vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2017 - PKPIC EP09

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP09

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
2.7.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
4.8.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
* IC 8302/8303   Matejko   Świnoujście 8:16, Międzyzdroje 8:27-28, Szczecin Gł. 9:39-52, ... Tarnów 19:32-34, Rzeszów Gł. 20:45-59, Przemyśl Gł. 22:10
14.3.2017 IC 8302/8303   Matejko   Świnoujście 8:16, Międzyzdroje 8:27-28, Szczecin Gł. 9:39-52, ... Tarnów 19:32-34, Rzeszów Gł. 20:45-59, Przemyśl Gł. 22:10
* IC 8304/8305   Malczewski   Słupsk 5:22, Koszalin 6:7-08, Białogard 6:22-45, ... Tarnów 16:58-17:01, Rzeszów Gł. 18:08-10, Przemyśl Gł. 19:21
* IC 8314/8315   Chełmoński   Szczecin Gł. 11:49, Stargard 12:20-22, Krzyż 13:18-19, ... Tarnów 21:38-40, Rzeszów Gł. 22:48-52, Przemyśl Gł. 0:04
* EIC 8350/8351   Fregata   Kołobrzeg 9:54, Koszalin 10:33-35, Słupsk 11:25-27, ... Gdańsk Gł. 13:45-48, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:23
* IC 8404   Barnim   Świnoujście 12:23, Międzyzdroje 12:35-37, Szczecin Gł. 13:50-53, ... Opole Gł. 19:14-17, Gliwice 20:06-07, Katowice 20:31
* TLK 8408/8409   Gwarek   Słupsk 13:26, Koszalin 14:05-10, Białogard 14:28-47, ... Opole Gł. 21:37-38, Gliwice 22:26-27, Katowice 22:51
* TLK 8458/8459   Gwarek   Ustka 13:06, Słupsk 13:24-26, Koszalin 14:06-13, ... Opole Gł. 21:52-53, Gliwice 22:45-46, Katowice 23:12
* IC 9110/9111   Łodzianin   Łódź Fabr. 6:40, Łódź Widzew 6:46-48, Warszawa Cent. 7:55-8:05, Warszawa Wsch. 8:11
28.5.2017 IC 12104/12105   Rej   Warszawa Zach. 11:32, Warszawa Cent. 11:36-50, Dęblin 13:17-18, Lublin 14:05
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, Kraków Gł. 8:18
6.5.2017 IC 13106/13107   Wit Stwosz   Terespol 16:23, Biała Podlaska 16:51-52, Siedlce 17:33-35, ... Skierniewice 19:14-16, Koluszki 19:38-39, Kraków Gł. 21:54
* TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
10.4.2017 TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
24.4.2017 TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
5.6.2017 TLK 13112/13113   Hańcza   Suwałki 15:31, Augustów 15:53-54, Białystok 17:28-59, ... Warszawa Cent. 20:15-20, Włoszczowa Płn. 21:54-55, Kraków Gł. 23:01
* TLK 13150/13151   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:24, Warszawa Cent. 5:30-35, Włoszczowa Płn. 7:12-13, ... Nowy Sącz 11:24-26, Muszyna 12:27-41, Krynica-Zdrój 12:59
* TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
10.4.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
24.4.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
5.6.2017 TLK 15102/15103   Rataj   Warszawa Zach. 19:56, Warszawa Cent. 20:00-05, Działdowo 21:33-34, ... Tczew 22:58-59, Gdańsk Gł. 23:19-22, Gdynia Gł. 23:45
5.6.2017 IC 16110/16111   Ślęża   Warszawa Wsch. 17:49, Warszawa Cent. 17:55-18:05, Skierniewice 18:43-45, Częstochowa 20:22-28, Opole Gł. 21:28-30, Wrocław Gł. 22:21
5.6.2017 TLK 17100/17101   Warta   Warszawa Wsch. 19:49, Warszawa Cent. 19:55-20:00, Kutno 21:16-18, ... Poznań Gł. 23:06-18, Zbąszynek 0:11-12, Zielona Góra 0:53
* TLK 31100/31101   Malinowski   Kraków Gł. 19:24, Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 31112/31113   Hańcza   Kraków Gł. 4:56, Włoszczowa Płn. 6:02-03, Warszawa Cent. 7:38-42, ... Białystok 10:06-32, Augustów 11:54-55, Suwałki 12:17
* TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
11.6.2017 TLK 31150/31151   Malinowski   Krynica-Zdrój 14:10, Muszyna 14:27-41, Nowy Sącz 15:43-45, ... Włoszczowa Płn. 20:29-30, Warszawa Cent. 22:05-10, Warszawa Wsch. 22:16
* TLK 35170/35171   Karpaty   Zakopane 22:44, Chabówka 23:33-47, Sucha Beskidzka 0:25-39, ... Tczew 9:29-30, Gdańsk Gł. 9:47-50, Gdynia Gł. 10:14
* TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
3.1.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. (10:24) - Miechów (10:52 - 10:56) - ... - Koszalin (19:50 - 19:52) - Kołobrzeg (20:31)
10.6.2017 TLK 38100/38101   Pobrzeże   Kraków Gł. 10:24, Włoszczowa Płn. 11:31-32, Warszawa Cent. 13:12-21, ... Słupsk 18:57-59, Koszalin 19:50-52, Kołobrzeg 20:31
* TLK 38170/38171   Ustronie   Kraków Gł. 19:13, Kielce 20:48-50, Skarżysko-Kamienna 21:26-28, ... Słupsk 6:13-26, Koszalin 7:35-40, Kołobrzeg 8:30
* IC 38174/38175   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:26, Rzeszów Gł. 19:36-38, Tarnów 20:51-55, ... Krzyż 7:40-41, Stargard 8:38-39, Szczecin Gł. 9:12
25.6.2017 TLK 38194/38195   Przemyślanin   Przemyśl Gł. 18:05, Rzeszów Gł. 19:25-27, Tarnów 20:33-35, ... Szczecin Gł. 9:37-50, Międzyzdroje 11:04-05, Świnoujście 11:17
4.8.2017 TLK 41100/41101   Górnik   Bielsko-Biała Gł. 4:36, Pszczyna 5:00-01, Katowice 5:31-40, ... Skierniewice 8:40-41, Warszawa Cent. 9:24-30, Warszawa Wsch. 9:36
* TLK 51102/51103   Rataj   Gdynia Gł. 4:28, Gdańsk Gł. 4:50-53, Tczew 5:13-14, ... Działdowo 6:45-47, Warszawa Cent. 8:10-25, Warszawa Zach. 8:29
* TLK 53170/53171   Karpaty   Gdynia Gł. 19:22, Gdańsk Gł. 19:46-49, Tczew 20:07-08, ... Sucha Beskidzka 5:07-21, Chabówka 5:58-6:12, Zakopane 7:01
27.9.2017 IC 61102/61103   Orzeszkowa   Jelenia Góra 13:05, Wałbrzych Gł. 13:50-51, Wrocław Gł. 14:59-15:22, ... Warszawa Cent. 19:50-20:00, Małkinia 21:12-13, Białystok 22:11
25.5.2017 IC 61110/61111   Ślęża   Wrocław Gł. 8:35, Opole Gł. 9:30-36. Częstochowa 10:40-41, Skierniewice 12:13-14, Warszawa Cent. 12:55-13:00, Warszawa Wsch. 13:06
* TLK 81122/81123   Podlasiak   Szczecin Gł. 10:41, Stargard 11:13-14, Krzyż 12:15-16, ... Warszawa Cent. 16:41-17:00, Małkinia 18:13-14, Białystok 19:13
* TLK 83100/83101   Pobrzeże   Kołobrzeg 7"19, Koszalin 8:06-07, Słupsk 8:55-57, ... Działdowo 12:58-59, Warszawa Cent. 14:34-39, Kraków Gł. 17:18
6.7.2017 TLK 83100/83101   Pobrzeże   Kołobrzeg 7"19, Koszalin 8:06-07, Słupsk 8:55-57, ... Działdowo 12:58-59, Warszawa Cent. 14:34-39, Kraków Gł. 17:18
* TLK 84154/84155   Gwarek   Ustka 13:06, Słupsk 13:24-26, Koszalin 14:06-13, ... Opole Gł. 21:52-53, Gliwice 22:45-46, Katowice 23:12
Strana: 1 2 3 4































303.2

Našli jste chybu?