vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » B9ouv 111A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC B9ouv 111A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9ouv 111A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* TLK 4808/4809   Gwarek   Katowice 5:05, Gliwice 5:27-28, Opole Gł. 6:18-20, ... Białogard 13:26-38, Koszalin 13:54-14:07, Słupsk 15:02
* TLK 4858/4859   Gwarek   Katowice 5:09, Gliwice 5:33-34, Opole Gł. 6:25-27, ... Koszalin 13:56-14:08, Słupsk 15:02-08, Ustka 15:24
29.4.2017 TLK 4858/4859   Gwarek   Katowice 5:09, Gliwice 5:33-34, Opole Gł. 6:25-27, ... Koszalin 13:56-14:08, Słupsk 15:02-08, Ustka 15:24
12.3.2017 IC 7300/7301   Siemiradzki   Poznań Gł. 5:52, Leszno 6:54-55, Rawicz 7:15-16, ... Tarnów 13:33-46, Rzeszów Gł. 15:04-07, Przemyśl Gł. 16:23
* TLK 8408/8409   Gwarek   Słupsk 13:26, Koszalin 14:05-10, Białogard 14:28-47, ... Opole Gł. 21:37-38, Gliwice 22:26-27, Katowice 22:51
* TLK 8458/8459   Gwarek   Ustka 13:06, Słupsk 13:24-26, Koszalin 14:06-13, ... Opole Gł. 21:52-53, Gliwice 22:45-46, Katowice 23:12
* TLK 12110/12111   Zamoyski   Warszawa Zach. 15:31, Warszawa Cent. 15:35-50, Siedlce 16:54-55, ... Lublin 18:42-57, Świdnik Miasto 19:07-08, Chełm 19:55
5.1.2017 IC 13102/13103   Korczak   Warszawa Wsch. 10:24, Warszawa Cent. 10:30-35, Skierniewice 11:15-16, Koluszki 11:35-36, Kraków Gł. 14:00
* TLK 13108/13109   Pomarańczarka   Warszawa Zach. 5:36, Warszawa Cent. 5:40-50, Dęblin 7:27-28, ... Tarnobrzeg 10:21-22, Kolbuszowa 10:49-50, Rzeszów Gł. 11:12
* TLK 13108/13109   Pomarańczarka   Warszawa Zach. 5:36, Warszawa Cent. 5:40-50, Siedlce 6:54-55, ... Tarnobrzeg 10:49-50, Kolbuszowa 11:20-21, Rzeszów Gł. 11:43
* TLK 15116/15117   Kujawiak   Warszawa Wsch. 16:20, Warszawa Cent. 16:26-31, Kutno 17:52-53, Toruń Gł. 19:21-24, Bydgoszcz Gł. 20:04
* TLK 15190/15191   Posejdon   Łódź Fabr. 21:08, Łódź Widzew 21:15-16, Koluszki 21:30-31, ... Tczew 2:03-04, Gdańsk Gł. 2:23-26, Gdynia Gł. 2:50
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:54, Warszawa Cent. 23:00-05, Kutno 0:30-32, ... Szczecin Gł. 6:02-20, Międzyzdroje 7:34-36, Świnoujście 7:49
20.3.2017 TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:54, Warszawa Cent. 23:00-05, Kutno 0:30-32, ... Szczecin Gł. 6:02-20, Międzyzdroje 7:34-36, Świnoujście 7:49
* TLK 18172/18173   Posejdon   Białystok 20:07, Ełk 21:24-45, Giżycko 22:26-31, ... Kołobrzeg 6:36-7:06, Trzebiatów 7:34-35, Szczecin Gł. 10:40
* TLK 31108/31109   Pomarańczarka   Rzeszów Gł. 16:20, Kolbuszowa 16:42-43, Tarnobrzeg 17:11-12, ... Siedlce 21:01-02, Warszawa Cent. 22:00-05, Warszawa Zach. 22:09
* TLK 31108/31109   Pomarańczarka   Rzeszów Gł. 16:54, Kolbuszowa 17:14-15, Tarnobrzeg 17:43-44, ... Dęblin 20:46-47, Warszawa Cent. 22:10-15, Warszawa Zach. 22:19
5.3.2017 TLK 31108/31109   Pomarańczarka   Rzeszów Gł. 16:54, Kolbuszowa 17:14-15, Tarnobrzeg 17:43-44, ... Dęblin 20:46-47, Warszawa Cent. 22:10-15, Warszawa Zach. 22:19
31.5.2017 TLK 31108/31109   Pomarańczarka   Rzeszów Gł. 16:54, Kolbuszowa 17:14-15, Tarnobrzeg 17:43-44, ... Dęblin 20:46-47, Warszawa Cent. 22:10-15, Warszawa Zach. 22:19
29.3.2017 TLK 32100/32101   Długosz   Kraków Gł. 16:41, Kielce 18:12-15, Skarżysko-Kamienna 18:50-51, Radom 19:15-17, Lublin 20:36
* TLK 35154/35155   Halny   Zakopane 9:16, Chabówka 10:12-33, Sucha Beskidzka 11:22-39, ... Gniezno 20:57-58, Inowrocław 21:33-34, Bydgoszcz Gł. 22:02
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 22:44, Chabówka 23:33-47, Sucha Beskidzka 0:25-39, ... Tczew 9:29-30, Gdańsk Gł. 9:47-50, Gdynia Gł. 10:14
* TLK 37170/37171   Uznam   Kraków Gł. 18:55, Trzebinia 20:04-06, Katowice 20:57-21:02, ... Ostrów Wlkp. 1:29-31, Jarocin 2:02-03, Poznań Gł. 2:47
20.3.2017 TLK 37170/37171   Uznam   Kraków Gł. 18:55, Trzebinia 20:04-06, Katowice 20:57-21:02, ... Ostrów Wlkp. 1:29-31, Jarocin 2:02-03, Poznań Gł. 2:47
24.9.2017 TLK 37170/37171   Uznam   Kraków Gł. 18:55, Trzebinia 20:04-06, Katowice 20:57-21:02, ... Ostrów Wlkp. 1:29-31, Jarocin 2:02-03, Poznań Gł. 2:47
10.6.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
* TLK 38170/38171   Ustronie   Kraków Gł. 19:13, Kielce 20:48-50, Skarżysko-Kamienna 21:26-28, ... Słupsk 6:13-26, Koszalin 7:35-40, Kołobrzeg 8:30
* TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
27.6.2017 TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
* TLK 38192/38193   Korsarz   Kraków Gł. 20:39, Trzebinia 21:32-33, Katowice 22:21-42, ... Piła Gł. 5:39-40, Białogard 7:51-8:03, Kołobrzeg 8:31
25.6.2017 TLK 38192/38193   Korsarz   Kraków Gł. 20:39, Trzebinia 21:32-33, Katowice 22:21-42, ... Piła Gł. 5:39-40, Białogard 7:51-8:03, Kołobrzeg 8:31
* TLK 38196/38197   Haller   Zakopane 19:18, Chabówka 20:08-22, Sucha Beskidzka 20:59-21:13, ... Krzyż 6:48-49, Stargard 7:49-50, Szczecin Gł. 8:22
3.7.2017 TLK 38196/38197   Haller   Zakopane 19:18, Chabówka 20:08-22, Sucha Beskidzka 20:59-21:13, ... Krzyż 6:48-49, Stargard 7:49-50, Szczecin Gł. 8:22
* TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
15.3.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
2.4.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
5.4.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
3.5.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
24.6.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
* TLK 45106/45107   Beskidy   Bielsko-Biała Gł. 15:17, Pszczyna 15:38-39, Rybnik 16:30-31, ... Gniezno 22:25-29, Inowrocław 23:10-15, Bydgoszcz Gł. 23:44
12.6.2017 TLK 45106/45107   Beskidy   Bielsko-Biała Gł. 15:17, Pszczyna 15:38-39, Rybnik 16:30-31, ... Gniezno 22:25-29, Inowrocław 23:10-15, Bydgoszcz Gł. 23:44
* TLK 46100/46101   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 6:09, Pszczyna 6:29-30, Rybnik 7:26-29, Kędzierzyn-Koźle 8:15-16, Opole Gł. 9:10-12, Wrocław Gł. 10:05
8.5.2017 TLK 46100/46101   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 6:09, Pszczyna 6:29-30, Rybnik 7:26-29, Kędzierzyn-Koźle 8:15-16, Opole Gł. 9:10-12, Wrocław Gł. 10:05
26.6.2017 TLK 46100/46101   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 6:09, Pszczyna 6:29-30, Rybnik 7:26-29, Kędzierzyn-Koźle 8:15-16, Opole Gł. 9:10-12, Wrocław Gł. 10:05
* TLK 46120/46121   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 16:36, Pszczyna 16:58-59, Rybnik 17:52-57, Kędzierzyn-Koźle 18:42-44, Opole Gł. 19:41-46, Wrocław Gł. 20:43
2.4.2017 TLK 46120/46121   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 16:36, Pszczyna 16:58-59, Rybnik 17:52-57, Kędzierzyn-Koźle 18:42-44, Opole Gł. 19:41-46, Wrocław Gł. 20:43
* TLK 48102/48103   Szkuner   Katowice 9:15, Gliwice 9:40-43, Kluczbork 11:03-04, ... Piła Gł. 15:09-12, Białogard 17:08-09, Kołobrzeg 17:37
* TLK 48190/48191   Pirat   Bielsko-Biała Gł. 19:38, Pszczyna 20:00-01, Rybnik 20:54-56, ... Piła Gł. 4:20-22, Białogard 6:20, Kołobrzeg 6:58
* TLK 50170   Sudety   Hel 20:29, Jastarnia 20:44-46, Władysławowo 21:08-13, Gdynia Gł. 21:52
* TLK 51116/51117   Kujawiak   Bydgoszcz Gł. 8:18, Toruń Gł. 8:59-9:01, Kutno 10:22-25, Warszawa Cent. 11:52-12:06, Warszawa Wsch. 12:12
25.3.2017 TLK 51116/51117   Kujawiak   Bydgoszcz Gł. 8:18, Toruń Gł. 8:59-9:01, Kutno 10:22-25, Warszawa Cent. 11:52-12:06, Warszawa Wsch. 12:12
* TLK 51190/51191   Posejdon   Gdynia Gł. 2:55, Gdańsk Gł. 3:17-21, Tczew 3:41-42, ... Koluszki 8:27-31, Łódź Widzew 8:44-48, Łódź Fabr. 8:55
* TLK 53154/53155   Halny   Bydgoszcz Gł. 5:46, Inowrocław 6:15-16, Gniezno 6:52-53, ... Sucha Beskidzka 16:01-21, Chabówka 17:26-50, Zakopane 18:38
* TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 19:22, Gdańsk Gł. 19:46-49, Tczew 20:07-08, ... Sucha Beskidzka 5:07-21, Chabówka 5:58-6:12, Zakopane 7:01
* TLK 54104/54105   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:34, Działdowo 8:39-40, Warszawa Cent. 10:25-45, ... Katowice 14:20-30, Pszczyna 15:00-01, Bielsko-Biała Gł. 15:21
25.5.2017 TLK 54104/54105   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:34, Działdowo 8:39-40, Warszawa Cent. 10:25-45, ... Katowice 14:20-30, Pszczyna 15:00-01, Bielsko-Biała Gł. 15:21
25.6.2017 TLK 54104/54105   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:34, Działdowo 8:39-40, Warszawa Cent. 10:25-45, ... Katowice 14:20-30, Pszczyna 15:00-01, Bielsko-Biała Gł. 15:21
* TLK 54106/54107   Beskidy   Bydgoszcz Gł. 5:31, Inowrocław 6:00-01, Gniezno 6:51-52, ... Rybnik 12:56-58, Pszczyna 13:52-53, Bielsko-Biała Gł. 14:13
14.9.2017 TLK 54106/54107   Beskidy   Bydgoszcz Gł. 5:31, Inowrocław 6:00-01, Gniezno 6:51-52, ... Rybnik 12:56-58, Pszczyna 13:52-53, Bielsko-Biała Gł. 14:13
15.9.2017 TLK 54106/54107   Beskidy   Bydgoszcz Gł. 5:31, Inowrocław 6:00-01, Gniezno 6:51-52, ... Rybnik 12:56-58, Pszczyna 13:52-53, Bielsko-Biała Gł. 14:13
21.9.2017 TLK 54106/54107   Beskidy   Bydgoszcz Gł. 5:31, Inowrocław 6:00-01, Gniezno 6:51-52, ... Rybnik 12:56-58, Pszczyna 13:52-53, Bielsko-Biała Gł. 14:13
2.7.2017 TLK 54108/54109   Artus   Gdynia Gł. 9:34, Gdańsk Gł. 9:58-10:01, Tczew 10:21-22, ... Opole Gł. 17:06-07, Gliwice 17:57-58, Katowice 18:24
* TLK 55171   Sudety   Gdynia Gł. 6:44, Władysławowo 7:32-36, Jastarnia 8:06-12, Hel 8:30
* TLK 56112/56113   Łokietek   Bydgoszcz Gł. 5:53, Inowrocław 6:22-23, Gniezno 7:11-12, ... Leszno 8:49-50, Rawicz 9:09-10, Wrocław Gł. 9:59
* TLK 57104/57105   Bachus   Gdynia Gł. 13:34, Gdańsk Gł. 13:59-14:05, Tczew 14:25-26, ... Poznań Gł. 17:35-38, Zbąszynek 18:38-40, Zielona Góra 19:27
1.4.2017 TLK 57104/57105   Bachus   Gdynia Gł. 13:34, Gdańsk Gł. 13:59-14:05, Tczew 14:25-26, ... Poznań Gł. 17:35-38, Zbąszynek 18:38-40, Zielona Góra 19:27
8.7.2017 TLK 57104/57105   Bachus   Gdynia Gł. 13:34, Gdańsk Gł. 13:59-14:05, Tczew 14:25-26, ... Poznań Gł. 17:35-38, Zbąszynek 18:38-40, Zielona Góra 19:27
* TLK 57108/57109   Drwęca   Olsztyn Gł. 17:39, Iława Gł. 18:31-32, Toruń Gł. 19:51-20:00, Inowrocław 20:23-25, Gniezno 21:02-03, Poznań Gł. 21:36
* TLK 58100/58101   Gryf   Olsztyn Gł. 13:30, Elbląg 14:58-59, Malbork 15:18-19, ... Białogard 19:04-05, Stargard 20:17-19, Szczecin Gł. 20:52
24.6.2017 TLK 58100/58101   Gryf   Olsztyn Gł. 13:30, Elbląg 14:58-59, Malbork 15:18-19, ... Białogard 19:04-05, Stargard 20:17-19, Szczecin Gł. 20:52
* TLK 64100/64101   Skrzyczne   Wrocław Gł. 17:54, Opole Gł. 18:50-53, Kędzierzyn-Koźle 19:38-41, Rybnik 20:28-29, Pszczyna 21:21-23, Bielsko-Biała Gł. 21:43
* TLK 65112/65113   Łokietek   Wrocław Gł. 19:20, Rawicz 20:05-06, Leszno 20:28-31, ... Gniezno 22:25-29, Inowrocław 23:10-15, Bydgoszcz Gł. 23:44
* TLK 73170/73171   Uznam   Poznań Gł. 2:03, Jarocin 2:49-51, Ostrów Wlkp. 3:22-24, ... Katowice 7:34-39, Trzebinia 8:33-34, Kraków Gł. 9:45
30.3.2017 TLK 73170/73171   Uznam   Poznań Gł. 2:03, Jarocin 2:49-51, Ostrów Wlkp. 3:22-24, ... Katowice 7:34-39, Trzebinia 8:33-34, Kraków Gł. 9:45
4.4.2017 TLK 73170/73171   Uznam   Poznań Gł. 2:03, Jarocin 2:49-51, Ostrów Wlkp. 3:22-24, ... Katowice 7:34-39, Trzebinia 8:33-34, Kraków Gł. 9:45
* TLK 75104/75105   Bachus   Zielona Góra 8:46, Zbąszynek 9:27-28, Poznań Gł. 10:24-28, ... Tczew 13:49-55, Gdańsk Gł. 14:15-18, Gdynia Gł. 14:40
* TLK 75108/75109   Drwęca   Poznań Gł. 6:51, Gniezno 7:25-26, Inowrocław 8:02-03, Toruń Gł. 8:25-27, Iława Gł. 9:43-44, Olsztyn Gł. 10:34
* TLK 81170/81171   Uznam   Świnoujście 20:43, Międzyzdroje 20:56-58, Szczecin Gł. 22:13-36, ... Kutno 4:51-5:01, Warszawa Cent. 6:27-32, Warszawa Wsch. 6:38
* TLK 83170/83171   Ustronie   Kołobrzeg 20:47, Koszalin 21:34-40, Słupsk 22:21-25, ... Skarżysko-Kamienna 7:34-35, Kielce 8:10-12, Kraków Gł. 9:45
* TLK 83190/83191   Wolin   Świnoujście 22:02, Międzyzdroje 22:14-15, Szczecin Gł. 23:29-44, ... Katowice 7:31-39, Trzebinia 8:29-31, Kraków Gł. 9:24
* TLK 83192/83193   Korsarz   Kołobrzeg 22:30, Białogard 22:59-23:14, Piła Gł. 0:57-58, ... Katowice 6:57-7:15, Trzebinia 8:05-07, Kraków Gł. 9:08
* TLK 83196/83197   Haller   Szczecin Gł. 19:07, Stargard 19:38-42, Krzyż 20:42-43, ... Sucha Beskidzka 6:42-56, Chabówka 7:33-47, Zakopane 8:38
* TLK 84102/84103   Szkuner   Kołobrzeg 10:20, Białogard 10:48-49, Piła Gł. 12:37-47, ... Kluczbork 16:56-57, Gliwice 18:17-24, Katowice 18:50
* TLK 84154/84155   Gwarek   Ustka 13:06, Słupsk 13:24-26, Koszalin 14:06-13, ... Opole Gł. 21:52-53, Gliwice 22:45-46, Katowice 23:12
* TLK 84190/84191   Pirat   Kołobrzeg 21:33, Białogard 22:11-12, Piła Gł. 23:58-59, ... Rybnik 7:30-32, Pszczyna 8:32-33, Bielsko-Biała Gł. 8:55
7.7.2017 TLK 84190/84191   Pirat   Kołobrzeg 21:33, Białogard 22:11-12, Piła Gł. 23:58-59, ... Rybnik 7:30-32, Pszczyna 8:32-33, Bielsko-Biała Gł. 8:55
* TLK 85100/85101   Gryf   Szczecin Gł. 7:18, Stargard 7:48-50, Białogard 9:03-05, ... Malbork 12:38-42, Elbląg 13:00-01, Olsztyn Gł. 14:22
Strana: 1 2































326.36
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?