R 650 |
Jihlava |
Brno hl.n. 19:20, Jihlava 21:17 |
R 651 |
Jihlava |
České Budějovice 4:13, Jihlava 6:33-6:40, Brno hl.n. 8:36 |
R 652 |
Junák |
Brno hl.n. 17:20, Jihlava 19:18-19:34, České Budějovice 21:58 |
R 653 |
Junák |
Strakonice 4:57, České Budějovice 5:51-6:13, Jihlava 8:33-8:40, Brno hl.n. 10:36 |
R 654 |
Hejtman |
Havlíčkův Brod 7:01, Jihlava 7:23-7:25, České Budějovice 9:46-10:04, Plzeň hl.n. 11:57 |
R 660 |
Bezdrev |
Brno hl.n. 15:20, Jihlava 17:18-17:25, České Budějovice 19:46-20:04, Plzeň hl.n. 21:57 |
R 661 |
Bezdrev |
Plzeň hl.n. 6:02, České Budějovice 7:55-8:13, Jihlava 10:33-10:40, Brno hl.n. 12:36 |
R 662 |
Petr Vok |
Brno hl.n. 13:20, Jihlava 15:18-15:25, České Budějovice 17:46-18:04, Plzeň hl.n. 19:57 |
R 663 |
Petr Vok |
Plzeň hl.n. 8:02, České Budějovice 9:55-10:13, Jihlava 12:33-12:40, Brno hl.n. 14:36 |
R 664 |
Jakub Krčín |
Brno hl.n. 11:20, Jihlava 13:18-13:25, České Budějovice 15:46-16:04, Plzeň hl.n. 17:57 |
R 665 |
Jakub Krčín |
Plzeň hl.n. 10:02, České Budějovice 11:55-12:13, Jihlava 14:33-14:40, Brno hl.n. 16:36 |
R 666 |
Vajgar |
Brno hl.n. 9:20, Jihlava 11:18-11:25, České Budějovice 13:46-14:04, Plzeň hl.n. 15:57 |
R 667 |
Vajgar |
Plzeň hl.n. 12:02, České Budějovice 13:55-14:13, Jihlava 16:33-16:40, Brno hl.n. 18:36 |
R 668 |
Rožmberk |
Brno hl.n. 7:20, Jihlava 9:18-9:25, České Budějovice 11:46-1 2:04, Plzeň hl.n. 13:57 |
R 669 |
Rožmberk |
Plzeň hl.n. 14:02, České Budějovice 15:55-16:13, Jihlava 18:33-18:40, Brno hl.n. 20:36 |
Sp 1869 |
Bobrava |
Jihlava (5:30) - Náměšť nad Oslavou (6:43 - 6:45) - Brno hl.n. (7:37) |
Os 4801 |
|
Jihlava (4:41) - Okříšky (5:19 - 5:24) - Náměšť nad Oslavou (6:08 - 6:13) - Brno hl.n. (7:10) |
Os 4802 |
|
Zastávka u Brna (4:13) - Jihlava (5:56) |
Os 4806 |
|
Brno hl.n. (7:39) - Jihlava (10:20) |
Os 4807 |
|
Jihlava (7:30) - Třebíč (8:29 - 8:39) - Náměšť nad Oslavou (9:06 - 9:13) - Brno hl.n. (10:12) |
Os 4808 |
|
Brno hl.n. (9:39) - Třebíč (11:15 - 11:25) - Jihlava (12:20) |
Os 4809 |
|
Jihlava (9:30) - Brno hl.n. (12:12) |
Os 4810 |
|
Brno hl.n. (11:39) - Jihlava (14:23) |
Os 4811 |
|
Jihlava (11:30) - Brno hl.n. (14:14) |
Os 4812 |
|
Brno hl.n. (12:39) - Zastávka u Brna (13:11 - 13:12) - Náměšť nad Oslavou (13:43 - 13:47) - Jihlava (15:49) |
Os 4813 |
|
Jihlava (13:30) - Brno hl.n. (16:14) |
Os 4814 |
|
Brno hl.n. (13:39) - Zastávka u Brna (14:12 - 14:16) - Jihlava (16:27) |
Os 4815 |
|
Jihlava (15:30) - Brno hl.n. (18:14) |
Os 4816 |
|
Brno hl.n. (15:39) - Třebíč (17:15 - 17:25) - Jihlava (18:23) |
Os 4817 |
|
Jihlava (17:30) - Brno hl.n. (20:12) |
Os 4819 |
|
Jihlava (19:30) - Brno hl.n. (22:11) |
Os 4820 |
|
Brno hl.n. (0:39) - Rapotice (1:23) |
Os 4821 |
|
Třebíč (3:47) - Brno hl.n. (5:12) |
Os 4822 |
|
Brno hl.n. (5:39) - Třebíč (7:09) |
Os 4823 |
|
Okříšky (3:55) - Rapotice (4:58) - Brno hl.n. (5:37) |
Os 4824 |
|
Brno hl.n. (6:39) - Náměšť nad Oslavou (7:43 - 7:47) - Třebíč (8:15) |
Os 4825 |
|
Náměšť nad Oslavou (5:08) - Rapotice (5:22 - 5:28) - Brno hl.n. (6:10) |
Os 4826 |
|
Brno hl.n. (8:39) - Zastávka u Brna (9:11 - 9:12) - Náměšť nad Oslavou (9:43) |
Os 4827 |
|
Okříšky (4:48) - Brno hl.n. (6:37) |
Os 4828 |
|
Brno hl.n. (10:39) - Zastávka u B. (11:11 - 11:12) - Náměšť nad Oslavou (11:43) |
Os 4829 |
|
Náměšť nad Oslavou (7:13) - Brno hl.n. (8:13) |
Os 4831 |
|
Okříšky (7:15) - Třebíč (7:31 - 7:39) - Náměšť nad Oslavou (8:06 - 8:13) - Brno hl.n. (9:13) |
Os 4832 |
|
Brno hl.n. (14:06) - Náměšť nad Oslavou (15:11) |
Os 4833 |
|
Náměšť nad Oslavou (10:13) - Zastávka u B. (10:41 - 10:42) - Brno hl.n. (11:12) |
Os 4834 |
|
Brno hl.n. (14:39) - Zastávka u Brna (15:12 - 15:13) - Náměšť nad Oslavou (15:43 - 15:47) - Okříšky (16:29) |
Os 4835 |
|
Náměšť nad Oslavou (12:13) - Zastávka u B. (12:41 - 12:42) - Brno hl.n. (13:12) |
Os 4836 |
|
Brno hl.n. (15:06) - Zastávka u Brna (15:35) |
Os 4837 |
|
Náměšť nad Oslavou (14:13) - Zastávka u B. (14:41 - 14:42) - Brno hl.n. (15:14) |
Os 4838 |
|
Brno hl.n. (16:06) - Zastávka u Brna (16:38) |
Os 4839 |
|
Zastávka u Brna (15:55) - Brno hl.n. (16:49) |
Os 4840 |
|
Brno hl.n. (16:39) - Zastávka u Brna (17:12 - 17:13) - Náměšť nad Oslavou (17:43) |
Os 4841 |
|
Náměšť nad Oslavou (16:13) - Zastávka u B. (16:41 - 16:42) - Brno hl.n. (17:14) |
Os 4842 |
|
Brno hl.n. (17:06) - Zastávka u Brna (17:35) |
Os 4843 |
|
Zastávka u Brna (16:55) - Brno hl.n. (17:37) |
Os 4844 |
|
Brno hl.n. (17:39) - Náměšť nad Oslavou (18:44 - 18:47) - Třebíč (19:15) |
Os 4845 |
|
Zastávka u Brna (17:55) - Brno hl.n. (18:28) |
Os 4846 |
|
Brno hl.n. (18:06) - Zastávka u Brna (18:38) |
Os 4847 |
|
Náměšť nad Oslavou (18:13) - Zastávka u Brna (18:41 - 18:42) - Brno hl.n. (19:12) |
Os 4848 |
|
Brno hl.n. (18:39) - Okříšky (20:33) |
Os 4849 |
|
Zastávka u Brna (20:42) - Brno hl.n. (21:11) |
Os 4850 |
|
Brno hl.n. (19:39) - Náměšť nad Oslavou (20:44) |
Os 4851 |
|
Zastávka u Brna (22:57) - Brno hl.n. (23:25) |
Os 4852 |
|
Brno hl.n. (20:39) - Třebíč (22:09 - 22:23) - Okříšky (22:38) |
Os 4854 |
|
Brno hl.n. (21:39) - Zastávka u Brna (22:12) |
Os 4856 |
|
Brno hl.n. (22:41) - Třebíč (0:05 - 0:06) - Okříšky (0:22) |
Os 4860 |
|
Třebíč (4:14) - Jihlava (5:08) |
Os 4863 |
|
Jihlava (5:20) - Okříšky (5:49) |
Os 4864 |
|
Náměšť nad Oslavou (5:43) - Okříšky (6:24 - 6:27) - Jihlava (7:04) |
Os 4865 |
|
Jihlava-Bosch Diesel (6:14) - Jihlava (6:19 - 6:21) - Třebíč (7:12) |
Os 4866 |
|
Rapotice (5:27) - Jihlava (7:23) |
Os 4867 |
|
Jihlava město (6:26) - Jihlava (6:29 - 6:34) - Okříšky (7:09) |
Os 4868 |
|
Náměšť nad Oslavou (7:10) - Třebíč (7:34 - 7:35) - Jihlava (8:27) |
Os 4876 |
|
Třebíč (12:07) - Jihlava (13:04) |
Os 4879 |
|
Jihlava (14:53) - Třebíč (15:52) |
Os 4883 |
|
Havlíčkův Brod (15:13) - Třebíč (17:03) |
Os 4885 |
|
Jihlava město (22:32) - Jihlava (22:35 - 22:40) - Okříšky (23:12 - 23:14) - Třebíč (23:29) |
Os 24881 |
|
Okříšky (5:52) - Náměšť nad Oslavou (6:43) |
Os 24887 |
|
Třebíč (19:41) - Náměšť nad Oslavou (20:06) |
Os 24889 |
|
Třebíč (22:23) - Náměšť nad Oslavou (22:48) |