vagonWEB
Železniční osobní vozy
 
vagonWEB
Železniční osobní vozy
Hlavní strana » Řazení vlaků » 2016 » B10nou 111A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Magyar
Español

Historické řazení vlaků 2016 - PKPIC B10nou 111A

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC B10nou 111A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
* S/TLK 9 / 11016/11017 (9)   Polonez   Moskva Bel. 16:27, Minsk Pass. 0:46-1:16, Brest Centr. 4:40-6:54, ... Siedlce 7:32-7:34, Warszawa Cent. 8:55-9:00, Warszawa Zach. 9:04
* TLK/S 11010/11011 (10) / 10   Polonez   Warszawa Zach. 18:40, Warszawa Cent. 18:45-18:53, Siedlce 20:28-20:30, ... Brest Centr. 1:39-3:48, Minsk 7:24-7:54, Moskva Bel. 16:20
29.7.2016 TLK/S 11010/11011 (10) / 10   Polonez   Warszawa Zach. 18:40, Warszawa Cent. 18:45-18:53, Siedlce 20:28-20:30, ... Brest Centr. 1:39-3:48, Minsk 7:24-7:54, Moskva Bel. 16:20
* TLK 4520/4521   Kormoran   Katowice 14:19, Sosnowiec Gł. 14:27-28, Warszawa Cent. 16:55-17:25, Działdowo 19:17-18, Olsztyn Gł. 20:23
* TLK 5420/5421   Kormoran   Olsztyn Gł. 7:31, Działdowo 8:42-43, Warszawa Cent. 10:40-50, Sosnowiec Gł. 13:15-16 Katowice 13:25
14.2.2016 IC 5608/5609   Mieszko   Gdynia Gł. 15:56, Gdańsk Gł. 16:21-24, Bydgoszcz Gł. 17:50-53, ... Leszno 20:46-47, Rawicz 21:06-07, Wrocław Gł. 21:51
18.11.2016 IC 5608/5609   Mieszko   Gdynia Gł. 15:56, Gdańsk Gł. 16:21-24, Bydgoszcz Gł. 17:50-53, ... Leszno 20:46-47, Rawicz 21:06-07, Wrocław Gł. 21:51
25.3.2016 TLK 6500/6501   Bursztyn   Kudowa Zdrój 12:20, Kłodzko Gł. 13:47-53, Wrocław Gł. 15:34-16:21, ... Tczew 21:29-30, Gdańsk Gł. 21:46-49, Gdynia Gł. 22:13
13.5.2016 IC 8400   Świętopełk   Szczecin Gł. 13:48, Stargard Szcz. 14:19-21, Krzyż 15:16-17, ... Opole Gł. 19:49-51, Gliwice 20:43-45, Katowice 21:09
* TLK 13100/13101   Malinowski   Warszawa Wsch. 5:34, Warszawa Cent. 5:40-45, Kraków Gł. 8:27-35, ... Nowy Sącz 11:45-47, Muszyna 12:50-13:04, Krynica 13:23
* TLK 13106/13107   Curie-Skłodowska   Warszawa Wsch. 5:34, Warszawa Cent. 5:40-45, Kraków Gł. 8:27
* TLK 13108/13109   Boy-Żeleński   Warszawa Zach. 5:36, Warszawa Cent. 5:40-45, Dęblin 7:23-25, Lublin 8:15-35, Tarnobrzeg 10:09-14, Rzeszów Gł. 11:04
30.12.2015 TLK 13108/13109   Boy-Żeleński   Warszawa Zach. 5:36, Warszawa Cent. 5:40-45, Dęblin 7:23-25, Lublin 8:15-35, Tarnobrzeg 10:09-14, Rzeszów Gł. 11:04
* TLK 13110/13111   Kościuszko   Warszawa Wsch. 14:49, Warszawa Cent. 14:55-15:05, Kraków Gł. 17:55
20.1.2016 IC 13114/13115   Wit Stwosz   Terespol 15:54, Siedlce 17:06-08, Warszawa Cent. 18:10-45, Skierniewice 19:22-24, Koluszki 19:43-45, Kraków Gł. 22:08
* TLK 13250/13251   Jupiter   Warszawa Zach. 21:46, Warszawa Cent. 21:51-22:00, Dęblin 23:32-33, ... Sucha Beskidzka 5:23-37, Chabówka 6:24-42, Zakopane 7:34
* TLK 17100/17101   Dionizos   Warszawa Wsch. 5:14, Warszawa Cent. 5:20-25, Kutno 6:39-40, ... Poznań Gł. 8:23-37, Zbąszynek 9:33-34, Zielona Góra 10:17
1.7.2016 TLK 18104/18105   Rybak   Białystok 5:45, Ełk 7:03-04, Olsztyn Gł. 9:15-31, ... Białogard 15:20-28, Stargard Szcz. 16:48-56, Szczecin Gł. 17:29
23.6.2016 TLK 18106/18107   Czechowicz   Białystok 8:16, Małkinia 9:17-18, Warszawa Cent. 11:15-30, ... Krzyż 15:48-50, Stargard 16:51-55, Szczecin Gł. 17:30
30.9.2016 TLK 18106/18107   Czechowicz   Białystok 8:16, Małkinia 9:17-18, Warszawa Cent. 11:15-30, ... Krzyż 15:48-50, Stargard 16:51-55, Szczecin Gł. 17:30
29.6.2016 TLK 19160/19161   Ogiński   Warszawa Wsch. 15:24, Warszawa Cent. 15:30-35, Żyrardów 16:04-06, ... Koluszki 16:49-50, Łódź Widzew 17:05-06, Łódź Kal. 17:22
29.7.2016 TLK 23102/23103   Jadwiga   Lublin 6:39, Radom 8:07-09, Skarżysko-Kam. 8:35-36, Kielce 9:09-12, Kraków Gł. 10:42-11:06, Kraków Pł. 11:12
* TLK 28100/28101   Gałczyński   Lublin 4:56, Dęblin 5:48-49, Warszawa Cent. 7:15-20, ... Krzyż 11:44-45, Stargard Szcz. 12:38-40, Szczecin Gł. 13:13
11.2.2016 TLK 28100/28101   Gałczyński   Lublin 4:56, Dęblin 5:48-49, Warszawa Cent. 7:15-20, ... Krzyż 11:44-45, Stargard Szcz. 12:38-40, Szczecin Gł. 13:13
* TLK 31100/31101   Malinowski   Krynica 15:10, Muszyna 15:28-42, Nowy Sącz 16:51-53, ... Kraków Gł. 20:04-09, Warszawa Cent. 22:54-59, Warszawa Wsch. 23:05
* TLK 31106/31107   Curie-Skłodowska   Kraków Gł. 20:09, Warszawa Cent. 22:54-59, Warszawa Wsch. 23:05
* TLK 31108/31109   Boy-Żeleński   Rzeszów Gł. 16:48, Tarnobrzeg 17:41-42, Lublin 19:26-45, Dęblin 20:34-35, Warszawa Cent. 22:15-20, Warszawa Zach. 22:24
* TLK 31110/31111   Kościuszko   Kraków Gł. 10:10, Warszawa Cent. 12:54-13:05, Warszawa Wsch. 13:11
* TLK 31250/31251   Jupiter   Zakopane 20:51, Chabówka 21:47-22:01, Sucha Beskidzka 22:42-56, ... Dęblin 3:45-46, Warszawa Cent. 5:25-30, Warszawa Zach. 5:34
* TLK 33171   Malinowski   Kraków Pł. 9:12, Sucha Beskidzka 10:16-30, Chabówka 11:09-23, Zakopane 12:13
4.2.2016 TLK 33171   Malinowski   Kraków Pł. 9:12, Sucha Beskidzka 10:16-30, Chabówka 11:09-23, Zakopane 12:13
* TLK 33172   Malinowski   Zakopane 16:28, Chabówka 17:18-32, Sucha Beskidzka 18:11-25, Kraków Pł. 19:34
25.6.2016 TLK 35106/35107   Lubomirski   Przemyśl Gł. 3:21, Rzeszów Gł. 4:31-45, Kolbuszowa 5:09-10, ... Kutno 11:49-51, Toruń Gł. 13:08-10, Bydgoszcz Gł. 13:54
28.7.2016 TLK 35260/35261   Gemini   Rzeszów Gł. 16:41, Kolbuszowa 17:03-04, Lublin 19:15-37, ... Władysławowo 7:32-37, Jastarnia 8:04-07, Hel 8:25
30.5.2016 IC 38102/38103   Szkuner   Kraków Gł. 6:50, Trzebinia 7:50-51, Katowice 8:50-58, ... Piła Gł. 15:51-54, Białogard 17:42-44, Kołobrzeg 18:13
22.3.2016 IC 38200/38201   Orion   Przemyśl Gł. 18:30, Rzeszów Gł. 19:41-42, Tarnów 20:49-50, ... Krzyż 6:59-7:01, Stargard Szcz. 8:00-01, Szczecin Gł. 8:36
15.4.2016 IC 38200/38201   Orion   Przemyśl Gł. 18:30, Rzeszów Gł. 19:41-42, Tarnów 20:49-50, ... Krzyż 6:59-7:01, Stargard Szcz. 8:00-01, Szczecin Gł. 8:36
29.7.2016 TLK 43200/43201   Wenus   Częstochowa 5:20, Kraków Gł. 6:55-7:15, Sucha Beskidzka 8:40-54, Chabówka 9:32-46, Zakopane 10:38
* TLK 43201   Wenus   Częstochowa 5:20, Kraków Główny 6:55-7:15, Kraków Płaszów 7:21-36, ... Chabówka 9:32-46, Nowy Targ 1-:13-14, Zakopane 10:38
25.3.2016 TLK 47104/47105   Lompa   Katowice 17:29, Gliwice 17:52-54, Kluczbork 19:11-12, Ostrów Wlkp. 20:05-09, Jarocin 20:40-41, Poznań Gł. 21:27
12.8.2016 TLK 48260/48261   Ganimedes   Bielsko Biała Gł. 18:02, Rybnik 19:31-34, Kędzierzyn-Koźle 20:38-42, ... Piła Gł. 4:46-47, Białogard 6:49-53, Kołobrzeg 7:23
2.8.2016 TLK 50160/50161   Aquarius   Gdynia Gł. 7:33, Lębork 8:41-9:16, Łeba 10:02
4.8.2016 TLK 50160/50161   Aquarius   Gdynia Gł. 7:33, Lębork 8:41-9:16, Łeba 10:02
21.11.2016 TLK 51104/51105   Biebrza   Gdynia Gł. 7:42, Gdańsk Gł. 8:05-08, Tczew 8:30-31, ... Olsztyn Gł. 10:39-53, Ełk 13:13-31, Białystok 14:56
26.6.2016 TLK 53106/53107   Lubomirski   Bydgoszcz Gł. 14:01, Toruń Gł. 14:43-45, Kutno 16:02-04, ... Kolbuszowa 22:35-36, Rzeszów Gł. 22:59-23;13, Przemyśl Gł. 0:23
1.8.2016 TLK 53260/53261   Gemini   Hel 21:28, Jastarnia 21:46-52, Władysławowo 22:21-26, ... Lublin 9:17-37, Kolbuszowa 11:53-54, Rzeszów Gł. 12:16
* TLK 57102/57103   Bachus   Gdynia Gł. 13:54, Gdańsk Gł. 14:18-21, Tczew 14:39-40, ... Poznań Gł. 17:22-39, Zbąszynek 18:28-29, Zielona Góra 19:11
25.3.2016 TLK 57104/57105   Drwęca   Olsztyn Gł. 17:20, Iława Gł. 18:14-16, Toruń Gł. 19:36-38, Inowrocław 20:02-03, Gniezno 20:40-43, Poznań Gł. 21:16
* TLK 57106/57107   Ukiel   Olsztyn Gł. 9:26, Iława Gł. 10:18-20, Toruń Gł. 11:35-37, ... Poznań Gł. 13:13-35, Zbąszynek 14:31-33, Zielona Góra 15:22
25.6.2016 TLK 58102/58103   Gryf   Olsztyn Gł. 13:23, Elbląg 14:52-53, Gdańsk Gł. 15:59-16:04, ... Białogard 19:25-28, Stargard Szcz. 20:45-50, Szczecin Gł. 21:22
16.1.2016 TLK 61114/61115   Mamry   Wrocław Gł. 8:13, Rawicz 9:01-02, Leszno 9:25-30, ... Olsztyn Gł. 14:45-15:05, Ełk 17:37-39, Białystok 18:54
21.11.2016 TLK 61114/61115   Mamry   Wrocław Gł. 8:13, Rawicz 9:01-02, Leszno 9:25-30, ... Olsztyn Gł. 14:45-15:05, Ełk 17:37-39, Białystok 18:54
13.2.2016 TLK 61200/61201   Aurora   Kudowa-Zdrój 19:49, Kłodzko Gł. 21:21-22, Wrocław Gł. 23:03-30, ... Kutno 5:02-03, Warszawa Cent. 6:30-35, Warszawa Wsch. 6:42
13.8.2016 TLK 65250/65251   Mercurius   Wrocław Gł. 23:40, Poznań Gł. 2:37-3:35, Gniezno 4:06-07, ... Tczew 6:34-35, Gdańsk Gł. 6:55-58, Gdynia Gł. 7:22
* TLK 70102/70103   Gałczyński   Poznań Gł. 10:49, Zbąszynek 11:44-45, Zielona Góra 12:29
* TLK 71100/71101   Dionizos   Zielona Góra 18:26, Zbąszynek 19:14-18, Poznań Gł. 20:13-38, ... Kutno 22:28-30, Warszawa Cent. 23:45-50, Warszawa Wsch. 23:56
25.3.2016 TLK 71100/71101   Dionizos   Zielona Góra 18:26, Zbąszynek 19:14-18, Poznań Gł. 20:13-38, ... Kutno 22:28-30, Warszawa Cent. 23:45-50, Warszawa Wsch. 23:56
* TLK 75102/75103   Bachus   Zielona Góra 8:49, Zbąszynek 9:30-31, Poznań Gł. 10:20-35, ... Tczew 13:22-23, Gdańsk Gł. 13:40-43, Gdynia Gł. 14:06
* TLK 75106/75107   Ukiel   Zielona Góra 12:39, Zbąszynek 13:20-21, Poznań Gł. 14:18-46, ... Toruń Gł. 16:19-26, Iława Gł. 17:38-40, Olsztyn Gł. 18:31
* TLK 77102/77103   Gałczyński   Zielona Góra 15:12, Zbąszynek 15:55-56, Poznań Gł. 16:51
8.4.2016 TLK 81104/81105   Rybak   Szczecin Gł. 10:45, Stargard Szcz. 11:16-18, Białogard 12:46-49, ... Olsztyn Gł. 18:41-19:04, Ełk 21:21-23, Białystok 22:37
13.5.2016 TLK 81106/81107   Czechowicz   Szczecin Gł. 11:38, Stargard Szcz. 12:10-11, Krzyż 13:10-11, ... Kutno 16:15-16, Warszawa Cent. 17:34-55, Warszawa Wsch. 18:01
1.10.2016 TLK 81106/81107   Czechowicz   Szczecin Gł. 11:41, Stargard 12:15-16, Krzyż 13:12-13, ... Warszawa Cent. 17:35-40, Małkinia 19:27-28, Białystok 20:29
1.7.2016 TLK 81156/81157   Latarnik   Świnoujście 9:40, Międzyzdroje 9:52-54, Szczecin Gł. 11:08-41, ... Warszawa Cent. 17:35-40, Małkinia 19:27-28, Białystok 20:29
5.7.2016 TLK 81156/81157   Latarnik   Świnoujście 9:40, Międzyzdroje 9:52-54, Szczecin Gł. 11:08-41, ... Warszawa Cent. 17:35-40, Małkinia 19:27-28, Białystok 20:29
* TLK 82100/82101   Gałczyński   Szczecin Gł. 14:42, Stargard Szcz. 15:14-15, Krzyż 16:14-19, ... Warszawa Cent. 20:37-50, Dęblin 22:14-15, Lublin 23:06
19.3.2016 TLK 83100/83101   Osterwa   Gorzów Wlkp. 7:00, Krzyż 7:50-8:08, Poznań Gł 9:07-29, ... Kluczbork 11:56-57, Częstochowa Stradom 12:56-58, Kraków Gł. 14:38
13.8.2016 TLK 83250/83251   Orion   Świnoujście 17:59, Międzyzdroje 18:11-13, Szczecin Gł. 19:27-48, ... Tarnów 7:24-25, Rzeszów Gł. 8:48-49, Przemyśl Gł. 10:09
29.6.2016 TLK 83252/83253   Urania   Kołobrzeg 21:52, Białogard 22:21-24, Piła Gł. 0:11-15, ... Katowice 7:29-46, Trzebinia 8:47-52, Kraków Gł. 9:55
13.8.2016 TLK 85102/85103   Gryf   Szczecin Gł. 6:38, Stargard Szcz. 7:08-10, Białogard 8:27-34, ... Tczew 12:18-30, Elbląg 13:06-08, Olsztyn Gł. 14:31
Strana: 1 2































339.37
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?