vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2017 - PKPIC EP07

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP07

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4 5
* TLK/D  10015 (304) / 304    Hańcza   Białystok 10:46, Grodno 14:12
* S/EN 21/404   Vltava   Moskva Bel. 6.33, Vyazma 8.57-9.20, Smolensk 11.04-11.09, ... Warszawa C. 22.46-22.51, Katowice 1.57-2.00, Bohumín 3.10
* EN/S 405/22   Vltava   Bohumín 22.27, Katowice 23.39-23.45, Warszawa C. 2.54-2.58, ... Smolensk 18.48-18.53, Vyazma 20.33-20.56, Moskva Bel. 23.25
* EN/S 408/18      Nice Ville 22.29, Monaco-Monte Carlo 22.44-22.46, Ventimiglia 23.10-23.50, ... Smolensk 18.48-18.53, Vyazma 20.33-20.56, Moskva Bel. 23.25
* S/EN 17/409      Moskva Bel. 11.18, Vyazma 14.10-14.36, Smolensk 16.33-16.38, ... Ventimiglia 7.10-8.03, Monaco-Monte Carlo 8.24-8.26, Nice Ville 8.40
* S/EN 23/452      Moskva Bel. 22.15, Vyazma 0.45-1.05, Smolensk 2.50-2.55, ... Karlsruhe Hbf. 3.39-3.55, Strasbourg 5.50-5.15, Paris Est 9.33
* EN/S 453/24      Paris Est 18.58, Strasbourg 23.10-23.25, Karlsruhe Hbf. 0.27-0.44, ... Smolensk 6.26-6.31, Vyazma 8.12-8.35, Moskva Bel. 11.01
13.4.2017 EIC 1322/1323   Norwid   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23
16.5.2017 EIC 1322/1323   Norwid   Warszawa Wsch. 8:49, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Kraków Gł. 11:23
7.6.2017 EIC 1620/1621   Odra   Warszawa Wsch. 7:14, Warszawa Cent. 7:20-35, Częstochowa 9:45-48, Opole Gł. 10:46-48, Wrocław Gł. 11:35
2.7.2017 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:54, Warszawa Cent. 6:00-05, Częstochowa 8:12-18, ... Wałbrzych Gł. 11:34-35, Jelenia Góra 12:14-17, Szklarska Poręba Górna 12:59
9.6.2017 EIC 1704/1705   Krzywousty   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-19:00, Poznań Gł. 21:28
* EIC 1800/1801   Podkowiński   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-59, Kutno 8:03-04, ... Krzyż 10:33-34, Stargard 11:24-25, Szczecin Gł. 11:56
9.6.2017 EIC 1800/1801   Podkowiński   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-59, Kutno 8:03-04, ... Krzyż 10:33-34, Stargard 11:24-25, Szczecin Gł. 11:56
* EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
7.7.2017 EIC 1802/1803   Chrobry   Warszawa Wsch. 16:49, Warszawa Cent. 16:55-17:00, Poznań Gł. 19:30-43, Krzyż 20:37-40, Stargard 21:29-31, Szczecin Gł. 22:06
* EIC 1804/1805   Mewa   Warszawa Wsch. 14:46, Warszawa Cent. 14:52-57, Kutno 16:02-03, ... Szczecin Gł. 20:00-04, Międzyzdroje 21:16-17, Świnoujście 21:31
* EIC 1850/1851   Błękitna Fala   Warszawa Wsch. 6:49, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Kutno 8:04-05, ... Szczecin Gł. 11:54-12:00, Międzyzdroje 13:11-12, Świnoujście 13:24
* EIC 1854/1855   Mewa   Warszawa Wsch. 14:46, Warszawa Cent. 14:52-57, Kutno 16:02-03, ... Krzyż 18:35-36, Stargard 19:28-30, Szczecin Gł. 20:00
11.6.2017 EIC 3152/3153   Tatry   Zakopane 15:22, Chabówka 16:07-21, Kraków Gł. 18:34-43, Warszawa Cent. 21:06-11, Warszawa Wsch. 21:17
* IC 3604/3605   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:16, Rzeszów Gł. 12:27-29, Tarnów 13:37-39, ... Wrocław Gł. 18:01-28, Wałbrzych Gł. 19:40-41, Jelenia Góra 20:26
7.4.2017 IC 3604/3605   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:16, Rzeszów Gł. 12:27-29, Tarnów 13:37-39, ... Wrocław Gł. 18:01-28, Wałbrzych Gł. 19:40-41, Jelenia Góra 20:26
15.4.2017 IC 3604/3605   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:16, Rzeszów Gł. 12:27-29, Tarnów 13:37-39, ... Wrocław Gł. 18:01-28, Wałbrzych Gł. 19:40-41, Jelenia Góra 20:26
30.4.2017 IC 3604/3605   Mehoffer   Przemyśl Gł. 11:16, Rzeszów Gł. 12:27-29, Tarnów 13:37-39, ... Wrocław Gł. 18:01-28, Wałbrzych Gł. 19:40-41, Jelenia Góra 20:26
* IC 3802/3803   Matejko   Przemyśl Gł. 6:27, Rzeszów Gł. 7:37-59, Tarnów 9:07-09, ... Szczecin Gł. 18:50-19:02, Międzyzdroje 20:11-12, Świnoujście 20:24
22.6.2017 IC 3802/3803   Matejko   Przemyśl Gł. 6:27, Rzeszów Gł. 7:37-59, Tarnów 9:07-09, ... Szczecin Gł. 18:50-19:02, Międzyzdroje 20:11-12, Świnoujście 20:24
* IC 3804/3805   Malczewski   Przemyśl Gł. 8:49, Rzeszów Gł. 10:00-02, Tarnów 11:10-12, ... Białogard 21:51-22:06, Koszalin 22:22-23, Słupsk 23:02
* IC 3814/3815   Chełmoński   Przemyśl Gł. 4:31, Rzeszów Gł. 5:42-45, Tarnów 6:54-56, ... Krzyż 15:22-23, Stargard 16:18-22, Szczecin Gł. 16:59
* IC 4805   Barnim   Katowice 7:07, Gliwice 7:29-30, Opole Gł. 8:21-23, ... Szczecin Gł. 14:02-05, Międzyzdroje 15:18-20, Świnoujście 15:31
6.9.2017 IC 4805   Barnim   Katowice 7:07, Gliwice 7:29-30, Opole Gł. 8:21-23, ... Szczecin Gł. 14:02-05, Międzyzdroje 15:18-20, Świnoujście 15:31
* TLK 4808/4809   Gwarek   Katowice 5:05, Gliwice 5:27-28, Opole Gł. 6:18-20, ... Białogard 13:26-38, Koszalin 13:54-14:07, Słupsk 15:02
* TLK 4858/4859   Gwarek   Katowice 5:09, Gliwice 5:33-34, Opole Gł. 6:25-27, ... Koszalin 13:56-14:08, Słupsk 15:02-08, Ustka 15:24
29.4.2017 TLK 4858/4859   Gwarek   Katowice 5:09, Gliwice 5:33-34, Opole Gł. 6:25-27, ... Koszalin 13:56-14:08, Słupsk 15:02-08, Ustka 15:24
10.8.2017 IC 5604/5605   Mieszko   Gdynia Gł. 16:04, Gdańsk Gł. 16:28-33, Tczew 16:51-52, ... Leszno 20:21-22, Rawicz 20:42-43, Wrocław Gł. 21:25
22.6.2017 EIC 6122/6123   Łużyce   Wrocław Gł. 6:11, Opole Gł. 6:57-58, Częstochowa Stradom 7:51-52, Warszawa Cent. 9:56-10:01, Warszawa Wsch. 10:07
2.7.2017 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:56, Jelenia Góra 14:38-41, Wałbrzych Gł. 15:18-19, ... Częstochowa 18:28-29, Warszawa Cent. 20:41-51, Warszawa Wsch. 20:57
5.8.2017 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:56, Jelenia Góra 14:38-41, Wałbrzych Gł. 15:18-19, ... Częstochowa 18:28-29, Warszawa Cent. 20:41-51, Warszawa Wsch. 20:57
20.8.2017 EIC 6150/6151   Śnieżka   Szklarska Poręba Górna 13:56, Jelenia Góra 14:38-41, Wałbrzych Gł. 15:18-19, ... Częstochowa 18:28-29, Warszawa Cent. 20:41-51, Warszawa Wsch. 20:57
8.7.2017 IC 6302/6303   Wyspiański   Wrocław Gł. 6:16, Opole Gł. 7:08-14, Częstochowa Stradom 8:07-08, ... Tarnów 10:44-46, Rzeszów Gł. 12:04-06, Przemyśl Gł. 13:18
* IC 6304/6305   Mehoffer   Jelenia Góra 8:34, Wałbrzych Gł. 9:18-20, Wrocław Gł. 10:28-53, ... Tarnów 15:11-13, Rzeszów Gł. 16:22-24, Przemyśl Gł. 17:35
24.3.2017 IC 6304/6305   Mehoffer   Jelenia Góra 8:34, Wałbrzych Gł. 9:18-20, Wrocław Gł. 10:28-53, ... Tarnów 15:11-13, Rzeszów Gł. 16:22-24, Przemyśl Gł. 17:35
25.10.2017 IC 6304/6305   Mehoffer   Jelenia Góra 8:34, Wałbrzych Gł. 9:18-20, Wrocław Gł. 10:28-53, ... Tarnów 15:11-13, Rzeszów Gł. 16:22-24, Przemyśl Gł. 17:35
3.6.2017 IC 6306/6307   Kossak   Wrocław Gł. 18:42, Opole Gł. 19:36-38, Częstochowa Stradom 20:31-32, ... Tarnów 23:05-07, Rzeszów Gł. 0:17-19, Przemyśl Gł. 1:30
8.7.2017 IC 6504/6505   Mieszko   Wrocław Gł. 6:25, Rawicz 7:06-07, Leszno 7:30-31, ... Tczew 11:07-08, Gdańsk Gł. 11:25-28, Gdynia Gł. 11:51
7.1.2017 IC 7300/7301   Siemiradzki   Poznań Gł. 5:52, Leszno 6:54-55, Rawicz 7:15-16, ... Tarnów 13:33-46, Rzeszów Gł. 15:04-07, Przemyśl Gł. 16:23
26.1.2017 IC 7300/7301   Siemiradzki   Poznań Gł. 5:52, Leszno 6:54-55, Rawicz 7:15-16, ... Tarnów 13:33-46, Rzeszów Gł. 15:04-07, Przemyśl Gł. 16:23
* EIC 7851   Błękitna Fala   Poznań Gł. 9:37, Krzyż 10:30-31, Stargard 11:21-23, Szczecin Gł. 11:54-12:00, Międzyzdroje 13:11-12, Świnoujście 13:24
4.7.2017 EIC 7851   Błękitna Fala   Poznań Gł. 9:37, Krzyż 10:30-31, Stargard 11:21-23, Szczecin Gł. 11:54-12:00, Międzyzdroje 13:11-12, Świnoujście 13:24
* TLK 7854/7855   Bosman   Poznań Gł. 21:45, Krzyż 22:46-47, Stargard 23:57-59, Szczecin Gł. 0:36
* EIC 8100/8101   Podkowiński   Szczecin Gł. 15:59, Stargard 16:31-33, Krzyż 17:22-23, ... Kutno 20:02-03, Warszawa Cent. 21:10-20, Warszawa Wsch. 21:26
* EIC 8102/8103   Chrobry   Szczecin Gł. 5:56, Stargard 6:27-29, Krzyż 7:20-21, Poznań Gł. 8:15-25, Warszawa Cent. 11:01-06, Warszawa Wsch. 11:12
* EIC 8104/8105   Mewa   Świnoujście 6:22, Międzyzdroje 6:34-35, Szczecin Gł. 7:47-53, ... Kutno 11:52-54, Warszawa Cent. 13:01-06, Warszawa Wsch. 13:12
* EIC 8150/8151   Błękitna Fala   Świnoujście 14:19, Międzyzdroje 14:31-32, Szczecin Gł. 15:45-56, ... Kutno 19:51-52, Warszawa Cent. 21:00-05, Warszawa Wsch. 21:11
* EIC 8154/8155   Mewa   Szczecin Gł. 7:53, Stargard 8:25-27, Krzyż 9:19-20, ... Kutno 11:52-54, Warszawa Cent. 13:01-06, Warszawa Wsch. 13:12
1.7.2017 EIC 8156/8157   Słupia   Kołobrzeg 16:18, Koszalin 16:57-59, Słupsk 17:41-42, ... Gdańsk Gł. 20:04-07, Warszawa Cent. 23:10-15, Warszawa Zach. 23:19
* IC 8302/8303   Matejko   Świnoujście 8:16, Międzyzdroje 8:27-28, Szczecin Gł. 9:39-52, ... Tarnów 19:32-34, Rzeszów Gł. 20:45-59, Przemyśl Gł. 22:10
4.7.2017 IC 8302/8303   Matejko   Świnoujście 8:16, Międzyzdroje 8:27-28, Szczecin Gł. 9:39-52, ... Tarnów 19:32-34, Rzeszów Gł. 20:45-59, Przemyśl Gł. 22:10
* IC 8304/8305   Malczewski   Słupsk 5:22, Koszalin 6:7-08, Białogard 6:22-45, ... Tarnów 16:58-17:01, Rzeszów Gł. 18:08-10, Przemyśl Gł. 19:21
24.6.2017 IC 8304/8305   Malczewski   Słupsk 5:22, Koszalin 6:7-08, Białogard 6:22-45, ... Tarnów 16:58-17:01, Rzeszów Gł. 18:08-10, Przemyśl Gł. 19:21
8.7.2017 IC 8304/8305   Malczewski   Słupsk 5:22, Koszalin 6:7-08, Białogard 6:22-45, ... Tarnów 16:58-17:01, Rzeszów Gł. 18:08-10, Przemyśl Gł. 19:21
* IC 8314/8315   Chełmoński   Szczecin Gł. 11:49, Stargard 12:20-22, Krzyż 13:18-19, ... Tarnów 21:38-40, Rzeszów Gł. 22:48-52, Przemyśl Gł. 0:04
17.3.2017 IC 8314/8315   Chełmoński   Szczecin Gł. 11:49, Stargard 12:20-22, Krzyż 13:18-19, ... Tarnów 21:38-40, Rzeszów Gł. 22:48-52, Przemyśl Gł. 0:04
29.4.2017 IC 8314/8315   Chełmoński   Szczecin Gł. 11:49, Stargard 12:20-22, Krzyż 13:18-19, ... Tarnów 21:38-40, Rzeszów Gł. 22:48-52, Przemyśl Gł. 0:04
9.6.2017 IC 8314/8315   Chełmoński   Szczecin Gł. 11:49, Stargard 12:20-22, Krzyż 13:18-19, ... Tarnów 21:38-40, Rzeszów Gł. 22:48-52, Przemyśl Gł. 0:04
25.6.2017 IC 8314/8315   Chełmoński   Szczecin Gł. 11:49, Stargard 12:20-22, Krzyż 13:18-19, ... Tarnów 21:38-40, Rzeszów Gł. 22:48-52, Przemyśl Gł. 0:04
4.7.2017 IC 8314/8315   Chełmoński   Szczecin Gł. 11:49, Stargard 12:20-22, Krzyż 13:18-19, ... Tarnów 21:38-40, Rzeszów Gł. 22:48-52, Przemyśl Gł. 0:04
* IC 8404   Barnim   Świnoujście 12:23, Międzyzdroje 12:35-37, Szczecin Gł. 13:50-53, ... Opole Gł. 19:14-17, Gliwice 20:06-07, Katowice 20:31
3.6.2017 IC 8404   Barnim   Świnoujście 12:23, Międzyzdroje 12:35-37, Szczecin Gł. 13:50-53, ... Opole Gł. 19:14-17, Gliwice 20:06-07, Katowice 20:31
* TLK 8408/8409   Gwarek   Słupsk 13:26, Koszalin 14:05-10, Białogard 14:28-47, ... Opole Gł. 21:37-38, Gliwice 22:26-27, Katowice 22:51
* TLK 8458/8459   Gwarek   Ustka 13:06, Słupsk 13:24-26, Koszalin 14:06-13, ... Opole Gł. 21:52-53, Gliwice 22:45-46, Katowice 23:12
* EIC 8750   Błękitna Fala   Świnoujście 15:37, Międzyzdroje 15:49-50, Szczecin Gł. 17:01-06, Stargard 17:37-39, Krzyż 18:29-30, Poznań Gł. 19:23
* TLK 8754/8755   Bosman   Szczecin Gł. 17:54, Stargard 18:27-34, Krzyż 19:32-46, Poznań Gł. 20:44
12.4.2017 TLK 10102/10103   Branicki   Warszawa Zach. 14:51, Warszawa Cent. 14:55-15:10, Małkinia 16:21-22, Białystok 17:19
21.6.2017 TLK 10102/10103   Branicki   Warszawa Zach. 14:51, Warszawa Cent. 14:55-15:10, Małkinia 16:21-22, Białystok 17:19
11.3.2017 TLK 10114/10115   Branicki   Białystok 7:43, Małkinia 8:40-41, Warszawa Cent. 9:50-10:25, Warszawa Zach. 10:29r
* TLK 11102/11103   Skaryna   Warszawa Zach. 6:51, Warszawa Cent. 6:55-7:00, Siedlce 8:01-03, Biała Podlaska 8:2-53, Terespol 9:22
* TLK 11104/11105   Niemcewicz   Warszawa Zach. 16:01, Warszawa Cent. 16:05-12, Siedlce 17:15-16, Biała Podlaska 18:05-07, Terespol 18:38
* TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
13.3.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
27.4.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
5.6.2017 TLK 11106/11107   Kraszewski   Warszawa Zach. 17:36, Warszawa Cent. 17:40-18:10, Siedlce 19:16-18, Biała Podlaska 20:06-07, Terespol 20:36
* TLK 11112/11113   Skaryna   Terespol 19:18, Biała Podlaska 19:48-49, Siedlce 20:38-40, Warszawa Cent. 21:45-50, Warszawa Zach. 21:54
6.2.2017 TLK 11112/11113   Skaryna   Terespol 19:18, Biała Podlaska 19:48-49, Siedlce 20:38-40, Warszawa Cent. 21:45-50, Warszawa Zach. 21:54
9.2.2017 TLK 11112/11113   Skaryna   Terespol 19:18, Biała Podlaska 19:48-49, Siedlce 20:38-40, Warszawa Cent. 21:45-50, Warszawa Zach. 21:54
* TLK 11114/11115   Niemcewicz   Terespol 10:38, Biała Podlaska 11:08-09, Siedlce 11:59-12:00, Warszawa Cent. 13:00-05, Warszawa Zach. 13:09
* TLK 11116/11117   Kraszewski   Terespol 7:23, Biała Podlaska 7:52-53, Siedlce 8:40-41, Warszawa Cent. 9:45-50, Warszawa Zach. 9:54
* TLK 12106/12107   Czechowicz   Warszawa Zach. 19:31, Warszawa Cent. 19:35-50, Siedlce 20:55-56, Łuków 21:12-24, Lublin 22:40
* TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
8.3.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
15.3.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
5.4.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
24.4.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
26.4.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
27.4.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
23.5.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
29.5.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
5.6.2017 TLK 12108/12109   Nida   Warszawa Wsch. 19:09, Warszawa Cent. 19:15-18, Radom 21:34-35, Skarżysko-Kamienna 22:01-02, Kielce 22:37
* TLK 12110/12111   Zamoyski   Warszawa Zach. 15:31, Warszawa Cent. 15:35-50, Siedlce 16:54-55, ... Lublin 18:42-57, Świdnik Miasto 19:07-08, Chełm 19:55
12.6.2017 TLK 12110/12111   Zamoyski   Warszawa Zach. 15:31, Warszawa Cent. 15:35-50, Siedlce 16:54-55, ... Lublin 18:42-57, Świdnik Miasto 19:07-08, Chełm 19:55
2.7.2017 TLK 12110/12111   Zamoyski   Warszawa Zach. 15:31, Warszawa Cent. 15:35-50, Siedlce 16:54-55, ... Lublin 18:42-57, Świdnik Miasto 19:07-08, Chełm 19:55
Strana: 1 2 3 4 5































296.68

Našli jste chybu?