vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » B9nopuvz 111Arow
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC B9nopuvz 111Arow

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz 111Arow

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* EIC 1320/1321   Sawa   Warszawa Wsch. 10:44, Warszawa Cent. 10:50-55, Kraków Gł. 13:17
* EIC 1322/1323   Norwid   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23
* EIC 1324/1325   Krakus   Warszawa Wsch. 16:44, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:21
* EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-55, Kraków Gł. 21:18
* EIC 1352/1353   Tatry   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23-32, Chabówka 13:48-14:02, Zakopane 14:47
* EIC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 7:44, Warszawa Cent. 7:50-8:05, Kraków Gł. 10:34-37, Chabówka 13:23-37, Zakopane 14:22
* IC 1502/1503   Neptun   Warszawa Zach. 7:05, Warszawa Cent. 7:10-20, Malbork 9:42-43, Tczew 9:55-56, Gdańsk Gł. 10:13-16, Gdynia Gł. 10:42
* EIC 1540/1541   Jantar   Warszawa Zach. 7:00, Warszawa Cent. 7:05-20, Gdańsk Gł. 10:17-20, ... Władysławowo 11:55-12:01, Jastarnia 12:26-30, Hel 12:46
* IC 1542/1543   Lazur   Łódź Fabr. 7:48, Łódź Widzew 7:54-56, Skierniewice 8:31-32, ... Tczew 12:18-19, Gdańsk Gł. 12:36-39, Gdynia Gł. 13:02
* EIC 1620/1621   Odra   Warszawa Wsch. 7:14, Warszawa Cent. 7:20-35, Częstochowa 9:45-48, Opole Gł. 10:46-48, Wrocław Gł. 11:35
* EIC 1622/1623   Łużyce   Warszawa Wsch. 13:24, Warszawa Cent. 13:30-55, Częstochowa Stradom 16:01-02, Opole Gł. 16:58-17:00, Wrocław Gł. 17:44
* EIC 1622/1623   Łużyce   Warszawa Wsch. 14:42, Warszawa Cent. 14:48-53, Częstochowa Stradom 16:54-55, ... Wrocław Gł. 18:34-45, Legnica 19:28-29, Węgliniec 20:14
* EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:54, Warszawa Cent. 6:00-05, Częstochowa 8:12-18, ... Wałbrzych Gł. 11:34-35, Jelenia Góra 12:14-17, Szklarska Poręba Górna 12:59
* EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 7:14, Warszawa Cent. 7:20-35, Częstochowa 9:45-48, ... Wrocław Gł. 11:40-43, Wałbrzych Gł. 12:51-52, Jelenia Góra 13:32
* EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 15:39, Warszawa Cent. 15:45-16:00, Kutno 17:04-05, ... Poznań Gł. 18:33-36, Zbąszynek 19:18-19, Zielona Góra 19:58
* EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 17:43, Warszawa Cent. 17:49-54, Kutno 19:09-10, Gniezno 20:47-48, Poznań Gł. 21:15
* EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
* EIC 1804/1805   Mewa   Warszawa Wsch. 14:46, Warszawa Cent. 14:52-57, Kutno 16:02-03, ... Szczecin Gł. 20:00-04, Międzyzdroje 21:16-17, Świnoujście 21:31
* IC 1910/1911   Łodzianin   Warszawa Wsch. 16:54, Warszawa Cent. 17:00-05, Łódź Widzew 18:12-14, Łódź Fabr. 18:20
* EIC 3120/3121   Sawa   Kraków Gł. 14:38, Warszawa Cent. 17:01-10, Warszawa Wsch. 17:16
* EIC 3122/3123   Norwid   Kraków Gł. 18:43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
* EIC 3124/3125   Krakus   Kraków Gł. 6:38, Warszawa Cent. 9:05-25, Warszawa Wsch. 9:31
* EIC 3126/3127   Modrzejewska   Kraków Gł. 8:42, Warszawa Cent. 11:05-10, Warszawa Wsch. 11:16
* EIC 3152/3153   Tatry   Zakopane 15:22, Chabówka 16:07-21, Kraków Gł. 18:34-43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
* EIC 3154/3155   Morskie Oko   Zakopane 17:14, Chabówka 18:05-19, Kraków Gł. 20:38-52, Warszawa Cent. 23:22-27, Warszawa Wsch. 23:33
* EIC 3331   Tatry-BIS   Kraków Pł. 12:16, Chabówka 14:08-22, Zakopane 15:14
* EIC 3332   Tatry-BIS   Zakopane 16:37, Chabówka 17:22-36, Kraków Pł. 19:42
* EIC 3850/3851   Fregata   Kraków Gł. 8:39, Warszawa Cent. 11:05-10, Gdańsk Gł. 13:54-14:01, ... Słupsk 16:14-20, Koszalin 17:20-22, Kołobrzeg 18:02
* IC 5102/5103   Neptun   Gdynia Gł. 17:20, Gdańsk Gł. 17:43-46, Tczew 18:02-03, Malbork 18:15-16, Warszawa Cent. 20:40-45, Warszawa Zach. 20:50
* EIC 5140/5141   Jantar   Hel 15:24, Władysławowo 16:01-03, Gdynia Gł. 16:47-17:15, Gdańsk Gł. 17:42-45, Warszawa Cent. 20:48-55, Warszawa Zach. 21:00
* IC 5142/5143   Lazur   Gdynia Gł. 14:10, Gdańsk Gł. 14:33-40, Tczew 14:59-15:03, ... Skierniewice 19:24-25, Łódź Widzew 19:56-58, Łódź Fabr. 20:04
* IC 5700/5701   Bałtyk   Gdynia Gł. 18:07, Gdańsk Gł. 18:30-36, Tczew 18:53-54, ... Inowrocław 20:33-34, Gniezno 21:08-09, Poznań Gł. 21:36
* EIC 5841   Jantar   Gdynia Gł. 10:53, Słupsk 12:10-14, Koszalin 12:54-56, Kołobrzeg 13:36
* EIC 6120/6121   Odra   Wrocław Gł. 16:30, Opole Gł. 17:18-20, Częstochowa 18:31-33, Warszawa Cent. 20:48-55, Warszawa Wsch. 21:01
* EIC 6122/6123   Łużyce   Węgliniec 4:44, Legnica 5:27-28, Wrocław Gł. 6:07-11, ... Częstochowa Stradom 7:51-52, Warszawa Cent. 9:56-10:01, Warszawa Wsch. 10:07
* EIC 6122/6123   Łużyce   Wrocław Gł. 6:11, Opole Gł. 6:57-58, Częstochowa Stradom 7:51-52, Warszawa Cent. 9:56-10:01, Warszawa Wsch. 10:07
* EIC 6150/6151   Śnieżka   Jelenia Góra 14:40, Wałbrzych Gł. 15:18-19, Wrocław Gł. 16:25-30, ... Częstochowa 18:31-33, Warszawa Cent. 20:48-55, Warszawa Wsch. 21:01
* EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:56, Jelenia Góra 14:38-41, Wałbrzych Gł. 15:18-19, ... Częstochowa 18:28-29, Warszawa Cent. 20:41-51, Warszawa Wsch. 20:57
* EIC 7100/7101   Lech   Poznań Gł. 5:46, Gniezno 6:14-15, Kutno 7:53-56, Warszawa Cent.9:18-26, Warszawa Wsch. 9:32
* EIC 7100/7101   Lech   Zielona Góra 5:52, Zbąszynek 6:32-35, Poznań Gł. 7:17-20, ... Kutno 8:51-52, Warszawa Cent. 10:00-30, Warszawa Wsch. 10:36
* EIC 7104/7105   Krzywousty   Poznań Gł. 6:24, Warszawa Cent. 9:00-10, Warszawa Wsch. 9:16
* IC 7500/7501   Bałtyk   Poznań Gł. 6:33, Gniezno 6:59-7:00, Inowrocław 7:34-35, ... Tczew 9:14-15, Gdańsk Gł. 9:31-34, Gdynia Gł. 9:56
* EIC 7851   Błękitna Fala   Poznań Gł. 9:37, Krzyż 10:30-31, Stargard 11:21-23, Szczecin Gł. 11:54-12:00, Międzyzdroje 13:11-12, Świnoujście 13:24
* EIC 8104/8105   Mewa   Świnoujście 6:22, Międzyzdroje 6:34-35, Szczecin Gł. 7:47-53, ... Kutno 11:52-54, Warszawa Cent. 13:01-06, Warszawa Wsch. 13:12
* EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
* EIC 8350/8351   Fregata   Kołobrzeg 9:54, Koszalin 10:33-35, Słupsk 11:25-27, ... Gdańsk Gł. 13:45-48, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:23
* EIC 8750   Błękitna Fala   Świnoujście 15:37, Międzyzdroje 15:49-50, Szczecin Gł. 17:01-06, Stargard 17:37-39, Krzyż 18:29-30, Poznań Gł. 19:23
* IC 9110/9111   Łodzianin   Łódź Fabr. 6:40, Łódź Widzew 6:46-48, Warszawa Cent. 7:55-8:05, Warszawa Wsch. 8:11
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, Kraków Gł. 8:18
* TLK 13150/13151   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, ... Nowy Sącz 11:24-26, Muszyna 12:27-41, Krynica-Zdrój 12:59
* TLK 14100/14101   Górnik   Warszawa Wsch. 15:54, Warszawa Cent. 16:00-14, Skierniewice 16:59-17:02, ... Katowice 19:55-20:15, Pszczyna 20:45-46, Bielsko-Biała Gł. 21:06
* TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
* TLK 15128/15129   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, Toruń Gł. 18:31-33, Bydgoszcz Gł. 19:13
* TLK 15150/15151   Delfin   Warszawa Zach. 6:36, Warszawa Cent. 6:40-50, Działdowo 8:53-54, ... Gdynia Gł. 11:23-49, Lębork 12:46-13:06, Łeba 13:52
* IC 16104/16105   Fredro   Warszawa Wsch. 11:19, Warszawa Cent. 11:25-35, Skierniewice 12:13-14, Częstochowa 13:48-52, Opole Gł. 14:50-52, Wrocław Gł. 15:49
* IC 16110/16111   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:49, Warszawa Cent. 17:55-18:05, Skierniewice 18:43-45, Częstochowa 20:22-28, Opole Gł. 21:28-30, Wrocław Gł. 22:21
* IC 17104/17105   Paderewski   Warszawa Wsch. 8:25, Warszawa Cent. 8:31-36, Kutno 10:03-04, Gniezno 11:52-58, Poznań Gł. 12:30
* TLK 18106/18107   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, ... Wałcz 21:12-13, Stargard 22:52-54, Szczecin Gł. 23:27
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:54, Warszawa Cent. 23:00-05, Kutno 0:30-32, ... Szczecin Gł. 6:02-20, Międzyzdroje 7:34-36, Świnoujście 7:49
* TLK 31100/31101   Malinowski   Kraków Gł. 19:24, Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 38194/38195   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:05, Rzeszów Gł. 19:25-27, Tarnów 20:33-35, ... Szczecin Gł. 9:37-50, Międzyzdroje 11:04-05, Świnoujście 11:17
* TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
* TLK 51102/51103   Rataj   Gdynia Gł. 4:28, Gdańsk Gł. 4:50-53, Tczew 5:13-14, ... Działdowo 6:45-47, Warszawa Cent. 8:10-25, Warszawa Zach. 8:29
* TLK 51128/51129   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 10:24, Toruń Gł. 11:05-07, Kutno 12:28-30, Warszawa Cent. 13:50-14:08, Warszawa Wsch. 14:14
* TLK 51150/51151   Delfin   Łeba 14:21, Lębork 15:06-26, Gdynia Gł. 16:16-46, ... Działdowo 19:37-38, Warszawa Cent. 21:25-30, Warszawa Zach. 21:34
* TLK 56170/56171   Sudety   Gdynia Gł. 22:44, Gdańsk Gł. 23:08-10, Tczew 23:30-31, ... Wrocław Gł. 6:18-7:03, Wałbrzych Gł. 8:21-22, Jelenia Góra 9:11
* TLK 60117   Sudety   Jelenia Góra 9:52, Szklarska Poręba Górna 10:39
* IC 61104/61105   Fredro   Wrocław Gł. 19:06, Opole Gł. 20:01-03, Częstochowa 21:21-23, Skierniewice 22:58-23:00, Warszawa Cent. 23:40-50, Warszawa Wsch. 23:56
* IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
* TLK 65170/65171   Sudety   Jelenia Góra 20:32, Wałbrzych Gł. 21:21-22, Wrocław Gł. 22:35-23:07, ... Bydgoszcz Gł. 4:31-41, Gdańsk Gł. 6:18-21, Gdynia Gł. 6:44
* TLK 66116   Sudety   Szklarska Poręba Górna 19:09, Jelenia Góra 20:02
* IC 71104/71105   Paderewski   Poznań Gł. 16:32, Gniezno 17:04-05, Kutno 19:12-13, Warszawa Cent. 20:56-21:01, Warszawa Wsch. 21:07
* TLK 81106/81107   Moniuszko   Szczecin Gł. 5:49, Stargard 6:22-23, Wałcz 8:04-12, ... Kutno 12:28-30, Warszawa Cent. 13:50-14:08, Warszawa Wsch. 14:14
* TLK 81170/81171   Uznam   Świnoujście 20:43, Międzyzdroje 20:56-58, Szczecin Gł. 22:13-36, ... Kutno 4:51-5:01, Warszawa Cent. 6:27-32, Warszawa Wsch. 6:38
* TLK 83194/83195   Przemyślanin   Świnoujście 16:55, Międzyzdroje 17:09-11, Szczecin Gł. 18:34-55, ... Tarnów 6:57-59, Rzeszów Gł. 8:06-08, Przemyśl Gł. 9:27
Strana: 1 2































239.57
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?