vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » A9nouz 112A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC A9nouz 112A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9nouz 112A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
12.6.2017 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
15.6.2017 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
25.6.2017 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
12.6.2017 IC 1910/1911   Łodzianin   Warszawa Wsch. 16:54, Warszawa Cent. 17:00-05, Łódź Widzew 18:12-14, Łódź Fabr. 18:20
15.6.2017 EIC 8102/8103   Chrobry   Szczecin Gł. 5:56, Stargard 6:27-29, Krzyż 7:20-21, Poznań Gł. 8:15-25, Warszawa Cent. 11:01-06, Warszawa Wsch. 11:12
* TLK 10102/10103   Branicki   Warszawa Zach. 14:51, Warszawa Cent. 14:55-15:10, Małkinia 16:21-22, Białystok 17:19
* TLK 10114/10115   Branicki   Białystok 7:43, Małkinia 8:40-41, Warszawa Cent. 9:50-10:25, Warszawa Zach. 10:29r
27.4.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
6.2.2017 TLK 11112/11113   Skaryna   Terespol 19:18, Biała Podlaska 19:48-49, Siedlce 20:38-40, Warszawa Cent. 21:45-50, Warszawa Zach. 21:54
9.2.2017 TLK 11112/11113   Skaryna   Terespol 19:18, Biała Podlaska 19:48-49, Siedlce 20:38-40, Warszawa Cent. 21:45-50, Warszawa Zach. 21:54
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, Kraków Gł. 8:18
* TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
* TLK 13150/13151   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, ... Nowy Sącz 11:24-26, Muszyna 12:27-41, Krynica-Zdrój 12:59
* TLK 14100/14101   Górnik   Warszawa Wsch. 15:54, Warszawa Cent. 16:00-14, Skierniewice 16:59-17:02, ... Katowice 19:55-20:15, Pszczyna 20:45-46, Bielsko-Biała Gł. 21:06
* TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
5.2.2017 IC 15112/15113   Wieniawski   Warszawa Wsch. 12:19, Warszawa Cent. 12:25-30, Kutno 13:38-40, Toruń Gł. 15:01-03, Bydgoszcz Gł. 15:43
11.6.2017 TLK 15114/15115   Ogiński   Warszawa Wsch. 14:09, Warszawa Cent. 14:15-20, Kutno 15:39-41, Toruń Gł. 17:12-14, Bydgoszcz Gł. 17:54
28.6.2017 TLK 15114/15115   Ogiński   Warszawa Wsch. 14:09, Warszawa Cent. 14:15-20, Kutno 15:39-41, Toruń Gł. 17:12-14, Bydgoszcz Gł. 17:54
10.6.2017 TLK 15128/15129   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, Toruń Gł. 18:31-33, Bydgoszcz Gł. 19:13
* TLK 15130/15131   Niegocin   Łódź Fabr. 6:53, Łódź Widzew 7:00-01, Koluszki 7:14-15, ... Białystok 11:03-24, Ełk 12:43-13:08, Giżycko 13:53
24.6.2017 TLK 15130/15131   Niegocin   Łódź Fabr. 6:53, Łódź Widzew 7:00-01, Koluszki 7:14-15, ... Białystok 11:03-24, Ełk 12:43-13:08, Giżycko 13:53
* TLK 15150/15151   Delfin   Warszawa Zach. 6:36, Warszawa Cent. 6:40-50, Działdowo 8:53-54, ... Gdynia Gł. 11:23-49, Lębork 12:46-13:06, Łeba 13:52
11.8.2017 TLK 18100/18101   Noteć   Warszawa Wsch. 6:14, Warszawa Cent. 6:20-25, Kutno 7:46-47, ... Piła Gł. 11:14-26, Krzyż 12:12-18, Gorzów Wlkp. 13:26
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 5:50, Ełk 7:06-07, Giżycko 7:44-46, ... Białogard 14:58-59, Stargard 16:17-19, Szczecin Gł. 16:51
* TLK 18106/18107   Moniuszko   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Kutno 16:53-55, ... Wałcz 21:12-13, Stargard 22:52-54, Szczecin Gł. 23:27
* TLK 19114/19115   Jagna   Warszawa Wsch. 15:24, Warszawa Cent. 15:30-44, Skierniewice 16:29-31, Koluszki 16:55-56, Łódź Widzew 17:10-11, Łódź Fabr. 17:17
* TLK 19116/19117   Zosia   Warszawa Wsch 17:04, Warszawa Cent. 17:10-15, Skierniewice 18:03-05, Koluszki 18:29-30, Łódź Widzew 18:44-46, Łódź Fabr. 18:52
* TLK 19132/19133   Łęcka   Warszawa Wsch. 16:25, Warszawa Cent. 16:31-45, Skierniewice 17:30-32, Koluszki 17:56-18:05, Łódź Widzew 18:20-22, Łódź Fabr. 18:28
7.6.2017 TLK 19132/19133   Łęcka   Warszawa Wsch. 16:25, Warszawa Cent. 16:31-45, Skierniewice 17:30-32, Koluszki 17:56-18:05, Łódź Widzew 18:20-22, Łódź Fabr. 18:28
12.6.2017 TLK 19132/19133   Łęcka   Warszawa Wsch. 16:25, Warszawa Cent. 16:31-45, Skierniewice 17:30-32, Koluszki 17:56-18:05, Łódź Widzew 18:20-22, Łódź Fabr. 18:28
11.6.2017 TLK 21110/21111   Zamoyski   Chełm 3:44, Świdnik Miasto 4:34-35, Lublin 4:44-5:11, ... Siedlce 7:00-01, Warszawa Cent. 8:15-45, Warszawa Zach. 8:49
5.6.2017 TLK 25102/25103   Kochanowski   Lublin 7:55, Dęblin 8:46-47, Warszawa Cent. 10:15-30, ... Tczew 15:53-54, Gdańsk Gł. 16:13-16, Gdynia Gł. 16:40
28.6.2017 TLK 26110/26111   Sztygar   Dęblin 13:06, Radom 13:46-48, Skarżysko-Kamienna 14:14-15, ... Gliwice 17:27-28, Opole Gł. 18:17-19, Wrocław Gł. 19:11
* TLK 31100/31101   Malinowski   Kraków Gł. 19:24, Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 31112/31113   Hańcza   Kraków Gł. 4:56, Włoszczowa Płn. 6:02-03, Warszawa Cent. 7:38-42, ... Białystok 10:06-32, Augustów 11:54-55, Suwałki 12:17
* TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
2.5.2017 TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:39, Rzeszów Gł. 8:46-9:08, Kolbuszowa 9:28-29, ... Września 17:37-40, Swarzędz 18:04-05, Poznań Gł. 18:16
* TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
7.7.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
10.7.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
* TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
25.6.2017 TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
* TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
10.6.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
12.6.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
22.11.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
29.5.2017 IC 42106/42107   Pilecki   Bielsko-Biała Gł. 14:58, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
* TLK 45100/45101   Stoczniowiec   Katowice 14:38, Częstochowa 15:50-58, Łódź Widzew 17:25-34, ... Tczew 22:43-44, Gdańsk Gł. 23:04-07, Gdynia Gł. 23:31
15.3.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
25.9.2017 TLK 48100/48101   Światowid   Katowice 9:00, Gliwice 9:22-23, Opole Gł. 10:13-15, ... Rzepin 14:35-36, Kostrzyn 15:12-13, Szczecin Gł. 16:25
* TLK 48190/48191   Pirat   Bielsko-Biała Gł. 19:38, Pszczyna 20:00-01, Rybnik 20:54-56, ... Piła Gł. 4:20-22, Białogard 6:20, Kołobrzeg 6:58
* TLK 51102/51103   Rataj   Gdynia Gł. 4:28, Gdańsk Gł. 4:50-53, Tczew 5:13-14, ... Działdowo 6:45-47, Warszawa Cent. 8:10-25, Warszawa Zach. 8:29
4.6.2017 TLK 51106/51107   Biebrza   Gdynia Gł. 7:42, Gdańsk Gł. 8:05-08, Tczew 8:27-28, ... Giżycko 12:15-16, Ełk 12:53-13:05, Białystok 14:19
25.3.2017 TLK 51116/51117   Kujawiak   Bydgoszcz Gł. 8:18, Toruń Gł. 8:59-9:01, Kutno 10:22-25, Warszawa Cent. 11:52-12:06, Warszawa Wsch. 12:12
* TLK 51130/51131   Niegocin   Giżycko 14:08, Ełk 14:50-15:10, Białystok 16:36-17:03, ... Koluszki 20:29-30, Łódź Widzew 20:43-44, Łódź Fabr. 20:52
* TLK 51150/51151   Delfin   Łeba 14:21, Lębork 15:06-26, Gdynia Gł. 16:16-46, ... Działdowo 19:37-38, Warszawa Cent. 21:25-30, Warszawa Zach. 21:34
* TLK 54100/54101   Stoczniowiec   Gdynia Gł. 4:33, Gdańsk Gł. 4:57-5:00, Tczew 5:21-22, ... Łódź Widzew 10:29-30, Częstochowa 11:56-57, Katowice 13:05
28.12.2016 TLK 54100/54101   Stoczniowiec   Gdynia Gł. 4:33, Gdańsk Gł. 4:57-5:00, Tczew 5:21-22, ... Łódź Widzew 10:29-30, Częstochowa 11:56-57, Katowice 13:05
17.10.2017 TLK 54106/54107   Beskidy   Bydgoszcz Gł. 5:31, Inowrocław 6:00-01, Gniezno 6:51-52, ... Rybnik 12:56-58, Pszczyna 13:52-53, Bielsko-Biała Gł. 14:13
8.6.2017 TLK 56104/56105   Pomorzanin   Gdynia Gł. 7:51, Gdańsk Gł. 8:15-18, Tczew 8:38-39, ... Leszno 13:05-06, Rawicz 13:25-26, Wrocław Gł. 14:13
1.4.2017 TLK 56170/56171   Sudety   Gdynia Gł. 22:44, Gdańsk Gł. 23:08-10, Tczew 23:30-31, ... Wrocław Gł. 6:18-7:03, Wałbrzych Gł. 8:21-22, Jelenia Góra 9:11
* TLK 57102/57103   Stoczniowiec   Bydgoszcz Gł. 7:00, Gniezno 8:08-09, Poznań Gł. 8:41-45, Zbąszynek 9:40-41, Zielona Góra 10:22
1.4.2017 TLK 57104/57105   Bachus   Gdynia Gł. 13:34, Gdańsk Gł. 13:59-14:05, Tczew 14:25-26, ... Poznań Gł. 17:35-38, Zbąszynek 18:38-40, Zielona Góra 19:27
8.7.2017 TLK 57104/57105   Bachus   Gdynia Gł. 13:34, Gdańsk Gł. 13:59-14:05, Tczew 14:25-26, ... Poznań Gł. 17:35-38, Zbąszynek 18:38-40, Zielona Góra 19:27
* TLK 57106/57107   Ukiel   Olsztyn Gł. 9:25, Iława Gł. 10:16-17, Toruń Gł. 11:36-38, ... Poznań Gł. 13:16-38, Zbąszynek 14:33-34, Zielona Góra 15:15
27.12.2016 TLK 57106/57107   Ukiel   Olsztyn Gł. 9:25, Iława Gł. 10:16-17, Toruń Gł. 11:36-38, ... Poznań Gł. 13:16-38, Zbąszynek 14:33-34, Zielona Góra 15:15
4.7.2017 TLK 58104/58105   Albatros   Gdańsk Gł. 5:55, Gdynia Gł. 6:18-31, Lębork 7:4-22, ... Białogard 9:02-05, Stargard 10:17-18, Szczecin Gł. 10:53
21.6.2017 TLK 58108/58109   Kociewie   Gdynia Gł. 16:36, Gdańsk Gł. 17:00-03, Tczew 17:29-45, ... Piła Gł. 20:05-20, Krzyż 21:05-25, Gorzów Wlkp. 22:19
25.2.2017 TLK 60104   Pomorzanin   Kudowa-Zdrój 10:44, Kłodzko Gł. 12:01-02, Wrocław Gł. 13:28
25.2.2017 TLK 60171   Sudety   Wrocław Gł. 6:41, Kłodzko Gł. 8:21-24, Kudowa-Zdrój 9:39
29.6.2017 TLK 61112/61113   Mamry   Wrocław Gł. 8:00, Rawicz 8:46-47, Leszno 9:09-11, ... Giżycko 16:45-47, Ełk 17:26-28, Białystok 18:45
18.6.2017 TLK 65170/65171   Sudety   Jelenia Góra 20:32, Wałbrzych Gł. 21:21-22, Wrocław Gł. 22:35-23:07, ... Bydgoszcz Gł. 4:31-41, Gdańsk Gł. 6:18-21, Gdynia Gł. 6:44
2.7.2017 TLK 66170   Sudety   Kudowa-Zdrój 19:49, Kłodzko Gł. 21:12-13, Wrocław Gł. 22:46
* TLK 75102/75103   Stoczniowiec   Zielona Góra 17:37, Zbąszynek 18:18-19, Poznań Gł. 19:13-30, Gniezno 20:00-04, Bydgoszcz Gł. 21:09
* TLK 75106/75107   Ukiel   Zielona Góra 12:55, Zbąszynek 13:36-37, Poznań Gł. 14:32-37, ... Toruń Gł. 16:13-15, Iława Gł. 17:38-41, Olsztyn Gł. 18:31
19.9.2017 TLK 75116/75117   Lednica   Poznań Gł. 15:10, Gniezno 15:41-48, Inowrocław 16:26-27, Bydgoszcz Gł. 16:55
* TLK 81104/81105   Rybak   Szczecin Gł. 11:09, Stargard 11:41-43, Białogard 12:59-13:01, ... Giżycko 20:37-38, Ełk 21:16-18, Białystok 22:32
9.6.2017 TLK 81122/81123   Podlasiak   Szczecin Gł. 10:41, Stargard 11:13-14, Krzyż 12:15-16, ... Warszawa Cent. 16:41-17:00, Małkinia 18:13-14, Białystok 19:13
* TLK 83100/83101   Pobrzeże   Kołobrzeg 7"19, Koszalin 8:06-07, Słupsk 8:55-57, ... Działdowo 12:58-59, Warszawa Cent. 14:34-39, Kraków Gł. 17:18
29.6.2017 TLK 83100/83101   Pobrzeże   Kołobrzeg 7"19, Koszalin 8:06-07, Słupsk 8:55-57, ... Działdowo 12:58-59, Warszawa Cent. 14:34-39, Kraków Gł. 17:18
* TLK 83190/83191   Wolin   Świnoujście 22:02, Międzyzdroje 22:14-15, Szczecin Gł. 23:29-44, ... Katowice 7:31-39, Trzebinia 8:29-31, Kraków Gł. 9:24
21.12.2016 TLK 84106/84107   Dobrawa   Szczecin Gł. 5:44, Stargard 6:15-17, Krzyż 7:12-37, ... Opole Gł. 11:56-12:06, Gliwice 12:55-56, Katowice 13:21
25.6.2017 TLK 84106/84107   Dobrawa   Szczecin Gł. 5:44, Stargard 6:15-17, Krzyż 7:12-37, ... Opole Gł. 11:56-12:06, Gliwice 12:55-56, Katowice 13:21
* TLK 84190/84191   Pirat   Kołobrzeg 21:33, Białogard 22:11-12, Piła Gł. 23:58-59, ... Rybnik 7:30-32, Pszczyna 8:32-33, Bielsko-Biała Gł. 8:55
21.2.2017 TLK 85108/85109   Kociewie   Gorzów Wlkp. 5:51, Krzyż 6:42-56, Piła Gł. 7:39-40, ... Tczew 9:59-10:12, Gdańsk Gł. 10:33-36, Gdynia Gł. 10:58
1.4.2017 TLK 85108/85109   Kociewie   Gorzów Wlkp. 5:51, Krzyż 6:42-56, Piła Gł. 7:39-40, ... Tczew 9:59-10:12, Gdańsk Gł. 10:33-36, Gdynia Gł. 10:58
* TLK 91100/91101   Soplica   Łódź Fabr. 5:12, Łódź Widzew 5:19-21, Koluszki 5:35-36, Skierniewice 6:03-05, Warszawa Cent. 6:50-55, Warszawa Wsch. 7:01
* TLK 91116/91117   Zosia   Łódź Fabr. 5:44, Łódź Widzew 5:51-53, Koluszki 6:07-08, Skierniewice 6:33-35, Warszawa Cent. 7:22-30, Warszawa Wsch. 7:36
* TLK 91132/91133   Łęcka   Łódź Fabr. 6:47, Łódź Widzew 6:54-55, Koluszki 7:08-09, Skierniewice 7:33-35, Warszawa Cent. 8:20-30, Warszawa Wsch. 8:36
Strana: 1 2































311.97
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?