vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2017 - ČD 362

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva ČD 362

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* Ex/ALX 350   Albert Einstein   Praha hl.n. 17:12, Plzeň hl.n. 18:49-18:59, Domažlice 19:45-19:46, ... Schwandorf 20:56-21:04, Regensburg Hbf 21:33-21:41, München Hbf 23:05
* ALX/Ex 351   Jan Hus   München Hbf 4:55, Regensburg Hbf 6:14-6:23, Schwandorf 6:49-7:05, ... Domažlice 8:09-8:10, Plzeň hl.n.os.n. 8:57-9:06, Praha hl.n. 10:41
* Ex/ALX 352   Jan Hus   Praha hl.n. 13:12, Plzeň hl.n.os.n. 14:49-14:59, Domažlice 15:45-15:46, ... Schwandorf 16:55-17:08, Regensburg Hbf 17:36-17:46, München Hbf 19:15
* ALX/Ex 353   Albert Einstein   München Hbf 9:01, Regensburg Hbf 10:20-10:31, Schwandorf 10:59-11:07, ... Domažlice 12:09-12:10, Plzeň hl.n.os.n. 12:57-13:06, Praha hl.n. 14:41
* EC/ALX 354   Franz Kafka   Praha hl.n. 9:12, Plzeň hl.n.os.n. 10:49-10:59, Domažlice 11:45-11:46, ... Schwandorf 12:54-13:02, Regensburg Hbf 13:30-13:42, München Hbf 15:05
* ALX/EC 355   Karel Čapek   München Hbf 12:44, Regensburg Hbf 14:11-14:19, Schwandorf 14:47-15:07, ... Domažlice 16:09-16:10, Plzeň hl.n.os.n. 16:57-17:06, Praha hl.n. 18:41
* EC/ALX 356   Karel Čapek   Praha hl.n. 5:12, Plzeň hl.n.os.n. 6:49-6:59, Domažlice 7:45-7:46, ... Schwandorf 8:54-9:02, Regensburg Hbf 9:29-9:51, München Hbf 11:18
* EN/S 408/18      Nice Ville 22.29, Monaco-Monte Carlo 22.44-22.46, Ventimiglia 23.10-23.50, ... Smolensk 18.48-18.53, Vyazma 20.33-20.56, Moskva Bel. 23.25
* S/EN 17/409      Moskva Bel. 11.18, Vyazma 14.10-14.36, Smolensk 16.33-16.38, ... Ventimiglia 7.10-8.03, Monaco-Monte Carlo 8.24-8.26, Nice Ville 8.40
* Ex 530      České Budějovice 16.53, Praha hl.n. 18.57
* Ex 531   Josef Seidel   Praha-Holešovice 7.42, Praha hl.n. 7.51-8.02, České Budějovice 10.02-10.13, Český Krumlov 10.50
* Ex 532   Josef Seidel   Český Krumlov 14.02, České Budějovice 14.40-14.53, Praha hl.n. 16.57-17.10, Praha-Holešovice 17.19
* Ex 533      Praha-Holešovice 14.42, Praha hl.n. 14.51-15.02, České Budějovice 17.02
* Ex 534      České Budějovice 7.53, Praha hl.n. 9.57-10.10, Praha-Holešovice 10.19
* Ex 535      Praha hl.n. 16.02, České Budějovice 18.02
* Ex 537   Budvar   Praha-Holešovice 16.42, Praha hl.n. 16.51-17.02, České Budějovice 19.02
* Ex 538      České Budějovice 5.53, Praha hl.n. 7.57-8.10, Praha-Holešovice 8.19
* Ex 539      Praha hl.n. 19.02, České Budějovice 21.02
* Ex 570   Johann Gregor Mendel   Brno hl.n. 15:09, Praha hl.n. 17:42
* Ex 571   Johann Gregor Mendel   Praha hl.n. 4:49, Brno hl.n. 7:20
* Ex 572   Josef Ressel   Brno hl.n. 8:09, Praha hl.n. 10:42
* Ex 577   Brněnský drak   Praha hl.n. 18:19, Brno hl.n. 20:51
* 601      Kadaň-Prunéřov 4.55, Chomutov 5.03-5.05, Ústí nad Labem hl.n. 6.09-6.15, Praha-Holešovice 7.17-7.18, Praha Masarykovo nádraží 7.27
* 602   Chomutovka   Praha hl.n. 19.28, Ústí nad Labem hl.n. 20.40-20.46, Chomutov 21.49
* 603   Chomutovka   Chomutov 6.05, Ústí nad Labem hl.n. 7.09-7.15, Praha hl.n. 8.27
* 604   Krušnohor   Praha hl.n. 17.28, Ústí nad Labem hl.n. 18.40-18.46, Chomutov 19.49-19.51, Karlovy Vary 20.43-20.45, Cheb 21.32
* 605   Krušnohor   Cheb 6.25, Karlovy Vary 7.11-7.13, Chomutov 8.04-8.05, Ústí nad Labem hl.n. 9.09-9.15, Praha hl.n. 10.27
* 606   Salubia   Praha hl.n. 15.28, Ústí nad Labem hl.n. 16.40-16.46, Chomutov 17.47-17.49, Karlovy Vary 18.41-18.43, Cheb 19.30
* 607   Salubia   Cheb 8.27, Karlovy Vary 9.13-9.15, Chomutov 10.06-10.07, Ústí nad Labem hl.n. 11.09-11.15, Praha hl.n. 12.27
* 608   Bílina   Praha hl.n. 13.28, Ústí nad Labem hl.n. 14.40-14.46, Chomutov 15.47-15.49, Karlovy Vary 16.41-16.43, Cheb 17.30
* 609   Bílina   Cheb 10.27, Karlovy Vary 11.13-11.15, Chomutov 12.06-12.07, Ústí nad Labem hl.n. 13.09-13.15, Praha hl.n. 14.27
* 610   Karlex   Praha hl.n. 11.28, Ústí nad Labem hl.n. 12.40-12.46, Chomutov 13.47-13.49, Karlovy Vary 14.41-14.43, Cheb 15.30
* 611   Karlex   Cheb 12.27, Karlovy Vary 13.13-13.15, Chomutov 14.06-14.07, Ústí nad Labem hl.n. 15.09-15.15, Praha hl.n. 16.27
* 612   Svatava   Praha hl.n. 9.28, Ústí nad Labem hl.n. 10.40-10.46, Chomutov 11.47-11.49, Karlovy Vary 12.41-12.43, Cheb 13.30
* 613   Svatava   Cheb 14.27, Karlovy Vary 15.13-15.15, Chomutov 16.06-16.07, Ústí nad Labem hl.n. 17.09-17.15, Praha hl.n. 18.27
* 614   Ohře   Praha hl.n. 7.28, Ústí nad Labem hl.n. 8.40-8.46, Chomutov 9.47-9.49, Karlovy Vary 10.41-10.43, Cheb 11.30
* 615   Ohře   Cheb 16.27, Karlovy Vary 17.13-17.15, Chomutov 18.06-18.07, Ústí nad Labem hl.n. 19.09-19.15, Praha hl.n. 20.27
* 616   Větruše   Praha hl.n. 5.18, Kralupy nad Vltavou 5.47-5.49, Ústí nad Labem hl.n. 6.40-6.46, Chomutov 7.47-7.49, Karlovy Vary 8.41-8.43, Cheb 9.30
* 617   Větruše   Cheb 18.27, Karlovy Vary 19.13-19.15, Chomutov 20.06-20.07, Ústí nad Labem hl.n. 21.09-21.15, Kralupy nad Vltavou 22.07-22.09, Praha hl.n. 22.38
* 653   Junák   Strakonice 4:57, České Budějovice 5:51-6:13, Jihlava 8:33-8:40, Brno hl.n. 10:36
* 670      Praha hl.n. 23.21, Děčín hl.n. 1.05
* 672      Praha Masarykovo nádraží 20.53, Děčín hl.n. 22.31
* 673      Děčín hl.n. 5.24, Praha Masarykovo nádraží 7.02
* 676   Radobýl   Praha Masarykovo nádraží 18.53, Děčín hl.n. 20.31
* 700   Kotnov   České Budějovice 20:05, Praha hl.n. 22:27
* 701   Kotnov   Praha hl.n. 5:32, České Budějovice 7:52
* 702   František Bílek   České Budějovice 19:01, Praha hl.n. 21:27-21:37, Praha-Holešovice 21:46
* 703   František Bílek   Praha hl.n. 6:32, České Budějovice 8:52
* 704   Svět   České Budějovice 18:05, Praha hl.n. 20:27-20:37, Praha-Holešovice 20:46
* 705   Svět   Praha-Holešovice 7:12, Praha hl.n. 7:21-7:32, České Budějovice 9:52
* 706   Vojtěch Lanna   České Budějovice 17:01, Veselí nad Lužnicí 17:31-17:37, Praha hl.n. 19:27
* 707   Vojtěch Lanna   Praha-Holešovice 8:12, Praha hl.n. 8:21-8:32, České Budějovice 10:57
* 708   Matthias Braun   České Budějovice 16:05, Praha hl.n. 18:27-18:37, Praha-Holešovice 18:46
* 709   Matthias Braun   Praha-Holešovice 9:12, Praha hl.n. 9:21-9:32, České Budějovice 11:52
* 710   Nežárka   České Budějovice 15:01, Praha hl.n. 17:27-17:37, Praha-Holešovice 17:46
* 711   Nežárka   Praha-Holešovice 11:12, Praha hl.n. 11:21-11:32, České Budějovice 13:52
* 712   Blaník   České Budějovice 14:05, Praha hl.n. 16:27-16:37, Praha-Holešovice 16:46
* 713   Blaník   Praha-Holešovice 12:12, Praha hl.n. 12:21-12:32, České Budějovice 14:57
* 714   Josef Lada   České Budějovice 13:01, Praha hl.n. 15:27
* 715   Josef Lada   Praha-Holešovice 13:12, Praha hl.n. 13:21-13:32, České Budějovice 15:52
* 716   Lužnice   České Budějovice 12:05, Praha hl.n. 14:27-14:37, Praha-Holešovice 14:46
* 717   Lužnice   Praha-Holešovice 14:12, Praha hl.n. 14:21-14:32, Veselí nad Lužnicí 16:20
* 718   Konopiště   České Budějovice 10:05, Praha hl.n. 12:27-12:37, Praha-Holešovice 12:46
* 719   Konopiště   Praha-Holešovice 15:12, Praha hl.n. 15:21-15:32, České Budějovice 17:52
* 720   Malše   České Budějovice 9:01, Praha hl.n. 11:27-11:37, Praha-Holešovice 11:46
* 721   Malše   Praha-Holešovice 16:12, Praha hl.n. 16:21-16:32, Veselí nad Lužnicí 18:20-18:26, České Budějovice 18:57
* 722   Jan Žižka   České Budějovice 8:05, Praha hl.n. 10:27-10:37, Praha-Holešovice 10:46
* 723   Jan Žižka   Praha-Holešovice 17:12, Praha hl.n. 17:21-17:32, České Budějovice 19:52
* 724   František Křižík   Veselí nad Lužnicí 7:37, Praha hl.n. 9:27-9:37, Praha-Holešovice 9:46
* 725   František Křižík   Praha-Holešovice 18:12, Praha hl.n. 18:21-18:32, České Budějovice 20:57
* 726   Josef Suk   České Budějovice 6:05, Praha hl.n. 8:27-8:37, Praha-Holešovice 8:46
* 727   Josef Suk   Praha-Holešovice 19:12, Praha hl.n. 19:21-19:32, České Budějovice 21:52
* 728   Ohrada   České Budějovice 5:05, Veselí nad Lužnicí 5:35-5:37, Tábor 5:59-6:01, Praha hl.n. 7:27-7:37, Praha-Holešovice 7:46
* 729   Ohrada   Praha hl.n. 20:32, České Budějovice 22:52
* Rx 730   Klokoty   České Budějovice 4:53, Praha hl.n. 7:00-7:10, Praha-Holešovice 7:19
* 731   Klokoty   Praha-Holešovice 21:42, Praha hl.n. 21:51-22:02, České Budějovice 0:22
* 732   Ludvík Zatěranda   Tábor 5:01, Praha hl.n. 6:27-6:37, Praha-Holešovice 6:46
* 733   Ludvík Zatěranda   Praha-Holešovice 23:12, Praha hl.n. 23:21-23:32, Tábor 0:55
* Rx 750   Úhlava   Praha hl.n. 23:22, Plzeň hl.n. 0:54
* Rx 751   Úhlava   Plzeň hl.n. 4:06, Praha hl.n. 5:41
* Rx 752   Radbuza   Praha hl.n. 20:12, Plzeň hl.n. 21:49
* Rx 753   Radbuza   Cheb 4:32, Plzeň hl.n. 5:54-6:06, Praha hl.n. 7:41
* Rx 754   Klabava   Praha hl.n. 18:12, Plzeň hl.n. 19:49-20:04, Cheb 21:26
* Rx 755   Klabava   Plzeň hl.n. 8:06, Praha hl.n. 9:41
* Rx 756   Karlštejn   Praha hl.n. 16:12, Plzeň hl.n. 17:49
* Rx 757   Karlštejn   Cheb 8:34, Plzeň hl.n. 9:54-10:06, Praha hl.n. 11:41
* Rx 758   Křivoklát   Praha hl.n. 14:12, Plzeň hl.n. 15:49-16:04, Cheb 17:28
* Rx 759   Křivoklát   Cheb 10:34, Plzeň hl.n. 11:55-12:06, Praha hl.n. 13:41
* Rx 760   Vyšehrad   Praha hl.n. 12:12, Plzeň hl.n. 13:49-14:04, Cheb 15:23
* Rx 761   Vyšehrad   Cheb 12:34, Plzeň hl.n. 13:54-14:06, Praha hl.n. 15:41
* Rx 762   Berounka   Praha hl.n. 10:12, Plzeň hl.n. 11:49-11:51, Mariánské Lázně 12:46
* Rx 763   Berounka   Mariánské Lázně 15:06, Plzeň hl.n. 16:03-16:06, Praha hl.n. 17:41
* Rx 764   Kynžvart   Praha hl.n. 8:12, Plzeň hl.n. 9:49-10:04, Cheb 11:28
* Rx 765   Kynžvart   Cheb 16:34, Plzeň hl.n. 17:54-18:06, Praha hl.n. 19:41
* Rx 766   Egrensis   Praha hl.n. 6:12, Plzeň hl.n. 7:49-8:04, Cheb 9:28
* Rx 767   Egrensis   Cheb 18:34, Plzeň hl.n. 19:54-20:06, Praha hl.n. 21:41
* Rx 768   Vranov   Plzeň hl.n. 6:04, Cheb 7:24
* Rx 770   Radyně   Praha hl.n. 21:12, Plzeň hl.n. 22:49
* Rx 771   Radyně   Plzeň hl.n. 5:06, Praha hl.n. 6:41
* Rx 772   Švihov   Praha hl.n. 19:12, Plzeň hl.n. 20:49-21:02, Klatovy 21:52
Strana: 1 2 3 4































269.29

Našli jste chybu?