vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2016 » A9mnopuz 152A
cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků 2016 - PKPIC A9mnopuz 152A

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz PKPIC A9mnopuz 152A

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1
25.3.2016 EIC/EC  17006 (40) / 40       Warszawa Wsch. 17.49, Poznań Gł. 20.28-20.32, Berlin Hbf 23.21
4.3.2016 EC/EIC  41 / 71000 (41)       Berlin Hbf 6.37, Poznań Gł. 9.24-9.38, Warszawa Wsch. 12.36
23.3.2016 EC/EIC  41 / 71000 (41)       Berlin Hbf 6.37, Poznań Gł. 9.24-9.38, Warszawa Wsch. 12.36
21.4.2016 EC/EIC  41 / 71000 (41)       Berlin Hbf 6.37, Poznań Gł. 9.24-9.38, Warszawa Wsch. 12.36
8.12.2016 EIC/EC  17002 (44) / 44       Warszawa Wsch. 9.49, Poznań Gł. 12.29-12.32, Berlin Hbf 15.15
9.12.2016 EC/EIC  55 / 75000 (55)       Berlin Hbf 14.37, Poznań Gł. 17.25-17.30, Bydgoszcz Gł. 18.54-18.57, Gdynia Gł. 20.46
18.5.2016 EC/EIC  117 / 41004 (117)    Praha   Praha hl.n. 14:24, Olomouc hl.n. 16:43-16:45, Ostrava hl.n. 17:46-17:48, ... Katowice 19:32-19:48, Warszawa Centralna 22:20-22:30, Warszawa Wschodnia 22:37
21.5.2016 EC/EIC  117 / 41004 (117)    Praha   Praha hl.n. 14:24, Olomouc hl.n. 16:43-16:45, Ostrava hl.n. 17:46-17:48, ... Katowice 19:32-19:48, Warszawa Centralna 22:20-22:30, Warszawa Wschodnia 22:37
25.1.2016 EC/EC/EC/EIC  130 / 130 / 130 / 41002/41003 (130)    Varsovia   Budapest-Keleti 8.22, Štúrovo 9.46-9.49, Bratislava hl.st. 11.07-11.10, ... Katowice 15.34-15.37, Warszawa Centr. 18.00-18.10, Warszawa Wsch. 18.16
9.12.2016 EN 477   Metropol   Berlin Hbf 18.14, Berlin Südkreuz 18.19-18.21, Dresden Hbf 20.49-21.08, ... Bratislava hl.st. 5.36-5.48, Štúrovo 7.10-7.13, Budapest-Keleti 8.37
* EIC 1324/1325   Krakus   Warszawa Wsch. 16:44, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:20
10.1.2016 EIC 1324/1325   Krakus   Warszawa Wsch. 16:44, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:20
24.1.2016 EIC 1324/1325   Krakus   Warszawa Wsch. 16:44, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:20
* EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-50, Kraków Gł. 21:19
13.1.2016 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-50, Kraków Gł. 21:19
13.2.2016 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-50, Kraków Gł. 21:19
10.3.2016 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-50, Kraków Gł. 21:19
8.9.2016 EIC 1326/1327   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39, Warszawa Cent. 18:45-50, Kraków Gł. 21:19
* EIC 1502/1503      Warszawa Zach. 7:10, Warszawa Cent. 7:15-20, Iława Gł. 9:04-05, Gdańsk Gł. 10:05-08, Gdynia Gł. 10:32
* EIC 1622/1623   Łużyce   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Częstochowa 17:42-43, ... Wrocław Gł. 19:22-27, Legnica 20:05-06, Węgliniec 20:44
25.5.2016 EIC 1622/1623   Łużyce   Warszawa Wsch. 15:14, Warszawa Cent. 15:20-30, Częstochowa 17:42-43, ... Wrocław Gł. 19:22-27, Legnica 20:05-06, Węgliniec 20:44
* EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 15:44, Warszawa Cent. 15:50-16:00, Konin 17:44-45, Poznań Gł. 18:30-33, Zbąszynek 19:16-17, Zielona Góra 19:58
24.1.2016 EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 15:44, Warszawa Cent. 15:50-16:00, Konin 17:44-45, Poznań Gł. 18:30-33, Zbąszynek 19:16-17, Zielona Góra 19:58
29.6.2016 EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 15:44, Warszawa Cent. 15:50-16:00, Konin 17:44-45, Poznań Gł. 18:30-33, Zbąszynek 19:16-17, Zielona Góra 19:58
5.7.2016 EIC 1700/1701   Lech   Warszawa Wsch. 15:44, Warszawa Cent. 15:50-16:00, Konin 17:44-45, Poznań Gł. 18:30-33, Zbąszynek 19:16-17, Zielona Góra 19:58
3.7.2016 EIC 1806/1807   Sedina   Warszawa Wsch. 18:49, Warszawa Cent. 18:55-19:00, Poznań Gł. 21:25-35, Stargard Szcz. 23:20-21, Szczecin Gł. 23:54
23.7.2016 EIC 1850/1851   Jantar   Warszawa Zach. 7:10, Warszawa Cent. 7:15-20, Gdańsk Gł. 10:10-13, ... Słupsk 12:00-01, Koszalin 12:44-46, Kołobrzeg 13:27
* EIC 3124/3125   Krakus   Kraków Gł. 6:27, Warszawa Cent. 8:54-9:00, Warszawa Wsch. 9:06
12.3.2016 EIC 3124/3125   Krakus   Kraków Gł. 6:27, Warszawa Cent. 8:54-9:00, Warszawa Wsch. 9:06
* EIC 3126/3127   Modrzejewska   Kraków Gł. 8:34, Warszawa Cent. 11:00-05, Warszawa Wsch. 11:11
* EIC 3850/3851   Fregata   Kraków Gł. 8:24, Warszawa Cent. 11:00-05, Gdańsk Gł. 13:50-53, ... Słupsk 16:29-37, Koszalin 17:25-27, Kołobrzeg 18:08
* EIC 5102/5103      Gdynia Gł. 17:24, Gdańsk Gł. 17:48-51, Iława Gł. 18:51-52, Warszawa Cent. 20:40-50, Warszawa Zach. 20:54
* EIC 6122/6123   Łużyce   Węgliniec 7:22, Legnica 8:00-01, Wrocław Gł. 8:36-41, ... Częstochowa 10:21-22, Warszawa Cent. 12:29-35, Warszawa Wsch. 12:41
12.3.2016 EIC 6122/6123   Łużyce   Węgliniec 7:22, Legnica 8:00-01, Wrocław Gł. 8:36-41, ... Częstochowa 10:21-22, Warszawa Cent. 12:29-35, Warszawa Wsch. 12:41
25.6.2016 EIC 6122/6123   Łużyce   Węgliniec 7:22, Legnica 8:00-01, Wrocław Gł. 8:36-41, ... Częstochowa 10:21-22, Warszawa Cent. 12:29-35, Warszawa Wsch. 12:41
* EIC 7100/7101   Lech   Zielona Góra 6:05, Zbąszynek 6:46-47, Poznań Gł. 7:30-40, Konin 8:29-30, Warszawa Cent. 10:23-29, Warszawa Wsch. 10:35
25.6.2016 EIC 8152/8153   Błękitna Fala   Świnoujście 14:35, Szczecin Gł. 16:00-08, Stargard Szcz. 16:39-41, ... Kutno 20:08-10, Warszawa Cent. 21:15-20, Warszawa Wsch. 21:27
* EIC 8350/8351   Fregata   Kołobrzeg 9:04, Koszalin 9:44-48, Słupsk 10:32-44, ... Gdańsk Gł. 13:41-44, Warszawa Cent. 16:50-55, Kraków Gł. 19:24
13.7.2016 IC 9110/9111   Uszatek   Łódź Kal. 6:30, Warszawa Cent. 7:54-8:00, Warszawa Wsch. 8:06
* IC 16110/16111   Odra   Warszawa Wsch. 11:24, Warszawa Cent. 11:30-45, Piotrków Tryb. 13:07-08, ... Częstochowa 14:01-02, Opole Gł. 15:00-02, Wrocław Gł. 15:47
23.6.2016 IC 16110/16111   Odra   Warszawa Wsch. 11:24, Warszawa Cent. 11:30-45, Piotrków Tryb. 13:07-08, ... Częstochowa 14:01-02, Opole Gł. 15:00-02, Wrocław Gł. 15:47
* TLK 19104/19105   Zamenhof   Warszawa Wsch. 17:54, Warszawa Cent. 18:00-05, Żyrardów 18:34-36, ... Koluszki 19:21-22, Łódź Widzew 19:36-37, Łódź Kal. 19:52
* TLK 19106/19107   Łęcka   Warszawa Wsch. 21:44, Warszawa Cent. 21:50-22:05, Żyrardów 22:34-36, ... Koluszki 23:19-20, Łódź Widzew 23:34-36, Łódź Kal. 23:51
19.4.2016 TLK 31110/31111   Kościuszko   Kraków Gł. 10:10, Warszawa Cent. 12:54-13:05, Warszawa Wsch. 13:11
* IC 61110/61111   Odra   Wrocław Gł. 12:30, Opole Gł. 13:14-15, Częstochowa 14:14-15, ... Piotrków Tryb. 15:07-08, Warszawa Cent. 16:27-35, Warszawa Wsch. 16:41
20.3.2016 TLK 81106/81107   Czechowicz   Szczecin Gł. 11:38, Stargard Szcz. 12:10-11, Krzyż 13:10-11, ... Kutno 16:15-16, Warszawa Cent. 17:34-55, Warszawa Wsch. 18:01
12.3.2016 TLK 91106/91107   Tuwim   Łódź Kal. 16:12, Łódź Widzew 16:28-32, Koluszki 16:46-47, Skierniewice 17:10-11, Warszawa Cent. 17:54-18:00, Warszawa Wsch. 18:06
* TLK 91110/91111   Włókniarz   Łódź Kal. 7:00, Łódź Widzew 7:16-18, Koluszki 7:33-34, Skierniewice 7:57-59, Warszawa Cent. 8:45-50, Warszawa Wsch. 8:56
4.3.2016 TLK 91158/91159   Telimena   Łódź Kal. 9:12, Łódź Widzew 9:28-30, Koluszki 9:44-45, Skierniewice 10:08-10, Warszawa Cent. 10:55-11:00, Warszawa Wsch. 11:06
Strana: 1































321.78
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?