vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2016 - PKPIC ED160 E

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC ED160 E

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
* IC 1316/1317   Orłowicz   Warszawa Wsch. 8:04, Warszawa Cent. 8:10-20, Żelisławice 9:55-10:07, Kielce 10:58-11:01, Kraków Gł. 12:31
* IC 1328/1329   Reymont   Łódź Kal. 5:49, Piotrków Tryb. 6:39-40, Radomsko 7:06-07, Częstochowa 7:32-42, Kraków Gł. 9:18
* IC 1510/1511   Brda   Warszawa Wsch. 20:14, Warszawa Cent. 20:20-25, Kutno 21:36-38, Toruń Gł. 22:50-52, Bydgoszcz Gł. 23:31
* IC 1512/1513   Kujawiak   Warszawa Wsch. 16:14, Warszawa Cent. 16:20-25, Kutno 17:34-36, Toruń Gł. 18:48-50, Bydgoszcz Gł. 19:29
* IC 1514/1515   Łuczniczka   Warszawa Wsch. 12:14, Warszawa Cent. 12:20-24, Kutno 13:34-36, Toruń Gł. 14:48-50, Bydgoszcz Gł. 15:29
* IC 1516/1517   Kopernik   Warszawa Wsch. 8:14, Warszawa Cent. 8:20-25, Kutno 9:34-35, Toruń Gł. 10:45-47, Bydgoszcz Gł. 11:24
* IC 1518/1519   Kortowo   Warszawa Zach. 7:33, Warszawa Cent. 7:37-55, Działdowo 9:23-24, Olsztyn Gł. 10:30
* IC 1520/1521   Mazury   Warszawa Zach. 5:41, Warszawa Cent. 5:45-50, Działdowo 7:06-08, Iława Gł. 7:39-43, Olsztyn Gł. 8:35
* IC 1820/1821   Broniewski   Łódź Kal. 5:28, Kutno 6:48-56, Konin 7:34-35, ... Krzyż 9:40-42, Stargard Szcz. 10:31-34, Szczecin Gł. 11:05
* IC 2510/2511   Sienkiewicz   Kielce 4:55, Żelisławice 5:45-57, Warszawa Cent. 7:37-55, Działdowo 9:23-24, Olsztyn Gł. 10:30
* IC 3116/3117   Orłowicz   Kraków Gł. 15:22, Kielce 16:54-57, Żelisławice 17:49-18:01, Warszawa Cent. 19:34-55, Warszawa Wsch. 20:01
* IC 3128/3129   Reymont   Kraków Gł. 19:01, Częstochowa 20:36-38, Radomsko 21:02-03, Piotrków Tryb. 21:28-29, Łódź Kal. 22:19
* IC 3524/3525   Wawel   Kraków Gł. 15:02, Łódź Widzew 17:27-33, Kutno 18:57-58, ... Gniezno 21:11-12, Inowrocław 21:44-48, Bydgoszcz Gł. 22:15
* IC 3526/3527   Orłowicz   Kraków Gł. 15:22, Kielce 16:54-57, Żelisławice 17:49-18:01, ... Warszawa Wsch. 20:01-05, Działdowo 21:24-25, Olsztyn Gł. 22:27
* IC 3528/3529   Kolberg   Kraków Gł. 11:19, Kielce 12:51-54, Żelisławice 13:45-57, Warszawa Cent. 15:34-55, Działdowo 17:23-24, Olsztyn Gł. 18:30
* IC 3530/3531   Żeromski   Kraków Gł. 7:21, Kielce 8:52-55, Żelisławice 9:45-10:00, Warszawa Cent. 11:36-55, Działdowo 13:23-24, Olsztyn Gł. 14:31
* IC 3810/3811   Sukiennice   Kraków Gł. 7:00, Łódź Widzew 9:23-33, Kutno 11:00-01, ... Krzyż 13:46-47, Stargard Szcz. 14:36-38, Szczecin Gł. 15:07
* IC 3812/3813   Barbakan   Kraków Pł. 10:48, Kraków Gł. 10:54-11:04, Łódź Widzew 13:25-33, ... Krzyż 17:36-37, Stargard Szcz. 18:27-29, Szczecin Gł. 18:59
* IC 3862/3863   Barbakan   Kraków Pł. 10:48, Kraków Gł. 10:54-11:04, Łódź Widzew 13:25-33, ... Stargard Szcz. 18:27-29, Szczecin Gł. 18:59-19:11, Świnoujście 20:32
* IC 5110/5111   Brda   Bydgoszcz Gł. 7:35, Toruń Gł. 8:14-22, Kutno 9:33-38, Warszawa Cent. 10:49-54, Warszawa Wsch. 11:00
* IC 5112/5113   Kujawiak   Bydgoszcz Gł. 8:23, Toruń Gł. 9:03-06, Kutno 10:16-17, Warszawa Cent. 11:28-35, Warszawa Wsch. 11:41
* IC 5114/5115   Łuczniczka   Bydgoszcz Gł. 12:28, Toruń Gł. 13:06-08, Kutno 14:18-19, Warszawa Cent. 15:30-39, Warszawa Wsch. 15:45
* IC 5116/5117   Kopernik   Bydgoszcz Gł. 16:28, Toruń Gł. 17:04-06, Kutno 18:16-18, Warszawa Cent. 19:29-35, Warszawa Wsch. 19:41
* IC 5118/5119   Kortowo   Olsztyn Gł. 17:42, Działdowo 18:44-45, Warszawa Cent. 20:10-30, Warszawa Zach. 20:34
* IC 5120/5121   Mazury   Olsztyn Gł. 19:25, Iława Gł. 20:20-22, Działdowo 20:52-53, Warszawa Cent. 22:10-15, Warszawa Zach. 22:19
* IC 5210/5211   Sienkiewicz   Olsztyn Gł. 17:42, Działdowo 18:44-45, Warszawa Cent. 20:10-30, Żelisławice 22:02-14, Kielce 23:04
* IC 5324/5325   Wawel   Bydgoszcz Gł. 5:38, Inowrocław 6:04-21, Gniezno 6:55-56, ... Kutno 9:17-18, Łódź Widzew 10:34-36, Kraków Gł. 12:53
* IC 5326/5327   Orłowicz   Olsztyn Gł. 5:41, Działdowo 6:43-45, Warszawa Wsch. 8:02-04, ... Żelisławice 9:55-10:07, Kielce 10:58-11:01, Kraków Gł. 12:31
* IC 5328/5329   Kolberg   Olsztyn Gł. 9:42, Działdowo 10:44-45, Warszawa Cent. 12:10-20, Żelisławice 13:55-14:07, Kielce 14:58-59, Kraków Gł. 16:29
* IC 5330/5331   Żeromski   Olsztyn Gł. 13:42, Działdowo 14:44-45, Warszawa Cent. 16:10-20, Żelisławice 17:58-18:10, Kielce 19:02-05, Kraków Gł. 20:32
* IC 8120/8121   Broniewski   Szczecin Gł. 17:02, Stargard Szcz. 17:30-32, Krzyż 18:21-24, ... Konin 20:32-33, Kutno 21:15-18, Łódź Kal. 22:32
* IC 8310/8311   Sukiennice   Szczecin Gł. 13:03, Stargard Szcz. 13:32-34, Krzyż 14:23-24, ... Kutno 17:14-15, Łódź Widzew 18:32-35, Kraków Gł. 20:54
* IC 8312/8313   Barbakan   Szczecin Gł. 9:03, Stargard Szcz. 9:32-34, Krzyż 10:23-24, ... Łódź Widzew 14:33-35, Kraków Gł. 16:56-17:01, Kraków Pł. 17:06
* IC 8362/8363   Barbakan   Świnoujście 7:30, Szczecin Gł. 8:51-9:03, Stargard Szcz. 9:32-34, ... Łódź Widzew 14:33-35, Kraków Gł. 16:56-17:01, Kraków Pł. 17:06
* ŚDM 13166/13167   Jerycho 36   Biała Podlaska 13:21, Łuków 13:54, Siedlce 14:13, Kraków Gł. 19:26
* ŚDM 13170/13171   Jerycho 39   Biała Podlaska 7:43, Międzyrzecz Podlaski 7:59, Łuków 8:26, ... Mińsk Mazowiecki 9:23, Warszawa Wsch. 10:08, Kraków Gł. 13:31
* IC 14111   Górnik   Łódź Kal. 6:20, Piotrków Tryb. 7:15-29, Radomsko 7:55-56, Częstochowa 8:22-23, Sosnowiec Gł. 9:20-21, Katowice 9:30
* IC 15116/15117   Doker   Warszawa Wsch. 5:19, Warszawa Cent. 5:25-30, Kutno 6:44-7:07, ... Tczew 10:41-52, Gdańsk Gł. 11:12-15, Gdynia Gł. 11:41
* ŚDM 23145   Emmanuel 37   Kielce 23:39, Sitkówka Nowiny 23:47-48, Jędrzejów 0:10-11, ... Leńcze 2:00-01, Przytkowice 2:05-06, Kalwaria Zebrzydowska Lanck. 2:10
* ŚDM 34170/34171   Tarszisz 51   Kraków Gł. 0:19, Częstochowa Stradom 1:51-52, Kalety 2:22-23, Tarnowskie Góry 2:33-36, Bytom 2:52
* IC 38162/38163   Barbakan   Kraków Gł. 11:03, Łódź Widzew 13:25-33, Kutno 14:58-59, ... Stargard Szcz. 18:27-29, Szczecin Gł. 18:59-19:11, Świnoujście 20:32
* IC 41110   Górnik   Katowice 18:43, Sosnowiec Gł. 18:52-53, Częstochowa 19:50-55, Radomsko 20:19-20, Piotrków Tryb. 20:45-46, Łódź Kal. 21:41
* IC 45102/45103   Hutnik   Katowice 14:43, Sosnowiec Gł. 14:52-53, Częstochowa 15:52-54, ... Tczew 22:34-35, Gdańsk Gł. 22:57-23:00, Gdynia Gł. 23:23
* IC 45106/45107   Chemik   Katowice 10:34, Sosnowiec Gł. 10:43-44, Częstochowa 11:41-45, ... Tczew 18:25-26, Gdańsk Gł. 18:46-49, Gdynia Gł. 19:12
* IC 45108/45109   Stoczniowiec   Katowice 6:34, Sosnowiec Gł. 6:43-44, Częstochowa 7:50-53, ... Tczew 14:26-27, Gdańsk Gł. 14:47-50, Gdynia Gł. 15:14
* IC 51116/51117   Doker   Gdynia Gł. 16:52, Gdańsk Gł. 17:20-23, Tczew 17:45-46, ... Kutno 21:20-22, Warszawa Cent. 22:45-50, Warszawa Wsch. 22:56
* IC 54102/54103   Hutnik   Gdynia Gł. 5:07, Gdańsk Gł. 5:30-33, Tczew 5:54-55, ... Częstochowa 12:14-24, Sosnowiec Gł. 13:21-22, Katowice 13:30
* IC 54106/54107   Chemik   Gdynia Gł. 9:07, Gdańsk Gł. 9:30-33, Tczew 9:52-54, ... Częstochowa 16:14-16, Sosnowiec Gł. 17:15-16, Katowice 17:25
* IC 54108/54109   Stoczniowiec   Gdynia Gł. 13:08, Gdańsk Gł. 13:31-34, Tczew 13:53-54, ... Częstochowa 20:13-14, Sosnowiec Gł. 21:11-12, Katowice 21:21
Strana: 1































233.6

Našli jste chybu?