdrowisko 11:46
29.5.2018 IC 1512/1513   Kopernik   Warszawa Zach. (06:14) - Warszawa Cent. (06:18-06:25) - Warszawa Wsch. (06:31-06:33) - ... - Toruń Gł. (09:19-09:20) - Bydgoszcz Wsch. (09:47-09:48) - Bydgoszcz Gł. (09:57)
28.9.2018 IC 1610/1611   Asnyk   Warszawa Wsch. 04:49 - Żyrardów - Skierniewice - ... - Oleśnica Rataje - Wrocław Nadodrze - Wrocław Główny 09:38
14.7.2018 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:34
12.8.2018 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:34
14.8.2018 EIC 3550/3551   Giewont   Zakopane 15:02 - Chabówka - Kraków Pł. - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 23:49
* IC 3804/3805   Hetman   Przemyśl Gł. 08:46 - Rzeszów (09:56/ 10:16) -Kraków Gł. - Częstochowa Stradom - ... - Wrocław Gł. 15:24/15:43 - Zielona Góra - Kostrzyn n. Odrą Szczecin Gł. 20:07
10.6.2018 IC 3804/3805   Hetman   Przemyśl Gł. 08:46 - Rzeszów (09:56/ 10:16) -Kraków Gł. - Częstochowa Stradom - ... - Wrocław Gł. 15:24/15:43 - Zielona Góra - Kostrzyn n. Odrą Szczecin Gł. 20:07
* IC 3806/3807   Malczewski   Przemyśl Gł. 04:51 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Stargard - Białogard (17:13/17:25) - Kołobrzeg 17:56
24.8.2018 IC 3806/3807   Malczewski   Przemyśl Gł. 04:51 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Stargard - Białogard (17:13/17:25) - Kołobrzeg 17:56
* IC 3808/3809   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:04 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Leszno - Krzyż - Szczecin Gł. 22:55
* IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 07:03 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 19:47
28.12.2017 IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 07:03 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 19:47
23.1.2018 IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 07:03 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 19:47
2.10.2018 IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 07:03 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 19:47
14.10.2018 IC 3810/3811   Matejko   Przemyśl Gł. 07:03 - Rzeszów - Kraków Gł. - ... - Krzyż - Szczecin Gł. - Świnoujście 19:47
17.1.2018 IC 4130/4131   Pilecki   Racibórz 06:36 - Kędzierzyn Koźle - Gliwice - ... - Żyrardów -Warszawa Zachodnia - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia 11:46
14.7.2018 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:17 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Lubliniec . - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
12.8.2018 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:17 - Jelenia Góra - Wałbrzych Gł. - ... - Lubliniec . - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:31
29.12.2017 IC 6302/6303   Kossak   Wrocław Gł. 18:25 - Opole Gł. - Lubliniec - Częstochowa Stradom - Kraków Gł. 21:39
* IC 8305/8304   Hetman   Szczecin Gł. 07:50 - Kostrzyn n. Odrą - Zielona Góra - ... - Kraków Gł. - Rzeszów 17:52/18:08 - Przemyśl Gł. 19:14
28.7.2018 IC 8305/8304   Hetman   Szczecin Gł. 07:50 - Kostrzyn n. Odrą - Zielona Góra - ... - Kraków Gł. - Rzeszów 17:52/18:08 - Przemyśl Gł. 19:14
7.12.2018 IC 8305/8304   Hetman   Szczecin Gł. 07:50 - Kostrzyn n. Odrą - Zielona Góra - ... - Kraków Gł. - Rzeszów 17:52/18:08 - Przemyśl Gł. 19:14
* IC 8306/8307   Malczewski   Kołobrzeg 10:11 Białogard (10:40/11:00) - Stargard - Krzyż - ... - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 23:18
14.8.2018 IC 8306/8307   Malczewski   Kołobrzeg 10:11 Białogard (10:40/11:00) - Stargard - Krzyż - ... - Kraków Gł. - Rzeszów Gł. - Przemyśl Gł. 23:18
* IC 8309/8308   Mehoffer   Szczecin Gł. 05:42 - Krzyż (07:07/07:27) - Poznań Gł. - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 16:58
7.11.2018 IC 8309/8308   Mehoffer   Szczecin Gł. 05:42 - Krzyż (07:07/07:27) - Poznań Gł. - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 16:58
* IC 8310/8311   Matejko   Świnoujście 08:19 Szczecin Gł. - Krzyż - Poznań Gł. - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 20:55
8.5.2018 IC 8310/8311   Matejko   Świnoujście 08:19 Szczecin Gł. - Krzyż - Poznań Gł. - ... - Kraków Gł. - Tarnów - Przemyśl Gł. 20:55
* TLK 10154/10155   Esperanto   Warszawa Zach. 05:21 - Warszawa Wsch. - Małkinia - Białystok 07:42
* TLK 10164/10165   Esperanto   Białystok 19:24 - Małkinia - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 21:39
* IC/D 11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:16) - Warszawa Cent. (08:20-08:40) - Warszawa Wsch. (08:46-08:48) - ... - Biała Podlaska (10:34-10:35) - Terespol (11:08-12:03) - Brest Centralnyi (13:49 UTC+2)
* IC/D 11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:44) - Warszawa Cent. (08:48-08:50) - Warszawa Wsch. (08:56-08:58) - ... - Biała Podlaska (10:26-10:27) - Terespol (10:52-11:53) - Brest Centralnyi (14:39 UTC+2)
13.3.2018 IC/D 11009/128   Skaryna   Warszawa Zach. (08:44) - Warszawa Cent. (08:48-08:50) - Warszawa Wsch. (08:56-08:58) - ... - Biała Podlaska (10:26-10:27) - Terespol (10:52-11:53) - Brest Centralnyi (14:39 UTC+2)
* IC 11100/11101   Starzyński   Warszawa Zach. 14:21- Warszawa Cent. - Siedlce Terespol 17:19
* IC 11101   Starzyński   Warszawa Wsch. (14:48) - Mińsk Maz. (15:18-15:19) - Mrozy (15:30-15:31) - ... - Łuków (16:07-16:08) - Międzyrzec Podl. (16:24-16:25) - Biała Podlaska (16:41)
* IC 11101   Starzyński   Warszawa Zach. (14:21) - Warszawa Cent. (14:25-14:30) - Warszawa Wsch. (14:36-14:48) - ... - Międzyrzec Podl. (16:22-16:23) - Biała Podlaska (16:37-16:38) - Terespol (17:11)
* IC 11101   Starzyński   Warszawa Zach. (14:21) - Warszawa Cent. (14:25-14:30) - Warszawa Wsch. (14:36-14:48) - ... - Łuków (16:04-16:05) - Międzyrzec Podl. (16:22-16:23) - Biała Podlaska (16:38)
11.2.2018 IC 11101   Starzyński   Warszawa Zach. (14:21) - Warszawa Cent. (14:25-14:30) - Warszawa Wsch. (14:36-14:48) - ... - Międzyrzec Podl. (16:22-16:23) - Biała Podlaska (16:37-16:38) - Terespol (17:11)
* TLK 11102/11103   Niemcewicz   Warszawa Zach. 18:16 - Siedlce - Łuków - Biała Podlaska - Terespol 21:19
27.4.2018 TLK 11102/11103   Niemcewicz   Warszawa Zach. 18:16 - Siedlce - Łuków - Biała Podlaska - Terespol 21:19
* IC 11110   Starzyński   Biała Podlaska (19:24) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
* IC 11110   Starzyński   Terespol (18:52) - Biała Podlaska (19:23-19:24) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
* IC 11110/11111   Starzyński   Terespol 18:50 Siedlce - Warszawa Cent.- Warszawa Wsch. 21:34
15.12.2017 IC 11110   Starzyński   Terespol (18:52) - Biała Podlaska (19:23-19:24) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
19.5.2018 IC 11110   Starzyński   Biała Podlaska (19:23) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - Łuków (19:56-19:57) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
30.8.2018 IC 11110   Starzyński   Biała Podlaska (19:24) - Międzyrzec Podl. (19:39-19:40) - Łuków (19:57-19:58) - ... - Warszawa Wsch. (21:17-21:19) - Warszawa Cent. (21:25-21:30) - Warszawa Zach. (21:34)
* TLK 11112/11113   Niemcewicz   Terespol 06:48 - Biała Podlaska - Łuków - Siedlce - Warszawa Zach. 09:34
* IC 12100/12101   Chełmianin   Warszawa Zach. 17:35 - Warszawa Wsch. - Łuków - ... - Świdnik Miasto - Rejowiec - Chełm 22:17
3.5.2018 TLK 12101   CHEŁMIANIN   Warszawa Zachodnia 17:35) - Warszawa Wsch. - Łuków - ... - Świdnik Miasto - Rejowiec - Chełm (22:17)
16.5.2018 TLK 12101   CHEŁMIANIN   Warszawa Zachodnia 17:35) - Warszawa Wsch. - Łuków - ... - Świdnik Miasto - Rejowiec - Chełm (22:17)
14.11.2018 TLK 12101   CHEŁMIANIN   Warszawa Zachodnia 17:35) - Warszawa Wsch. - Łuków - ... - Świdnik Miasto - Rejowiec - Chełm (22:17)
* IC 21104/21105   Hubal   Kielce 05:00 Radom - Warszawa Cent.- Warszawa Wsch. 08:16
* IC 12104/12105   Hubal   Warszawa Wsch. 20:14- Warszawa Cent. - Radom - Kielce 23:39
* IC 12105   Hubal   Warszawa Wsch. (20:09) - Warszawa Cent. (20:15-20:20) - Warszawa Zach. (20:24-20:25) - ... - Radom (22:09-22:10) - Skarżysko-Kam. (22:36-22:37) - Kielce (23:13)
* TLK 21106/21107   Polesie   Lublin 08:59 - Łuków - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 12:24
* TLK 12106/12107   Polesie   Warszawa Zach. 15:36 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - Łuków - Lublin 19:10
1.2.2018 TLK 13112/13113   Staszic   Warszawa Zach. (09:36) - Warszawa Cent. (09:40-09:50) - Warszawa Wsch. (09:56-09:58) - ... - Tarnobrzeg (14:24-14:25) - Kolbuszowa (14:53-14:54) - Rzeszów Gł. (15:17)
9.6.2018 IC 13150/13151   Oscypek   Warszawa Wsch. 04:54 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 11:21
15.8.2018 IC 13150/13151   Oscypek   Warszawa Wsch. 04:54 - Warszawa Centr. - Kraków Gł. - Sucha Beskidzka Zamek - Chabówka - Zakopane 11:21
1.3.2018 IC 14006/14007/112   Porta Moravica   Warszawa Wschodnia 13:39, Warszawa Centralna 13:45-13:50, Katowice 16:23-16:26, ... Chalupki 17:39-17:40, Bohumín 17:46-18:05, Praha hl.n. 21:36
10.12.2017 EIC 14010/14011/407   Chopin   Warszawa Wsch. 19.39, Warszawa Centr. 19.45-19.50, Kraków Gł. 22.24-22.41, ... Ostrava hl.n. 2.34-2.36, Břeclav 4.14-5.49, Wien Hbf 7.00
* TLK 15102/15103   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:26 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:54
24.11.2018 TLK 15102/15103   Wybrzeże   Warszawa Zach. 14:26 - Iława Gł. - Tczew - Gdynia Gł. 18:54
* TLK 15104/15105   Brda   Warszawa Wsch. 18:04 - Warszawa Centr. - Kutno - Włocławek - Toruń Gł. - Bydgoszcz Gł. 21:48
* TLK 51150/51151   Delfin   Łeba 14:34 - Lębork - Gdynia Gł. - ... - Iława Gł. - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 22:04
* TLK 15150/15151   Delfin   Warszawa Zach. 06:36 - Warszawa Wsch. - Iława Gł. - ... - Gdynia Gł. - Lębork - Łeba 14:03
* TLK 16104/16105   Mamry   Białystok 09:36 - Ełk - Kętrzyn - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:34
15.10.2018 TLK 16104/16105   Mamry   Białystok 09:36 - Ełk - Kętrzyn - ... - Poznań Gł. - Leszno - Wrocław Gł. 19:34
* TLK 17120/17121   Bzura   Warszawa Wsch. 19:24 - Kutno - Konin 21:48
* IC 18100/18101   Gałczyński   Warszawa Wsch. 06:44 Kutno - Gniezno - Poznań Gł (10:13/10:23). - Krzyż - Szczecin Gł. 12:54
1.5.2018 IC 18100/18101   Gałczyński   Warszawa Wsch. (06:49) - Warszawa Cent. (06:55-07:10) - Warszawa Zach. (07:14-07:15) - ... - Stargard (12:53-12:54) - Szczecin Dąbie (13:14-13:15) - Szczecin Gł. (13:29)
* TLK 18102/18103   Noteć   Warszawa Wsch. 17:04 - Kutno - Piotrków Kujawski - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 22:03
16.5.2018 TLK 18102/18103   Noteć   Warszawa Wsch. 17:04 - Kutno - Piotrków Kujawski - Inowrocław - Bydgoszcz Gł. - Piła Gł. 22:03
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 05:43 - Ełk - Kętrzyn - ... - Słupsk - Koszalin - Szczecin Gł. 16:51
* TLK 18106/18107   Podlasiak   Suwałki 06:32 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 17:21
12.11.2018 TLK 18106/18107   Podlasiak   Suwałki 06:32 - Białystok - Warszawa Wsch. - ... - Poznań Gł. - Krzyż - Szczecin Gł. 17:21
* TLK 18108/18109   Pobrzeże   Łódź Fabryczna 08:15 - Łódź Widzew - Koluszki - ... - Gdynia Gł. - Słupsk - Kołobrzeg 17:46
* TLK 18170/18171   Posejdon   Białystok 20:10 - Ełk - Kętrzyn - ... - Kołobrzeg - Goleniów - Szczecin Gł. 09:38
* TLK 81170/81171   Posejdon   Szczecin Gł. 19:35 - Goleniów - Kołobrzeg - ... - Olsztyn Gł. - Kętrzyn - Białystok 09:38
* IC 19100/19101   Jagna   Warszawa Wsch. 15:04 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 17:05
* TLK 19152/19153   Rubinstein   Warszawa Wsch. 16:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:09
* TLK 19154/19155   Zosia   Warszawa Wsch. 16:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:09
14.11.2018 TLK 19154/19155   Zosia   Warszawa Wsch. 16:24 - Warszawa Centr. - Skierniewice - Koluszki - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:09
* TLK 20172   UZNAM   Chełm 17:47 - Lublin 18:41 (- Gorzów Wlkp. Wsch.)
* IC 21100/21101   Chełmianin   Chełm 06:09 - Rejowiec - Świdnik Miasto - ... - Łuków - Warszawa Wsch. - Warszawa Zach. 10:59
* IC 21104   Hubal   Kielce (05:02) - Skarżysko-Kam. (05:39-05:40) - Radom (06:06-06:07) - ... - Warszawa Zach. (07:49-07:50) - Warszawa Cent. (07:54-08:00) - Warszawa Wsch. (08:06)
* TLK 22173   Uznam   Lublin 09:30 - Świdnik Miasto - Rejowiec - Chełm 10:26
* TLK 52100/52101   Flisak   Bydgoszcz Gł. 04:02 - Toruń Gł. - Kutno - ... - Siedlce - Łuków - Lublin 10:43
Strana: 1 2 3































369.15
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?