vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » B9nopuvz 111Arow
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC B9nopuvz 111Arow

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz 111Arow

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
1.7.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
2.7.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
4.8.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
4.7.2017 IC 8302/8303   Matejko   Świnoujście 8:16, Międzyzdroje 8:27-28, Szczecin Gł. 9:39-52, ... Tarnów 19:32-34, Rzeszów Gł. 20:45-59, Przemyśl Gł. 22:10
* EIC 8350/8351   Fregata   Kołobrzeg 9:54, Koszalin 10:33-35, Słupsk 11:25-27, ... Gdańsk Gł. 13:45-48, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:23
3.6.2017 IC 8404   Barnim   Świnoujście 12:23, Międzyzdroje 12:35-37, Szczecin Gł. 13:50-53, ... Opole Gł. 19:14-17, Gliwice 20:06-07, Katowice 20:31
* EIC 8750   Błękitna Fala   Świnoujście 15:37, Międzyzdroje 15:49-50, Szczecin Gł. 17:01-06, Stargard 17:37-39, Krzyż 18:29-30, Poznań Gł. 19:23
* IC 9110/9111   Łodzianin   Łódź Fabr. 6:40, Łódź Widzew 6:46-48, Warszawa Cent. 7:55-8:05, Warszawa Wsch. 8:11
28.5.2017 IC 12104/12105   Rej   Warszawa Zach. 11:32, Warszawa Cent. 11:36-50, Dęblin 13:17-18, Lublin 14:05
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, Kraków Gł. 8:18
* TLK 13150/13151   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, ... Nowy Sącz 11:24-26, Muszyna 12:27-41, Krynica-Zdrój 12:59
* TLK 14100/14101   Górnik   Warszawa Wsch. 15:54, Warszawa Cent. 16:00-14, Skierniewice 16:59-17:02, ... Katowice 19:55-20:15, Pszczyna 20:45-46, Bielsko-Biała Gł. 21:06
* TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
10.4.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
24.4.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
5.6.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
* TLK 15128/15129   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, Toruń Gł. 18:31-33, Bydgoszcz Gł. 19:13
10.6.2017 TLK 15128/15129   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, Toruń Gł. 18:31-33, Bydgoszcz Gł. 19:13
* TLK 15150/15151   Delfin   Warszawa Zach. 6:36, Warszawa Cent. 6:40-50, Działdowo 8:53-54, ... Gdynia Gł. 11:23-49, Lębork 12:46-13:06, Łeba 13:52
* IC 16104/16105   Fredro   Warszawa Wsch. 11:19, Warszawa Cent. 11:25-35, Skierniewice 12:13-14, Częstochowa 13:48-52, Opole Gł. 14:50-52, Wrocław Gł. 15:49
25.3.2017 IC 16104/16105   Fredro   Warszawa Wsch. 11:19, Warszawa Cent. 11:25-35, Skierniewice 12:13-14, Częstochowa 13:48-52, Opole Gł. 14:50-52, Wrocław Gł. 15:49
9.6.2017 IC 16104/16105   Fredro   Warszawa Wsch. 11:19, Warszawa Cent. 11:25-35, Skierniewice 12:13-14, Częstochowa 13:48-52, Opole Gł. 14:50-52, Wrocław Gł. 15:49
* IC 16110/16111   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:49, Warszawa Cent. 17:55-18:05, Skierniewice 18:43-45, Częstochowa 20:22-28, Opole Gł. 21:28-30, Wrocław Gł. 22:21
5.6.2017 IC 16110/16111   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:49, Warszawa Cent. 17:55-18:05, Skierniewice 18:43-45, Częstochowa 20:22-28, Opole Gł. 21:28-30, Wrocław Gł. 22:21
7.6.2017 IC 16110/16111   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:49, Warszawa Cent. 17:55-18:05, Skierniewice 18:43-45, Częstochowa 20:22-28, Opole Gł. 21:28-30, Wrocław Gł. 22:21
5.4.2017 IC 17102/17103   Dąbrowska   Warszawa Wsch. 19:04, Warszawa Cent. 19:10-14, Skierniewice 19:55-56, ... Łódź Widzew 20:26-27, Kalisz 22:08-09, Ostrów Wlkp. 22:27
* IC 17104/17105   Paderewski   Warszawa Wsch. 8:25, Warszawa Cent. 8:31-36, Kutno 10:03-04, Gniezno 11:52-58, Poznań Gł. 12:30
15.6.2017 IC 17104/17105   Paderewski   Warszawa Wsch. 8:25, Warszawa Cent. 8:31-36, Kutno 10:03-04, Gniezno 11:52-58, Poznań Gł. 12:30
* TLK 18106/18107   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, ... Wałcz 21:12-13, Stargard 22:52-54, Szczecin Gł. 23:27
18.10.2017 TLK 18108/18109   Gałczyński   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:15-17, ... Krzyż 11:34-35, Stargard 12:31-33, Szczecin Gł. 13:05
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:54, Warszawa Cent. 23:00-05, Kutno 0:30-32, ... Szczecin Gł. 6:02-20, Międzyzdroje 7:34-36, Świnoujście 7:49
* TLK 31100/31101   Malinowski   Kraków Gł. 19:24, Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
14.3.2017 TLK 31100/31101   Malinowski   Kraków Gł. 19:24, Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
11.6.2017 TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
3.1.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. (10:24) - Miechów (10:52 - 10:56) - ... - Koszalin (19:50 - 19:52) - Kołobrzeg (20:31)
* TLK 38194/38195   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:05, Rzeszów Gł. 19:25-27, Tarnów 20:33-35, ... Szczecin Gł. 9:37-50, Międzyzdroje 11:04-05, Świnoujście 11:17
25.6.2017 TLK 38194/38195   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:05, Rzeszów Gł. 19:25-27, Tarnów 20:33-35, ... Szczecin Gł. 9:37-50, Międzyzdroje 11:04-05, Świnoujście 11:17
* TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
12.6.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
4.8.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
22.11.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
* TLK 51102/51103   Rataj   Gdynia Gł. 4:28, Gdańsk Gł. 4:50-53, Tczew 5:13-14, ... Działdowo 6:45-47, Warszawa Cent. 8:10-25, Warszawa Zach. 8:29
* TLK 51128/51129   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 10:24, Toruń Gł. 11:05-07, Kutno 12:28-30, Warszawa Cent. 13:50-14:08, Warszawa Wsch. 14:14
* TLK 51150/51151   Delfin   Łeba 14:21, Lębork 15:06-26, Gdynia Gł. 16:16-46, ... Działdowo 19:37-38, Warszawa Cent. 21:25-30, Warszawa Zach. 21:34
* TLK 56170/56171   Sudety   Gdynia Gł. 22:44, Gdańsk Gł. 23:08-10, Tczew 23:30-31, ... Wrocław Gł. 6:18-7:03, Wałbrzych Gł. 8:21-22, Jelenia Góra 9:11
1.4.2017 TLK 56170/56171   Sudety   Gdynia Gł. 22:44, Gdańsk Gł. 23:08-10, Tczew 23:30-31, ... Wrocław Gł. 6:18-7:03, Wałbrzych Gł. 8:21-22, Jelenia Góra 9:11
22.2.2017 TLK 57106/57107   Ukiel   Olsztyn Gł. 9:25, Iława Gł. 10:16-17, Toruń Gł. 11:36-38, ... Poznań Gł. 13:16-38, Zbąszynek 14:33-34, Zielona Góra 15:15
* TLK 60117   Sudety   Jelenia Góra 9:52, Szklarska Poręba Górna 10:39
7.5.2017 TLK 60117   Sudety   Jelenia Góra 9:52, Szklarska Poręba Górna 10:39
27.9.2017 IC 61102/61103   Orzeszkowa   Jelenia Góra 13:05, Wałbrzych Gł. 13:50-51, Wrocław Gł. 14:59-15:22, ... Warszawa Cent. 19:50-20:00, Małkinia 21:12-13, Białystok 22:11
* IC 61104/61105   Fredro   Wrocław Gł. 19:06, Opole Gł. 20:01-03, Częstochowa 21:21-23, Skierniewice 22:58-23:00, Warszawa Cent. 23:40-50, Warszawa Wsch. 23:56
3.6.2017 IC 61104/61105   Fredro   Wrocław Gł. 19:06, Opole Gł. 20:01-03, Częstochowa 21:21-23, Skierniewice 22:58-23:00, Warszawa Cent. 23:40-50, Warszawa Wsch. 23:56
* IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
19.2.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
25.5.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
8.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
9.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
10.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
18.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
7.10.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
* TLK 65170/65171   Sudety   Jelenia Góra 20:32, Wałbrzych Gł. 21:21-22, Wrocław Gł. 22:35-23:07, ... Bydgoszcz Gł. 4:31-41, Gdańsk Gł. 6:18-21, Gdynia Gł. 6:44
18.6.2017 TLK 65170/65171   Sudety   Jelenia Góra 20:32, Wałbrzych Gł. 21:21-22, Wrocław Gł. 22:35-23:07, ... Bydgoszcz Gł. 4:31-41, Gdańsk Gł. 6:18-21, Gdynia Gł. 6:44
* TLK 66116   Sudety   Szklarska Poręba Górna 19:09, Jelenia Góra 20:02
* IC 71104/71105   Paderewski   Poznań Gł. 16:32, Gniezno 17:04-05, Kutno 19:12-13, Warszawa Cent. 20:56-21:01, Warszawa Wsch. 21:07
19.10.2017 IC 71104/71105   Paderewski   Poznań Gł. 16:32, Gniezno 17:04-05, Kutno 19:12-13, Warszawa Cent. 20:56-21:01, Warszawa Wsch. 21:07
* TLK 81106/81107   Moniuszko   Szczecin Gł. 5:49, Stargard 6:22-23, Wałcz 8:04-12, ... Kutno 12:28-30, Warszawa Cent. 13:50-14:08, Warszawa Wsch. 14:14
8.4.2017 TLK 81106/81107   Moniuszko   Szczecin Gł. 5:49, Stargard 6:22-23, Wałcz 8:04-12, ... Kutno 12:28-30, Warszawa Cent. 13:50-14:08, Warszawa Wsch. 14:14
* TLK 81170/81171   Uznam   Świnoujście 20:43, Międzyzdroje 20:56-58, Szczecin Gł. 22:13-36, ... Kutno 4:51-5:01, Warszawa Cent. 6:27-32, Warszawa Wsch. 6:38
* TLK 83194/83195   Przemyślanin   Świnoujście 16:55, Międzyzdroje 17:09-11, Szczecin Gł. 18:34-55, ... Tarnów 6:57-59, Rzeszów Gł. 8:06-08, Przemyśl Gł. 9:27
8.7.2017 TLK 83194/83195   Przemyślanin   Świnoujście 16:55, Międzyzdroje 17:09-11, Szczecin Gł. 18:34-55, ... Tarnów 6:57-59, Rzeszów Gł. 8:06-08, Przemyśl Gł. 9:27
Strana: 1 2 3































325.81
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?