vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2016 » B9nopuvz 111Arow_ex_Bc
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2016 - PKPIC B9nopuvz 111Arow_ex_Bc

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B9nopuvz 111Arow_ex_Bc

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
13.2.2016 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-50, Kraków Gł. 21:19
25.6.2016 EIC 1530/1531   Lazur   Łódź Kal. 8:03, Łódź Widzew 8:19-20, Skierniewice 8:50-51, Warszawa Cent. 9:25-30, Gdańsk Gł. 12:24-27, Gdynia Gł. 12:50
16.12.2015 EIC 1624/1625   Fredro   Warszawa Wsch. 19:13, Warszawa Cent. 19:20-25, Częstochowa 21:36-37, Opole Gł. 22:33-34, Wrocław Gł. 23:14
13.6.2016 EIC 1624/1625   Fredro   Warszawa Wsch. 19:13, Warszawa Cent. 19:20-25, Częstochowa 21:36-37, Opole Gł. 22:33-34, Wrocław Gł. 23:14
19.12.2015 EIC 1650/1651   Śnieżka   Warszawa Wsch. 7:29, Warszawa Cent. 7:35-45, Częstochowa 9:58-59, ... Wrocław Gł. 11:37-50, Wałbrzych Gł. 12:58-59, Jelenia Góra 13:41
21.5.2016 EIC 1804/1805   Mewa   Warszawa Wsch. 14:44, Warszawa Cent. 14:50-15:00, Kutno 16:04-05, ... Stargard Szcz. 19:30-32, Szczecin Gł. 20:03, Świnoujście 21:32
25.5.2016 EIC 1806/1807   Sedina   Warszawa Wsch. 18:49, Warszawa Cent. 18:55-19:00, Poznań Gł. 21:25-35, Stargard Szcz. 23:20-21, Szczecin Gł. 23:54
* EIC 3522/3523   Kaszub   Kraków Gł. 14:40, Warszawa Cent. 17:05-20, Gdańsk Gł. 20:10-13, Gdynia Gł. 20:35
9.1.2016 IC 4801   Świętopełk   Katowice 10:45, Gliwice 11:10-12, Opole Gł. 12:03-05, ... Krzyż 16:38-40, Stargard Szcz. 17:34-36, Szczecin Gł. 18:10
* EIC 5322/5323   Kaszub   Gdynia Gł. 7:20, Gdańsk Gł. 7:43-46, Warszawa Cent. 10:45-11:05, Kraków Gł. 13:35
13.12.2015 EIC 5322/5323   Kaszub   Gdynia Gł. 7:20, Gdańsk Gł. 7:43-46, Warszawa Cent. 10:45-11:05, Kraków Gł. 13:35
6.1.2016 EIC 5322/5323   Kaszub   Gdynia Gł. 7:20, Gdańsk Gł. 7:43-46, Warszawa Cent. 10:45-11:05, Kraków Gł. 13:35
13.12.2015 TLK 5420/5421   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:31, Działdowo 8:42-43, Warszawa Cent. 10:40-50, Sosnowiec Gł. 13:15-16 Katowice 13:25
19.7.2016 EIC 5550   Jantar   Hel 16:12, Jastarnia 16:26-28, Władysławowo 16:56-17:01, Gdynia Gł. 17:59
* TLK 5600/5601   Bursztyn   Gdynia Gł. 5:58, Gdańsk Gł. 6:21-24, Tczew 6:41-42, ... Leszno 10:44-47, Rawicz 11:07-08, Wrocław Gł. 11:50
15.4.2016 TLK 5600/5601   Bursztyn   Gdynia Gł. 5:58, Gdańsk Gł. 6:21-24, Tczew 6:41-42, ... Leszno 10:44-47, Rawicz 11:07-08, Wrocław Gł. 11:50
* TLK 6500/6501   Bursztyn   Kudowa Zdrój 12:20, Kłodzko Gł. 13:47-53, Wrocław Gł. 15:34-16:21, ... Tczew 21:29-30, Gdańsk Gł. 21:46-49, Gdynia Gł. 22:13
25.3.2016 TLK 6500/6501   Bursztyn   Kudowa Zdrój 12:20, Kłodzko Gł. 13:47-53, Wrocław Gł. 15:34-16:21, ... Tczew 21:29-30, Gdańsk Gł. 21:46-49, Gdynia Gł. 22:13
* TLK 6502/6503   Artus   Kudowa Zdrój 10:28, Kłodzko Gł. 11:54-55, Wrocław Gł. 13:45-14:23, ... Tczew 19:12-13, Gdańsk Gł. 19:30-33, Gdynia Gł. 19:56
2.7.2016 EIC 8152/8153   Błękitna Fala   Świnoujście 14:35, Szczecin Gł. 16:00-08, Stargard Szcz. 16:39-41, ... Kutno 20:08-10, Warszawa Cent. 21:15-20, Warszawa Wsch. 21:27
30.9.2016 IC 8400   Świętopełk   Szczecin Gł. 13:48, Stargard Szcz. 14:19-21, Krzyż 15:16-17, ... Opole Gł. 19:49-51, Gliwice 20:43-45, Katowice 21:09
13.7.2016 IC 9110/9111   Uszatek   Łódź Kal. 6:30, Warszawa Cent. 7:54-8:00, Warszawa Wsch. 8:06
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:34, Warszawa Cent. 5:40-45, Kraków Gł. 8:27-35, ... Nowy Sącz 11:45-47, Muszyna 12:50-13:04, Krynica 13:23
* TLK 13110/13111   Kościuszko   Warszawa Wsch. 14:49, Warszawa Cent. 14:55-15:05, Kraków Gł. 17:55
11.6.2016 TLK 13110/13111   Kościuszko   Warszawa Wsch. 14:49, Warszawa Cent. 14:55-15:05, Kraków Gł. 17:55
25.7.2016 ŚDM 13158/13159   Moria 37   Warszawa Centralna 14:25, Kraków Gł. 17:36
22.1.2016 TLK 13200/13201   Luna   Warszawa Zach. 20:45, Warszawa Cent. 20:50-21:10, Dęblin 22:36-37, ... Sucha Beskidzka 4:17-31, Chabówka 5:10-24, Zakopane 6:17
* TLK 14112/14113   Skarbek   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-55, Sosnowiec Gł. 21:27-28, Katowice 21:37-47, Gliwice 22:12-13, Racibórz 23:43
13.1.2016 TLK 14112/14113   Skarbek   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-55, Sosnowiec Gł. 21:27-28, Katowice 21:37-47, Gliwice 22:12-13, Racibórz 23:43
31.1.2016 TLK 14112/14113   Skarbek   Warszawa Wsch. 18:44, Warszawa Cent. 18:50-55, Sosnowiec Gł. 21:27-28, Katowice 21:37-47, Gliwice 22:12-13, Racibórz 23:43
* TLK 15106/15107   Wojciechowski   Warszawa Zach. 6:31, Warszawa Cent. 6:36-55, Działdowo 8:57-58, ... Tczew 10:34-35, Gdańsk Gł. 11:04-07, Gdynia Gł. 11:32
* TLK 15108/15109   Rataj   Warszawa Zach. 18:30, Warszawa Cent. 18:35-58, Działdowo 20:57-58, ... Tczew 22:36-39, Gdańsk Gł. 23:02-14, Gdynia Gł. 23:39
13.1.2016 TLK 15108/15109   Rataj   Warszawa Zach. 18:30, Warszawa Cent. 18:35-58, Działdowo 20:57-58, ... Tczew 22:36-39, Gdańsk Gł. 23:02-14, Gdynia Gł. 23:39
* TLK 15114/15115   Bzura   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-25, Kutno 16:54-56, Toruń Gł. 18:18-25, Bydgoszcz Gł. 19:05
* TLK 16200/16201   Aurora   Warszawa Wsch. 21:44, Warszawa Cent. 21:50-22:05, Kutno 23:27-28, ... Wrocław Gł. 5:22-6:00, Kłodzko Gł. 7:57-58, Kudowa-Zdrój 9:18
25.3.2016 TLK 17102/17103   Warta   Warszawa Wsch. 19:19, Warszawa Cent. 19:25-30, Kutno 20:43-44, Konin 21:26-27, Poznań Gł. 22:31
14.2.2016 TLK 18100/18101   Słowiniec   Warszawa Zach. 12:45, Warszawa Cent. 12:50-13:00, Działdowo 14:56-57, ... Słupsk 19:02-06, Koszalin 20:03-05, Kołobrzeg 20:48
30.9.2016 TLK 18106/18107   Czechowicz   Białystok 8:16, Małkinia 9:17-18, Warszawa Cent. 11:15-30, ... Krzyż 15:48-50, Stargard 16:51-55, Szczecin Gł. 17:30
* TLK 18108/18109   Noteć   Warszawa Wsch. 13:54, Warszawa Cent. 14:00-05, Kutno 15:31-32, ... Krzyż 19:51-20:11, Stargard Szcz. 21:06-08, Szczecin Gł. 21:41
9.1.2016 TLK 18108/18109   Noteć   Warszawa Wsch. 13:54, Warszawa Cent. 14:00-05, Kutno 15:31-32, ... Krzyż 19:51-20:11, Stargard Szcz. 21:06-08, Szczecin Gł. 21:41
* TLK 18200/18201   Polaris   Białystok 19:57, Ełk 21:18-23, Olsztyn Gł. 23:38-53, ... Białogard 5:52-53, Stargard Szcz. 7:11-12, Szczecin Gł. 7:45
* TLK 28250/28251   Galaxis   Lublin 20:25, Dęblin 21:20-21, Warszawa Cent. 23:05-10, ... Szczecin Gł. 5:44-58, Międzyzdroje 7:14-15, Świnoujście 7:27
* TLK 31100/31101   Malinowski   Krynica 15:10, Muszyna 15:28-42, Nowy Sącz 16:51-53, ... Kraków Gł. 20:04-09, Warszawa Cent. 22:54-59, Warszawa Wsch. 23:05
* TLK 31110/31111   Kościuszko   Kraków Gł. 10:10, Warszawa Cent. 12:54-13:05, Warszawa Wsch. 13:11
19.4.2016 TLK 31110/31111   Kościuszko   Kraków Gł. 10:10, Warszawa Cent. 12:54-13:05, Warszawa Wsch. 13:11
* TLK 34200/34201   Wenus   Zakopane 18:33, Chabówka 19:24-38, Sucha Beskidzka 20:18-32, Kraków Gł. 21:56-22:18, Częstochowa 23:54
* TLK 38204/38205   Centaurus   Kraków Gł. 18:11, Trzebinia 19:10-11, Katowice 20:06-26, ... Szczecin Gł. 6:12-23, Międzyzdroje 7:49-50, Świnoujście 8:03
* TLK 41112/41113   Skarbek   Racibórz 6:58, Gliwice 8:31-34, Katowice 9:01-05, Sosnowiec Gł. 9:14-15, Warszawa Cent. 11:50-12:00, Warszawa Wsch. 12:06
13.12.2015 TLK 41112/41113   Skarbek   Racibórz 6:58, Gliwice 8:31-34, Katowice 9:01-05, Sosnowiec Gł. 9:14-15, Warszawa Cent. 11:50-12:00, Warszawa Wsch. 12:06
23.12.2015 TLK 41112/41113   Skarbek   Racibórz 6:58, Gliwice 8:31-34, Katowice 9:01-05, Sosnowiec Gł. 9:14-15, Warszawa Cent. 11:50-12:00, Warszawa Wsch. 12:06
28.12.2015 TLK 41112/41113   Skarbek   Racibórz 6:58, Gliwice 8:31-34, Katowice 9:01-05, Sosnowiec Gł. 9:14-15, Warszawa Cent. 11:50-12:00, Warszawa Wsch. 12:06
4.3.2016 TLK 41112/41113   Skarbek   Racibórz 6:58, Gliwice 8:31-34, Katowice 9:01-05, Sosnowiec Gł. 9:14-15, Warszawa Cent. 11:50-12:00, Warszawa Wsch. 12:06
* TLK 43200/43201   Wenus   Częstochowa 5:20, Kraków Gł. 6:55-7:15, Sucha Beskidzka 8:40-54, Chabówka 9:32-46, Zakopane 10:38
29.7.2016 TLK 43200/43201   Wenus   Częstochowa 5:20, Kraków Gł. 6:55-7:15, Sucha Beskidzka 8:40-54, Chabówka 9:32-46, Zakopane 10:38
* TLK 43201   Wenus   Częstochowa 5:20, Kraków Główny 6:55-7:15, Kraków Płaszów 7:21-36, ... Chabówka 9:32-46, Nowy Targ 1-:13-14, Zakopane 10:38
30.1.2016 TLK 43201   Wenus   Częstochowa 5:20, Kraków Główny 6:55-7:15, Kraków Płaszów 7:21-36, ... Chabówka 9:32-46, Nowy Targ 1-:13-14, Zakopane 10:38
* TLK 45202/45203   Wenus   Bielsko Biała Gł. 21:55, Tychy 22:33-38, Katowice 22:54-59, ... Tczew 8:11-14, Gdańsk Gł. 8:34-38, Gdynia Gł. 9:03
31.1.2016 IC 48103   Koziołki   Katowice 14:58, Gliwice 15:23-26, Opole Gł. 16:21-33, ... Krzyż 21:11-13, Stargard Szcz. 22:10-12, Szczecin Gł. 22:45
* TLK 51106/51107   Wojciechowski   Gdynia Gł. 16:40, Gdańsk Gł. 17:05-07, Tczew 17:27-28, ... Działdowo 19:04-05, Warszawa Cent. 21:10-15, Warszawa Zach. 21:19
* TLK 51108/51109   Rataj   Gdynia Gł. 4:36, Gdańsk Gł. 5:00-02, Tczew 5:26-27, ... Działdowo 7:07-09, Warszawa Cent. 9:15-20, Warszawa Zach. 9:24
* TLK 51114/51115   Bzura   Bydgoszcz Gł. 17:23, Toruń Gł. 18:04-06, Kutno 19:33-45, Warszawa Cent. 21:15-20, Warszawa Wsch. 21:26
* TLK 54202/54203   Wenus   Gdynia Gł. 21:15, Gdańsk Gł. 21:39-44, Tczew 22:05-06, ... Katowice 6:50-56, Tychy 7:13-14, Bielsko Biała Gł. 7:50
* TLK 56250/56251   Mercurius   Gdynia Gł. 21:51, Gdańsk Gł. 22:15-20, Tczew 22:40-41, ... Gniezno 1:11-12, Poznań Gł. 1:43-2:18, Wrocław Gł. 5:21
* TLK 57102/57103   Bachus   Gdynia Gł. 13:54, Gdańsk Gł. 14:18-21, Tczew 14:39-40, ... Poznań Gł. 17:22-39, Zbąszynek 18:28-29, Zielona Góra 19:11
21.5.2016 TLK 57102/57103   Bachus   Gdynia Gł. 13:54, Gdańsk Gł. 14:18-21, Tczew 14:39-40, ... Poznań Gł. 17:22-39, Zbąszynek 18:28-29, Zielona Góra 19:11
* TLK 57200/57201   Aurora   Gdynia Gł. 21:51, Gdańsk Gł. 22:15-20, Tczew 22:40-41, ... Inowrocław 0:34-35, Gniezno 1:14-15, Poznań Gł. 1:46
* TLK 61200/61201   Aurora   Kudowa-Zdrój 19:49, Kłodzko Gł. 21:21-22, Wrocław Gł. 23:03-30, ... Kutno 5:02-03, Warszawa Cent. 6:30-35, Warszawa Wsch. 6:42
* TLK 65250/65251   Mercurius   Wrocław Gł. 23:40, Poznań Gł. 2:37-3:35, Gniezno 4:06-07, ... Tczew 6:34-35, Gdańsk Gł. 6:55-58, Gdynia Gł. 7:22
13.2.2016 TLK 65250/65251   Mercurius   Wrocław Gł. 23:40, Poznań Gł. 2:37-3:35, Gniezno 4:06-07, ... Tczew 6:34-35, Gdańsk Gł. 6:55-58, Gdynia Gł. 7:22
13.8.2016 TLK 65250/65251   Mercurius   Wrocław Gł. 23:40, Poznań Gł. 2:37-3:35, Gniezno 4:06-07, ... Tczew 6:34-35, Gdańsk Gł. 6:55-58, Gdynia Gł. 7:22
* TLK 66151   Aurora   Wrocław Gł. 5:48, Wałbrzych Gł. 7:03-04, Jelenia Góra 7:55-8:13, Szklarska Poręba Górna 9:01
* TLK 66152   Aurora   Szklarska Poręba G. 20:05, Jelenia Góra 20:54-21:14, Wałbrzych Gł. 22:11-12, Wrocław Gł. 23:28
25.3.2016 TLK 71100/71101   Dionizos   Zielona Góra 18:26, Zbąszynek 19:14-18, Poznań Gł. 20:13-38, ... Kutno 22:28-30, Warszawa Cent. 23:45-50, Warszawa Wsch. 23:56
* TLK 75102/75103   Bachus   Zielona Góra 8:49, Zbąszynek 9:30-31, Poznań Gł. 10:20-35, ... Tczew 13:22-23, Gdańsk Gł. 13:40-43, Gdynia Gł. 14:06
* TLK 75200/75201   Aurora   Poznań Gł. 3:28, Gniezno 4:02-04, Inowrocław 4:41-42, ... Tczew 6:39-40, Gdańsk Gł. 7:01-06, Gdynia Gł. 7:31
* IC 78200/78201   Centaurus   Poznań Gł. 2:48, Krzyż 3:55-4:10, Stargard Szcz. 5:09-10, Szczecin Gł. 5:44-58, Świnoujście 7:27
13.5.2016 TLK 81106/81107   Czechowicz   Szczecin Gł. 11:38, Stargard Szcz. 12:10-11, Krzyż 13:10-11, ... Kutno 16:15-16, Warszawa Cent. 17:34-55, Warszawa Wsch. 18:01
25.6.2016 TLK 81106/81107   Czechowicz   Szczecin Gł. 11:41, Stargard 12:15-16, Krzyż 13:12-13, ... Warszawa Cent. 17:35-40, Małkinia 19:27-28, Białystok 20:29
1.10.2016 TLK 81106/81107   Czechowicz   Szczecin Gł. 11:41, Stargard 12:15-16, Krzyż 13:12-13, ... Warszawa Cent. 17:35-40, Małkinia 19:27-28, Białystok 20:29
* TLK 81108/81109   Noteć   Szczecin Gł. 6:25, Stargard Szcz. 6:56-58, Krzyż 7:54-8:06, ... Kutno 12:40-45, Warszawa Cent. 14:14-35, Warszawa Wsch. 14:41
1.7.2016 TLK 81156/81157   Latarnik   Świnoujście 9:40, Międzyzdroje 9:52-54, Szczecin Gł. 11:08-41, ... Warszawa Cent. 17:35-40, Małkinia 19:27-28, Białystok 20:29
5.7.2016 TLK 81156/81157   Latarnik   Świnoujście 9:40, Międzyzdroje 9:52-54, Szczecin Gł. 11:08-41, ... Warszawa Cent. 17:35-40, Małkinia 19:27-28, Białystok 20:29
* TLK 81200/81201   Polaris   Szczecin Gł. 21:25, Stargard Szcz. 21:55-56, Białogard 23:14-15, ... Olsztyn Gł. 5:08-6:02, Ełk 8:43-55, Białystok 10:19
* TLK 82250/82251   Galaxis   Świnoujście 21:11, Międzyzdroje 21:24-25, Szczecin Gł. 22:40-23:02, ... Warszawa Cent. 6:45-50, Dęblin 8:26-27, Lublin 9:24
26.1.2016 IC 84102   Koziołki   Szczecin Gł. 5:43, Stargard Szcz. 6:13-15, Krzyż 7:12-19, ... Opole Gł. 12:08-10, Gliwice 13:05-07, Katowice 13:32
* IC 87200/87201   Centaurus   Świnoujście 21:11, Szczecin Gł. 22:40-23:02, Stargard Szcz. 23:35-36, Krzyż 0:36-1:02, Poznań Gł. 2:12
Strana: 1 2 3































323.48
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?