vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - ČD 814

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD 814

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
* 1133      Olomouc hl. n. (17:05) - Moravský Beroun (17:50-17:51) - Bruntál (18:25-18:28) - Krnov (18:53-19:06) - Opava východ (19:33-19:37) - Ostrava-Svinov (20:01)
* 1232      Praha Masarykovo n. 7.02/Praha-Bubny Vltavská 7.05, Rakovník 8.32
* 1262      Pardubice hl.n. 19.03, Hradec Králové hl.n. 19.22-19.26, Jaroměř 19.40-19.42, ... Železný Brod 20.56-21.00, Turnov 21.18-21.21, Liberec 21.56
* 1264      Pardubice hl.n. 17.03, Hradec Králové hl.n. 17.22-17.26, Jaroměř 17.40-17.42, ... Železný Brod 18.56-19.00, Turnov 19.18-19.21, Liberec 19.56
* 1265      Liberec 8.02, Turnov 8.39-8.42, Železný Brod 8.58-8.59, ... Jaroměř 10.13-10.18, Hradec Králové hl.n. 10.32-10.36, Pardubice hl.n. 10.54
* 1268      Pardubice hl.n. 13.03, Hradec Králové hl.n. 13.22-13.26, Jaroměř 13.40-13.42, ... Železný Brod 14.56-15.00, Turnov 15.18-15.21, Liberec 15.56
9.8.2017 1268      Pardubice hl.n. 13.03, Hradec Králové hl.n. 13.22-13.26, Jaroměř 13.40-13.42, ... Železný Brod 14.56-15.00, Turnov 15.18-15.21, Liberec 15.56
* 1272      Pardubice hl.n. 9.03, Hradec Králové hl.n. 9.22-9.26, Jaroměř 9.40-9.42, ... Železný Brod 10.56-11.00, Turnov 11.18-11.21, Liberec 11.56
* 1274      Pardubice hl.n. 7.02, Hradec Králové hl.n. 7.22-7.26, Jaroměř 7.40-7.42, ... Železný Brod 8.56-9.00, Turnov 9.18-9.21, Liberec 9.56
14.11.2017 1274      Pardubice hl.n. 7.02, Hradec Králové hl.n. 7.22-7.26, Jaroměř 7.40-7.42, ... Železný Brod 8.56-9.00, Turnov 9.18-9.21, Liberec 9.56
* Sp 1652      Praha Masarykovo nádraží 7.18, Kralupy nad Vltavou 7.44-7.46, Slaný 8.19-8.21, Louny 9.09-9.11, Most 9.40
* Sp 1653      Most 16.47, Louny 17.12-17.13, Slaný 17.59-18.00, Kralupy nad Vltavou 18.29-18.31, Praha Masarykovo nádraží 18.58
* Sp 1660      Opava východ (6:14) - Krnov (6:47-7:04) - Głuchołazy (7:53-8:00) - Jeseník (8:37)
* Sp 1661      Lipová Lázně (5:14) - Jeseník (5:22-5:30) - Głuchołazy (6:04-6:11) - Krnov (6:58)
* Sp 1662      Krnov (11:04) - Głuchołazy (11:53-12:00) - Jeseník (12:37)
10.5.2017 Sp 1662      Krnov (11:04) - Głuchołazy (11:53-12:00) - Jeseník (12:37)
* Sp 1663      Jeseník (9:30) - Głuchołazy (10:04-10:11) - Krnov (10:58)
* Sp 1664      Krnov (15:04) - Jindřichov ve Slezsku (13:31-13:34) - Głuchołazy (15:53-16:00) - Jeseník (16:37)
* Sp 1664      Krnov (15:04) - Jindřichov ve Slezsku (15:31-15:34) - Głuchołazy (15:53-16:00) - Jeseník (16:37)
* Sp 1665      Jeseník (13:25) - Głuchołazy (13:59-14:06) - Jindřichov ve Slezsku (14:25-14:32) - Krnov (14:58)
* Sp 1666      Krnov (19:04) - Jindřichov ve Slezsku (19:33-19:34) - Głuchołazy (19:53-20:00) - Jeseník (20:37-20:45) - Lipová Lázně (20:54)
* Sp 1667      Jeseník (17:25) - Głuchołazy (17:59-18:06) - Jindřichov ve Slezsku (18:25-18:32) - Krnov (18:58)
* Sp 1673      Jirkov (6:06) - Lužná u Rakovníka (7:29 - 7:36) - Rakovník (7:49)
* Sp 1675      Jirkov (7:59) - Lužná u Rakovníka (9:29)
16.9.2017 Sp 1675      Jirkov (7:59) - Lužná u Rakovníka (9:29)
* Sp 1676      Lužná u Rakovníka (10:23) - Jirkov (11:54)
26.3.2017 Sp 1676      Lužná u Rakovníka (10:23) - Jirkov (11:54)
* Sp 1677      Jirkov (11:59) - Lužná u Rakovníka (13:29)
2.9.2017 Sp 1677      Jirkov (11:59) - Lužná u Rakovníka (13:29)
* Sp 1678      Lužná u Rakovníka (14:23) - Jirkov (15:54)
* Sp 1679      Jirkov (15:59) - Lužná u Rakovníka (17:29)
* Sp 1680      Lužná u Rakovníka (18:23) - Jirkov (19:54)
* Sp 1725   Kyjovka   Brno hl.n. (11:28) - Veselí n. Mor. (12:58 - 13:02) - Uherské Hradiště (13:20)
* Sp 1730   Hruškovice   Uherské Hradiště (14:40) - Veselí n. Mor. (14:59 - 15:01) - Brno hl.n. (16:33)
* Sp 1731   Hruškovice   Brno hl.n. (15:28) - Veselí n. Mor. (16:58 - 17:02) - Uherské Hradiště (17:20)
* Sp 1733   Žuráň   Brno hl.n. (17:30) - Veselí nad Moravou (18:58 - 19:02) - Bojkovice (20:00 - 20:02) - Bylnice (20:37)
* Sp 1734   Slavkov   Staré Město u U.H. (18:35) - Veselí nad Moravou (19:00 - 19:01) - Brno hl.n. (20:33)
* Sp 1740      Starkoč (6:42) - Václavice (6:46-6:48) - Náchod (6:55-7:01) - Teplice nad Metují (7:29-7:30) - Meziměstí (7:39-7:42) - Broumov (7:56)
30.11.2017 Sp 1740      Starkoč (6:42) - Václavice (6:46-6:48) - Náchod (6:55-7:01) - Teplice nad Metují (7:29-7:30) - Meziměstí (7:39-7:42) - Broumov (7:56)
* Sp 1741      Broumov (5:00) - Meziměstí (5:15-5:18) - Teplice nad Metují (5:27-5:28) - Náchod (5:59-6:03) - Václavice (6:11-6:13) - Starkoč (6:17)
* Sp 1742      Starkoč (7:42) - Václavice (7:46-7:48) - Náchod (7:55-8:01) - Teplice nad Metují (8:31-8:32) - Meziměstí (8:42-8:44) - Broumov (8:58)
* Sp 1743      Broumov (6:02) - Meziměstí (6:17-6:20) - Teplice nad Metují (6:29-6:31) - Náchod (6:59-7:03) - Václavice (7:11-7:13) - Starkoč (7:17)
30.11.2017 Sp 1743      Broumov (6:02) - Meziměstí (6:17-6:20) - Teplice nad Metují (6:29-6:31) - Náchod (6:59-7:03) - Václavice (7:11-7:13) - Starkoč (7:17)
* Sp 1744      Starkoč (8:42) - Václavice (8:46-8:48) - Náchod (8:55-9:01) - Teplice nad Metují (9:29-9:32) - Meziměstí (9:41-9:44) - Broumov (9:58)
* Sp 1745      Broumov (7:01) - Meziměstí (7:16-7:19) - Teplice nad Metují (7:28-7:31) - Náchod (7:59-8:03) - Václavice (8:11-8:13) - Starkoč (8:17)
* Sp 1746      Starkoč (9:42) - Václavice (9:46-9:48) - Náchod (9:55-10:01) - Teplice nad Metují (10:30-10:31) - Meziměstí (10:41-10:44) - Broumov (10:58)
* Sp 1747      Broumov (8:02) - Meziměstí (8:17-8:20) - Teplice nad Metují (8:29-8:30) - Náchod (8:59-9:03) - Václavice (9:11-9:13) - Starkoč (9:17)
* Sp 1748      Starkoč (10:42) - Václavice (10:46-10:48) - Náchod (10:55-11:01) - Teplice nad Metují (11:30-11:31) - Meziměstí (11:39-11:42) - Broumov (11:56)
* Sp 1749      Broumov (9:01) - Meziměstí (9:16-9:19) - Teplice nad Metují (9:28-9:31) Náchod (9:59)
* Sp 1749      Broumov (9:01) - Meziměstí (9:16-9:20) - Teplice nad Metují (9:28-9:31) - Náchod (9:59)
* Sp 1750      Starkoč (11:42) - Václavice (11:46-11:48) - Náchod (11:54-12:00) - Teplice nad Metují (12:30-12:31) - Meziměstí (12:41)
* Sp 1751      Broumov (10:02) - Meziměstí (10:17-10:20) - Teplice nad Metují (10:29-10:31) - Náchod (10:59-11:05) - Václavice (11:13-11:15) - Starkoč (11:19)
* Sp 1752      Starkoč (12:42) - Václavice (12:46-12:48) - Náchod (12:55-13:01) - Teplice nad Metují (13:29-13:30) - Meziměstí (13:39-13:42) - Broumov (13:56)
* Sp 1753      Broumov (11:01) - Meziměstí (11:16-11:19) - Teplice nad Metují (11:28-11:30) - Náchod (11:58-12:03) - Václavice (12:11-12:1135) - Starkoč (12:17)
* Sp 1754      Starkoč (13:42) - Václavice (13:46-13:48) - Náchod (13:55-14:01) - Teplice nad Metují (14:30-14:31) - Meziměstí (14:41-14:44) - Broumov (14:58)
* Sp 1755      Broumov (12:02) - Meziměstí (12:17-12:20) - Teplice nad Metují (12:29-12:31) - Náchod (12:59-13:03) - Václavice (13:11-13:13) - Starkoč (13:17)
* Sp 1756      Starkoč (14:42) - Václavice (14:46-14:48) - Náchod (14:55-15:01) - Teplice nad Metují (15:29-15:30) - Meziměstí (15:39-15:42) - Broumov (15:56)
* Sp 1757      Broumov (13:01) - Meziměstí (13:16-13:19) - Teplice nad Metují (13:28-13:31) - Náchod (13:59-14:03) - Václavice (14:11-14:13) - Starkoč (14:17)
* Sp 1758      Starkoč (15:42) - Václavice (15:46-15:48) - Náchod (15:55-16:01) - Teplice nad Metují (16:30-16:31) - Meziměstí (16:41-16:44) - Broumov (16:58)
* Sp 1759      Broumov (14:02) - Meziměstí (14:17-14:20) - Teplice nad Metují (14:29-14:31) - Náchod (14:59-15:03) - Václavice (15:11-15:13) - Starkoč (15:17)
* Sp 1760      Starkoč (16:42) - Václavice (16:46-16:48) - Náchod (16:55-17:01) - Teplice nad Metují (17:29-17:31) - Meziměstí (17:39-17:42) - Broumov (17:56)
* Sp 1761      Broumov (15:01) - Meziměstí (15:16-15:19) - Teplice nad Metují (15:28-15:31) - Náchod (15:59-16:03) - Václavice (16:11-16:13) - Starkoč (16:17)
* Sp 1762      Starkoč (17:40) - Václavice (17:44-17:46) - Náchod (17:53-18:00) - Teplice nad Metují (18:30-18:31) - Meziměstí (18:41-18:44) - Broumov (18:58)
* Sp 1763      Broumov (16:02) - Meziměstí (16:17-16:20) - Teplice nad Metují (16:29-16:31) - Náchod (16:59-17:03) - Václavice (17:11-17:13) - Starkoč (17:17)
* Sp 1764      Starkoč (18:42) - Václavice (18:46-18:48) - Náchod (18:55-19:01) - Teplice nad Metují (19:30-19:31) - Meziměstí (19:40)
* Sp 1765      Broumov (17:01) - Meziměstí (17:16-17:19) - Teplice nad Metují (17:28-17:30) - Náchod (17:58-18:06) - Václavice (18:14-18:16) - Starkoč (18:20)
* Sp 1766      Starkoč (20:42) - Václavice (20:46-20:48) - Náchod (20:55-21:01) - Teplice nad Metují (21:32-21:33) - Meziměstí (21:42-21:45) - Broumov (21:59)
11.11.2017 Sp 1766      Starkoč (20:42) - Václavice (20:46-20:48) - Náchod (20:55-21:01) - Teplice nad Metují (21:32-21:33) - Meziměstí (21:42-21:45) - Broumov (21:59)
* Sp 1767      Broumov (18:02) - Meziměstí (18:17-18:20) - Teplice nad Metují (18:29-18:31) - Náchod (18:59-19:03) - Václavice (19:11-19:13) - Starkoč (19:17)
* Sp 1768      Hradec Králové hl.n. (22:02) - Starkoč (22:43-22:45) - Václavice (20:49-20:51) - Náchod (22:58-23:01) - Meziměstí (23:42-23:45) - Broumov (23:59)
11.11.2017 Sp 1768      Hradec Králové hl.n. (22:02) - Starkoč (22:43-22:45) - Václavice (20:49-20:51) - Náchod (22:58-23:01) - Meziměstí (23:42-23:45) - Broumov (23:59)
* Sp 1769      Broumov (20:02) - Meziměstí (20:17-20:20) - Teplice nad Metují (20:29-20:30) - ... - Václavice (21:11-21:13) - Starkoč (21:17-21:22) - Hradec Králové hl.n. (22:00)
11.11.2017 Sp 1769      Broumov (20:02) - Meziměstí (20:17-20:20) - Teplice nad Metují (20:29-20:30) - ... - Václavice (21:11-21:13) - Starkoč (21:17-21:22) - Hradec Králové hl.n. (22:00)
* Sp 1781      Trutnov hl.n. (4:40) - Starkoč (5:17)
14.11.2017 Sp 1781      Trutnov hl.n. (4:40) - Starkoč (5:17)
* Sp 1798      Žihle 4.39, Blatno u Jesenice 4.50-4.54, Žatec 5.48-5.50, Chomutov 6.16
* Sp 1799      Chomutov 19.28, Žatec 19.51-19.54, Blatno u Jesenice 20.49-20.50, Žihle 21.01
* Sp 1878      Praha Masarykovo n. 8.02/Praha-Bubny Vltavská 8.05, Kladno-Ostrovec 8.49
* Sp 1879      Kladno-Dubí 5.16, Praha Masarykovo n. 6.20/Praha-Bubny Vltavská 6.14
* Sp 1880      Praha Masarykovo n. 10.02/Praha-Bubny Vltavská 10.05, Kladno-Ostrovec 10.49
* Sp 1882      Praha Masarykovo n. 12.02/Praha-Bubny Vltavská 12.05, Kladno-Ostrovec 12.49
* Sp 1883      Rakovník západ 6.13, Praha Masarykovo n. 7.52/Praha-Bubny Vltavská 7.49
* Sp 1884      Praha Masarykovo n. 14.02/Praha-Bubny Vltavská 14.05, Kladno-Ostrovec 14.49
* Sp 1885      Kladno-Ostrovec 7.42, Praha Masarykovo n. 8.34/Praha-Bubny Vltavská 8.31
* Sp 1886      Praha Masarykovo n. 15.18/Praha-Bubny Vltavská 15.21, Kladno-Ostrovec 16.16
* Sp 1887      Kladno-Ostrovec 9.05, Praha Masarykovo n. 9.52/Praha-Bubny Vltavská 9.49
* Sp 1888      Praha Masarykovo n. 16.02/Praha-Bubny Vltavská 16.05, Kladno-Ostrovec 16.49
* Sp 1889      Kladno-Ostrovec 11.05, Praha Masarykovo n. 11.52/Praha-Bubny Vltavská 11.49
* Sp 1890      Praha Masarykovo n. 16.18/Praha-Bubny Vltavská 16.21, Rakovník 18.04
* Sp 1891      Kralupy nad Vltavou 12.32, Praha Masarykovo n. 13.52/Praha-Bubny Vltavská 13.49
* Sp 1892      Praha Masarykovo n. 17.18/Praha-Bubny Vltavská 17.21, Kladno-Ostrovec 18.16
* Sp 1893      Kralupy nad Vltavou 14.32, Praha Masarykovo n. 15.52/Praha-Bubny Vltavská 15.49
* Sp 1894      Praha Masarykovo n. 18.02/Praha-Bubny Vltavská 18.05, Kladno-Ostrovec 18.49
* Sp 1895      Kladno-Ostrovec 17.03, Praha Masarykovo n. 17.52/Praha-Bubny Vltavská 17.49
* Sp 1896      Praha Masarykovo n. 18.18/Praha-Bubny Vltavská 18.21, Kladno-Ostrovec 19.16
* Sp 1897      Kralupy nad Vltavou 18.32, Praha Masarykovo n. 19.52/Praha-Bubny Vltavská 19.49
* Sp 1898      Praha Masarykovo n. 20.02/Praha-Bubny Vltavská 20.05, Kladno-Ostrovec 20.49
* Sp 1906      Praha Masarykovo n. 11.02/Praha-Bubny Vltavská 11.05, Kladno-Ostrovec 11.49
* Sp 1907      Kralupy nad Vltavou 11.32 - Praha Masarykovo n. 13.02/Praha-Bubny Vltavská 12.49
* Sp 1916      Jičín 16.39, Rovensko pod Troskami 17.01-17.05, Turnov 17.29-17.35, Liberec 18.24
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19































264.64
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?