vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » B9nopuvz 111Arow
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC B9nopuvz 111Arow

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz 111Arow

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
13.4.2017 EIC 1322/1323   Norwid   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23
21.4.2017 EIC 1322/1323   Norwid   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23
16.5.2017 EIC 1322/1323   Norwid   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23
23.5.2017 EIC 1322/1323   Norwid   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23
11.6.2017 EIC 1324/1325   Krakus   Warszawa Wsch. 16:44, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:21
12.6.2017 EIC 1324/1325   Krakus   Warszawa Wsch. 16:44, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:21
13.3.2017 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-55, Kraków Gł. 21:18
5.4.2017 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-55, Kraków Gł. 21:18
24.4.2017 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-55, Kraków Gł. 21:18
27.4.2017 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-55, Kraków Gł. 21:18
4.6.2017 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-55, Kraków Gł. 21:18
5.6.2017 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-55, Kraków Gł. 21:18
12.8.2017 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-55, Kraków Gł. 21:18
17.12.2016 EIC 1352/1353   Tatry   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23-32, Chabówka 13:48-14:02, Zakopane 14:47
2.4.2017 EIC 1352/1353   Tatry   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23-32, Chabówka 13:48-14:02, Zakopane 14:47
4.6.2017 EIP 1400/1401      Warszawa Wsch. 15:44, Warszawa Cent. 15:50-55, Katowice 18:16-19, Bielsko-Biała Gł. 19:07
7.6.2017 EIC 1620/1621   Odra   Warszawa Wsch. 7:14, Warszawa Cent. 7:20-35, Częstochowa 9:45-48, Opole Gł. 10:46-48, Wrocław Gł. 11:35
30.6.2017 EIC 1622/1623   Łużyce   Warszawa Wsch. 13:24, Warszawa Cent. 13:30-55, Częstochowa Stradom 16:01-02, Opole Gł. 16:58-17:00, Wrocław Gł. 17:44
7.7.2017 EIC 1622/1623   Łużyce   Warszawa Wsch. 13:24, Warszawa Cent. 13:30-55, Częstochowa Stradom 16:01-02, Opole Gł. 16:58-17:00, Wrocław Gł. 17:44
28.12.2016 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 7:14, Warszawa Cent. 7:20-35, Częstochowa 9:45-48, ... Wrocław Gł. 11:40-43, Wałbrzych Gł. 12:51-52, Jelenia Góra 13:32
2.7.2017 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:54, Warszawa Cent. 6:00-05, Częstochowa 8:12-18, ... Wałbrzych Gł. 11:34-35, Jelenia Góra 12:14-17, Szklarska Poręba Górna 12:59
13.3.2017 EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
5.4.2017 EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
24.4.2017 EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
26.4.2017 EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
5.6.2017 EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
8.6.2017 EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
9.6.2017 EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
29.4.2017 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
2.5.2017 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
19.4.2017 IC 1910/1911   Łodzianin   Warszawa Wsch. 16:54, Warszawa Cent. 17:00-05, Łódź Widzew 18:12-14, Łódź Fabr. 18:20
14.3.2017 EIC 3122/3123   Norwid   Kraków Gł. 18:43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
28.1.2017 EIC 3124/3125   Krakus   Kraków Gł. 6:38, Warszawa Cent. 9:05-25, Warszawa Wsch. 9:31
4.6.2017 EIC 3124/3125   Krakus   Kraków Gł. 6:38, Warszawa Cent. 9:05-25, Warszawa Wsch. 9:31
21.2.2017 EIC 3126/3127   Modrzejewska   Kraków Gł. 8:42, Warszawa Cent. 11:05-10, Warszawa Wsch. 11:16
29.4.2017 EIC 3126/3127   Modrzejewska   Kraków Gł. 8:42, Warszawa Cent. 11:05-10, Warszawa Wsch. 11:16
3.6.2017 EIC 3126/3127   Modrzejewska   Kraków Gł. 8:42, Warszawa Cent. 11:05-10, Warszawa Wsch. 11:16
11.6.2017 EIC 3152/3153   Tatry   Zakopane 15:22, Chabówka 16:07-21, Kraków Gł. 18:34-43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
29.6.2017 EIC 3152/3153   Tatry   Zakopane 15:22, Chabówka 16:07-21, Kraków Gł. 18:34-43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
6.9.2017 EIC 3152/3153   Tatry   Zakopane 15:22, Chabówka 16:07-21, Kraków Gł. 18:34-43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
9.7.2017 IC 5142/5143   Lazur   Gdynia Gł. 14:10, Gdańsk Gł. 14:33-40, Tczew 14:59-15:03, ... Skierniewice 19:24-25, Łódź Widzew 19:56-58, Łódź Fabr. 20:04
10.8.2017 IC 5604/5605   Mieszko   Gdynia Gł. 16:04, Gdańsk Gł. 16:28-33, Tczew 16:51-52, ... Leszno 20:21-22, Rawicz 20:42-43, Wrocław Gł. 21:25
5.6.2017 EIP 6102/6103      Wrocław Gł. 14:16, Częstochowa Stradom 15:52-53, Warszawa Cent. 17:53-58, Warszawa Wsch. 18:04
24.4.2017 EIC 6120/6121   Odra   Wrocław Gł. 16:30, Opole Gł. 17:18-20, Częstochowa 18:31-33, Warszawa Cent. 20:48-55, Warszawa Wsch. 21:01
22.6.2017 EIC 6122/6123   Łużyce   Wrocław Gł. 6:11, Opole Gł. 6:57-58, Częstochowa Stradom 7:51-52, Warszawa Cent. 9:56-10:01, Warszawa Wsch. 10:07
17.4.2017 EIC 6150/6151   Śnieżka   Jelenia Góra 14:40, Wałbrzych Gł. 15:18-19, Wrocław Gł. 16:25-30, ... Częstochowa 18:31-33, Warszawa Cent. 20:48-55, Warszawa Wsch. 21:01
2.7.2017 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:56, Jelenia Góra 14:38-41, Wałbrzych Gł. 15:18-19, ... Częstochowa 18:28-29, Warszawa Cent. 20:41-51, Warszawa Wsch. 20:57
5.8.2017 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:56, Jelenia Góra 14:38-41, Wałbrzych Gł. 15:18-19, ... Częstochowa 18:28-29, Warszawa Cent. 20:41-51, Warszawa Wsch. 20:57
20.8.2017 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:56, Jelenia Góra 14:38-41, Wałbrzych Gł. 15:18-19, ... Częstochowa 18:28-29, Warszawa Cent. 20:41-51, Warszawa Wsch. 20:57
8.7.2017 IC 6504/6505   Mieszko   Wrocław Gł. 6:25, Rawicz 7:06-07, Leszno 7:30-31, ... Tczew 11:07-08, Gdańsk Gł. 11:25-28, Gdynia Gł. 11:51
9.6.2017 EIC 7100/7101   Lech   Zielona Góra 5:52, Zbąszynek 6:32-35, Poznań Gł. 7:17-20, ... Kutno 8:51-52, Warszawa Cent. 10:00-30, Warszawa Wsch. 10:36
4.7.2017 EIC 7851   Błękitna Fala   Poznań Gł. 9:37, Krzyż 10:30-31, Stargard 11:21-23, Szczecin Gł. 11:54-12:00, Międzyzdroje 13:11-12, Świnoujście 13:24
17.12.2016 EIC 8102/8103   Chrobry   Szczecin Gł. 5:56, Stargard 6:27-29, Krzyż 7:20-21, Poznań Gł. 8:15-25, Warszawa Cent. 11:01-06, Warszawa Wsch. 11:12
2.4.2017 EIC 8102/8103   Chrobry   Szczecin Gł. 5:56, Stargard 6:27-29, Krzyż 7:20-21, Poznań Gł. 8:15-25, Warszawa Cent. 11:01-06, Warszawa Wsch. 11:12
5.4.2017 EIC 8104/8105   Mewa   Świnoujście 6:22, Międzyzdroje 6:34-35, Szczecin Gł. 7:47-53, ... Kutno 11:52-54, Warszawa Cent. 13:01-06, Warszawa Wsch. 13:12
1.7.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
2.7.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
4.8.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
4.7.2017 IC 8302/8303   Matejko   Świnoujście 8:16, Międzyzdroje 8:27-28, Szczecin Gł. 9:39-52, ... Tarnów 19:32-34, Rzeszów Gł. 20:45-59, Przemyśl Gł. 22:10
3.6.2017 IC 8404   Barnim   Świnoujście 12:23, Międzyzdroje 12:35-37, Szczecin Gł. 13:50-53, ... Opole Gł. 19:14-17, Gliwice 20:06-07, Katowice 20:31
28.5.2017 IC 12104/12105   Rej   Warszawa Zach. 11:32, Warszawa Cent. 11:36-50, Dęblin 13:17-18, Lublin 14:05
10.4.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
24.4.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
5.6.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
10.6.2017 TLK 15128/15129   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, Toruń Gł. 18:31-33, Bydgoszcz Gł. 19:13
25.3.2017 IC 16104/16105   Fredro   Warszawa Wsch. 11:19, Warszawa Cent. 11:25-35, Skierniewice 12:13-14, Częstochowa 13:48-52, Opole Gł. 14:50-52, Wrocław Gł. 15:49
9.6.2017 IC 16104/16105   Fredro   Warszawa Wsch. 11:19, Warszawa Cent. 11:25-35, Skierniewice 12:13-14, Częstochowa 13:48-52, Opole Gł. 14:50-52, Wrocław Gł. 15:49
5.6.2017 IC 16110/16111   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:49, Warszawa Cent. 17:55-18:05, Skierniewice 18:43-45, Częstochowa 20:22-28, Opole Gł. 21:28-30, Wrocław Gł. 22:21
7.6.2017 IC 16110/16111   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:49, Warszawa Cent. 17:55-18:05, Skierniewice 18:43-45, Częstochowa 20:22-28, Opole Gł. 21:28-30, Wrocław Gł. 22:21
5.4.2017 IC 17102/17103   Dąbrowska   Warszawa Wsch. 19:04, Warszawa Cent. 19:10-14, Skierniewice 19:55-56, ... Łódź Widzew 20:26-27, Kalisz 22:08-09, Ostrów Wlkp. 22:27
15.6.2017 IC 17104/17105   Paderewski   Warszawa Wsch. 8:25, Warszawa Cent. 8:31-36, Kutno 10:03-04, Gniezno 11:52-58, Poznań Gł. 12:30
18.10.2017 TLK 18108/18109   Gałczyński   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:15-17, ... Krzyż 11:34-35, Stargard 12:31-33, Szczecin Gł. 13:05
14.3.2017 TLK 31100/31101   Malinowski   Kraków Gł. 19:24, Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
11.6.2017 TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
3.1.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. (10:24) - Miechów (10:52 - 10:56) - ... - Koszalin (19:50 - 19:52) - Kołobrzeg (20:31)
25.6.2017 TLK 38194/38195   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:05, Rzeszów Gł. 19:25-27, Tarnów 20:33-35, ... Szczecin Gł. 9:37-50, Międzyzdroje 11:04-05, Świnoujście 11:17
12.6.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
4.8.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
22.11.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
1.4.2017 TLK 56170/56171   Sudety   Gdynia Gł. 22:44, Gdańsk Gł. 23:08-10, Tczew 23:30-31, ... Wrocław Gł. 6:18-7:03, Wałbrzych Gł. 8:21-22, Jelenia Góra 9:11
22.2.2017 TLK 57106/57107   Ukiel   Olsztyn Gł. 9:25, Iława Gł. 10:16-17, Toruń Gł. 11:36-38, ... Poznań Gł. 13:16-38, Zbąszynek 14:33-34, Zielona Góra 15:15
7.5.2017 TLK 60117   Sudety   Jelenia Góra 9:52, Szklarska Poręba Górna 10:39
27.9.2017 IC 61102/61103   Orzeszkowa   Jelenia Góra 13:05, Wałbrzych Gł. 13:50-51, Wrocław Gł. 14:59-15:22, ... Warszawa Cent. 19:50-20:00, Małkinia 21:12-13, Białystok 22:11
3.6.2017 IC 61104/61105   Fredro   Wrocław Gł. 19:06, Opole Gł. 20:01-03, Częstochowa 21:21-23, Skierniewice 22:58-23:00, Warszawa Cent. 23:40-50, Warszawa Wsch. 23:56
19.2.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
25.5.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
8.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
9.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
10.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
18.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
7.10.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
18.6.2017 TLK 65170/65171   Sudety   Jelenia Góra 20:32, Wałbrzych Gł. 21:21-22, Wrocław Gł. 22:35-23:07, ... Bydgoszcz Gł. 4:31-41, Gdańsk Gł. 6:18-21, Gdynia Gł. 6:44
19.10.2017 IC 71104/71105   Paderewski   Poznań Gł. 16:32, Gniezno 17:04-05, Kutno 19:12-13, Warszawa Cent. 20:56-21:01, Warszawa Wsch. 21:07
8.4.2017 TLK 81106/81107   Moniuszko   Szczecin Gł. 5:49, Stargard 6:22-23, Wałcz 8:04-12, ... Kutno 12:28-30, Warszawa Cent. 13:50-14:08, Warszawa Wsch. 14:14
8.7.2017 TLK 83194/83195   Przemyślanin   Świnoujście 16:55, Międzyzdroje 17:09-11, Szczecin Gł. 18:34-55, ... Tarnów 6:57-59, Rzeszów Gł. 8:06-08, Przemyśl Gł. 9:27
Strana: 1































298.16
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?