vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC EU07

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EU07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
22.5.2017 EC/IC  112 / 14006/7 (112)    Porta Moravica   Warszawa Wschodnia 13:39, Warszawa Centralna 13:45-13:55, Katowice 16:28-16:31, ... Pardubice hl. n. 20:37-20:38, Kolín 20:59-21:00, Praha hl. n. 21:39
* Ex/TLK  114 / 34000/1 (114)    Cracovia   Kraków Glówny (10:42) - Oswiecim (12:03-12:04) - Bohumín (13:31-14:08) - ... - Pardubice hl. n. (16:37-16:38) - Kolín (16:59-17:00) - Praha hl. n. (17:39)
30.4.2017 Ex/TLK  114 / 34000/1 (114)    Cracovia   Kraków Glówny (10:42) - Oswiecim (12:03-12:04) - Bohumín (13:31-14:08) - ... - Pardubice hl. n. (16:37-16:38) - Kolín (16:59-17:00) - Praha hl. n. (17:39)
* Ex/TLK  115 / 43000/1 (115)    Cracovia   Praha hl. n. (10:22) - Kolín (10:58-10:59) - Pardubice hl. n. (11:19-11:21) - ... - Bohumín (13:52-14:29) - Oswiecim (15:56-15:57) - Kraków Glówny (17:21)
* IC/EN 402   Silesia   Kraków Gł. 22.02, Kraków Płaszów 22.08-22.23, Oświęcim 23:41-23:42, Czechowice Dziedzice 0.24-0.25, Zebrzydowice 0.53-0.54, Bohumín 1.12
* EN/IC 403   Silesia   Bohumín 4.04, Zebrzydowice 4.23-4.24, Czechowice Dziedzice 4.51-4.52, Oświęcim 5.34-5.35, Kraków Płaszów 6.48-7.01, Kraków Gł. 7.08
4.3.2017 EN/IC 403   Silesia   Bohumín 4.04, Zebrzydowice 4.23-4.24, Czechowice Dziedzice 4.51-4.52, Oświęcim 5.34-5.35, Kraków Płaszów 6.48-7.01, Kraków Gł. 7.08
* S/EN 21/404   Vltava   Moskva Bel. 6.33, Vyazma 8.57-9.20, Smolensk 11.04-11.09, ... Warszawa C. 22.46-22.51, Katowice 1.57-2.00, Bohumín 3.10
* EN/S 405/22   Vltava   Bohumín 22.27, Katowice 23.39-23.45, Warszawa C. 2.54-2.58, ... Smolensk 18.48-18.53, Vyazma 20.33-20.56, Moskva Bel. 23.25
7.12.2017 S/EN 17/409      Moskva Bel. 11.18, Vyazma 14.10-14.36, Smolensk 16.33-16.38, ... Ventimiglia 7.10-8.03, Monaco-Monte Carlo 8.24-8.26, Nice Ville 8.40
* EIC 1352/1353   Tatry   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23-32, Chabówka 13:48-14:02, Zakopane 14:47
2.4.2017 EIC 1352/1353   Tatry   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23-32, Chabówka 13:48-14:02, Zakopane 14:47
* EIC 1354/1355   Morskie Oko   Warszawa Wsch. 7:44, Warszawa Cent. 7:50-8:05, Kraków Gł. 10:34-37, Chabówka 13:23-37, Zakopane 14:22
4.3.2017 EIC 3120/3121   Sawa   Kraków Gł. 14:38, Warszawa Cent. 17:01-10, Warszawa Wsch. 17:16
* EIC 3152/3153   Tatry   Zakopane 15:22, Chabówka 16:07-21, Kraków Gł. 18:34-43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
29.6.2017 EIC 3152/3153   Tatry   Zakopane 15:22, Chabówka 16:07-21, Kraków Gł. 18:34-43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
* EIC 3154/3155   Morskie Oko   Zakopane 17:14, Chabówka 18:05-19, Kraków Gł. 20:38-52, Warszawa Cent. 23:22-27, Warszawa Wsch. 23:33
* EIC 3331   Tatry-BIS   Kraków Pł. 12:16, Chabówka 14:08-22, Zakopane 15:14
* EIC 3332   Tatry-BIS   Zakopane 16:37, Chabówka 17:22-36, Kraków Pł. 19:42
28.1.2017 IC 3604/3605   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:16, Rzeszów Gł. 12:27-29, Tarnów 13:37-39, ... Wrocław Gł. 18:01-28, Wałbrzych Gł. 19:40-41, Jelenia Góra 20:26
5.3.2017 IC 3604/3605   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:16, Rzeszów Gł. 12:27-29, Tarnów 13:37-39, ... Wrocław Gł. 18:01-28, Wałbrzych Gł. 19:40-41, Jelenia Góra 20:26
* IC 3606/3607   Kossak   Przemyśl Gł. 2:22, Rzeszów Gł. 3:32-34, Tarnów 4:42-44, ... Częstochowa Stradom 7:43-44, Opole Gł. 8:48-50, Wrocław Gł. 9:39
7.4.2017 IC 3700/3701   Siemiradzki   Przemyśl Gł. 12:26, Rzeszów Gł. 13:40-43, Tarnów 14:57-59, ... Rawicz 20:52-53, Leszno 21:16-17, Poznań Gł. 22:29
31.8.2017 IC 4805   Barnim   Katowice 7:07, Gliwice 7:29-30, Opole Gł. 8:21-23, ... Szczecin Gł. 14:02-05, Międzyzdroje 15:18-20, Świnoujście 15:31
19.5.2017 IC 6300/6301   Boznańska   Wrocław Gł. 4:18, Opole Gł. 5:09-10, Częstochowa Stradom 6:04-05, ... Tarnów 8:43-44, Rzeszów Gł. 10:06-08, Przemyśl Gł. 11:19
* IC 6306/6307   Kossak   Wrocław Gł. 18:42, Opole Gł. 19:36-38, Częstochowa Stradom 20:31-32, ... Tarnów 23:05-07, Rzeszów Gł. 0:17-19, Przemyśl Gł. 1:30
4.6.2017 IC 6306/6307   Kossak   Wrocław Gł. 18:42, Opole Gł. 19:36-38, Częstochowa Stradom 20:31-32, ... Tarnów 23:05-07, Rzeszów Gł. 0:17-19, Przemyśl Gł. 1:30
9.6.2017 IC 8404   Barnim   Świnoujście 12:23, Międzyzdroje 12:35-37, Szczecin Gł. 13:50-53, ... Opole Gł. 19:14-17, Gliwice 20:06-07, Katowice 20:31
* TLK 13150/13151   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, ... Nowy Sącz 11:24-26, Muszyna 12:27-41, Krynica-Zdrój 12:59
* TLK 14100/14101   Górnik   Warszawa Wsch. 15:54, Warszawa Cent. 16:00-14, Skierniewice 16:59-17:02, ... Katowice 19:55-20:15, Pszczyna 20:45-46, Bielsko-Biała Gł. 21:06
5.2.2017 IC 15112/15113   Wieniawski   Warszawa Wsch. 12:19, Warszawa Cent. 12:25-30, Kutno 13:38-40, Toruń Gł. 15:01-03, Bydgoszcz Gł. 15:43
* TLK 15114/15115   Ogiński   Warszawa Wsch. 14:09, Warszawa Cent. 14:15-20, Kutno 15:39-41, Toruń Gł. 17:12-14, Bydgoszcz Gł. 17:54
20.3.2017 TLK 18170/18171   Uznam   Warszawa Wsch. 22:54, Warszawa Cent. 23:00-05, Kutno 0:30-32, ... Szczecin Gł. 6:02-20, Międzyzdroje 7:34-36, Świnoujście 7:49
* TLK 23100/23101   Długosz   Lublin 6:43, Radom 8:04-06, Skarżysko-Kamienna 8:32-35, Kielce 9:10-13, Kraków Gł. 10:41
11.3.2017 TLK 23100/23101   Długosz   Lublin 6:43, Radom 8:04-06, Skarżysko-Kamienna 8:32-35, Kielce 9:10-13, Kraków Gł. 10:41
* TLK 23104/23105   Jagiełło   Lublin 18:46, Radom 20:07-10, Skarżysko-Kamienna 20:36-38, Kielce 21:13-17, Kraków Gł. 22:47
* TLK 23120/23121   Długosz   Dęblin 7:25, Radom 8:04-06, Skarżysko-Kamienna 8:32-33, Kielce 9:08-11, Kraków Gł. 10:41
* TLK 23124/23125   Jagiełło   Dęblin 19:28, Radom 20:07-10, Skarżysko-Kamienna 20:36-38, Kielce 21:13-17, Kraków Gł. 22:47
* TLK 24100/24101   Godula   Lublin 16:25, Radom 17:45-46, Skarżysko-Kamienna 18:11-12, Kielce 18:46-19:03, Katowice 20:54-57, Gliwice 21:19
2.5.2017 TLK 24100/24101   Godula   Lublin 16:25, Radom 17:45-46, Skarżysko-Kamienna 18:11-12, Kielce 18:46-19:03, Katowice 20:54-57, Gliwice 21:19
* TLK 24110/24111   Godula   Dęblin 17:07, Radom 17:45-46, Skarżysko-Kamienna 18:11-12, Kielce 18:46-19:03, Katowice 21:00-03, Gliwice 21:25
27.11.2017 TLK 24110/24111   Godula   Dęblin 17:07, Radom 17:45-46, Skarżysko-Kamienna 18:11-12, Kielce 18:46-19:03, Katowice 21:00-03, Gliwice 21:25
5.5.2017 TLK 25102/25103   Kochanowski   Lublin 7:55, Dęblin 8:46-47, Warszawa Cent. 10:15-30, ... Tczew 15:53-54, Gdańsk Gł. 16:13-16, Gdynia Gł. 16:40
* TLK 26102/26103   Sztygar   Lublin 13:06, Radom 14:27-29, Skarżysko-Kamienna 14:54-55, ... Gliwice 18:05-06, Opole Gł. 18:55-56, Wrocław Gł. 19:50
* TLK 26110/26111   Sztygar   Dęblin 13:06, Radom 13:46-48, Skarżysko-Kamienna 14:14-15, ... Gliwice 17:27-28, Opole Gł. 18:17-19, Wrocław Gł. 19:11
28.6.2017 TLK 26110/26111   Sztygar   Dęblin 13:06, Radom 13:46-48, Skarżysko-Kamienna 14:14-15, ... Gliwice 17:27-28, Opole Gł. 18:17-19, Wrocław Gł. 19:11
* TLK 30100   Malinowski   Zakopane 15:32, Chabówka 16:25-39, Sucha Beskidzka 17:17-31, Kraków Pł. 18:41
* TLK 30160/30161      Kraków Gł. 17:02, Tarnów 17:57-59, Rzeszów Gł. 19:14-16, Przemyśl Gł. 20:33
* TLK 30170/30171   Karpaty   Kraków Pł. 3:35, Tarnów 4:18-19, Stróże 5:30-40, Nowy Sącz 6:15-17, Muszyna 7:18-32, Krynica-Zdrój 7:49
* TLK 30173   Karpaty   Kraków Pł. 3:40, Tarnów 4:25-48, Rzeszów Gł. 6:08-10, Przemyśl Gł. 7:23
30.4.2017 TLK 30173   Karpaty   Kraków Pł. 3:40, Tarnów 4:25-48, Rzeszów Gł. 6:08-10, Przemyśl Gł. 7:23
30.6.2017 TLK 30173   Karpaty   Kraków Pł. 3:40, Tarnów 4:25-48, Rzeszów Gł. 6:08-10, Przemyśl Gł. 7:23
1.7.2017 TLK 30173   Karpaty   Kraków Pł. 3:40, Tarnów 4:25-48, Rzeszów Gł. 6:08-10, Przemyśl Gł. 7:23
* TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 32100/32101   Długosz   Kraków Gł. 16:41, Kielce 18:12-15, Skarżysko-Kamienna 18:50-51, Radom 19:15-17, Lublin 20:36
29.3.2017 TLK 32100/32101   Długosz   Kraków Gł. 16:41, Kielce 18:12-15, Skarżysko-Kamienna 18:50-51, Radom 19:15-17, Lublin 20:36
* TLK 32102/32103   Kochanowski   Przemyśl Gł. 3:33, Rzeszów Gł. 4:40-54, Kolbuszowa 5:14-15, Tarnobrzeg 5:43-44, Kraśnik 6:56-57, Lublin 7:27
* TLK 32104/32105   Jagiełło   Kraków Gł. 5:19, Kielce 6:49-52, Skarżysko-Kamienna 7:27-28, Radom 7:52-54, Lublin 9:13
* TLK 32120/32121   Długosz   Kraków Gł. 16:41, Kielce 18:12-15, Skarżysko-Kamienna 18:50-51, Radom 19:15-17, Dęblin 19:55
1.8.2017 TLK 32120/32121   Długosz   Kraków Gł. 16:41, Kielce 18:12-15, Skarżysko-Kamienna 18:50-51, Radom 19:15-17, Dęblin 19:55
* TLK 32124/32125   Jagiełło   Kraków Gł. 5:11, Kielce 6:42-45, Skarżysko-Kamienna 7:20-21, Radom 7:45-47, Dęblin 8:25
* TLK 33101   Malinowski   Kraków Pł. 9:02, Sucha Beskidzka 10:07-21, Chabówka 11:03-17, Zakopane 12:06
* TLK 33160/33161      Przemyśl Gł. 7:15, Rzeszów Gł. 8:26-28, Tarnów 9:58-10:00, Kraków Gł. 11:08
* TLK 33170/33171   Karpaty   Krynica-Zdrój 21:15, Muszyna 21:32-46, Nowy Sącz 22:49-51, Stróże 23:27-42, Tarnów 0:40-41, Kraków Pł. 1:25
* TLK 33174   Karpaty   Przemyśl Gł. 21:56, Rzeszów Gł. 23:07-09, Tarnów 0:19-20, Kraków Pł. 1:06
* TLK 35154/35155   Halny   Zakopane 9:16, Chabówka 10:12-33, Sucha Beskidzka 11:22-39, ... Gniezno 20:57-58, Inowrocław 21:33-34, Bydgoszcz Gł. 22:02
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 22:44, Chabówka 23:33-47, Sucha Beskidzka 0:25-39, ... Tczew 9:29-30, Gdańsk Gł. 9:47-50, Gdynia Gł. 10:14
14.6.2017 TLK 36160/36161      Przemyśl Gł. 9:24, Rzeszów Gł. 10:37-39, Tarnów 11:52-54, ... Częstochowa Stradom 14:36-37, Opole Gł. 16:07-15, Wrocław Gł. 17:10
* TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:13, Rzeszów Gł. 8:21-35, Kolbuszowa 8:55-56, ... Kutno 15:46-48, Gniezno 17:42-43, Poznań Gł. 18:13
* TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:39, Rzeszów Gł. 8:46-9:08, Kolbuszowa 9:28-29, ... Września 17:37-40, Swarzędz 18:04-05, Poznań Gł. 18:16
* TLK 37104/37105   Pułaski   Kraków Gł. 4:44, Częstochowa Stradom 6:22-28, Kluczbork 7:28-29, ... Ostrów Wlkp. 8:31-36, Jarocin 9:08-09, Poznań Gł. 9:57
* TLK 37170/37171   Uznam   Kraków Gł. 18:55, Trzebinia 20:04-06, Katowice 20:57-21:02, ... Ostrów Wlkp. 1:29-31, Jarocin 2:02-03, Poznań Gł. 2:47
14.3.2017 TLK 37170/37171   Uznam   Kraków Gł. 18:55, Trzebinia 20:04-06, Katowice 20:57-21:02, ... Ostrów Wlkp. 1:29-31, Jarocin 2:02-03, Poznań Gł. 2:47
20.3.2017 TLK 37170/37171   Uznam   Kraków Gł. 18:55, Trzebinia 20:04-06, Katowice 20:57-21:02, ... Ostrów Wlkp. 1:29-31, Jarocin 2:02-03, Poznań Gł. 2:47
* TLK 38102/38103   Osterwa   Kraków Gł. 13:27, Częstochowa Stradom 15:03-04, Kluczbork 16:01-05, ... Krzyż 19:46-47, Stargard 20:40-42, Szczecin Gł. 21:14
* TLK 38170/38171   Ustronie   Kraków Gł. 19:13, Kielce 20:48-50, Skarżysko-Kamienna 21:26-28, ... Słupsk 6:13-26, Koszalin 7:35-40, Kołobrzeg 8:30
* IC 38174/38175   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:26, Rzeszów Gł. 19:36-38, Tarnów 20:51-55, ... Krzyż 7:40-41, Stargard 8:38-39, Szczecin Gł. 9:12
* TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
25.6.2017 TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
27.6.2017 TLK 38190/38191   Wolin   Kraków Gł. 19:26, Trzebinia 20:20-24, Katowice 21:13-30, ... Szczecin Gł. 5:17-21, Międzyzdroje 6:34-35, Świnoujście 6:47
* TLK 38192/38193   Korsarz   Kraków Gł. 20:39, Trzebinia 21:32-33, Katowice 22:21-42, ... Piła Gł. 5:39-40, Białogard 7:51-8:03, Kołobrzeg 8:31
25.6.2017 TLK 38192/38193   Korsarz   Kraków Gł. 20:39, Trzebinia 21:32-33, Katowice 22:21-42, ... Piła Gł. 5:39-40, Białogard 7:51-8:03, Kołobrzeg 8:31
* TLK 38194/38195   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:05, Rzeszów Gł. 19:25-27, Tarnów 20:33-35, ... Szczecin Gł. 9:37-50, Międzyzdroje 11:04-05, Świnoujście 11:17
3.7.2017 TLK 38194/38195   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:05, Rzeszów Gł. 19:25-27, Tarnów 20:33-35, ... Szczecin Gł. 9:37-50, Międzyzdroje 11:04-05, Świnoujście 11:17
* TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
10.6.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
12.6.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
* TLK 42100/42101   Godula   Gliwice 6:08, Katowice 6:32-45, Kielce 8:46-9:03, Skarżysko-Kamienna 9:39-40, Radom 10:05-07, Lublin 11:27
* TLK 42110/42111   Godula   Gliwice 6:08, Katowice 6:32-43, Kielce 8:44-9:03, Skarżysko-Kamienna 9:39-40, Radom 10:05-07, Dęblin 10:47
* TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
15.3.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
5.4.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
3.5.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
24.6.2017 TLK 45104/45105   Kormoran   Bielsko-Biała Gł. 12:54, Pszczyna 13:14-15, Katowice 13:44-47, ... Warszawa Cent. 17:25-35, Działdowo 19:25-26, Olsztyn Gł. 20:32
* TLK 45106/45107   Beskidy   Bielsko-Biała Gł. 15:17, Pszczyna 15:38-39, Rybnik 16:30-31, ... Gniezno 22:25-29, Inowrocław 23:10-15, Bydgoszcz Gł. 23:44
* TLK 48102/48103   Szkuner   Katowice 9:15, Gliwice 9:40-43, Kluczbork 11:03-04, ... Piła Gł. 15:09-12, Białogard 17:08-09, Kołobrzeg 17:37
* TLK 48190/48191   Pirat   Bielsko-Biała Gł. 19:38, Pszczyna 20:00-01, Rybnik 20:54-56, ... Piła Gł. 4:20-22, Białogard 6:20, Kołobrzeg 6:58
* TLK 51114/51115   Ogiński   Bydgoszcz Gł. 3:23, Toruń Gł. 4:04-06, Kutno 5:27-28, Warszawa Cent. 7:00-05, Warszawa Wsch. 7:11
7.7.2017 IC 51120/51121   Brda   Bydgoszcz Gł. 4:38, Toruń Gł. 5:19-21, Kutno 6:41-54, Warszawa Cent. 8:05-10, Warszawa Wsch. 8:16
* TLK 53128/53129   Moniuszko   Bydgoszcz Gł. 10:04, Toruń Gł. 10:44-46, Kutno 12:06-08, ... Kolbuszowa 19:12-13, Rzeszów Gł. 19:35-47, Przemyśl Gł. 20:59
Strana: 1 2 3































263.67
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?