vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC ED161 D

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC ED161 D

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* IC 10100/10101   Słonimski   Łódź Fabr. 8:32, Łódź Widzew 8:37-38, Koluszki 8:49-50, ... Warszawa Cent. 9:50-10:05, Małkinia 11:15-16, Białystok 12:14
18.12.2016 IC 10100/10101   Słonimski   Łódź Fabr. 8:32, Łódź Widzew 8:37-38, Koluszki 8:49-50, ... Warszawa Cent. 9:50-10:05, Małkinia 11:15-16, Białystok 12:14
26.5.2017 IC 10100/10101   Słonimski   Łódź Fabr. 8:32, Łódź Widzew 8:37-38, Koluszki 8:49-50, ... Warszawa Cent. 9:50-10:05, Małkinia 11:15-16, Białystok 12:14
15.6.2017 IC 10100/10101   Słonimski   Łódź Fabr. 8:32, Łódź Widzew 8:37-38, Koluszki 8:49-50, ... Warszawa Cent. 9:50-10:05, Małkinia 11:15-16, Białystok 12:14
3.7.2017 IC 10100/10101   Słonimski   Łódź Fabr. 8:32, Łódź Widzew 8:37-38, Koluszki 8:49-50, ... Warszawa Cent. 9:50-10:05, Małkinia 11:15-16, Białystok 12:14
* IC 10106/10107   Leśmian   Łódź Fabr. 5:06, Łódź Widzew 5:11-13, Koluszki 5:24-25, Warszawa Cent. 6:25-40, Małkinia 7:53-54, Białystok 8:52
* IC 10108/10109   Nałkowska   Łódź Fabr. 12:22, Łódź Widzew 12:27-28, Koluszki 12:39-40, ... Warszawa Cent. 13:40-14:00, Małkinia 15:10-11, Białystok 16:09
13.12.2016 IC 10108/10109   Nałkowska   Łódź Fabr. 12:22, Łódź Widzew 12:27-28, Koluszki 12:39-40, ... Warszawa Cent. 13:40-14:00, Małkinia 15:10-11, Białystok 16:09
* IC 10110/10111   Słonimski   Białystok 16:10, Małkinia 17:08-09, Warszawa Cent. 18:15-20, ... Koluszki 19:21-22, Łódź Widzew 19:35-36, Łódź Fabr. 19:42
* IC 10116/10117   Leśmian   Białystok 20:12, Małkinia 21:10-11, Warszawa Cent. 22:20-35, ... Koluszki 23:32-33, Łódź Widzew 23:46-48, Łódź Fabr. 23:53
* IC 10118/10119   Nałkowska   Białystok 11:43, Małkinia 12:41-42, Warszawa Cent. 13:50-14:15, ... Koluszki 15:14-15, Łódź Widzew 15:26-27, Łódź Fabr. 15:33
18.6.2017 IC 10118/10119   Nałkowska   Białystok 11:43, Małkinia 12:41-42, Warszawa Cent. 13:50-14:15, ... Koluszki 15:14-15, Łódź Widzew 15:26-27, Łódź Fabr. 15:33
* IC 10134/10135   Zamenhof   Białystok 6:48, Małkinia 7:50-51, Warszawa Cent. 9:00-05, Warszawa Zach. 9:09
* IC 10154/10155   Zamenhof   Białystok 6:48, Małkinia 7:50-51, Warszawa Cent. 9:00-05, ... Koluszki 10:12-13, Łódź Widzew 10:25-26, Łódź Fabr. 10:32
* IC 10164/10165   Zamenhof   Łódź Fabr. 16:23, Łódź Widzew 16:28-29, Koluszki 16:41-42, ... Warszawa Cent. 17:50-18:25, Małkinia 19:32-33, Białystok 20:36
* IC 12102/12103   Czartoryski   Warszawa Zach. 7:22, Warszawa Cent. 7:26-50, Dęblin 9:27-28, Lublin 10:15
* IC 12104/12105   Rej   Warszawa Zach. 11:32, Warszawa Cent. 11:36-50, Dęblin 13:17-18, Lublin 14:05
7.5.2017 IC 12104/12105   Rej   Warszawa Zach. 11:32, Warszawa Cent. 11:36-50, Dęblin 13:17-18, Lublin 14:05
2.6.2017 IC 12104/12105   Rej   Warszawa Zach. 11:32, Warszawa Cent. 11:36-50, Dęblin 13:17-18, Lublin 14:05
* IC 13106/13107   Wit Stwosz   Terespol 16:23, Biała Podlaska 16:51-52, Siedlce 17:33-35, ... Skierniewice 19:14-16, Koluszki 19:38-39, Kraków Gł. 21:54
28.6.2017 TLK 14100/14101   Górnik   Warszawa Wsch. 15:54, Warszawa Cent. 16:00-14, Skierniewice 16:59-17:02, ... Katowice 19:55-20:15, Pszczyna 20:45-46, Bielsko-Biała Gł. 21:06
* IC 14104/14105   Ondraszek   Białystok 9:47, Małkinia 10:44-45, Warszawa Cent. 11:53-12:25, ... Częstochowa 14:38-40, Katowice 15:48-53, Bielsko-Biała Gł. 16:48
* IC 14106/14107   Pilecki   Warszawa Wsch. 7:54, Warszawa Cent. 8:00-15, Skierniewice 8:54-55, ... Częstochowa 10:30-32, Katowice 11:39-46, Bielsko-Biała Gł. 12:34
1.12.2017 IC 14106/14107   Pilecki   Warszawa Wsch. 7:54, Warszawa Cent. 8:00-15, Skierniewice 8:54-55, ... Częstochowa 10:30-32, Katowice 11:39-46, Bielsko-Biała Gł. 12:34
* IC 14110/14111   Wysocki   Warszawa Wsch. 14:36, Warszawa Cent. 14:42-47, Skierniewice 15:32-34, ... Gliwice 19:03-07, Kędzierzyn-Koźle 19:33-52, Racibórz 20:33
2.5.2017 TLK 14110/14111   Wysocki   Warszawa Wsch. 14:36, Warszawa Cent. 14:42-47, Skierniewice 15:32-34, ... Gliwice 19:03-07, Kędzierzyn-Koźle 19:33-52, Racibórz 20:33
26.6.2017 TLK 14110/14111   Wysocki   Warszawa Wsch. 14:36, Warszawa Cent. 14:42-47, Skierniewice 15:32-34, ... Gliwice 19:03-07, Kędzierzyn-Koźle 19:33-52, Racibórz 20:33
* IC 14112/14113   Korfanty   Warszawa Wsch. 6:04, Warszawa Cent. 6:10-15, Skierniewice 6:57-58, ... Częstochowa 8:34-40, Katowice 9:50-55, Bielsko-Biała Gł. 10:49
16.5.2017 IC 14112/14113   Korfanty   Warszawa Wsch. 6:04, Warszawa Cent. 6:10-15, Skierniewice 6:57-58, ... Częstochowa 8:34-40, Katowice 9:50-55, Bielsko-Biała Gł. 10:49
* IC 14150/14151   Wisła   Warszawa Wsch. 6:04, Warszawa Cent. 6:10-15, Skierniewice 6:57-58, ... Częstochowa 8:34-40, Katowice 9:50-55, Wisła Uzdrowisko 12:01
5.2.2017 IC 14150/14151   Wisła   Warszawa Wsch. 6:04, Warszawa Cent. 6:10-15, Skierniewice 6:57-58, ... Częstochowa 8:34-40, Katowice 9:50-55, Wisła Uzdrowisko 12:01
11.6.2017 IC 14150/14151   Wisła   Warszawa Wsch. 6:04, Warszawa Cent. 6:10-15, Skierniewice 6:57-58, ... Częstochowa 8:34-40, Katowice 9:50-55, Wisła Uzdrowisko 12:01
* IC 14152/14153   Inka   Warszawa Wsch. 7:54, Warszawa Cent. 8:00-15, Skierniewice 8:54-55, ... Bielsko-Biała Gł. 12:34-37, Żywiec 13:07-08, Zwardoń 14:11
* IC 15126/15127   Zamenhof   Łódź Fabr. 16:22, Łódź Widzew 16:27-29, Koluszki 16:41-42, ... Warszawa Cent. 17:48-18:25, Małkinia 19:35-36, Białystok 20:34
2.4.2017 IC 15126/15127   Zamenhof   Łódź Fabr. 16:22, Łódź Widzew 16:27-29, Koluszki 16:41-42, ... Warszawa Cent. 17:48-18:25, Małkinia 19:35-36, Białystok 20:34
18.6.2017 IC 15126/15127   Zamenhof   Łódź Fabr. 16:22, Łódź Widzew 16:27-29, Koluszki 16:41-42, ... Warszawa Cent. 17:48-18:25, Małkinia 19:35-36, Białystok 20:34
* IC 16100/16101   Asnyk   Warszawa Wsch. 4:54, Warszawa Cent. 5:00-05, Skierniewice 5:44-45, ... Wrocław Gł. 9:38-50, Wałbrzych Gł. 11:02-03, Jelenia Góra 11:49
* IC 16102/16103   Orzeszkowa   Białystok 5:25, Małkinia 6:22-23, Warszawa Cent. 7:30-45, ... Wrocław Gł. 12:14-40, Wałbrzych Gł 13:55-56, Jelenia Góra 14:43
23.12.2016 IC 16102/16103   Orzeszkowa   Białystok 5:25, Małkinia 6:22-23, Warszawa Cent. 7:30-45, ... Wrocław Gł. 12:14-40, Wałbrzych Gł 13:55-56, Jelenia Góra 14:43
* IC 16106/16107   Słowacki   Warszawa Wsch. 11:44, Warszawa Cent. 11:50-12:05, Skierniewice 12:44-45, ... Kalisz 14:54-55, Ostrów Wlkp. 15:11-14, Wrocław Gł. 16:41
* IC 16108/16109   Konopnicka   Białystok 14:11, Małkinia 15:09-10, Warszawa Cent. 16:18-35, ... Kalisz 19:21-22, Ostrów Wlkp. 19:38-40, Wrocław Gł. 21:14
* IC 16108/16109   Konopnicka   Białystok 14:13, Małkinia 15:11-12, Warszawa Cent. 16:18-31, ... Wrocław Gł. 21:23-33, Legnica 22:16-17, Węgliniec 23:02
24.6.2017 IC 16108/16109   Konopnicka   Białystok 14:13, Małkinia 15:11-12, Warszawa Cent. 16:18-31, ... Wrocław Gł. 21:23-33, Legnica 22:16-17, Węgliniec 23:02
* IC 17102/17103   Dąbrowska   Warszawa Wsch. 19:04, Warszawa Cent. 19:10-14, Skierniewice 19:55-56, ... Łódź Widzew 20:26-27, Kalisz 22:08-09, Ostrów Wlkp. 22:27
* IC 19102/19103   Tuwim   Warszawa Wsch. 13:09, Warszawa Cent. 13:15-20, Skierniewice 13:58-59, Koluszki 14:18-19, Łódź Widzew 14:30-31, Łódź Fabr. 14:37
18.12.2016 IC 19102/19103   Tuwim   Warszawa Wsch. 13:09, Warszawa Cent. 13:15-20, Skierniewice 13:58-59, Koluszki 14:18-19, Łódź Widzew 14:30-31, Łódź Fabr. 14:37
18.6.2017 IC 19102/19103   Tuwim   Warszawa Wsch. 13:09, Warszawa Cent. 13:15-20, Skierniewice 13:58-59, Koluszki 14:18-19, Łódź Widzew 14:30-31, Łódź Fabr. 14:37
* IC 19104/19105   Prząśniczka   Warszawa Wsch. 10:04, Warszawa Cent. 10:10-15, Skierniewice 10:54-55, Koluszki 11:14-15, Łódź Widzew 11:26-27, Łódź Fabr. 11:33
* IC 19106/19107   Rzecki   Warszawa Wsch. 15:04, Warszawa Cent. 15:10-15, Skierniewice 15:54-55, Koluszki 16:13-14, Łódź Widzew 16:25-27, Łódź Fabr. 16:33
* IC 19108/19109   Dąbrowska   Warszawa Wsch. 19:04, Warszawa Cent. 19:10-14, Skierniewice 19:55-56, Koluszki 20:14-15, Łódź Widzew 20:26-27, Łódź Fabr. 20:33
17.6.2017 IC 19108/19109   Dąbrowska   Warszawa Wsch. 19:04, Warszawa Cent. 19:10-14, Skierniewice 19:55-56, Koluszki 20:14-15, Łódź Widzew 20:26-27, Łódź Fabr. 20:33
* IC 19110/19111   Telimena   Warszawa Wsch. 16:54, Warszawa Cent. 17:00-05, Skierniewice 17:44-45, Koluszki 18:04-05, Łódź Widzew 18:16-17, Łódź Fabr. 18:23
* IC 19110/19111   Telimena   Warszawa Wsch. 17:24, Warszawa Cent. 17:30-45, Skierniewice 18:24-26, Koluszki 18:48-50, Łódź Widzew 19:01-03, Łódź Fabr. 19:09
20.8.2017 IC 19110/19111   Telimena   Warszawa Wsch. 17:24, Warszawa Cent. 17:30-45, Skierniewice 18:24-26, Koluszki 18:48-50, Łódź Widzew 19:01-03, Łódź Fabr. 19:09
* IC 19112/19113   Wokulski   Warszawa Wsch. 6:24, Warszawa Cent. 6:30-35, Skierniewice 7:14-15, Koluszki 7:33-34, Łódź Widzew 7:45-46, Łódź Fabr. 7:52
* IC 21102/21103   Czartoryski   Lublin 17:50, Dęblin 18:36-37, Warszawa Cent. 20:00-10, Warszawa Zach. 20:14
* IC 21104   Rej   Lublin 13:50, Dęblin 14:38-39, Warszawa Wsch. 15:54
* IC 24102/24103   Czartoryski   Lublin 17:50, Dęblin 18:36-37, Warszawa Cent. 20:00-10, Skierniewice 20:52-53, Koluszki 21:16-17, Częstochowa 22:34
* IC 24106/24107   Pilecki   Lublin 5:48, Dęblin 6:35-36, Warszawa Cent. 8:00-15, ... Częstochowa 10:30-32, Katowice 11:39-46, Bielsko-Biała Gł. 12:34
16.12.2016 IC 24106/24107   Pilecki   Lublin 5:48, Dęblin 6:35-36, Warszawa Cent. 8:00-15, ... Częstochowa 10:30-32, Katowice 11:39-46, Bielsko-Biała Gł. 12:34
* IC 24154/24155   Inka   Lublin 5:48, Dęblin 6:35-36, Warszawa Cent. 8:00-15, ... Częstochowa 10:30-32, Katowice 11:39-46, Bielsko-Biała Gł. 12:34
2.4.2017 IC 24154/24155   Inka   Lublin 5:48, Dęblin 6:35-36, Warszawa Cent. 8:00-15, ... Częstochowa 10:30-32, Katowice 11:39-46, Bielsko-Biała Gł. 12:34
4.6.2017 IC 24154/24155   Inka   Lublin 5:48, Dęblin 6:35-36, Warszawa Cent. 8:00-15, ... Częstochowa 10:30-32, Katowice 11:39-46, Bielsko-Biała Gł. 12:34
* IC 26106/26107   Słowacki   Lublin 9:50, Dęblin 10:38-39, Warszawa Cent. 12:00-05, ... Kalisz 14:54-55, Ostrów Wlkp. 15:11-15, Wrocław Gł. 16:40
18.12.2016 IC 26106/26107   Słowacki   Lublin 9:50, Dęblin 10:38-39, Warszawa Cent. 12:00-05, ... Kalisz 14:54-55, Ostrów Wlkp. 15:11-15, Wrocław Gł. 16:40
14.1.2017 IC 26106/26107   Słowacki   Lublin 9:50, Dęblin 10:38-39, Warszawa Cent. 12:00-05, ... Kalisz 14:54-55, Ostrów Wlkp. 15:11-15, Wrocław Gł. 16:40
* IC 31106/31107   Wit Stwosz   Kraków Pł. 5:26, Kraków Gł. 5:32-59, Koluszki 8:13-14, ... Siedlce 11:15-17, Biała Podlaska 11:59-12:00, Terespol 12:26
* IC 41104/41105   Ondraszek   Bielsko-Biała Gł. 11:31, Katowice 12:20-24, Częstochowa 13:31-34, ... Warszawa Cent. 15:50-16:00, Małkinia 17:10-11, Białystok 18:09
10.3.2017 IC 41104/41105   Ondraszek   Bielsko-Biała Gł. 11:31, Katowice 12:20-24, Częstochowa 13:31-34, ... Warszawa Cent. 15:50-16:00, Małkinia 17:10-11, Białystok 18:09
10.6.2017 IC 41104/41105   Ondraszek   Bielsko-Biała Gł. 11:31, Katowice 12:20-24, Częstochowa 13:31-34, ... Warszawa Cent. 15:50-16:00, Małkinia 17:10-11, Białystok 18:09
29.6.2017 IC 41104/41105   Ondraszek   Bielsko-Biała Gł. 11:31, Katowice 12:20-24, Częstochowa 13:31-34, ... Warszawa Cent. 15:50-16:00, Małkinia 17:10-11, Białystok 18:09
* IC 41106/41107   Pilecki   Bielsko-Biała Gł. 14:58, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Skierniewice 18:45-46, Warszawa Cent. 19:25-30, Warszawa Wsch. 19:36
* IC 41110/41111   Wysocki   Racibórz 6:18, Kędzierzyn-Koźle 6:49-7:13, Gliwice 7:39-41, ... Skierniewice 11:03-04, Warszawa Cent. 11:48-12:02, Warszawa Wsch. 12:08
29.11.2017 IC 41110/41111   Wysocki   Racibórz 6:18, Kędzierzyn-Koźle 6:49-7:13, Gliwice 7:39-41, ... Skierniewice 11:03-04, Warszawa Cent. 11:48-12:02, Warszawa Wsch. 12:08
* IC 41112/41113   Korfanty   Bielsko-Biała Gł. 17:07, Katowice 17:56-59, Częstochowa 19:06-11, ... Skierniewice 20:46-47, Warszawa Cent. 21:25-30, Warszawa Wsch. 21:36
* IC 41150/41151   Wisła   Wisła Uzdrowisko 13:50, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Skierniewice 18:45-46, Warszawa Cent. 19:25-30, Warszawa Wsch. 19:36
* IC 41152/41153   Inka   Bielsko-Biała Gł. 17:07, Katowice 17:56-59, Częstochowa 19:06-11, ... Skierniewice 20:46-47, Warszawa Cent. 21:25-30, Warszawa Wsch. 21:36
* IC 41152/41153   Inka   Zwardoń 15:13, Żywiec 16:18-26, Bielsko Biała Gł. 16:52-17:16, ... Skierniewice 20:59-21:00, Warszawa Cent. 21:50-55, Warszawa Wsch. 22:01
2.4.2017 IC 41152/41153   Inka   Bielsko-Biała Gł. 17:07, Katowice 17:56-59, Częstochowa 19:06-11, ... Skierniewice 20:46-47, Warszawa Cent. 21:25-30, Warszawa Wsch. 21:36
3.5.2017 IC 41152/41153   Inka   Bielsko-Biała Gł. 17:07, Katowice 17:56-59, Częstochowa 19:06-11, ... Skierniewice 20:46-47, Warszawa Cent. 21:25-30, Warszawa Wsch. 21:36
* IC 42102/42103   Czartoryski   Częstochowa 5:10, Koluszki 6:27-28, Warszawa Cent. 7:26-50, Dęblin 9:27-28, Lublin 10:15
2.5.2017 IC 42102/42103   Czartoryski   Częstochowa 5:10, Koluszki 6:27-28, Warszawa Cent. 7:26-50, Dęblin 9:27-28, Lublin 10:15
* IC 42106/42107   Pilecki   Bielsko-Biała Gł. 14:58, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
* IC 42150/42151   Wisła   Wisła Uzdrowisko 13:50, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
25.3.2017 IC 42150/42151   Wisła   Wisła Uzdrowisko 13:50, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
29.4.2017 IC 42150/42151   Wisła   Wisła Uzdrowisko 13:50, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
* IC 51126/51127   Zamenhof   Białystok 6:54, Małkinia 7:51-52, Warszawa Cent. 9:00-05, ... Koluszki 10:12-14, Łódź Widzew 10:28-29, Łódź Fabr. 10:35
* IC 51156/51157   Zamenhof   Białystok 6:54, Małkinia 7:51-52, Warszawa Cent. 9:00-05, Warszawa Zach. 9:09
20.5.2017 IC 51156/51157   Zamenhof   Białystok 6:54, Małkinia 7:51-52, Warszawa Cent. 9:00-05, Warszawa Zach. 9:09
* IC 61100/61101   Asnyk   Jelenia Góra 16:30, Wałbrzych Gł. 17:14-15, Wrocław Gł. 18:26-50, ... Skierniewice 22:50-51, Warszawa Cent. 23:30-35, Warszawa Wsch. 23:41
* IC 61102/61103   Orzeszkowa   Jelenia Góra 13:05, Wałbrzych Gł. 13:50-51, Wrocław Gł. 14:59-15:22, ... Warszawa Cent. 19:50-20:00, Małkinia 21:12-13, Białystok 22:11
22.12.2016 IC 61102/61103   Orzeszkowa   Jelenia Góra 13:05, Wałbrzych Gł. 13:50-51, Wrocław Gł. 14:59-15:22, ... Warszawa Cent. 19:50-20:00, Małkinia 21:12-13, Białystok 22:11
* IC 61106/61107   Słowacki   Wrocław Gł. 10:54, Ostrów Wlkp. 12:14-16, Kalisz 12:33-34, ... Skierniewice 14:42-43, Warszawa Cent. 15:25-30, Warszawa Wsch. 15:36
18.6.2017 IC 61106/61107   Słowacki   Wrocław Gł. 10:54, Ostrów Wlkp. 12:14-16, Kalisz 12:33-34, ... Skierniewice 14:42-43, Warszawa Cent. 15:25-30, Warszawa Wsch. 15:36
* IC 61108/61109   Konopnicka   Węgliniec 5:05, Legnica 5:50-51, Wrocław Gł. 6:33-58, ... Warszawa Cent. 11:53-12:00, Małkinia 13:05-20, Białystok 14:24
* IC 61108/61109   Konopnicka   Wrocław Gł. 6:51, Ostrów Wlkp. 8:12-18, Kalisz 8:34-35, ... Warszawa Cent. 11:26-58, Małkinia 13:09-10, Białystok 14:08
18.12.2016 IC 61108/61109   Konopnicka   Wrocław Gł. 6:51, Ostrów Wlkp. 8:12-18, Kalisz 8:34-35, ... Warszawa Cent. 11:26-58, Małkinia 13:09-10, Białystok 14:08
2.1.2017 IC 61108/61109   Konopnicka   Wrocław Gł. 6:51, Ostrów Wlkp. 8:12-18, Kalisz 8:34-35, ... Warszawa Cent. 11:26-58, Małkinia 13:09-10, Białystok 14:08
19.2.2017 IC 61108/61109   Konopnicka   Wrocław Gł. 6:51, Ostrów Wlkp. 8:12-18, Kalisz 8:34-35, ... Warszawa Cent. 11:26-58, Małkinia 13:09-10, Białystok 14:08
* IC 62106/62107   Słowacki   Wrocław Gł. 10:54, Ostrów Wlkp. 12:14-16, Kalisz 12:33-34, ... Warszawa Cent. 15:25-50, Dęblin 17:19-20, Lublin 18:07
Strana: 1 2































308.93
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?