vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2017 - PKPIC EP07 HCP

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP07 HCP

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
7.6.2017 EIC 1620/1621   Odra   Warszawa Wsch. 7:14, Warszawa Cent. 7:20-35, Częstochowa 9:45-48, Opole Gł. 10:46-48, Wrocław Gł. 11:35
11.3.2017 TLK 10114/10115   Branicki   Białystok 7:43, Małkinia 8:40-41, Warszawa Cent. 9:50-10:25, Warszawa Zach. 10:29r
13.3.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
27.4.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
5.6.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
6.2.2017 TLK 11112/11113   Skaryna   Terespol 19:18, Biała Podlaska 19:48-49, Siedlce 20:38-40, Warszawa Cent. 21:45-50, Warszawa Zach. 21:54
9.2.2017 TLK 11112/11113   Skaryna   Terespol 19:18, Biała Podlaska 19:48-49, Siedlce 20:38-40, Warszawa Cent. 21:45-50, Warszawa Zach. 21:54
8.3.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
15.3.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
5.4.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
26.4.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
29.5.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
5.6.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
12.6.2017 TLK 12110/12111   Zamoyski   Warszawa Zach. 15:31, Warszawa Cent. 15:35-50, Siedlce 16:54-55, ... Lublin 18:42-57, Świdnik Miasto 19:07-08, Chełm 19:55
2.7.2017 TLK 15190/15191   Posejdon   Łódź Fabr. 21:08, Łódź Widzew 21:15-16, Koluszki 21:30-31, ... Tczew 2:03-04, Gdańsk Gł. 2:23-26, Gdynia Gł. 2:50
24.4.2017 TLK 17100/17101   Warta   Warszawa Wsch. 19:49, Warszawa Cent. 19:55-20:00, Kutno 21:16-18, ... Poznań Gł. 23:06-18, Zbąszynek 0:11-12, Zielona Góra 0:53
5.4.2017 IC 17102/17103   Dąbrowska   Warszawa Wsch. 19:04, Warszawa Cent. 19:10-14, Skierniewice 19:55-56, ... Łódź Widzew 20:26-27, Kalisz 22:08-09, Ostrów Wlkp. 22:27
12.6.2017 TLK 19116/19117   Zosia   Warszawa Wsch 17:04, Warszawa Cent. 17:10-15, Skierniewice 18:03-05, Koluszki 18:29-30, Łódź Widzew 18:44-46, Łódź Fabr. 18:52
12.6.2017 TLK 19132/19133   Łęcka   Warszawa Wsch. 16:25, Warszawa Cent. 16:31-45, Skierniewice 17:30-32, Koluszki 17:56-18:05, Łódź Widzew 18:20-22, Łódź Fabr. 18:28
29.5.2017 TLK 35112/35113   Staszic   Rzeszów Gł. 12:20, Stalowa Wola Rozw. 13:56-57, Kraśnik 14:43-45, ... Kutno 19:51-56, Toruń Gł. 21:23-25, Bydgoszcz Gł. 22:06
8.4.2017 TLK 37100/37101   Gombrowicz   Przemyśl Gł. 7:39, Rzeszów Gł. 8:46-9:08, Kolbuszowa 9:28-29, ... Września 17:37-40, Swarzędz 18:04-05, Poznań Gł. 18:16
3.6.2017 TLK 41110/41111   Wysocki   Racibórz 6:18, Kędzierzyn-Koźle 6:49-7:13, Gliwice 7:39-41, ... Skierniewice 11:03-04, Warszawa Cent. 11:48-12:02, Warszawa Wsch. 12:08
29.5.2017 IC 42106/42107   Pilecki   Bielsko-Biała Gł. 14:58, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
9.6.2017 IC 42106/42107   Pilecki   Bielsko-Biała Gł. 14:58, Katowice 15:46-16:00, Częstochowa 17:07-10, ... Warszawa Cent. 19:25-50, Dęblin 21:18-19, Lublin 22:05
11.3.2017 TLK 53112/53113   Staszic   Bydgoszcz Gł. 5:46, Toruń Gł. 6:27-29, Kutno 7:57-8:09, ... Lublin 12:09-29, Stalowa Wola Rozw. 13:43-44, Rzeszów Gł. 15:29
12.6.2017 TLK 81102/81103   Podlasiak   Szczecin Gł. 8:16, Stargard 8:46-48, Krzyż 9:44-45, ... Białystok 17:23-18:02, Augustów 19:27-28, Suwałki 19:50
Strana: 1































270.85
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?