vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC A9ou 112A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9ou 112A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
14.2.2017 EC 131   Varsovia   Warszawa Wsch. 9.24, Warszawa Centr. 9.30-9.55, Katowice 12.22-12.30, ... Bratislava hl.st. 16.50-16.53, Štúrovo 18.11-18.14, Budapest-Keleti 19.35
29.5.2017 EIC 3120/3121   Sawa   Kraków Gł. 14:38, Warszawa Cent. 17:01-10, Warszawa Wsch. 17:16
* TLK 4808/4809   Gwarek   Katowice 5:05, Gliwice 5:27-28, Opole Gł. 6:18-20, ... Białogard 13:26-38, Koszalin 13:54-14:07, Słupsk 15:02
* TLK 4858/4859   Gwarek   Katowice 5:09, Gliwice 5:33-34, Opole Gł. 6:25-27, ... Koszalin 13:56-14:08, Słupsk 15:02-08, Ustka 15:24
29.4.2017 TLK 4858/4859   Gwarek   Katowice 5:09, Gliwice 5:33-34, Opole Gł. 6:25-27, ... Koszalin 13:56-14:08, Słupsk 15:02-08, Ustka 15:24
* TLK 5606/5607   Piast   Gdynia Gł. 6:03, Gdańsk Gł. 6:27-30, Tczew 6:47-48, ... Leszno 10:39-40, Rawicz 11:00-01, Wrocław Gł. 11:44
* TLK 6506/6507   Piast   Wrocław Gł. 16:30, Rawicz 17:13-14, Leszno 17:38-41, ... Tczew 21:40-47, Gdańsk Gł. 22:04-07, Gdynia Gł. 22:30
26.1.2017 IC 7300/7301   Siemiradzki   Poznań Gł. 5:52, Leszno 6:54-55, Rawicz 7:15-16, ... Tarnów 13:33-46, Rzeszów Gł. 15:04-07, Przemyśl Gł. 16:23
* TLK 7854/7855   Bosman   Poznań Gł. 21:45, Krzyż 22:46-47, Stargard 23:57-59, Szczecin Gł. 0:36
* TLK 8408/8409   Gwarek   Słupsk 13:26, Koszalin 14:05-10, Białogard 14:28-47, ... Opole Gł. 21:37-38, Gliwice 22:26-27, Katowice 22:51
* TLK 8458/8459   Gwarek   Ustka 13:06, Słupsk 13:24-26, Koszalin 14:06-13, ... Opole Gł. 21:52-53, Gliwice 22:45-46, Katowice 23:12
* TLK 8754/8755   Bosman   Szczecin Gł. 17:54, Stargard 18:27-34, Krzyż 19:32-46, Poznań Gł. 20:44
28.5.2017 IC 12104/12105   Rej   Warszawa Zach. 11:32, Warszawa Cent. 11:36-50, Dęblin 13:17-18, Lublin 14:05
5.1.2017 IC 13102/13103   Korczak   Warszawa Wsch. 10:24, Warszawa Cent. 10:30-35, Skierniewice 11:15-16, Koluszki 11:35-36, Kraków Gł. 14:00
6.5.2017 IC 13106/13107   Wit Stwosz   Terespol 16:23, Biała Podlaska 16:51-52, Siedlce 17:33-35, ... Skierniewice 19:14-16, Koluszki 19:38-39, Kraków Gł. 21:54
10.4.2017 TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
21.4.2017 TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
24.4.2017 TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
5.6.2017 TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
* TLK 13190/13191   Nosal   Warszawa Zach. 22:20, Warszawa Cent. 22:25-30, Dęblin 23:56-57, ... Sucha Beskidzka 5:29-43, Chabówka 6:29-49, Zakopane 7:40
* TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
* TLK 15116/15117   Kujawiak   Warszawa Wsch. 16:20, Warszawa Cent. 16:26-31, Kutno 17:52-53, Toruń Gł. 19:21-24, Bydgoszcz Gł. 20:04
* TLK 15128/15129   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, Toruń Gł. 18:31-33, Bydgoszcz Gł. 19:13
2.7.2017 TLK 15190/15191   Posejdon   Łódź Fabr. 21:08, Łódź Widzew 21:15-16, Koluszki 21:30-31, ... Tczew 2:03-04, Gdańsk Gł. 2:23-26, Gdynia Gł. 2:50
5.4.2017 IC 17102/17103   Dąbrowska   Warszawa Wsch. 19:04, Warszawa Cent. 19:10-14, Skierniewice 19:55-56, ... Łódź Widzew 20:26-27, Kalisz 22:08-09, Ostrów Wlkp. 22:27
* TLK 18106/18107   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, ... Wałcz 21:12-13, Stargard 22:52-54, Szczecin Gł. 23:27
* TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:54, Warszawa Cent. 23:00-05, Kutno 0:30-32, ... Szczecin Gł. 6:02-20, Międzyzdroje 7:34-36, Świnoujście 7:49
20.3.2017 TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:54, Warszawa Cent. 23:00-05, Kutno 0:30-32, ... Szczecin Gł. 6:02-20, Międzyzdroje 7:34-36, Świnoujście 7:49
* TLK 18172/18173   Posejdon   Białystok 20:07, Ełk 21:24-45, Giżycko 22:26-31, ... Kołobrzeg 6:36-7:06, Trzebiatów 7:34-35, Szczecin Gł. 10:40
* TLK 23100/23101   Długosz   Lublin 6:43, Radom 8:04-06, Skarżysko-Kamienna 8:32-35, Kielce 9:10-13, Kraków Gł. 10:41
11.3.2017 TLK 23100/23101   Długosz   Lublin 6:43, Radom 8:04-06, Skarżysko-Kamienna 8:32-35, Kielce 9:10-13, Kraków Gł. 10:41
* TLK 23104/23105   Jagiełło   Lublin 18:46, Radom 20:07-10, Skarżysko-Kamienna 20:36-38, Kielce 21:13-17, Kraków Gł. 22:47
* TLK 24100/24101   Godula   Lublin 16:25, Radom 17:45-46, Skarżysko-Kamienna 18:11-12, Kielce 18:46-19:03, Katowice 20:54-57, Gliwice 21:19
* TLK 24110/24111   Godula   Dęblin 17:07, Radom 17:45-46, Skarżysko-Kamienna 18:11-12, Kielce 18:46-19:03, Katowice 21:00-03, Gliwice 21:25
* TLK 25102/25103   Kochanowski   Lublin 7:55, Dęblin 8:46-47, Warszawa Cent. 10:15-30, ... Tczew 15:53-54, Gdańsk Gł. 16:13-16, Gdynia Gł. 16:40
5.5.2017 TLK 25102/25103   Kochanowski   Lublin 7:55, Dęblin 8:46-47, Warszawa Cent. 10:15-30, ... Tczew 15:53-54, Gdańsk Gł. 16:13-16, Gdynia Gł. 16:40
* TLK 26100/26101   Bolko   Lublin 8:20, Radom 9:43-45, Skarżysko-Kamienna 10:12-13, ... Gliwice 13:42-43, Opole Gł. 14:32-34, Wrocław Gł. 15:29
14.4.2017 TLK 26100/26101   Bolko   Lublin 8:20, Radom 9:43-45, Skarżysko-Kamienna 10:12-13, ... Gliwice 13:42-43, Opole Gł. 14:32-34, Wrocław Gł. 15:29
* TLK 26102/26103   Sztygar   Lublin 13:06, Radom 14:27-29, Skarżysko-Kamienna 14:54-55, ... Gliwice 18:05-06, Opole Gł. 18:55-56, Wrocław Gł. 19:50
* TLK 26110/26111   Sztygar   Dęblin 13:06, Radom 13:46-48, Skarżysko-Kamienna 14:14-15, ... Gliwice 17:27-28, Opole Gł. 18:17-19, Wrocław Gł. 19:11
* TLK 26120/26121   Bolko   Dęblin 9:03, Radom 9:43-45, Skarżysko-Kamienna 10:12-13, ... Gliwice 13:26-27, Opole Gł. 14:17-19, Wrocław Gł. 15:12
* TLK 30173   Karpaty   Kraków Pł. 3:40, Tarnów 4:25-48, Rzeszów Gł. 6:08-10, Przemyśl Gł. 7:23
* TLK 31190/31191   Nosal   Zakopane 9:31, Chabówka 10:32-46, Sucha Beskidzka 11:40-54, Kraków Gł. 13:55-59, Warszawa Cent. 16:55-17:05, Warszawa Wsch. 17:11
* TLK 32100/32101   Długosz   Kraków Gł. 16:41, Kielce 18:12-15, Skarżysko-Kamienna 18:50-51, Radom 19:15-17, Lublin 20:36
29.3.2017 TLK 32100/32101   Długosz   Kraków Gł. 16:41, Kielce 18:12-15, Skarżysko-Kamienna 18:50-51, Radom 19:15-17, Lublin 20:36
* TLK 32102/32103   Kochanowski   Przemyśl Gł. 3:33, Rzeszów Gł. 4:40-54, Kolbuszowa 5:14-15, Tarnobrzeg 5:43-44, Kraśnik 6:56-57, Lublin 7:27
* TLK 32104/32105   Jagiełło   Kraków Gł. 5:19, Kielce 6:49-52, Skarżysko-Kamienna 7:27-28, Radom 7:52-54, Lublin 9:13
* TLK 33174   Karpaty   Przemyśl Gł. 21:56, Rzeszów Gł. 23:07-09, Tarnów 0:19-20, Kraków Pł. 1:06
* TLK 35154/35155   Halny   Zakopane 9:16, Chabówka 10:12-33, Sucha Beskidzka 11:22-39, ... Gniezno 20:57-58, Inowrocław 21:33-34, Bydgoszcz Gł. 22:02
* TLK 36160/36161      Przemyśl Gł. 9:24, Rzeszów Gł. 10:37-39, Tarnów 11:52-54, ... Częstochowa Stradom 14:36-37, Opole Gł. 16:07-15, Wrocław Gł. 17:10
* TLK 36170/36171   Karpaty   Kraków Pł. 1:32, Katowice 3:28-37, Gliwice 3:59-4:01, Opole Gł. 5:17-19, Wrocław Gł. 6:13
* TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:13, Rzeszów Gł. 8:21-35, Kolbuszowa 8:55-56, ... Kutno 15:46-48, Gniezno 17:42-43, Poznań Gł. 18:13
* TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:39, Rzeszów Gł. 8:46-9:08, Kolbuszowa 9:28-29, ... Września 17:37-40, Swarzędz 18:04-05, Poznań Gł. 18:16
8.4.2017 TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:39, Rzeszów Gł. 8:46-9:08, Kolbuszowa 9:28-29, ... Września 17:37-40, Swarzędz 18:04-05, Poznań Gł. 18:16
* TLK 37104/37105   Pułaski   Kraków Gł. 4:44, Częstochowa Stradom 6:22-28, Kluczbork 7:28-29, ... Ostrów Wlkp. 8:31-36, Jarocin 9:08-09, Poznań Gł. 9:57
* TLK 37160/37161      Przemyśl Gł. 22:55, Rzeszów Gł. 0:10-12, Tarnów 1:18-20, ... Ostrów Wlkp. 7:34-40, Jarocin 8:07-09, Poznań Gł. 8:53
24.9.2017 TLK 37170/37171   Uznam   Kraków Gł. 18:55, Trzebinia 20:04-06, Katowice 20:57-21:02, ... Ostrów Wlkp. 1:29-31, Jarocin 2:02-03, Poznań Gł. 2:47
* TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
3.1.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. (10:24) - Miechów (10:52 - 10:56) - ... - Koszalin (19:50 - 19:52) - Kołobrzeg (20:31)
10.6.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
7.7.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
10.7.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
* TLK 38102/38103   Osterwa   Kraków Gł. 13:27, Częstochowa Stradom 15:03-04, Kluczbork 16:01-05, ... Krzyż 19:46-47, Stargard 20:40-42, Szczecin Gł. 21:14
* TLK 38170/38171   Ustronie   Kraków Gł. 19:13, Kielce 20:48-50, Skarżysko-Kamienna 21:26-28, ... Słupsk 6:13-26, Koszalin 7:35-40, Kołobrzeg 8:30
* TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
27.6.2017 TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
* TLK 38192/38193   Korsarz   Kraków Gł. 20:39, Trzebinia 21:32-33, Katowice 22:21-42, ... Piła Gł. 5:39-40, Białogard 7:51-8:03, Kołobrzeg 8:31
25.6.2017 TLK 38192/38193   Korsarz   Kraków Gł. 20:39, Trzebinia 21:32-33, Katowice 22:21-42, ... Piła Gł. 5:39-40, Białogard 7:51-8:03, Kołobrzeg 8:31
* TLK 38196/38197   Haller   Zakopane 19:18, Chabówka 20:08-22, Sucha Beskidzka 20:59-21:13, ... Krzyż 6:48-49, Stargard 7:49-50, Szczecin Gł. 8:22
3.7.2017 TLK 38196/38197   Haller   Zakopane 19:18, Chabówka 20:08-22, Sucha Beskidzka 20:59-21:13, ... Krzyż 6:48-49, Stargard 7:49-50, Szczecin Gł. 8:22
16.5.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
* TLK 42100/42101   Godula   Gliwice 6:08, Katowice 6:32-45, Kielce 8:46-9:03, Skarżysko-Kamienna 9:39-40, Radom 10:05-07, Lublin 11:27
29.5.2017 IC 42106/42107   Pilecki   Bielsko-Biała Gł. 14:58, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
* TLK 42110/42111   Godula   Gliwice 6:08, Katowice 6:32-43, Kielce 8:44-9:03, Skarżysko-Kamienna 9:39-40, Radom 10:05-07, Dęblin 10:47
* TLK 45100/45101   Stoczniowiec   Katowice 14:38, Częstochowa 15:50-58, Łódź Widzew 17:25-34, ... Tczew 22:43-44, Gdańsk Gł. 23:04-07, Gdynia Gł. 23:31
2.4.2017 TLK 45100/45101   Stoczniowiec   Katowice 14:38, Częstochowa 15:50-58, Łódź Widzew 17:25-34, ... Tczew 22:43-44, Gdańsk Gł. 23:04-07, Gdynia Gł. 23:31
* TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
* TLK 45106/45107   Beskidy   Bielsko-Biała Gł. 15:17, Pszczyna 15:38-39, Rybnik 16:30-31, ... Gniezno 22:25-29, Inowrocław 23:10-15, Bydgoszcz Gł. 23:44
12.6.2017 TLK 45106/45107   Beskidy   Bielsko-Biała Gł. 15:17, Pszczyna 15:38-39, Rybnik 16:30-31, ... Gniezno 22:25-29, Inowrocław 23:10-15, Bydgoszcz Gł. 23:44
* TLK 45108/45109   Artus   Katowice 10:12, Gliwice 10:35-37, Opole Gł. 11:27-35, ... Tczew 18:21-22, Gdańsk Gł. 18:42-45, Gdynia Gł. 19:09
* TLK 46100/46101   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 6:09, Pszczyna 6:29-30, Rybnik 7:26-29, Kędzierzyn-Koźle 8:15-16, Opole Gł. 9:10-12, Wrocław Gł. 10:05
* TLK 46102/46103   Lompa   Katowice 10:12, Gliwice 10:35-37, Opole Gł. 11:27-29, Wrocław Gł. 12:24
* TLK 46102/46103   Lompa   Katowice 18:34, Gliwice 18:57-59, Opole Gł. 19:49-51, Wrocław Gł. 20:48
* TLK 46120/46121   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 16:36, Pszczyna 16:58-59, Rybnik 17:52-57, Kędzierzyn-Koźle 18:42-44, Opole Gł. 19:41-46, Wrocław Gł. 20:43
* TLK 47100/47101   Rawa   Katowice 16:32, Gliwice 16:54-56, Kluczbork 18:17-18, ... Ostrów Wlkp. 19:15-18, Jarocin 19:51-56, Poznań Gł. 20:45
* TLK 48100/48101   Światowid   Katowice 9:00, Gliwice 9:22-23, Opole Gł. 10:13-15, ... Rzepin 14:35-36, Kostrzyn 15:12-13, Szczecin Gł. 16:25
* TLK 48102/48103   Szkuner   Katowice 9:15, Gliwice 9:40-43, Kluczbork 11:03-04, ... Piła Gł. 15:09-12, Białogard 17:08-09, Kołobrzeg 17:37
* TLK 48106/48107   Dobrawa   Katowice 15:04, Gliwice 15:27-28, Opole Gł. 16:19-21, ... Krzyż 20:56-21:11, Stargard 22:05-06, Szczecin Gł. 22:37
* TLK 48152/48153   Nautilus   Katowice 9:01, Gliwice 9:26-27, Opole Gł. 10:20-22, ... Szczecin Gł. 17:13-39, Międzyzdroje 19:01-02, Świnoujście 19:13
* TLK 48190/48191   Pirat   Bielsko-Biała Gł. 19:38, Pszczyna 20:00-01, Rybnik 20:54-56, ... Piła Gł. 4:20-22, Białogard 6:20, Kołobrzeg 6:58
* TLK 50166   Ustronie   Hel 21:26, Jastarnia 21:44-50, Władysławowo 22:17-22, Gdynia Gł. 23:15
* TLK 51102/51103   Rataj   Gdynia Gł. 4:28, Gdańsk Gł. 4:50-53, Tczew 5:13-14, ... Działdowo 6:45-47, Warszawa Cent. 8:10-25, Warszawa Zach. 8:29
* TLK 51116/51117   Kujawiak   Bydgoszcz Gł. 8:18, Toruń Gł. 8:59-9:01, Kutno 10:22-25, Warszawa Cent. 11:52-12:06, Warszawa Wsch. 12:12
* TLK 51128/51129   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 10:24, Toruń Gł. 11:05-07, Kutno 12:28-30, Warszawa Cent. 13:50-14:08, Warszawa Wsch. 14:14
* TLK 53128/53129   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 10:04, Toruń Gł. 10:44-46, Kutno 12:06-08, ... Kolbuszowa 19:12-13, Rzeszów Gł. 19:35-47, Przemyśl Gł. 20:59
* TLK 53154/53155   Halny   Bydgoszcz Gł. 5:46, Inowrocław 6:15-16, Gniezno 6:52-53, ... Sucha Beskidzka 16:01-21, Chabówka 17:26-50, Zakopane 18:38
* TLK 54100/54101   Stoczniowiec   Gdynia Gł. 4:33, Gdańsk Gł. 4:57-5:00, Tczew 5:21-22, ... Łódź Widzew 10:29-30, Częstochowa 11:56-57, Katowice 13:05
* TLK 54104/54105   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:34, Działdowo 8:39-40, Warszawa Cent. 10:25-45, ... Katowice 14:20-30, Pszczyna 15:00-01, Bielsko-Biała Gł. 15:21
25.5.2017 TLK 54104/54105   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:34, Działdowo 8:39-40, Warszawa Cent. 10:25-45, ... Katowice 14:20-30, Pszczyna 15:00-01, Bielsko-Biała Gł. 15:21
* TLK 54106/54107   Beskidy   Bydgoszcz Gł. 5:31, Inowrocław 6:00-01, Gniezno 6:51-52, ... Rybnik 12:56-58, Pszczyna 13:52-53, Bielsko-Biała Gł. 14:13
Strana: 1 2 3 4































298.57
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?