vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » A9nou 112A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC A9nou 112A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9nou 112A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
12.6.2017 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
25.6.2017 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
19.4.2017 IC 1910/1911   Łodzianin   Warszawa Wsch. 16:54, Warszawa Cent. 17:00-05, Łódź Widzew 18:12-14, Łódź Fabr. 18:20
15.6.2017 EIC 8102/8103   Chrobry   Szczecin Gł. 5:56, Stargard 6:27-29, Krzyż 7:20-21, Poznań Gł. 8:15-25, Warszawa Cent. 11:01-06, Warszawa Wsch. 11:12
* TLK 10112/10113   Branicki   Suwałki 6:46, Augustów 7:08-09, Białystok 8:34-54, Małkinia 9:57-58, Warszawa Cent. 11:10-15, Warszawa Zach. 11:19
11.3.2017 TLK 10114/10115   Branicki   Białystok 7:43, Małkinia 8:40-41, Warszawa Cent. 9:50-10:25, Warszawa Zach. 10:29r
* TLK 10153   Podlasiak   Białystok 19:37, Augustów 21:18-19, Suwałki 21:41
* TLK 11102/11103   Skaryna   Warszawa Zach. 6:51, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Siedlce 8:01-03, Biała Podlaska 8:2-53, Terespol 9:22
* TLK 11104/11105   Niemcewicz   Warszawa Zach. 16:01, Warszawa Cent. 16:05-12, Siedlce 17:15-16, Biała Podlaska 18:05-07, Terespol 18:38
* TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
13.3.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
27.4.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
5.6.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
* TLK 11112/11113   Skaryna   Terespol 19:18, Biała Podlaska 19:48-49, Siedlce 20:38-40, Warszawa Cent. 21:45-50, Warszawa Zach. 21:54
* TLK 11114/11115   Niemcewicz   Terespol 10:38, Biała Podlaska 11:08-09, Siedlce 11:59-12:00, Warszawa Cent. 13:00-05, Warszawa Zach. 13:09
* TLK 11116/11117   Kraszewski   Terespol 7:23, Biała Podlaska 7:52-53, Siedlce 8:40-41, Warszawa Cent. 9:45-50, Warszawa Zach. 9:54
11.2.2017 IC 13106/13107   Wit Stwosz   Terespol 16:23, Biała Podlaska 16:51-52, Siedlce 17:33-35, ... Skierniewice 19:14-16, Koluszki 19:38-39, Kraków Gł. 21:54
6.5.2017 IC 13106/13107   Wit Stwosz   Terespol 16:23, Biała Podlaska 16:51-52, Siedlce 17:33-35, ... Skierniewice 19:14-16, Koluszki 19:38-39, Kraków Gł. 21:54
* TLK 14110/14111   Wysocki   Warszawa Wsch. 14:36, Warszawa Cent. 14:42-47, Skierniewice 15:32-34, ... Gliwice 19:03-07, Kędzierzyn-Koźle 19:33-52, Racibórz 20:33
11.6.2017 IC 14152/14153   Inka   Warszawa Wsch. 7:54, Warszawa Cent. 8:00-15, Skierniewice 8:54-55, ... Bielsko-Biała Gł. 12:34-37, Żywiec 13:07-08, Zwardoń 14:11
* TLK 15106/15107   Biebrza   Białystok 13:31, Ełk 14:56-15:10, Giżycko 15"48-54, ... Tczew 19:31-32, Gdańsk Gł. 19:51-54, Gdynia Gł. 20:18
2.7.2017 TLK 15190/15191   Posejdon   Łódź Fabr. 21:08, Łódź Widzew 21:15-16, Koluszki 21:30-31, ... Tczew 2:03-04, Gdańsk Gł. 2:23-26, Gdynia Gł. 2:50
* TLK 16112/16113   Mamry   Białystok 9:21, Ełk 10:40-42, Giżycko 11:19-21, ... Leszno 18:40-41, Rawicz 19:01-02, Wrocław Gł. 19:49
* TLK 16112/16113   Mamry   Białystok 9:21, Ełk 10:40-42, Giżycko 11:19-21, ... Jarocin 18:29-30, Ostrów Wlkp. 19:00-14, Wrocław Gł. 20:52
* TLK 18100/18101   Noteć   Warszawa Wsch. 6:14, Warszawa Cent. 6:20-25, Kutno 7:46-47, ... Piła Gł. 11:14-26, Krzyż 12:12-18, Gorzów Wlkp. 13:26
* TLK 18102/18103   Podlasiak   Suwałki 6:46, Augustów 7:08-09, Białystok 8:34-9:01, ... Krzyż 15:39-40, Stargard 16:39-40, Szczecin Gł. 17:11
25.3.2017 TLK 18102/18103   Podlasiak   Suwałki 6:46, Augustów 7:08-09, Białystok 8:34-9:01, ... Krzyż 15:39-40, Stargard 16:39-40, Szczecin Gł. 17:11
10.6.2017 TLK 18102/18103   Podlasiak   Suwałki 6:46, Augustów 7:08-09, Białystok 8:34-9:01, ... Krzyż 15:39-40, Stargard 16:39-40, Szczecin Gł. 17:11
* TLK 18108/18109   Gałczyński   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:15-17, ... Krzyż 11:34-35, Stargard 12:31-33, Szczecin Gł. 13:05
18.10.2017 TLK 18108/18109   Gałczyński   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:15-17, ... Krzyż 11:34-35, Stargard 12:31-33, Szczecin Gł. 13:05
* TLK 18122/18123   Podlasiak   Białystok 9:01, Małkinia 9:59-10:00, Warszawa Cent. 11:15-25, ... Krzyż 15:39-40, Stargard 16:39-40, Szczecin Gł. 17:11
* TLK 18152/18153   Latarnik   Suwałki 6:46, Augustów 7:08-09, Białystok 8:34-9:02, ... Szczecin Gł. 17:09-30, Międzyzdroje 18:48-49, Świnoujście 19:01
2.5.2017 TLK 24100/24101   Godula   Lublin 16:25, Radom 17:45-46, Skarżysko-Kamienna 18:11-12, Kielce 18:46-19:03, Katowice 20:54-57, Gliwice 21:19
27.11.2017 TLK 24110/24111   Godula   Dęblin 17:07, Radom 17:45-46, Skarżysko-Kamienna 18:11-12, Kielce 18:46-19:03, Katowice 21:00-03, Gliwice 21:25
* TLK 28100/28101   Gałczyński   Lublin 4:53, Dęblin 5:43-45, Warszawa Cent. 7:10-20, ... Krzyż 11:34-36, Stargard 12:36-54, Szczecin Gł. 13:28
11.6.2017 TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
2.5.2017 TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:39, Rzeszów Gł. 8:46-9:08, Kolbuszowa 9:28-29, ... Września 17:37-40, Swarzędz 18:04-05, Poznań Gł. 18:16
* TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
10.6.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
10.7.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
27.6.2017 TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
3.7.2017 TLK 38196/38197   Haller   Zakopane 19:18, Chabówka 20:08-22, Sucha Beskidzka 20:59-21:13, ... Krzyż 6:48-49, Stargard 7:49-50, Szczecin Gł. 8:22
* TLK 41110/41111   Wysocki   Racibórz 6:18, Kędzierzyn-Koźle 6:49-7:13, Gliwice 7:39-41, ... Skierniewice 11:03-04, Warszawa Cent. 11:48-12:02, Warszawa Wsch. 12:08
11.6.2017 IC 41152/41153   Inka   Zwardoń 15:13, Żywiec 16:18-26, Bielsko Biała Gł. 16:52-17:16, ... Skierniewice 20:59-21:00, Warszawa Cent. 21:50-55, Warszawa Wsch. 22:01
29.5.2017 IC 42106/42107   Pilecki   Bielsko-Biała Gł. 14:58, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
9.6.2017 IC 42106/42107   Pilecki   Bielsko-Biała Gł. 14:58, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
24.6.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
26.6.2017 TLK 46100/46101   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 6:09, Pszczyna 6:29-30, Rybnik 7:26-29, Kędzierzyn-Koźle 8:15-16, Opole Gł. 9:10-12, Wrocław Gł. 10:05
2.4.2017 TLK 46120/46121   Skrzyczne   Bielsko-Biała Gł. 16:36, Pszczyna 16:58-59, Rybnik 17:52-57, Kędzierzyn-Koźle 18:42-44, Opole Gł. 19:41-46, Wrocław Gł. 20:43
* TLK 51106/51107   Biebrza   Gdynia Gł. 7:42, Gdańsk Gł. 8:05-08, Tczew 8:27-28, ... Giżycko 12:15-16, Ełk 12:53-13:05, Białystok 14:19
25.3.2017 TLK 51116/51117   Kujawiak   Bydgoszcz Gł. 8:18, Toruń Gł. 8:59-9:01, Kutno 10:22-25, Warszawa Cent. 11:52-12:06, Warszawa Wsch. 12:12
* TLK 51118/51119   Kutrzeba   Bydgoszcz Gł. 7:37, Inowrocław 8:06-07, Kutno 9:34-35, Warszawa Cent. 10:57-11:02, Warszawa Wsch. 11:08
25.6.2017 TLK 54104/54105   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:34, Działdowo 8:39-40, Warszawa Cent. 10:25-45, ... Katowice 14:20-30, Pszczyna 15:00-01, Bielsko-Biała Gł. 15:21
1.4.2017 TLK 56170/56171   Sudety   Gdynia Gł. 22:44, Gdańsk Gł. 23:08-10, Tczew 23:30-31, ... Wrocław Gł. 6:18-7:03, Wałbrzych Gł. 8:21-22, Jelenia Góra 9:11
24.6.2017 TLK 56190/56191   Łebsko   Łeba 20:10, Lębork 20:55-21:25, Słupsk 21:54-56, ... Zielona Góra 5:01-05, Głogów 5:47-56, Wrocław Gł. 7:23
4.7.2017 TLK 57102/57103   Stoczniowiec   Bydgoszcz Gł. 7:00, Gniezno 8:08-09, Poznań Gł. 8:41-45, Zbąszynek 9:40-41, Zielona Góra 10:22
22.2.2017 TLK 57106/57107   Ukiel   Olsztyn Gł. 9:25, Iława Gł. 10:16-17, Toruń Gł. 11:36-38, ... Poznań Gł. 13:16-38, Zbąszynek 14:33-34, Zielona Góra 15:15
21.6.2017 TLK 58108/58109   Kociewie   Gdynia Gł. 16:36, Gdańsk Gł. 17:00-03, Tczew 17:29-45, ... Piła Gł. 20:05-20, Krzyż 21:05-25, Gorzów Wlkp. 22:19
25.2.2017 TLK 60104   Pomorzanin   Kudowa-Zdrój 10:44, Kłodzko Gł. 12:01-02, Wrocław Gł. 13:28
25.2.2017 TLK 60171   Sudety   Wrocław Gł. 6:41, Kłodzko Gł. 8:21-24, Kudowa-Zdrój 9:39
9.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
10.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
18.6.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
* TLK 61112/61113   Mamry   Wrocław Gł. 8:00, Rawicz 8:46-47, Leszno 9:09-11, ... Giżycko 16:45-47, Ełk 17:26-28, Białystok 18:45
12.10.2017 TLK 62110/62111   Sztygar   Wrocław Gł. 8:40, Opole Gł. 9:31-34, Gliwice 10:23-24, ... Skarżysko-Kamienna 13:51-52, Radom 14:17-19, Dęblin 14:58
18.6.2017 TLK 65170/65171   Sudety   Jelenia Góra 20:32, Wałbrzych Gł. 21:21-22, Wrocław Gł. 22:35-23:07, ... Bydgoszcz Gł. 4:31-41, Gdańsk Gł. 6:18-21, Gdynia Gł. 6:44
18.6.2017 TLK 66170   Sudety   Kudowa-Zdrój 19:49, Kłodzko Gł. 21:12-13, Wrocław Gł. 22:46
17.4.2017 TLK 75102/75103   Stoczniowiec   Zielona Góra 17:37, Zbąszynek 18:18-19, Poznań Gł. 19:13-30, Gniezno 20:00-04, Bydgoszcz Gł. 21:09
23.6.2017 TLK 75106/75107   Ukiel   Zielona Góra 12:55, Zbąszynek 13:36-37, Poznań Gł. 14:32-37, ... Toruń Gł. 16:13-15, Iława Gł. 17:38-41, Olsztyn Gł. 18:31
* TLK 81100/81101   Noteć   Gorzów Wlkp. 14:57, Krzyż 15:43-44, Piła Gł. 16:28-45, ... Kutno 20:14-15, Warszawa Cent. 21:36-41, Warszawa Wsch. 21:47
* TLK 81102/81103   Podlasiak   Szczecin Gł. 8:16, Stargard 8:46-48, Krzyż 9:44-45, ... Białystok 17:23-18:02, Augustów 19:27-28, Suwałki 19:50
12.6.2017 TLK 81102/81103   Podlasiak   Szczecin Gł. 8:16, Stargard 8:46-48, Krzyż 9:44-45, ... Białystok 17:23-18:02, Augustów 19:27-28, Suwałki 19:50
8.4.2017 TLK 81106/81107   Moniuszko   Szczecin Gł. 5:49, Stargard 6:22-23, Wałcz 8:04-12, ... Kutno 12:28-30, Warszawa Cent. 13:50-14:08, Warszawa Wsch. 14:14
* TLK 81108/81109   Gałczyński   Szczecin Gł. 14:45, Stargard 15:16-18, Krzyż 16:15-16, ... Kutno 19:43-44, Warszawa Cent. 21:00-05, Warszawa Wsch. 21:11
* TLK 81122/81123   Podlasiak   Szczecin Gł. 10:41, Stargard 11:13-14, Krzyż 12:15-16, ... Warszawa Cent. 16:41-17:00, Małkinia 18:13-14, Białystok 19:13
8.3.2017 TLK 81122/81123   Podlasiak   Szczecin Gł. 10:41, Stargard 11:13-14, Krzyż 12:15-16, ... Warszawa Cent. 16:41-17:00, Małkinia 18:13-14, Białystok 19:13
20.5.2017 TLK 81122/81123   Podlasiak   Szczecin Gł. 10:41, Stargard 11:13-14, Krzyż 12:15-16, ... Warszawa Cent. 16:41-17:00, Małkinia 18:13-14, Białystok 19:13
* TLK 81152/81153   Latarnik   Świnoujście 8:56, Międzyzdroje 9:09-10, Szczecin Gł. 10:20-41, ... Warszawa Cent. 16:41-55, Małkinia 18:12-13, Białystok 19:12
* TLK 81156/81157   Latarnik   Świnoujście 7:22, Międzyzdroje 7:36-39, Szczecin Gł. 9:07-35, ... Białystok 19:09-35, Augustów 20:59-21:00, Suwałki 21:22
4.7.2017 TLK 81156/81157   Latarnik   Świnoujście 7:22, Międzyzdroje 7:36-39, Szczecin Gł. 9:07-35, ... Białystok 19:09-35, Augustów 20:59-21:00, Suwałki 21:22
29.8.2017 TLK 81172/81173   Posejdon   Szczecin Gł. 20:12, Trzebiatów 22:23-24, Kołobrzeg 22:54-23:14, ... Giżycko 6:44-49, Ełk 7:56-8:08, Białystok 9:22
* TLK 82100/82101   Gałczyński   Szczecin Gł. 14:43, Stargard 15:15-17, Krzyż 16:18-19, ... Warszawa Cent. 20:40-50, Dęblin 22:25-26, Lublin 23:14
10.4.2017 TLK 82100/82101   Gałczyński   Szczecin Gł. 14:43, Stargard 15:15-17, Krzyż 16:18-19, ... Warszawa Cent. 20:40-50, Dęblin 22:25-26, Lublin 23:14
* TLK 83100/83101   Pobrzeże   Kołobrzeg 7"19, Koszalin 8:06-07, Słupsk 8:55-57, ... Działdowo 12:58-59, Warszawa Cent. 14:34-39, Kraków Gł. 17:18
29.6.2017 TLK 83100/83101   Pobrzeże   Kołobrzeg 7"19, Koszalin 8:06-07, Słupsk 8:55-57, ... Działdowo 12:58-59, Warszawa Cent. 14:34-39, Kraków Gł. 17:18
6.7.2017 TLK 83100/83101   Pobrzeże   Kołobrzeg 7"19, Koszalin 8:06-07, Słupsk 8:55-57, ... Działdowo 12:58-59, Warszawa Cent. 14:34-39, Kraków Gł. 17:18
2.7.2017 TLK 84106/84107   Dobrawa   Szczecin Gł. 5:44, Stargard 6:15-17, Krzyż 7:12-37, ... Opole Gł. 11:56-12:06, Gliwice 12:55-56, Katowice 13:21
21.2.2017 TLK 85108/85109   Kociewie   Gorzów Wlkp. 5:51, Krzyż 6:42-56, Piła Gł. 7:39-40, ... Tczew 9:59-10:12, Gdańsk Gł. 10:33-36, Gdynia Gł. 10:58
23.2.2017 TLK 85108/85109   Kociewie   Gorzów Wlkp. 5:51, Krzyż 6:42-56, Piła Gł. 7:39-40, ... Tczew 9:59-10:12, Gdańsk Gł. 10:33-36, Gdynia Gł. 10:58
1.4.2017 TLK 85108/85109   Kociewie   Gorzów Wlkp. 5:51, Krzyż 6:42-56, Piła Gł. 7:39-40, ... Tczew 9:59-10:12, Gdańsk Gł. 10:33-36, Gdynia Gł. 10:58
30.12.2016 TLK 86100/86101   Swarożyc   Szczecin Gł. 7:06, Kostrzyn 8:32-36, Rzepin 9:05-11, Zielona Góra 9:59-10:08, Głogów 10:54-57, Wrocław Gł. 12:31
Strana: 1 2































309.59
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?