vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC SU160

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC SU160

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* TLK 12106/12107   Czechowicz   Warszawa Zach. 19:31, Warszawa Cent. 19:35-50, Siedlce 20:55-56, Łuków 21:12-24, Lublin 22:40
* TLK 12110/12111   Zamoyski   Warszawa Zach. 15:31, Warszawa Cent. 15:35-50, Siedlce 16:54-55, ... Lublin 18:42-57, Świdnik Miasto 19:07-08, Chełm 19:55
* TLK 13108/13109   Pomarańczarka   Warszawa Zach. 5:36, Warszawa Cent. 5:40-50, Dęblin 7:27-28, ... Tarnobrzeg 10:21-22, Kolbuszowa 10:49-50, Rzeszów Gł. 11:12
* TLK 13108/13109   Pomarańczarka   Warszawa Zach. 5:36, Warszawa Cent. 5:40-50, Siedlce 6:54-55, ... Tarnobrzeg 10:49-50, Kolbuszowa 11:20-21, Rzeszów Gł. 11:43
* TLK 15106/15107   Biebrza   Białystok 13:31, Ełk 14:56-15:10, Giżycko 15"48-54, ... Tczew 19:31-32, Gdańsk Gł. 19:51-54, Gdynia Gł. 20:18
* TLK 15130/15131   Niegocin   Łódź Fabr. 6:53, Łódź Widzew 7:00-01, Koluszki 7:14-15, ... Białystok 11:03-24, Ełk 12:43-13:08, Giżycko 13:53
* TLK 16112/16113   Mamry   Białystok 9:21, Ełk 10:40-42, Giżycko 11:19-21, ... Leszno 18:40-41, Rawicz 19:01-02, Wrocław Gł. 19:49
* TLK 16112/16113   Mamry   Białystok 9:21, Ełk 10:40-42, Giżycko 11:19-21, ... Jarocin 18:29-30, Ostrów Wlkp. 19:00-14, Wrocław Gł. 20:52
* TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 5:50, Ełk 7:06-07, Giżycko 7:44-46, ... Białogard 14:58-59, Stargard 16:17-19, Szczecin Gł. 16:51
* TLK 18172/18173   Posejdon   Białystok 20:07, Ełk 21:24-45, Giżycko 22:26-31, ... Kołobrzeg 6:36-7:06, Trzebiatów 7:34-35, Szczecin Gł. 10:40
* TLK 21106/21107   Czechowicz   Lublin 9:08, Łuków 10:26-44, Siedlce 11:01-02, Warszawa Cent. 12:00-15, Warszawa Zach. 12:19
* TLK 21110/21111   Zamoyski   Chełm 3:44, Świdnik Miasto 4:34-35, Lublin 4:44-5:11, ... Siedlce 7:00-01, Warszawa Cent. 8:15-45, Warszawa Zach. 8:49
11.6.2017 TLK 21110/21111   Zamoyski   Chełm 3:44, Świdnik Miasto 4:34-35, Lublin 4:44-5:11, ... Siedlce 7:00-01, Warszawa Cent. 8:15-45, Warszawa Zach. 8:49
* IC 23106/23107   Matejko   Zamość Wschód 4:46, Zamość 4:52-53, Stalowa Wola Rozw. 6:29-30, Kolbuszowa 7:22-23, Rzeszów Gł. 7:43
* TLK 30178   Karpaty   Zagórz 20:30, Sanok 20:41-42, Krosno 21:40-41, Jasło 22:09-10, Stróże 23:21
* TLK 31108/31109   Pomarańczarka   Rzeszów Gł. 16:20, Kolbuszowa 16:42-43, Tarnobrzeg 17:11-12, ... Siedlce 21:01-02, Warszawa Cent. 22:00-05, Warszawa Zach. 22:09
* TLK 31108/31109   Pomarańczarka   Rzeszów Gł. 16:54, Kolbuszowa 17:14-15, Tarnobrzeg 17:43-44, ... Dęblin 20:46-47, Warszawa Cent. 22:10-15, Warszawa Zach. 22:19
5.3.2017 TLK 31108/31109   Pomarańczarka   Rzeszów Gł. 16:54, Kolbuszowa 17:14-15, Tarnobrzeg 17:43-44, ... Dęblin 20:46-47, Warszawa Cent. 22:10-15, Warszawa Zach. 22:19
* TLK 32102/32103   Kochanowski   Przemyśl Gł. 3:33, Rzeszów Gł. 4:40-54, Kolbuszowa 5:14-15, Tarnobrzeg 5:43-44, Kraśnik 6:56-57, Lublin 7:27
* IC 32106/32107   Matejko   Rzeszów Gł. 21:02, Kolbuszowa 21:23-24, Stalowa Wola Rozw. 22:15-16, Zamość 23:42-43, Zamość Wsch. 0:01
* TLK 33177   Karpaty   Stróże 5:42, Jasło 6:52-53, Krosno 7:20-21, Sanok 8:20-21, Zagórz 8:32
* TLK 35112/35113   Staszic   Rzeszów Gł. 12:20, Stalowa Wola Rozw. 13:56-57, Kraśnik 14:43-45, ... Kutno 19:51-56, Toruń Gł. 21:23-25, Bydgoszcz Gł. 22:06
7.4.2017 TLK 35112/35113   Staszic   Rzeszów Gł. 12:20, Stalowa Wola Rozw. 13:56-57, Kraśnik 14:43-45, ... Kutno 19:51-56, Toruń Gł. 21:23-25, Bydgoszcz Gł. 22:06
* TLK 35152/35153   Staszic   Zagórz 9:05, Sanok 9:15-16, Krosno 10:17-18, ... Kutno 19:51-56, Toruń Gł. 21:23-25, Bydgoszcz Gł. 22:06
* TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:13, Rzeszów Gł. 8:21-35, Kolbuszowa 8:55-56, ... Kutno 15:46-48, Gniezno 17:42-43, Poznań Gł. 18:13
* TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:39, Rzeszów Gł. 8:46-9:08, Kolbuszowa 9:28-29, ... Września 17:37-40, Swarzędz 18:04-05, Poznań Gł. 18:16
10.6.2017 TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:39, Rzeszów Gł. 8:46-9:08, Kolbuszowa 9:28-29, ... Września 17:37-40, Swarzędz 18:04-05, Poznań Gł. 18:16
* TLK 51106/51107   Biebrza   Gdynia Gł. 7:42, Gdańsk Gł. 8:05-08, Tczew 8:27-28, ... Giżycko 12:15-16, Ełk 12:53-13:05, Białystok 14:19
4.6.2017 TLK 51106/51107   Biebrza   Gdynia Gł. 7:42, Gdańsk Gł. 8:05-08, Tczew 8:27-28, ... Giżycko 12:15-16, Ełk 12:53-13:05, Białystok 14:19
* TLK 51130/51131   Niegocin   Giżycko 14:08, Ełk 14:50-15:10, Białystok 16:36-17:03, ... Koluszki 20:29-30, Łódź Widzew 20:43-44, Łódź Fabr. 20:52
* TLK 53112/53113   Staszic   Bydgoszcz Gł. 5:46, Toruń Gł. 6:27-29, Kutno 7:57-8:09, ... Lublin 12:09-29, Stalowa Wola Rozw. 13:43-44, Rzeszów Gł. 15:29
* TLK 53128/53129   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 10:04, Toruń Gł. 10:44-46, Kutno 12:06-08, ... Kolbuszowa 19:12-13, Rzeszów Gł. 19:35-47, Przemyśl Gł. 20:59
* TLK 53152/53153   Staszic   Bydgoszcz Gł. 5:46, Toruń Gł. 6:27-29, Kutno 7:57-8:09, ... Krosno 17:36-37, Sanok 18:38-39, Zagórz 18:50
* TLK 53152/53153   Staszic   Bydgoszcz Gł. 5:54, Toruń Gł. 6:35-37, Kutno 7:54-8:06, ... Krosno 17:41-42, Sanok 18:41-42, Zagórz 18:53
24.6.2017 TLK 53152/53153   Staszic   Bydgoszcz Gł. 5:54, Toruń Gł. 6:35-37, Kutno 7:54-8:06, ... Krosno 17:41-42, Sanok 18:41-42, Zagórz 18:53
29.6.2017 TLK 53152/53153   Staszic   Bydgoszcz Gł. 5:54, Toruń Gł. 6:35-37, Kutno 7:54-8:06, ... Krosno 17:41-42, Sanok 18:41-42, Zagórz 18:53
* TLK 61112/61113   Mamry   Wrocław Gł. 8:00, Rawicz 8:46-47, Leszno 9:09-11, ... Giżycko 16:45-47, Ełk 17:26-28, Białystok 18:45
29.6.2017 TLK 61112/61113   Mamry   Wrocław Gł. 8:00, Rawicz 8:46-47, Leszno 9:09-11, ... Giżycko 16:45-47, Ełk 17:26-28, Białystok 18:45
* TLK 73100/73101   Gombrowicz   Poznań Gł. 13:47, Gniezno 14:17-18, Kutno 16:11-12, ... Kolbuszowa 22:56-57, Rzeszów Gł. 23:17-31, Przemyśl Gł. 0:39
* TLK 73100/73101   Gombrowicz   Poznań Gł. 9:36, Swarzędz 9:47-48, Września 10:12-14, ... Kolbuszowa 18:43-44, Rzeszów Gł. 19:05-20, Przemyśl Gł. 20:30
2.5.2017 TLK 73100/73101   Gombrowicz   Poznań Gł. 9:36, Swarzędz 9:47-48, Września 10:12-14, ... Kolbuszowa 18:43-44, Rzeszów Gł. 19:05-20, Przemyśl Gł. 20:30
* TLK 81104/81105   Rybak   Szczecin Gł. 11:09, Stargard 11:41-43, Białogard 12:59-13:01, ... Giżycko 20:37-38, Ełk 21:16-18, Białystok 22:32
* TLK 81172/81173   Posejdon   Szczecin Gł. 20:12, Trzebiatów 22:23-24, Kołobrzeg 22:54-23:14, ... Giżycko 6:44-49, Ełk 7:56-8:08, Białystok 9:22
* TLK 83128/83129   Moniuszko   Szczecin Gł. 5:50, Stargard 6:22-24, Wałcz 7:59-8:05, ... Kolbuszowa 19:12-13, Rzeszów Gł. 19:35-47, Przemyśl Gł. 20:59
Strana: 1































296.22
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?