vagonWEB
Železniční osobní vozy
 

vagonWEB

Železniční osobní vozy

cs         ▼
Česky
English
Deutsch
Polski
Español

Historické řazení vlaků   2016 - ČD Bmz 234

 

Vlaky, ve kterých je řazen vůz ČD Bmz 234

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2
13.7.2016 EIC/EC  14008 (110) / 110    Comenius   Warszawa Wschodnia 17:38, Warszawa Centralna 17:45-17:55, Katowice 20:25-20:32, Rybnik 21:15-21:16, Ostrava hl.n. 21:56-21:58, Ostrava-Svinov 22:04
29.3.2016 EIC/EC  14006 (112) / 112    Porta Moravica   Warszawa Wschodnia 13:38, Warszawa Centralna 13:45-13:55, Katowice 16:22-16:32, ... Ostrava hl.n. 18:13-18:15, Olomouc hl.n. 19:16-19:18, Praha hl.n. 21:39
18.1.2016 EIC/EC  14004 (116) / 116    Praha   Warszawa Wschodnia 5:28, Warszawa Centralna 5:35-5:40, Katowice 8:11-8:18, ... Ostrava hl.n. 10:13-10:15, Olomouc hl.n. 11:16-11:18, Praha hl.n. 13:39
28.4.2016 EC 116   Praha   Warszawa Wschodnia - Bohumín - Ostrava hl.n. - Olomouc hl.n. - Pardubice hl.n. - Praha hl.n.
15.1.2016 EC/EIC  117 / 41004 (117)    Praha   Praha hl.n. 14:24, Olomouc hl.n. 16:43-16:45, Ostrava hl.n. 17:46-17:48, ... Katowice 19:32-19:48, Warszawa Centralna 22:20-22:30, Warszawa Wschodnia 22:37
6.3.2016 EC/EIC  117 / 41004 (117)    Praha   Praha hl.n. 14:24, Olomouc hl.n. 16:43-16:45, Ostrava hl.n. 17:46-17:48, ... Katowice 19:32-19:48, Warszawa Centralna 22:20-22:30, Warszawa Wschodnia 22:37
3.4.2016 EC 117   Praha   PRAHA hl.n. (14:24) - Ostrava hl.n. (17:46-17:48) - WARSZAWA WSCHODNIA (22:37)
22.4.2016 EC 117   Praha   PRAHA hl.n. (14:24) - Ostrava hl.n. (17:46-17:48) - WARSZAWA WSCHODNIA (22:37)
18.5.2016 EC/EIC  117 / 41004 (117)    Praha   Praha hl.n. 14:24, Olomouc hl.n. 16:43-16:45, Ostrava hl.n. 17:46-17:48, ... Katowice 19:32-19:48, Warszawa Centralna 22:20-22:30, Warszawa Wschodnia 22:37
19.5.2016 EC 117   Praha   PRAHA hl.n. (14:24) - Ostrava hl.n. (17:46-17:48) - WARSZAWA WSCHODNIA (22:37)
21.5.2016 EC/EIC  117 / 41004 (117)    Praha   Praha hl.n. 14:24, Olomouc hl.n. 16:43-16:45, Ostrava hl.n. 17:46-17:48, ... Katowice 19:32-19:48, Warszawa Centralna 22:20-22:30, Warszawa Wschodnia 22:37
* Ex/EC 120   Hradčany   Žilina 17:31, Púchov 18:18-18:20, Horní Lideč 18:43-18:46, Olomouc hl.n. 20:16-20:18, Praha hl.n. 22:52
14.2.2016 Ex/EC 120   Hradčany   Žilina 17:31, Púchov 18:18-18:20, Horní Lideč 18:43-18:46, Olomouc hl.n. 20:16-20:18, Praha hl.n. 22:52
* Ex/EC 122   Fatra   Žilina 15:31, Púchov 16:18-16:20, Horní Lideč 16:43-16:46, Olomouc hl.n. 18:16-18:18, Praha hl.n. 20:39
3.4.2016 Ex/EC 122   Fatra   Žilina 15:31, Púchov 16:18-16:20, Horní Lideč 16:43-16:46, Olomouc hl.n. 18:16-18:18, Praha hl.n. 20:39
17.4.2016 Ex/EC 122   Fatra   Žilina 15:31, Púchov 16:18-16:20, Horní Lideč 16:43-16:46, Olomouc hl.n. 18:16-18:18, Praha hl.n. 20:39
* Ex/EC 124   Radhošť   Žilina 13:31, Púchov 14:18-14:20, Horní Lideč 14:43-14:46, Olomouc hl.n. 16:16-16:18, Praha hl.n. 18:39
8.5.2016 Ex/EC 124   Radhošť   Žilina 13:31, Púchov 14:18-14:20, Horní Lideč 14:43-14:46, Olomouc hl.n. 16:16-16:18, Praha hl.n. 18:39
18.9.2016 Ex/EC 124   Radhošť   Žilina 13:31, Púchov 14:18-14:20, Horní Lideč 14:43-14:46, Olomouc hl.n. 16:16-16:18, Praha hl.n. 18:39
30.10.2016 Ex/EC 124   Radhošť   Žilina 13:31, Púchov 14:18-14:20, Horní Lideč 14:43-14:46, Olomouc hl.n. 16:16-16:18, Praha hl.n. 18:39
20.11.2016 Ex/EC 124   Radhošť   Žilina 13:31, Púchov 14:18-14:20, Horní Lideč 14:43-14:46, Olomouc hl.n. 16:16-16:18, Praha hl.n. 18:39
* EC/Ex 125   Radhošť   Praha hl.n. 9:24, Olomouc hl.n. 11:43-11:45, Horní Lideč 13:14-13:17, Púchov 13:40-13:42, Žilina 14:29
* Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
24.4.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
29.5.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
5.6.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
12.6.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
19.6.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
11.9.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
2.10.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
16.10.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
27.11.2016 Ex/EC 126   Bečva   Žilina 11:31, Púchov 12:18-12:20, Horní Lideč 12:43-12:46, Olomouc hl.n. 14:16-14:18, Praha hl.n. 16:39
* EC/Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11:24, Olomouc hl.n. 13:43-13:45, Horní Lideč 15:14-15:17, Púchov 15:40-15:42, Žilina 16:29
12.2.2016 EC/Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11:24, Olomouc hl.n. 13:43-13:45, Horní Lideč 15:14-15:17, Púchov 15:40-15:42, Žilina 16:29
2.9.2016 EC/Ex 127   Bečva   Praha hl.n. 11:24, Olomouc hl.n. 13:43-13:45, Horní Lideč 15:14-15:17, Púchov 15:40-15:42, Žilina 16:29
* Ex/EC 128   Vsacan   Žilina 9:31, Púchov 10:18-10:20, Horní Lideč 10:43-10:46, Olomouc hl.n. 12:16-12:18, Praha hl.n. 14:39
8.4.2016 Ex/EC 128   Vsacan   Žilina 9:31, Púchov 10:18-10:20, Horní Lideč 10:43-10:46, Olomouc hl.n. 12:16-12:18, Praha hl.n. 14:39
* EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
17.12.2015 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
22.12.2015 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
15.1.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
19.2.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
10.3.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
18.3.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
24.3.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
31.3.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
15.4.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
6.5.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
3.6.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
14.7.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
15.7.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
15.9.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
22.9.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
30.9.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
4.11.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
2.12.2016 EC/Ex 129   Vsacan   Praha hl.n. 15:24, Olomouc hl.n. 17:43-17:45, Horní Lideč 19:14-19:17, Púchov 19:40-19:42, Žilina 20:29
15.5.2016 Ex 144   Odra   Žilina 16:21, Čadca 16:49-16:51, Bohumín 17:55
21.5.2016 Ex 144   Odra   Žilina 16:21, Čadca 16:49-16:51, Bohumín 17:55, Ostrava hl.n.
4.6.2016 Ex 144   Odra   Žilina 16:21, Čadca 16:49-16:51, Bohumín 17:55
12.3.2016 Ex 145   Odra   Bohumín 10:02, Čadca 11:09-11:11, Žilina 11:38
23.3.2016 Ex 145   Odra   Bohumín 10:02, Čadca 11:09-11:11, Žilina 11:38
5.6.2016 Ex 145   Odra   Bohumín 10:02, Čadca 11:09-11:11, Žilina 11:38
1.9.2016 Ex 145   Odra   Bohumín 10:02, Čadca 11:09-11:11, Žilina 11:38
4.2.2016 Ex 146   Landek   Žilina 14:21, Čadca 14:49-14:51, Bohumín 15:55-16:07, Ostrava hl.n. 16:13-16:15, Olomouc hl.n. 17:16-17:18, Praha hl.n. 19:39
31.3.2016 Ex 146   Landek   Žilina 14:21, Čadca 14:49-14:51, Bohumín 15:55-16:07, Ostrava hl.n. 16:13-16:15, Olomouc hl.n. 17:16-17:18, Praha hl.n. 19:39
26.8.2016 Ex 146   Landek   Žilina 14:21, Čadca 14:49-14:51, Bohumín 15:55-16:07, Ostrava hl.n. 16:13-16:15, Olomouc hl.n. 17:16-17:18, Praha hl.n. 19:39
30.1.2016 Ex 147   Landek   Praha hl.n. 8:24, Olomouc hl.n. 10:43-10:45, Ostrava hl.n. 11:46-11:48, Bohumín 11:55-12:02, Čadca 13:09-13:11, Žilina 13:38
3.4.2016 Ex 147   Landek   Praha hl.n. 8:24, Olomouc hl.n. 10:43-10:45, Ostrava hl.n. 11:46-11:48, Bohumín 11:55-12:02, Čadca 13:09-13:11, Žilina 13:38
29.1.2016 Ex 148   Hukvaldy   Žilina 12:21, Čadca 12:49-12:51, Bohumín 13:55-14:07, Ostrava hl.n. 14:13-14:15, Olomouc hl.n. 15:16-15:18, Praha hl.n. 17:39
9.3.2016 Ex 148   Hukvaldy   Žilina 12:21, Čadca 12:49-12:51, Bohumín 13:55-14:07, Ostrava hl.n. 14:13-14:15, Olomouc hl.n. 15:16-15:18, Praha hl.n. 17:39
23.3.2016 Ex 148   Hukvaldy   Žilina 12:21, Čadca 12:49-12:51, Bohumín 13:55-14:07, Ostrava hl.n. 14:13-14:15, Olomouc hl.n. 15:16-15:18, Praha hl.n. 17:39
1.4.2016 Ex 148   Hukvaldy   Žilina 12:21, Čadca 12:49-12:51, Bohumín 13:55-14:07, Ostrava hl.n. 14:13-14:15, Olomouc hl.n. 15:16-15:18, Praha hl.n. 17:39
6.4.2016 Ex 149   Hukvaldy   Praha hl.n. 10:24, Olomouc hl.n. 12:43-12:45, Ostrava hl.n. 13:46-13:48, Bohumín 13:55-14:02, Čadca 15:09-15:11, Žilina 15:38
15.5.2016 Ex 149   Hukvaldy   Praha hl.n. 10:24, Olomouc hl.n. 12:43-12:45, Ostrava hl.n. 13:46-13:48, Bohumín 13:55-14:02, Čadca 15:09-15:11, Žilina 15:38
4.7.2016 Ex 149   Hukvaldy   Praha hl.n. 10:24, Olomouc hl.n. 12:43-12:45, Ostrava hl.n. 13:46-13:48, Bohumín 13:55-14:02, Čadca 15:09-15:11, Žilina 15:38
22.2.2016 Ex/EC 154   Jan Perner   Žilina 6:21, Čadca 6:49-6:51, Návsí 7:05-7:06, ... Ostrava hl.n. 8:13-8:15, Olomouc hl.n. 9:16-9:18, Praha hl.n. 11:39
8.3.2016 Ex/EC 154   Jan Perner   Žilina 6:21, Čadca 6:49-6:51, Návsí 7:05-7:06, ... Ostrava hl.n. 8:13-8:15, Olomouc hl.n. 9:16-9:18, Praha hl.n. 11:39
28.4.2016 EC/Ex 155   Jan Perner   Praha hl.n. 16:24, Olomouc hl.n. 18:43-18:45, Ostrava hl.n. 19:46-19:48, ... Návsí 20:52-20:53, Čadca 21:09-21:11, Žilina 21:38
3.5.2016 EC/Ex 155   Jan Perner   Praha hl.n. 16:24, Olomouc hl.n. 18:43-18:45, Ostrava hl.n. 19:46-19:48, ... Návsí 20:52-20:53, Čadca 21:09-21:11, Žilina 21:38
24.5.2016 EC/Ex 155   Jan Perner   Praha hl.n. 16:24, Olomouc hl.n. 18:43-18:45, Ostrava hl.n. 19:46-19:48, ... Návsí 20:52-20:53, Čadca 21:09-21:11, Žilina 21:38
19.2.2016 Ex/EC 220   Súľov   Žilina 7:31, Púchov 8:18-8:20, Horní Lideč 8:43-8:46, Olomouc hl.n. 10:16-10:18, Praha hl.n. 12:39
15.7.2016 Ex/EC 220   Súľov   Žilina 7:31, Púchov 8:18-8:20, Horní Lideč 8:43-8:46, Olomouc hl.n. 10:16-10:18, Praha hl.n. 12:39
16.9.2016 Ex/EC 220   Súľov   Žilina 7:31, Púchov 8:18-8:20, Horní Lideč 8:43-8:46, Olomouc hl.n. 10:16-10:18, Praha hl.n. 12:39
* EC/Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:43-15:45, Horní Lideč 17:14-17:17, Púchov 17:40-17:42, Žilina 18:29
14.12.2015 EC/Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:43-15:45, Horní Lideč 17:14-17:17, Púchov 17:40-17:42, Žilina 18:29
18.12.2015 EC/Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:43-15:45, Horní Lideč 17:14-17:17, Púchov 17:40-17:42, Žilina 18:29
25.2.2016 EC/Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:43-15:45, Horní Lideč 17:14-17:17, Púchov 17:40-17:42, Žilina 18:29
10.3.2016 EC/Ex 221   Súľov   Praha hl.n. 13:24, Olomouc hl.n. 15:43-15:45, Horní Lideč 17:14-17:17, Púchov 17:40-17:42, Žilina 18:29
* EC 242   Roháče   Košice (11:44) - Kysak (11:56-11:57) - Spišská Nová Ves (12:34-12:35) - ... - Český Těšín (15:23-15:24) - Ostrava hl. n. (15:59-16:01) - Ostrava-Svinov (16:08)
13.12.2015 EC 242   Roháče   Košice (11:44) - Kysak (11:56-11:57) - Spišská Nová Ves (12:34-12:35) - ... - Český Těšín (15:23-15:24) - Ostrava hl. n. (15:59-16:01) - Ostrava-Svinov (16:08)
28.3.2016 EC 242   Roháče   Košice (11:44) - Kysak (11:56-11:57) - Spišská Nová Ves (12:34-12:35) - ... - Český Těšín (15:23-15:24) - Ostrava hl. n. (15:59-16:01) - Ostrava-Svinov (16:08)
17.4.2016 EC 242   Roháče   Košice (11:44) - Kysak (11:56-11:57) - Spišská Nová Ves (12:34-12:35) - ... - Český Těšín (15:23-15:24) - Ostrava hl. n. (15:59-16:01) - Ostrava-Svinov (16:08)
10.7.2016 EC 242   Roháče   Košice (11:44) - Kysak (11:56-11:57) - Spišská Nová Ves (12:34-12:35) - ... - Český Těšín (15:23-15:24) - Ostrava hl. n. (15:59-16:01) - Ostrava-Svinov (16:08)
* EC 243   Roháče   Ostrava-Svinov (16:18) - Ostrava hl. n. (16:25-16:26) - Český Těšín (17:00-17:01) - ... - Spišská Nová Ves (19:54-19:55) - Kysak (20:32-20:33) - Košice (20:45)
22.4.2016 EC 243   Roháče   Ostrava-Svinov (16:18) - Ostrava hl. n. (16:25-16:26) - Český Těšín (17:00-17:01) - ... - Spišská Nová Ves (19:54-19:55) - Kysak (20:32-20:33) - Košice (20:45)
3.6.2016 EC 243   Roháče   Ostrava-Svinov (16:18) - Ostrava hl. n. (16:25-16:26) - Český Těšín (17:00-17:01) - ... - Spišská Nová Ves (19:54-19:55) - Kysak (20:32-20:33) - Košice (20:45)
10.2.2016 EC 271   Petrov   Brno hl.n. 6.22, Břeclav 6.52-6.59, Kúty 7.11-7.13, Bratislava hl.st. 7.50-7.53, Štúrovo 9.11-9.14, Budapest-Keleti 10.35
18.4.2016 EC 271   Petrov   Brno hl.n. 6.22, Břeclav 6.52-6.59, Kúty 7.11-7.13, Bratislava hl.st. 7.50-7.53, Štúrovo 9.11-9.14, Budapest-Keleti 10.35
11.2.2016 EC 272   Csárdás   Budapest-Keleti 15.25, Štúrovo 16.46-16.49, Bratislava hl.st. 18.07-18.10, ... Břeclav 19.01-19.07, Brno hl.n. 19.36-19.38, Praha hl.n. 22.08
16.2.2016 EC 272   Csárdás   Budapest-Keleti 15.25, Štúrovo 16.46-16.49, Bratislava hl.st. 18.07-18.10, ... Břeclav 19.01-19.07, Brno hl.n. 19.36-19.38, Praha hl.n. 22.08
Strana: 1 2































300.21
vagonWEB.cz
Železniční osobní vozy

Našli jste chybu?